Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
jana06
17. dub 2009
Jééé Luci, tak až nějakého normálního chlapa potkáš, jak ti prorokuje tady Del, tak mi prosíííím napiš, kam na něho mám jít narážet taky 😃 😃 😃 😃 😃
Potřebovala bych na něho narazit NUTNĚ co nejdřív, nebo se zblázním.... 😉 😉 😉
elucinka
17. dub 2009
Ahoj holky, tak mně už dneska fakt hrabe, jsme celý den doma, protože prší a je to na blázinec....Adam si teď zvyknul být venku celý den, tak se pekelně nudí a se mnou si hrát nechce. Teď pokokuje na dětský pořad na čt1, ale moc ho to nebere...a venku leje úplně děsně😞
margeautor
17. dub 2009
Ahoj holky,

teda dneska se to počasí teda ale skazilo.... ]-( ]-( Ale my jsme byli stejně chvilku venku, byli jsme schovaný pod střechou a Kuba drandil na motorce 😉
Taky jsme teď byli celý dny venku, takže doma bych se asi zbláznila :-|

Luci tak to je Šíma teda šikulka, Kuba taky opakuje akorát všechno tou svojí řečí, takže zatím mu moc rozumět není... 😃 Ale poslední dobou brebentí celý den, třeba si stoupne před zrcadlo a něco si začne vysvětlovat 😃
delikates
17. dub 2009
ahojky všichni!!!!!!!!! já jsem vysávala 😞 Lukys se bál jak to zahučelo spíš(brečel) :-S 😞
janulas
17. dub 2009
ahojte holky moje, je tu někdo??
mám ted tolik starostí, nejde mi ke všemu net, tak to ani s vama nemužu pořešit ]-( snad ho brzy nahodí, páč je to bez něj hrozně dlouhé 😃
U nás je to ted s dětma náročné, manžel neměl volno ani nepamatuju a já teda melu z posledního, dnes mi tam hlídaj naši a já pujdu chvíli ven mezi lidi, malý je na mě pořád hrozně nalepený, tak nevim, co se děje, a ty vzteky pořád, když né jeden tak druhej, už jsem se dneska uplně vytočila a nadala jim 😃 no doufám, že jste na tom nějak podobně, at mi je líp 😃
delikates
17. dub 2009
Ahojky Janulo!Já jsem na tom taky stejně někdy bych je vzteky roztrhla jak hady.Vždycky musím počítat do deseti abych se uklidnila. 🙂 Ale pak se na mě usmějí tím svým kouzelným úsměvem tak je moc miluju. 🙂 Užij si to venku-člověk potřebuje z toho kolotoče někdy vypadnout 🙂
janulas
17. dub 2009
deli... já bych potřebovala chodit tak obden 😃 fyzicky jsem unavaná to jo, ale psychika je uplně v hajzlu 😃
delikates
17. dub 2009
to je jasné a z dvojčátkama je to záhul já mám bratry dvojčata a když jsem byla mladší,tak jsem říkala mamce,že radši ani nechci děti když jsem viděla kolik je s tím práce a starostí 🙂
janulas
17. dub 2009
DELI..fakt aha 😃 takže v rodině a minulo tě to 😃 u nás je tatka z dvojčat a muj muž též, takže to bylo témeř stoprocent 😃
pro mě je to náročné zejména psychicky... kolikrát vyjedu a pak si to strašně vyčítam, no jo ale v ten okamžik to nedokážu ovlivnit
delikates
17. dub 2009
tak to ted čeká možná moji dceru-myslím ty dvojčátka 🙂
lucija
18. dub 2009
Dobré ránko x-)
Tak já už mám kafe a mladej snídá. Venku je sluníčko, ale my budeme sedět doma. Ať se pořádně vyzdraví a něco nezanedbáme.
Včera jsem si byla u kamarádky pro dětské prkýnko na záchod. Přišli jsme domů, já šla na záchod, přišel za mnou Šíma a říká mi lulu. Tak se ptám, Ty chceš lulu? A prej jooo, tak jsem letěla pro to prkýnko, dala ho tam, sundala mu rychle plenu, posadím ho a on se vyčůrááááál. 😃 😃 😃
Na nočník ani za boha a hnedka rovnou na záchod, machírek jeden x-) Tak jsem ho hned natěšeně nechala bez pleny a samozřejmě se asi za dvacet minut zapoměl před televizí při reklamě a už to bylo na zemi 😃 Ale i tak, mám to zapsaný a mám z toho velkou radost. Už jen proto, že nočník opravdu nesnášel.
Teď už tu lítá takly bez pleny jen v šortečkách a je k sežrání, jen čekám kdy se zase zapomene. Páč kouká na autosalon 😃 😃 😃
elly
18. dub 2009
Dobre ranko,

Tak Mike spa opet skoro do 9 hodin....super. Ale ma to ted nejaky rozhazeny..odpoledne pak nechce spat..po obede..a pak ve 4 odpodne..a spi hodku..a aby pak usnul to bylo drama...tak cekam dneska to same..
Zacina vykukovat slunicko, tak nejdriv musim udelat par domacich praci a pak pujdeme ven. Dneska me boli hlava jak cert, si budu muset vzit prasek.
:-p
Odpoledne musime do mesta..a pak na nakup...
Tak vsem pekny vikend.
😉
llucinka
18. dub 2009
zakelin 😃 Myslím, že tohle tady dávno všichni tušili 😃 😃 😃
lucija
18. dub 2009
Tak všechny jste asi venku, co? No my půjdeme asi až zítra dopoledne, budu muset nakoupit.
Před chvilkou jsme pokřtili i nočník, tak paráda, opět běháme bez plen a já jen upozorňuji jestli se mu náhodou nechce.
Jani, jasně, že když na něco podobné normálnímu chlapovi narazím, hned se budu ptát jestli nemá bráchu 😃
jana06
18. dub 2009
Dekujeme Zakelin...

jen by me zajímalo, kdopak se nám to pod tím jménem schovává 😉 😉 😉 😉 😃 😃 😃 😃

Ostatně, je to soukromá věc dotyčných, jestli si založí vlastní diskusi a jestli tam někoho pustí...

a my truhle jsme si mysleli, že ta špatná docházka je způsobená počasím... To se asi holky museli bavit, pokud to četli...
😃 😃 😃 😃
elisss
18. dub 2009
Ahojky!
Jak víte že je to diskuze holek od tud? =-) Mě je to upřímě taky jedno 😉
Jinak tady dneska večer bouřilo, ale nic z toho nebylo...ale popršet by to chtělo, ať se ty semínka v zemi mají čilej k světu 😉
zítra razíme poprvé na výlet na kolech, koupila jsem si nové a malému jsme pořídili cyklosedačku. Už se moc těším,ale po 3 letech to bude asi slušný záhul 😃
jana06
18. dub 2009
A jaká je ta sedačka?Zkoušeli jste ji už? A Kubík se s ní kamarádí? Já když jsem Adamovi zkoušela helmu v obchodě, tak ječel jakobych mu trhala ruce a nohy. Raději jsme pelášili pryč... 😃 No, on má porblém v létě i s kšiltovkou a pirátkou... Jedině, kdy veme na milost čepku, tak je zima...
jana06
18. dub 2009
Já mám zase slíbené kolečkáče. Teď v Helia sportu mají až 50ti% slevy na vybrané druhy a nejlevnější stojí 860,-Kč tuším. No nekupte to. To bude sportování i s Adamem... Já jsem zjistila, že poskakování v tělocvičně mě už nebere. Raději si zacvičím na břicho nohy a ruce doma. Jedině, co bych asi ještě dala, tak je posilovna. I když jsem ji dřív nemusela. Ale je otázka, kam s Adamem, že? A večer už se nikam nedokopu. No a kolo mě moc neba. Taky bych měla strach sama s vozejčkem přejet na kole střed města, než bych se dostala někam mimo dopravu... A navíc, hrozně z toho bolí sedínka. I s cyklokalhotama. 😃
elisss
18. dub 2009
Jnai jemu se v té sedačce moc líbí 😉 Jsem myslela, že v té zadní nebude mít takový přehled, ale má a hledí všude po okolí, jen mám strach že s ním spadnu :-S zítra s ním raděj pojede Dušan 😃 😃
Helmu si zkoušel v Tescu a bránil se, ale neubránil se... 😃
lucija
18. dub 2009
Nazdárek, tak dítě pláče v postýlce, já večeřím a koukám jedním okem na Novu.
Navečer jsem ještě skočila do Tesca, tak zítra nikam nemusím. Ještě jsem si dneska pověsila záclony, když už to tu mám jistý :-N , voní to tu a vůbec, je mi fajn x-) x-) x-)
Já a sport, to není moje parketa, takže neřeším 😃
helenkaa
18. dub 2009
Ahoj holky!
Elisss, já se v týdnu taky chystám vyjet na kole 😃 , tak snad se mi to povede a nebudu shnilá 😃 x-) 😃
delikates
18. dub 2009
ahojky 🙂 !!!!!!!! tak dnes jsme jeli do Zlína 🙂 koupili jsme ty golfky Multiway jsou modro žluté 😃 a jsme s něma spokojeni 🙂 potom jsme mu ještě koupili kšiltovku safari 😉 a šli k babičce a před hodinou jsme tak zpátky!!!!
lucija
19. dub 2009
Dobré ránko x-)
Tak snad jste všechny neemigrovaly a ukážete se tady 😉 Mám kafíčko, tak počkám 🙂
lucija
19. dub 2009
Nikdo???
To jste všechny prchly? No dobrá, proč bych se měla snažit, že? 8-(
llucinka
19. dub 2009
Hezké ránko... 🙂

Lucijo: Myslím, že snaha je zbytečná, když většina holek chodí jinam 😉
lucija
19. dub 2009
Lluci, ta většina holek ať si chodí kam chce, já myslela, Janu06, Deli, Marge, Janinu atd, víš?
llucinka
19. dub 2009
Aha, tak já odcházím 🙂 😃
lucija
19. dub 2009
Ještě Elly, no nechci na nikoho zapomenout tak nebudu dál jmenovat. Teda dovolím si ještě Janulas 😃
elly
19. dub 2009
Ahojky,

zdravim pri nedeli. My mame rymua zacli jsme kuckat..jsem zapomela zavrit vcera okno vecer..a mladej si samozrejme sundal ponozky a odkopaval se celou noc..tak to tak dopadlo :-| ...dneska sviti slunicko..ale radeji zustaneme doma.
Mike sel ted spat...mel toho dost..manza taky, protoze mel ranni sluzku a me nechal pekne vyspat do pul desaty. x-)
Jinak jsme se vcera byli podivat na ty kresla do obyvaku. No jeste to zvazujeme, je to toliz pekna palka... :-S tak jeste to musime promyslet.
A premysleli jsme, ze si nechame asi pak udelat novej nabytek od znamyho do obyvaku. Je to mladej kluk..ale je tak sikovnej..ze udela vsechno treba jen z obrazku z katalogu. On nam tenkrat pokladal i laminat doma...bylo to hned. 😉
Vsem preju peknej slunecnej den. x-)

Začni psát odpověď...

Odešli