• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Zajímalo by mě,kde zbytek holek chodí :confused:
15. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!
Janino na jakou svatbu jedete?
To je mi líto, snad se to kakání Natálce brzo upraví :wink:

Včera jsem posadili na poli brambory a zeleninu, hlavně hodně hrášku, ten já miluju :grinning: :grinning: :grinning:
už aby byl zralý :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, doufám, že jse si užili pěkné Velikonoce, Míša s manželem donesli plnou tašku čokoládových vajíček a zajíců a to byli jenom u dvou babiček a ségry, no nevím, kdo to bude jíst:slight_smile:
Janino, kam by chodily, všichni jsou venku, když je tam tak pěkně, u nás teda bylo o víkendu docela zima ale odpoledne vždycky zasvítilo sluníčko a dalo se to.
Míša má ted zrovna taky období, kdy nic nechce jíst, je to na palici...
Mar zajímala by mě ta mastička, po které se uvolní pindík, naše doktorka mu to chce v létě násilím ppřetáhnout, pokud se to neuvolní, ale já jí to nedovolím, všude se píše, že do tří let se stím nemá nic dělat, pokud nemá kluk problémy. Ségry kluk má už tři a pořád mu to nejde a jejich doktorka to nijak neřeší, prý počkají až do pěti let a pak eventuálně pod narkozou, at z toho nemá trauma.
15. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ellis ..hrasek to je taky moje..ten ja taky miluju :dizzy_face:

Jani..kdy jedete na tu svatbu? O vikendu? Neboj..bude to o.k.

Reru, tak Mike ji zatim pekne..coz jsem rada.
Me rikala dr...ze do 4 let s tim taky nic nedelaji...no my zatim taky zadne problemy nemame. tuk,tuk. :wink:
15. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
naše dr s tím do 3 let nic nedělá, jen teď na 18-ti měsíční prohlídce jen zkusila a nádherně mu ho přetáhla, takže my jsme s pindíkem dobře :wink:
a nebojte určitě to budou mít všichni dobré :wink:
15. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko...

Tak u nás s pindíkem měli problém oba synovci. Museli na strhávání. A to trauma potom... :frowning2:
Měli strach se i vyčůrat.
U nás to taky asi nepůjde. Ale zatím to nějak neřeším...

Eliss, kdy že máme dojet na ten hrášek?... :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Reru, s tím jídlem si nedělj starosti. Adam to měl takhle posledních 14ct dní. Nic nechtěl, jen chlemtal pití...
15. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zasejc nikdo. Tak já zase jdu. :pensive:
15. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak Mike me dneska spal 3 hodiny..no to je snad poprve.. :sweat_smile: ted jsme byli hodku venku...a za chvili razime cas.....jen jsme se prisli obcerstvit :grinning:

Vsem pekne odpoledne... :wink:
15. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
elly:dobrou chut my taky za chvilku vyrážíme ven. Dnes jdeme pro změnu na zmrzku. :slight_smile:
15. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak Mike ted konecne usnul.....dneska vazne radil jak cerna ruka..a jecel jak viktorka u splavu...

No vecer zacina....jdu na tv.. :wink: peknej vecer vsem
15. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :wink:

Elisss......jedeme na začátku května a jedeme až na Slovensko(25 km od ukrajinských hranic),takže cca přes 400 km :confused: .Vdává se moje neteř.

Reru....no pokud je to tak,tak je to o.k.Ale takových pěkných dní už bylo víc,no možná jen přechodný stav :wink:

Dneska se neteř dozvěděla,že čeká holčičku :dizzy_face: jsem byla úplně naměkko :dizzy_face: já jsem jí to předpovídala už od začátku a ona sama si byla jistá,že čeká holčičku.

Přeju Všem pěkný večer :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Marr...jsem ráda,že Davídek nemusí na tu operaci :dizzy_face: snad se to zlepší úplně.
15. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko.
My jsme včera odpo byli chvilku na motorce v parku. Teda ve dvou parcích, co máme u baráku a k večeru jsme šli hromadně uklízet dvůr a plet záhony. Trošku jsme to zkulturnily kolem pískoviště (smetli, vytrhali kopřivy) Tady se o ten dvůr nikdo nestará a je to skoro jak džungle. A já nebudu riskovat, že mi Adam zahučí do mladých kopřiv. Jsou agresivní jak sviňa. Jsem měla požahaný ruce i přes rukavice :angry:
Ale třeba nebudu mít revma.
Za chvilku vyrážíme na dvůr. Přijde na skok babička, než půjde do práce a navíc musíme vydrbat kočárek i vozíček za kolo a odpo přijde kamoška s klukama na písek.
16. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!Jani06:to jste včera měli akční odpoledne.Aspon budete mít pěkný dvůr.A s těma kopřivama máš pravdu nebudeš mít revma a budeš zdravá. :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj Del, ale víš, jak to ku....ky bolí? Ještě dneska ráno jsem to cítila... :angry: :grinning:

No fakt štěstí, že mi do toho nezahučel Adam. To by bylo řéééévu.

Co chystátne dneska vy?
Kolečkáče, nebo zmrzka?

Hele, jak vlastně zvládáš Kukyna a ještě Míšu a její školu a přípravu na ni?
Nebo je to napohodu a Miška je pilná žačka a nepotřebuje prakticky nic... Já osobně si to zatím nedovedu představit, že bych to zvládala, ale asi kdybych musela, tak se to musí zorganizovat...

Jo, te´d koukám na Krtka. Adam dostal nový díly a asi mu toto DVD velice brzo zatrhnu. Je tam díl Krtek a maminka a to co jsem viděla mě opravdu šokovalo.
Zajěčice tam regulerně rodí. Se vším všudy. A ve finále Krtek zaječici skáče po bříchu, aby vytlačila ještě dva zajíčky. No úchylnost. Pohádka pro děti prosím....
16. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Jani tu pohádku o rodící zaječici doporučovali dokonce v nějakým časopise, jak nejmenším dětem názorně vysvětlit, jak se rodí děti. myslím, že nemusíš mít strach, že by z toho měl Adam trauma, ale jestli se ti to nelíbí, tak mu ji prostě pust až bude starší.
16. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jani:dnes půjdeme asi na brusle a pak na zmrzku.Míšu kolikrát zvládám těžce moc jí nejde matika.úkoly s ní dělám většinou já protože můj je pořád v práci.Taky bys to zvládla musela bys.A ty kopřivy taky jsem se mockrát popálila to byl potom slovník!A ten krtek zajímavé :astonished: :astonished:
16. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a Lukynek je pěkné torpédo toho taky zvládám hodně těžce ,večer jsem vždy k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok.
Včera jsme byli s Adulínem na očkování Priorixem, tak udělal slušnou scénku v čekárně, řval jak na lesy: maminko tam néééé, maminko tam néééé....jak sestra otevřela a Mudra povídá:tak Adámku, pojď dál, tak jekot jako blázen, byl úplně mimo :confounded: To ty neustálý kontroly a hnusný procedury v té Praze....má z doktorů hrůzu a je to pořád horší... Vůbec ho nemůžou ani poslechnout, protože jak řičí, tak tam stejnak není nic slyšet :frowning2:
Dneska razíme za chvilku k naší mamině umýt okna, před Velikonocema jsme to nějak nestihli....
16. dub 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek, tak jdu nahlásit oficiálně schválený podnájem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já su tak ščastnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..no tak jsme zpatky ze cviceni..uz byl hotovej..ale jeste snedl obed a uz pekne spinka.

U nas je 19 stupnu..ale zatazeno..a vecer byla bourka.

Eluci...a z ceho ma takoviu hruzu..jako z tech bilych plastu?

Lucijo..blahopreju
16. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

Mike jeste spi...svete div se. :sweat_smile:
Jsem si dneska vzala volno a ono je hnusne a prsi..no to je jak naschval. :angry:

Co planujete na vikend?
My nejak podle pocasi. Chceme se jet podivat koupit nove kresla do obyvaku. Uz jsem tam byla, jen manza musi se mnou..aby si vybral to svoje. Prej dodaci lhuta 3 mesice..no me klepne.. :confused:
Planovala jsem zoo..ale jeste bude pocasi.
17. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chtela jsem se zeptat..jak ho mam naucit jist lzickou?.....ja mu to naberu..on si to vezme a pak strci do pusy..a lzicku uz si nevynda...tak musim ja.. sice takhle sni pul obeda..pak ho to prestane bavit a vrazi me lzicku do ruky a ho krmim ja..mate nejakej figl?
17. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Elly!náš malý jí sám lžičkou a je potom sice jak čunátko ale nají se.Jinak polévku mu dávám ještě já.Počasí se nějak začíná kazit jaksi se tu mračí. :unamused:
17. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Deli..no on si pekne dava tu lzicku do pusy..ale uz si ji nechce vyndat :confused:
Mike ted pred chvili vstaval..no jsem fakt v uzasu.. :sweat_smile: ...ted uz tu lita s medvedem..
17. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to spal celkem dlouho.A s tou lžičkou na to musí asi přijít sám ,že si ji musí vyndat. :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek maminy. Tady to koukám fakt pomřelo. No nic, pokusíme se o nápravu, snad mi pomůžete :wink:
Jinak my opět marodíme, kašel, rýma, ale bez teplot. Tak holt zůstaneme tak dva tři dny doma a hotovo. Samozřejmě proto ještě nemám e čtvrtou hexu :unamused:
Jinak jaqk jsem psala, byt schválen, tak teď už jsem naprosto spokojená. Ještě nějakýho normálního chlapa a je to. I když se obávám, že normální chlapi neexistujou :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mladej se rozkecal parádně, umí pojmenovat kousky oblečení, zopakuje snad všechno a hlavně má parádně okoukaný reklamy, což já si ani neuvědomuji a minule ukazoval na čokoládu a říká ,,oion" Jakože orion :grinning: A každý den vyplodí něco nového. Je to prdel :grinning:
17. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
hjmnnn
17. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že moje oblíbené slovo je ,,jinak" :rolling_eyes: :grinning:
17. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Lucijo!Malý je teda šikula ,že už tak mluví.At se brzo uzdravíte :slight_smile: Normální chlapi jsou ale asi je jich hodně málo ale určitě na nějakého dobrého narazíš :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek