• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Marge, gelové nehtíky bych taky prožila... Hmmm. ty ruce vypadají hned upraveněji.
Jenže já mám kopyta místo ruk a nehtů... Vždycky, když jsem měla umělý nehty, tak mi odpadaly. A nvíc, teď, kvůli masážím mít nehty nemůžu... :frowning2:
19. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: Pačák je lepší :grinning: :grinning: :grinning:
Já zkusila gelovky opět před dvěma měsíci a prostě s tím dítětem s tím neumím :confounded:
19. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty děláš masáže? Škoda, že bydlíš tak daleko, hned bych si jednu dala :grinning:

Luci, tys měla gelovky? Já tě fakt nějak nepoznávám :grinning:
19. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ket, než jsem měla kluka tak pořád, ale teď jsem je měla na zkoušku, jestli to půjde, a nějak nešlo. Odvykla jsem. Jani, já bych táááááááák potřebovala masááááž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak to jsem nevěděla :sweat_smile: Já jsem je měla jenom jednou a to na svatbu a pak jak se to začalo trochu odlupovat, tak jsem si to všechno strhala a bylo. Ale moc se mi to líbí, to jo :wink:
19. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a já jdu chrnět, dobrou noc všem tady :wink: :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky ně kutě. Dobrou noc :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem. Já jsem s kávičkou na značce.
Dnes byl tatinek na 24hod. v práci a taky jsme byli i v noci samotinký.
Ve dvanáct chtěl Adam ke mě do postele, tak jsem si ho vzala, abych se nebála:wink:
To je ale cestovatel. Chvilku tak a chvilku tak... Budíček jsme měli v 5:30. Dostal flašku s mlíkem a ještě jsme chrněli.
Nemůžu se po ránu nikdy probrat... :angry:
20. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

zdravim pri kave... :wink:

Aaa koukam Ketka dorazila..zdravim..jak je? Co Matyasek?

U nas je ryma..trochu kuckame..ale uz to mame nejak pod palcem a lecime se. Sice spinkal -nespinkal...ale to se neda nic delat. My sli spat az o pul druhe..a jsem docela vyspala...
Vcera jsem nakonec jeste udelala mini strudly...a uz jou skoro v cudu. Pak budeme s manzou trochu na dietce :wink:

Ja mam dneska hodne prace..ale budu se snazit nakukovat.
20. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!já už mám po kávičce.Malý každý den vstává o půl sedmé.štrůdlíček by jsem si taky dala. :slight_smile: Jani :to jste vstávali dost brzy.Všem přeji pěkný den :slight_smile:
20. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, celý víkend jsem tu nebyla a koukám, že se to tady zase trošičku více rozjelo :wink:
V sobotu jsme byli na nákupech v Olomouci, koupili jsme malýmu sandálky, tak doufám, že vydrží celé léto, at nemusíme za dva měsíce zase shánět nové, nějak mu ted roste noha. Včera jsem půlku oken, před Velikonocema jsem to prostě nestihla a druhou půlku dám někdy v týdnu asi. Taky sháníme nábytek do dětského pokoje, chceme Míšu odstěhovat do jeho pokoje a asi to vyhreje www.gazel.cz
je to sice dražší, ale asi kvalitnější, je to česká výroba a zdravottně nezávadné
20. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě novinka, asi už cítím první pohyby miminka :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, tak to gratulace k pohybům... :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Ket, to je super, že jsi zase po nějaké době dorazila :wink:

Rer: moc Ti to těhotenství závidím...i když se to nemá...a k prvním pohybům moc gratuluju!!! :wink:

My jsme dneska vstávali o půl sedmé a já jsem do teď žehlila...nějak se mi to tady nakupilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už to mám hotovo, takže si jdu uvařit kafíčko do termosky a vyrážíme na písek!!!! :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reru!Ten Gazel je moc hezký taky se mi líbí. :slight_smile: A okna budu umývat až ted před Velikonocema jaksi nestíhačka :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cítím taky pohyby... Ale střev... :sweat_smile: :grinning:
20. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:co jsi měla na jídlo čočku nebo zelí :grinning:
Rer:taky gratulace k pohybům :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já si taky někdy nejsem jistá :grinning: ale fakt už bych přísahala, že to už bylo párkrát mimčo.
20. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del ani jedno ani druhý... Včera, jsem se u našich nacpala k prasknutí. Hotel mamá je super... :grinning:
20. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám dvě pračky nevyžehlenýho prádla, tak už to budu asi muset vyžehlit.
Del, já bych z toho gazelu nejradši objednala všechno, jen kdyby to nebylo tak drahé!! takže bude jenom postel, jedna komoda a jedna skříňka a ten policový regál asi. Výhoda je, že to pak můžem dokupovat postupně, jak Míša poroste a pak i pro druhé dítě.
Jenom mě napadlo, nevíte o nějakým bezbarvým laku na nábytek, zdravotně nezávadným? nelakovaný sskřínky jsou totiž o hodně levnější, tak mě napadlo, že bysme si to nalakovali sami.
20. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: máš svatou hotel mamá je k nezaplacení -taky jsme byli v sobotu u našich a to samé jenom jsem odfukovala a pak tatka ještě udělal na grilu šašlik to byla mnamka. :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat svatou pravdu :slight_smile: :grinning:
20. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne, trošku pozdě, já vím :sweat_smile: ale Šíma mě vzbudil až v devět :sweat_smile:
reru, gratuluji k pohybům. Já už jsem nějaká praštěná, páč se mi v noci zdálo, že jsem těhotná a čekám dvojčata, no mazec :grinning: Jsem byla v šoku i v tom snu :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:to byl teda sen to bych byla taky v šoku :grinning: :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, máš dobrýýý sny. Teda, nejsou to spíš noční můry? :grinning:
20. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bylo to hoooodně divný. Ráno jsem si docela oddechla :grinning:
20. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechte mě jít :grinning:
Musíme s Adamem koupit novou motyčku na zahrádku. Minule jsem tak pracovala, že jsem ji rozbila. :sweat_smile:
20. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu něco dělat, mějte se
20. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nikam!!!!!!!! Já taky musela na socku ale po probuzení v devět hodin, jse, to přesunula na odpolko. :unamused:
20. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru gratulace k pohybum..ja si pamatuju, ze jsem mela prvni 24.4.2007..mam to zapsany :dizzy_face: jak by to clovek nekdy vratil co? :wink:

Lucijo..super sen :sweat_smile: ..by to fakt jen sen? :grinning:
20. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek