• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Dobré ránko :dizzy_face:

Elly: Prosím Tě a kolik stojí? :wink: Vypadá moc hezky. A je to na klasickou kávu nebo na kapsle? :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, vidím, že docházka tady nějak vázne, aby ne, když je tak hezky, my jsme byli včera taky celý den venku, míša je nadšený z písku a na dvoře pořád běhá za dědou a za psem, akorát na něho musím dávat pozor, máme vlčáka, tak aby ho neporazil, asi by ho nekousl, ale u psů jeden nikdy neví...
10. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
elly, to je super kávovar :slight_smile: no, my jsme na tom jak u marge, taky děláme rozpustný...a navíc ještě bez kofeinu :slight_smile:
Jinak Adík tu od rána lítá s hodovačkou a huláká hody hody :grinning: :grinning: trochu předběh dobu :grinning: ale neskutečně ho to baví :dizzy_face: má na tom pentle z krepového papíru a ty jsou už úplně všude :grinning:
Jinak tu máme taky pořád krásně, jsme celé odpoledne venku a Adamovi to celkem svědčí, v noci spí jak zabitej :slight_smile:...ale usíná až okolo 22 večer. Když usne náhodou dřív, v noci se probudí a chce si povídat :confounded: Ale zas alespoň nemusíme spěchat na 8 domů a koupat, můžem být venku dýl.
10. dub 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme doma..za chvili pujdeme obedvat..ani do parku jsme se dneska nedostali..zaseknul se meli palama, co jsou na zataraseni cest, aby tam nevjelo auto..a mezi nima lital asi hodinu...no hotovo :grinning:

Lluci neni to kapsle..ale takove polstarky naplnene kafem..daji u nas vsude koupit..

Stary typ..jako na kafe stoji asi 60 euro..a novy i na latte a tak asi okolo 120..presne nevim.. musela bych se ti podivat...

Eluci tak Ada pujde pro vajicka? :wink: No to bude...koukma asi budes prvni kdo dostane na zadek ne? :sweat_smile:
10. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, už se stalo :slight_smile: ale dostala jsem po hlavě, že tu sedím a nechci mu pustit krtka :grinning:
10. dub 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci..teda ty mu nechces pustit krtecka? :grinning: Ty si ale.. :sweat_smile:

Jo jinak Michi je dneska u dr..mozna uz ji konecne na 100% reknou zda je tehu...tak cekam..kdy napise nejake info..vsechny jsme jak na trni..
10. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdeme obedvat..pak prijdu..zatim pa :wink:
10. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak obed snedl na to tata...

No se divim, ze furt neslyslim pracku..bodejt ne...on ji pretocil na jinej program..takze peru znova :angry:

No jdu ho ulozit...
10. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz lezi..

No jdu si taky natahnout kosti....odpoledne se snad dostanem konecne dal nez k tem palum :grinning:
10. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás moc zdravíme, pořád jsme ted venku a večer chodíme spát kolem osmý, takže do desíti uklízím, trochu relax a nemám na vás čas, je tam fakt nádherne, hodně to užíváme to sluníčko... dnes nám na chatu už přivezou písek a budeme pořád tam už se těším, je to snima už venku príma, poslechnou a zvládáme pobyt na hřišti, pískovišti i v terénu :grinning:
10. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

ted jsme taky dorazili domu..venku snad 25 stupnu..nadhera.. :dizzy_face: doufam, ze zitra bude taky tak.

Janul...dik za zpravy..to je super..ze je u vas vse ok...rada to slyslim. tak libni orisky, opatrujte se a uzivejte krasneho pocasi. :wink:
10. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno malý spal do 7:30 tak supr většinou spí jen do 6:30 a ted mě překvapil !!!!! dnes jedem do Zlína oslavovat za 2 babičkou tak zatim papa!!!!!!! :slight_smile:

elly:moc hezké fotky z té herny dívala jsem se až ted protože jsem neměla čas :grinning: !!!
11. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli ahoj,

dik za pochvalu...tak si to dneska hezky uzijte.

My vstavali v pul sedme...ted si hrajem..odpoledne pujdeme ven. Ted jdu zehlit..

Zatim pa,
M.
11. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!
Tak tady to poslední dobou vážně chcípá....no není se čemu divitm venku je tak krásně, že málokdo vydrží být doma :wink:
My jsem venku pořád a pořád je co dělat, takže se nenudíme, včer ajsem posekla celou zahradu a dvůr a večer jsem byla docela utahaná, z práce a i ze slunka, pražilo jak blbé. Kuba už má pusu opálenou, ale raděj ho mažu, jarní sluníčko je potvora :wink:

Plánujete na Velikonoce nějaké výlety? My ne,pojedeme až příští týden, teď bude všude hrozně narváno :wink:
Chlapi vypakuju pondělí z barákuu a budu čekat spolužáky co mě přijdou zmrskat :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak mi cestou do Zlína :wink: jsme koupili autosedačku :grinning: baby design Jumbo Lukinka už v ní jel a super :slight_smile: a už vní spal :pensive: potom jsme to jeli oslavovat a super Lukys tančil a dělal blbosti !!!!! :grinning:

elly:není zač za pochvalu :wink: oslava se nám vydařila takže supr :grinning:

elisss:ven se chvilu musí aspon se člověk na tom vzduchu uvolní my taky chodíme pravidelně :wink: ven!
11. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, přeju všem pěknou velikonoční neděli. My taky trávíme celé odpoledne venku, hlavně na dvoře s babičkou a dědou, Míša si hraje na písku, zametá, zalívá kytičky, háže hračky psovi, jezdí na odrážedle a lítá všude kolem, je to paráda, akorát na něho musím pořád dávt pozor, leze furt na schody neboo do dílny, kde je spousta nebezpečných věcí a taky na psa musím dávat pozor, aby na něho neskočil nebo tak něco. Doma smaozřejmě úklid vázne, ale nečekáme žádné návštěvy, tak to nevadí, mám uklizeno jako vždycky, nic speciálního. Dneska je tu nějaká mlha, tak doufám, že se to vybere a bude zase hezky.
12. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

taky preju peknou velikonocni nedeli :wink:

My jsme taky skoro porad venku..jen dneska je seredne :frowning2: zitra mozna planujeme vylet..tak uvidim, jake bude pocasi.

My spinkali do 7..dala jsem mu UM..a jeste 45 minut nechala v postylce se dotahnout...takze jsem vyspala..na to, ze jsem sla spat nekdy v 1 rano :sweat_smile:
12. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si ted udelala kafe...Mike tu lita jeste v pyzamu...Eric a manza jeste spi.
12. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!!!!!! :wink: tak malý spal do 7:10 tak super :slight_smile:,jinak ted zachvilu jdem bruslit :grinning: tak se zase opět těším !!!!!!!

elly:u nás je krásně :confused: tak ti pošlu sluníčko ju :grinning:!!!!!!! no to jsi ponocovala že :grinning: já když jsem nemohla usnout tak jsem žehlila :frowning2: až se mi oči zavírali :pensive: :grinning:
12. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deli..no ja nevim..rikali, ze cely velikonocni vikend ma byt 20-23 stupnu..a zatim nic..vcera bylo 24..to bylo krasne...jen slunicko nikde.

Tak si to izujte na bruslich :wink:
12. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Sem poslední dobou nikdo nechodí...jak se všechny máte?

My jsem se před chvilkou vrátili z kostela, malý v půlce zase vytuhl a probudil se až po kostele :grinning:
Jinak je tu horko až hnus...na oběd jedeme ke tchánovcům a odpoleden budeme grilovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jsme doma..malej uz lezi..nakonec jsme vyrazili alespon na prochazku..musim rict, ze me byla zima. V predpovedi se pekne sekli :angry:

No jdu se natahnout k tv....Eric odpoledne pujde jeste s Mikem ven, ted je v kostele..tak si pak z manzo udelame chvilku pro sebe

:grinning:
12. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!!!!! :wink: brusle supr malý to prospal :wink: :grinning: na oběd máme jahodové knedlíky mnam :slight_smile:
12. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné Velikonoce! Včera tu byla docela zima, celé dopoledne mlha a 12 stupnu, ppo obědě vykouklo sluníčko, ale bylo nanejvýš tak 18 stupnu a studenej vítr, tak celkem zklamání, podle předpovědi mělo být jasno a 23. Dnes to vypadá podobně jako včera, že bychom se vrátili k zimním bundám? Dopoledne půjdou manžel s Míšou na mrskačku a odpoledne budem u babičky a jestli se vyjasní tak venku. mějte se pěkně a at vás moc nezřežou :grinning:
13. dub 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :unamused: a hezké velikonoce!!!!!! :wink: u nás se mrskat moc nebude jdem v 8 bruslit :grinning: a potom do obchodu :slight_smile: tak že supr !!!!!!!!!! :grinning: Lukys stával v 6:40 tak zase nic moc ale včera byl aspon do 7:00 :wink:
13. dub 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del hezké bruslení, ale u nás je 6 stupnu, asi bych zmrzla :wink:
13. dub 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vsem krasne Velikonoce!

My vstavali v 7..manza dal Mikovi snidani, tak jsem si pospala do 10 hodin. :sweat_smile:

U nas sviti slunikco, ale zatim je zima..ma pry byt asi 19 stupnu....

Odpoledne pujdeme ven. Vsem hezky den.
13. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásné slunečné velikonoční pondělí!!!!

My jsme se včera s T. vrátili domů, cesta byla v pohodě :frowning2:
Venku je krásně tak PC vůbec nestíhám.
13. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Heli, bezva, že jste v pořádku dorazili, myslela jsem na vás :wink:

Jinak všem přejeme krásné velikonoce.
13. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkuste www.babydracek.com :dizzy_face: moc hezké věcičky kočárky,autosedačky,jídlo a příslušenství,oblečení....atd :dizzy_face: doporučuji!!!!!!! :dizzy_face:
13. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek