• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Jééé Luci, tak až nějakého normálního chlapa potkáš, jak ti prorokuje tady Del, tak mi prosíííím napiš, kam na něho mám jít narážet taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Potřebovala bych na něho narazit NUTNĚ co nejdřív, nebo se zblázním.... :wink: :wink: :wink:
17. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mně už dneska fakt hrabe, jsme celý den doma, protože prší a je to na blázinec....Adam si teď zvyknul být venku celý den, tak se pekelně nudí a se mnou si hrát nechce. Teď pokokuje na dětský pořad na čt1, ale moc ho to nebere...a venku leje úplně děsně:frowning2:
17. dub 2009 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

teda dneska se to počasí teda ale skazilo.... :angry: :angry: Ale my jsme byli stejně chvilku venku, byli jsme schovaný pod střechou a Kuba drandil na motorce :wink:
Taky jsme teď byli celý dny venku, takže doma bych se asi zbláznila :unamused:

Luci tak to je Šíma teda šikulka, Kuba taky opakuje akorát všechno tou svojí řečí, takže zatím mu moc rozumět není... :grinning: Ale poslední dobou brebentí celý den, třeba si stoupne před zrcadlo a něco si začne vysvětlovat :grinning:
17. dub 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni!!!!!!!!! já jsem vysávala :frowning2: Lukys se bál jak to zahučelo spíš(brečel) :confounded: :frowning2:
17. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky moje, je tu někdo??
mám ted tolik starostí, nejde mi ke všemu net, tak to ani s vama nemužu pořešit :angry: snad ho brzy nahodí, páč je to bez něj hrozně dlouhé :D
U nás je to ted s dětma náročné, manžel neměl volno ani nepamatuju a já teda melu z posledního, dnes mi tam hlídaj naši a já pujdu chvíli ven mezi lidi, malý je na mě pořád hrozně nalepený, tak nevim, co se děje, a ty vzteky pořád, když né jeden tak druhej, už jsem se dneska uplně vytočila a nadala jim :grinning: no doufám, že jste na tom nějak podobně, at mi je líp :grinning:
17. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Janulo!Já jsem na tom taky stejně někdy bych je vzteky roztrhla jak hady.Vždycky musím počítat do deseti abych se uklidnila. :slight_smile: Ale pak se na mě usmějí tím svým kouzelným úsměvem tak je moc miluju. :slight_smile: Užij si to venku-člověk potřebuje z toho kolotoče někdy vypadnout :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli... já bych potřebovala chodit tak obden :grinning: fyzicky jsem unavaná to jo, ale psychika je uplně v hajzlu :grinning:
17. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasné a z dvojčátkama je to záhul já mám bratry dvojčata a když jsem byla mladší,tak jsem říkala mamce,že radši ani nechci děti když jsem viděla kolik je s tím práce a starostí :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
DELI..fakt aha :grinning: takže v rodině a minulo tě to :grinning: u nás je tatka z dvojčat a muj muž též, takže to bylo témeř stoprocent :grinning:
pro mě je to náročné zejména psychicky... kolikrát vyjedu a pak si to strašně vyčítam, no jo ale v ten okamžik to nedokážu ovlivnit
17. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ted čeká možná moji dceru-myslím ty dvojčátka :slight_smile:
17. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
Tak já už mám kafe a mladej snídá. Venku je sluníčko, ale my budeme sedět doma. Ať se pořádně vyzdraví a něco nezanedbáme.
Včera jsem si byla u kamarádky pro dětské prkýnko na záchod. Přišli jsme domů, já šla na záchod, přišel za mnou Šíma a říká mi lulu. Tak se ptám, Ty chceš lulu? A prej jooo, tak jsem letěla pro to prkýnko, dala ho tam, sundala mu rychle plenu, posadím ho a on se vyčůrááááál. :grinning: :grinning: :grinning:
Na nočník ani za boha a hnedka rovnou na záchod, machírek jeden :dizzy_face: Tak jsem ho hned natěšeně nechala bez pleny a samozřejmě se asi za dvacet minut zapoměl před televizí při reklamě a už to bylo na zemi :grinning: Ale i tak, mám to zapsaný a mám z toho velkou radost. Už jen proto, že nočník opravdu nesnášel.
Teď už tu lítá takly bez pleny jen v šortečkách a je k sežrání, jen čekám kdy se zase zapomene. Páč kouká na autosalon :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Tak Mike spa opet skoro do 9 hodin....super. Ale ma to ted nejaky rozhazeny..odpoledne pak nechce spat..po obede..a pak ve 4 odpodne..a spi hodku..a aby pak usnul to bylo drama...tak cekam dneska to same..
Zacina vykukovat slunicko, tak nejdriv musim udelat par domacich praci a pak pujdeme ven. Dneska me boli hlava jak cert, si budu muset vzit prasek.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpoledne musime do mesta..a pak na nakup...
Tak vsem pekny vikend.
:wink:
18. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakelin :grinning: Myslím, že tohle tady dávno všichni tušili :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všechny jste asi venku, co? No my půjdeme asi až zítra dopoledne, budu muset nakoupit.
Před chvilkou jsme pokřtili i nočník, tak paráda, opět běháme bez plen a já jen upozorňuji jestli se mu náhodou nechce.
Jani, jasně, že když na něco podobné normálnímu chlapovi narazím, hned se budu ptát jestli nemá bráchu :grinning:
18. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme Zakelin...

jen by me zajímalo, kdopak se nám to pod tím jménem schovává :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ostatně, je to soukromá věc dotyčných, jestli si založí vlastní diskusi a jestli tam někoho pustí...

a my truhle jsme si mysleli, že ta špatná docházka je způsobená počasím... To se asi holky museli bavit, pokud to četli...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Jak víte že je to diskuze holek od tud? :confused: Mě je to upřímě taky jedno :wink:
Jinak tady dneska večer bouřilo, ale nic z toho nebylo...ale popršet by to chtělo, ať se ty semínka v zemi mají čilej k světu :wink:
zítra razíme poprvé na výlet na kolech, koupila jsem si nové a malému jsme pořídili cyklosedačku. Už se moc těším,ale po 3 letech to bude asi slušný záhul :grinning:
18. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaká je ta sedačka?Zkoušeli jste ji už? A Kubík se s ní kamarádí? Já když jsem Adamovi zkoušela helmu v obchodě, tak ječel jakobych mu trhala ruce a nohy. Raději jsme pelášili pryč... :grinning: No, on má porblém v létě i s kšiltovkou a pirátkou... Jedině, kdy veme na milost čepku, tak je zima...
18. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zase slíbené kolečkáče. Teď v Helia sportu mají až 50ti% slevy na vybrané druhy a nejlevnější stojí 860,-Kč tuším. No nekupte to. To bude sportování i s Adamem... Já jsem zjistila, že poskakování v tělocvičně mě už nebere. Raději si zacvičím na břicho nohy a ruce doma. Jedině, co bych asi ještě dala, tak je posilovna. I když jsem ji dřív nemusela. Ale je otázka, kam s Adamem, že? A večer už se nikam nedokopu. No a kolo mě moc neba. Taky bych měla strach sama s vozejčkem přejet na kole střed města, než bych se dostala někam mimo dopravu... A navíc, hrozně z toho bolí sedínka. I s cyklokalhotama. :grinning:
18. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jnai jemu se v té sedačce moc líbí :wink: Jsem myslela, že v té zadní nebude mít takový přehled, ale má a hledí všude po okolí, jen mám strach že s ním spadnu :confounded: zítra s ním raděj pojede Dušan :grinning: :grinning:
Helmu si zkoušel v Tescu a bránil se, ale neubránil se... :grinning:
18. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak dítě pláče v postýlce, já večeřím a koukám jedním okem na Novu.
Navečer jsem ještě skočila do Tesca, tak zítra nikam nemusím. Ještě jsem si dneska pověsila záclony, když už to tu mám jistý :sweat_smile: , voní to tu a vůbec, je mi fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já a sport, to není moje parketa, takže neřeším :grinning:
18. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Elisss, já se v týdnu taky chystám vyjet na kole :grinning: , tak snad se mi to povede a nebudu shnilá :grinning: :dizzy_face: :grinning:
18. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: !!!!!!!! tak dnes jsme jeli do Zlína :slight_smile: koupili jsme ty golfky Multiway jsou modro žluté :grinning: a jsme s něma spokojeni :slight_smile: potom jsme mu ještě koupili kšiltovku safari :wink: a šli k babičce a před hodinou jsme tak zpátky!!!!
18. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
Tak snad jste všechny neemigrovaly a ukážete se tady :wink: Mám kafíčko, tak počkám :slight_smile:
19. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo???
To jste všechny prchly? No dobrá, proč bych se měla snažit, že? :rolling_eyes:
19. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko... :slight_smile:

Lucijo: Myslím, že snaha je zbytečná, když většina holek chodí jinam :wink:
19. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lluci, ta většina holek ať si chodí kam chce, já myslela, Janu06, Deli, Marge, Janinu atd, víš?
19. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já odcházím :slight_smile: :grinning:
19. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě Elly, no nechci na nikoho zapomenout tak nebudu dál jmenovat. Teda dovolím si ještě Janulas :grinning:
Ahojky,

zdravim pri nedeli. My mame rymua zacli jsme kuckat..jsem zapomela zavrit vcera okno vecer..a mladej si samozrejme sundal ponozky a odkopaval se celou noc..tak to tak dopadlo :unamused: ...dneska sviti slunicko..ale radeji zustaneme doma.
Mike sel ted spat...mel toho dost..manza taky, protoze mel ranni sluzku a me nechal pekne vyspat do pul desaty. :dizzy_face:
Jinak jsme se vcera byli podivat na ty kresla do obyvaku. No jeste to zvazujeme, je to toliz pekna palka... :confounded: tak jeste to musime promyslet.
A premysleli jsme, ze si nechame asi pak udelat novej nabytek od znamyho do obyvaku. Je to mladej kluk..ale je tak sikovnej..ze udela vsechno treba jen z obrazku z katalogu. On nam tenkrat pokladal i laminat doma...bylo to hned. :wink:
Vsem preju peknej slunecnej den. :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek