• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahojky holky!
Tak my jsem měli dneska hezký den :wink:
Dušan s malým byli šlahat po rodině a přijeli kolem 3 hodiny a pak jsme Kuba šupli do krosny a šli jsme na procházku do lesa :wink:
Za mnou a ségrou přišlo pár kamárádů, tak jsme popili a měla jsem trochu v kotuli :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
přidala jsem fotky :slight_smile: +autosedačku co jsme koupili :grinning: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko !!!!!!!! :grinning: malý vstaval v 7 hodin tak to jde :wink: mMíša musí dnes do školy :frowning2: tak se netěší :rolling_eyes:
14. dub 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

jak jsem uzili Velikonoc? My relaxem :wink:

Jinak jsme vstavali v sedme...mam ted kafe...a jdu se vrhnout na nejakou tu praci...pak juknu... :wink:
14. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hOJ DÁMY,
KDE JSTE KDO :confused:

My jsme byli ze soboty na neděli u R rodičů v Jesu. Koupili jsme Adamovi v Globusu pískoviště ve tvaru mušle (na zakrytí) ke tchánovcům na zahradu. Měli ho akci za499,-Kč. Super. Adama jsme ránpo vypustili ven a večer ho sebrali... :slight_smile: Snad jen na jídlo a na přebalení jsme ho dali dovnitř... :grinning:

Jinak koukám, že docházka tady vážně upadá. Napíšu vám "áčko" :grinning:
14. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak uz jsem toho dost udelala..Mike spinka..az se vzbudi ..tak pujdeme ven..sviti slunicko..je krasne :dizzy_face:

Jani koukma Adamek si to uzval... :wink:
14. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mike jeste chrupka...

Koukam, uz sem ani nikdo na kafe nechodi.....no to jsme to dopracovaly.... :pensive:
14. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
halooo, Elly, js tu ještě?

taky mě mrzí, že holky už sem nechodí...
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani..jo jeste tu jsem..
14. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen cekam az se Mike probudi a pujdeme ven...praci uz mam hotovou...
14. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic..jsme vzhuru.tak pa
14. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No, já teď spíš jen po MK brouzdám...
Adam baští buchtu. Má ji jako desert. teď měl hladovej týden. Skoro vůbec nechtěl baštit. Ale od včera se to zlepšuje. Dal si roštěnou s rýží a jako dezer bábovku... Za chvilku mi přijde starší synovec. Bude tady dneska spat, protože jde večer na diskoteku a protože bydlí na vesnici a já přímo ve středu města, je to nejlepší řešení...
No a na čtvrtou hodinu vyrážíme ke kamošce vedle do ulice na dvůr na písek. Má dvě holky, tak jdem na průzkum materiálu :wink:
Ale musím ještě vyluxovat. Adam si pěkně nastlal pod židličku... :angry:
14. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
Jenom zdravím, venku je nádherně,tak jsme pořád venku a večer odpadávám jako hruška :grinning:
14. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a podat hlášení. byli jsme dneska s Davídosem na té chirurgii

tak Davídek to má hraniční..sama mudr. neví jeslti operovat nebo ne..domluvily jsme se, ž eještě rok počkáme,..říkala že pokud se to nezvětší, tak by se to možná dalo odsát jen jehlou...ideální by prý bylo, kdyby šel pak na přetahování pindíka pod narkozu, že by mu to odsáli při jednom..ale že se uvidí, jak to nakonec všecko bude...
ale jinak jsme se dozvěděli dneska od dvou lidí, jakou máme krásnou holčičku a že je to celá maminka :grinning: :grinning:
jo a dostal mastičku, po které by se mu měl uvolnit pindík...a pak to jít přetahovat
tady je pořád krásně, tak jsme pořád venku...je už to super..konečně je ta hnusná zima pryč..
14. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mar...

dik za zpravy..no snad to dopadne dobre... :wink: takze mas jit na kontrolu, jen kdyz se to zvetsi?

Prej holcicku... :grinning: peknyho andilka :wink:
14. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky!My jdem za chvíli bruslit je to paráda trošku si protáhnout tělo :slight_smile: Marr a Jani06 už jste mi tady chyběly. Marr:možná se to Davčovi spraví moji brášci to taky měli když byli malí a pak se jim to spravilo a ani jim to nemuseli operovat.Ješte dám malému sváču a valíme.Večer nakouknu doufám,že tu někdo bude :slight_smile:
14. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, Del, děkuji, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je krásné, slyšwt (teda číst), že někomu chybím...

to ten můj se zato dneska opět vyznamenal... :cry: :cry: :cry: :cry:
Už ho asi fakt kopnu do hader a bude... :frowning2: :confounded:

Jinak Adam je závislák na krtkovi...
Pořád u nás jede. A furt ty stejný díly. Už je známe na zpamět všichni....

já tady budu tak do cca 20:05... Pak začíná růžovka.

Del, vy jezdíte na kolečkáčích? Že se tak blbě ptám, že? Na ledních te´d asi těžko :frowning2:

My jsme loni byli v kostelci a ta cyklo stezka je super. měla jsem půjčené brusle od kamošky a jeli jsme od lázní až do centra (ke Kauflandu) a pak zpět až k ZOO... Příští týden tam jede R sám. Každý rok touhle dobou jezdí do Kostelce na kolo s kamarádama hasičema z Ostravy a brna. Lákal mě taky, ale mě se za ním dojet nechce. Budem s Á´dou užívat klídeček... :grinning:

Marr, jsem ráda, že jsi se ukázala. A jak to dopadlo s tou paní skrz autodráhu?
14. dub 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jani:ano jezdíme na online :wink: mám je koupené od lonska iMíšou :wink: manža mě nutil já jsem se bála že mi to nepujde tak nakonec jsme si je teda koupili :grinning: a hrozně nás to baví jezdím i s kočárem :sunglasses: jezdíme u nás na oválu :wink: !!!!!!!!!!!!
14. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
del, já je mám taky ráda. hlavně když se držím kočáru... Teda toho našeho vozíčku za koli. Dá se předělat i na kolečkáče... :wink:
14. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jani:myslíš toto :wink: www.dveplusdve.cz :grinning:
14. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jj Del, ale máme to jen pro jedno a z druhé ruky. Místo 6ti, nás stál 3 a půl tis. :wink:
14. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobrá cena :wink: na te stránce jsem viděla 5 tisíc :frowning2:
14. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a viděla si tam i pro ty malé děti když mají kolo a jedeš na silnici.....atd :wink: je to taková tyčka a to se připevní na dospělé kolo :wink:
14. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Neviděla Del. Teda na té stránce né, ale kamoška ho má a je to prý super. Hlavně pro děti, který ještě nejsou ve šlapání na kole pevní v kramflecích... Taky to budeme mít půjčený....
14. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás už je uloženo a za chvilku bude i Spinkálov... :slight_smile: Maminka tlačí do hlavy velikonoční chlebíček a čeká na růžovku... :wink:

A říkám si, no není na světě kráááásně?... :wink:
14. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jani:malý už usíná!!!!!!! :pensive: a máš pravdu na světě je krásně pro život je důležité štěstí,zdraví,štastná rodinka :grinning: ,peníze,přátelství to je nejdůležitější na světě (tyhle věci pro život :wink:
14. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jdu Vás pozdravit po Velikonocích :wink: Doufám, že Vás chlapi pořádně zešlehali!!! :grinning:
Já jsem nějaká nachlazená ale stejně trávíme s Kubajzem celé dny venku, pěkně si užíváme sluníčko a moc nás to baví :slight_smile:

Mar: tak to jsou dobré zprávy, že Davídek zatím na žádnou operaci nemusí :wink:

Teda holky, ta docházka poslední dobou opravdu docela pokulhává :unamused: Takhle ten srazík v květnu asi neproběhne... :frowning2:

No nic, jdeme se obléknout a vyrážíme na písek!!! :slight_smile: Už mám uvařenou rajskou, takže budeme venku až do oběda :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!ahojky Marge.Moji chlapi nás s dcerou zešlehali dost-nesnáším velikonoce ještě že jsou pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sluníčko si taky užíváme chodíme na procházky a bruslit.Všem přeji pěkný den :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

koukam Marge ty jsi pekny ranni ptace :grinning:

U nas taky sviti slunicko, mam ale ted hodne prace..tak me to vyjde az odpoledne, ze pujdeme ven. Ale v patek si chic vzit alespon volno..at mame zase prodlouzeny vikend.
15. dub 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Tady už fakt skoro nikdo nechodí :cry:

Jinak máme se dobře,probíhají u nás přípravy na tu svatbu.Hlavně se psychchicky připravuju na tu cestu :confused:
Natálka má teď problémy s kakáním,včerejší noc vůbec nespala,budilo jí to :pensive: ,tak jsem včera v lékárně koupila nějaký sirup na úpravu stolice,ale stejně jí to nepomohlo,až večer jsem ji dala čípek(půlku dospěláckého) a dneska už spala celou noc :slight_smile: a spí ještě teď :slight_smile: .
15. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek