• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Zdarec baby, jsme u našich, odpo jdeme k babi popřát k narozkám...
Tomikovi teče z nosu ostošest, to byl ten jeden den, jak byla ta zima, no my byli venku, asi mu to nesedlo nebo co...
Internet mi doma pořád nejde, tak můžu jen od našich, a chodím sem, nemám čas SE někde zaregistrovávat, jsem ráda, že to tu je, prožili jsME TU CELÉ TĚHU, OD NAROZNÍ DĚTÍ JSME BYLI SUPR PARTA, PROČ PÁLIT MOSTY :sunglasses: :sunglasses: :wink:
19. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sláva, vy my čtete myšlenky??? :grinning: :grinning: :grinning:
Lluci, nikam nechoď, ne? :wink:
Janul :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elly, ti mladí kluci bývají celkem šikovní :wink: Určitě bych to zkusila. :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janul...my mame taky kapaci nos :sweat_smile: Maja je zdrava? :wink:
19. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
LLuci ja se toho nebojim..on je fakt fajn..delal i interiery lodi..no super..ma talent..ted si zalozil vlastni firmu.....soukromnik :wink:
19. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, my už taky dva dny sedíme doma. I když včera jsem prchla na chvilku do Tesca, ale musela jsem , jinak by jsme pomřeli hlady :unamused:
Ale kašle míň a rýma je taky na ústupu, tak přemýšlím, že odpoledne na chvilku vyjedeme s kočárem. On stejně pěšky chodit nechce :angry:
janul: Ahoj, doufám, že bude Tomíkovi brzy lépe :dizzy_face: Pro někoho je jednodušší prostě zavřít oči a jít jinam. Proč ne, každý ať se rozhodne jak sám chce... :slight_smile: Nikoho nelze nutit. :slight_smile:
Elly, jj vždyť píšu, zkuste to. U nás tu byl taky jeden truhlář, když začínal byl super, teď je sice taky super, ale za trojnásobek ceny než kdysi :grinning:
19. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lluci on driv delal u nas..asi 4 roky...pak odesel..ale vzdycky chodit se na nas podivat...coz je super...to jsou pak hezky vztahy...no jsem pak taky zvedava, na kolik nas to prijde...
19. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, tak já se jdu radši věnovat domácnosti.
19. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: já jsem byla v obchodě :grinning: Lukys spí v nových golfkách tak asi se mu tam dobře spí :slight_smile: dnes vařím kuřecí na kari :slight_smile: mnam mám moc ráda už se mi zbíhají sliny :sweat_smile: a těstovinovou polévku :slight_smile:

Já sice chodím na Zlín a okolí :slight_smile: to jsem si našla jako první diskuzi a pak jsem objevila září :grinning: no moc ráda tady chodím i když některé holky tu nechodí, myslím si že jste fajn parta :slight_smile: :slight_smile: a ráda si tady s vámi ráda povídám :grinning:
19. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
konečně je zase venku krásně,tak až se T. vyspí, tak razíme ven na písek :wink:
19. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hoj, hoj. Tak za chvilku budu ukládat sviště.
Byli jsme od rána u babičky a ta nemá net, takže se hlásím na "značce" až teď.
Včera jsembyla K.O. a to jsem chtěla žehlit hory prádla. Koukala jsem u toho na TÝTÝ a dost mě to zklamalo. Teda Dáda Gondík O.K., ale nezdála se mi Lucie Borhyová. Asi je to tím, že ji prostě celkově nemusím. Nesedí mi ta holka.

Takže lucijo, já jsem vám VĚRNÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A mám otázku: "Chcete mě?????" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
19. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nezapoňte na Eliss, ta sem taky nakoukne :grinning:

Ale i tak si myslím, že je nás dost na pokec, no ne?
19. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny, už mám poliskaný smrádě :wink: a jdu žehlit a poliskat domácnost. No a u žehlení budu čučet na manželky. teda upřímně, tuto sérii mě žádnej díl moc nenadchl... :rolling_eyes: Ale snad tento joo...
Tak klidnou a dobrou a sladkou a ráno s kávičkou na značkách, ja? :grinning: Kdo nebude, píšu Áčko... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak 2 hodky jsme byli venku :wink: na hřišti na houpačky,potom Lukys šel na písek jsem myslela že se naštvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý se posypal pískem :angry: tak jsem ho posadila do golfek a bylo ale začal řvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela že se fakt rozčílím :angry: potom jsme byly ještě projít a domů :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

taky se hlásím na značce :sunglasses:

Chodila jsem o víkendu na snídaně a odpoledne jsme většinou nebyli doma, no a večer jsem vždycky padla za vlast. Dneska v noci se Kubíček rozhodl, že nebude od půl druhé do čtyř spát takže jsem taky pěkně K.O. ale na manželky snad vydržím :wink:
Včera jsem si byla po dlouhé době zase nechat uděla gelové nehtíky a mám z nich hroznou radost a mám potřebu se s Vámi o ní podělit :wink:
19. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak jsem tady taky, Jani jasně že chceme :grinning: Koukám na manželky, domů jsme přišli v osm a jen Šíma lehnul, tak už spí. Ještě skočím vynést koš a vytáhnout kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak si ohřeju véču a budu vegetit. Ráno budu na značkách :wink:
Teda ráno.... až se probereme :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak...já si jdu udělat čaj (mandarinkovi se skořicí a vanilkou)mnam až malý usne :grinning: :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dá si někdo? ten čaj :grinning: :grinning: :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si dala kafe, ale už jdu pro ten kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: no to už by byl ten čaj nebo kafe dávno studené než by jsem to poslala :grinning:
19. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prominte není to co jsem řekla to jsem si zas popletla s jiným čajíkem :slight_smile: je to mandarinkoví s medem a citronem :slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu už s večeří, zatím na břiše :grinning:
Čaje neřeš :wink: Já si dala pivko a docela sedlo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holkýýýýýýýýý :grinning:

Jsem tu docela dlouho nebyla, že? :sweat_smile:

Luci, co máš dobrýho? Zase jsi kuchtila? :wink:
19. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár zlatooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
S žampionama počkáme na vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo žampiony, jsem na ně úplně zapomněla. Ale teď bych si teda dala, mňam mňam :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás jen dočítá... Mi začínáte dělat radost s tou docházkou...
Dloooouho tady bylo mrtvo...

Mám vyžehlenou půlku prádla. Byly toho 2 koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jeden větší, druhý menší.... Tak ten větší jsem dnes dala a dělám si na ramena pačáka :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pačák = pašák... :grinning:
19. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek