• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Né, fatk musím. Adam mi pak i líp spí, když jdem dopo ven...
Ale až usne, tak sem kouknu...
20. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jedeme neco posvacit.. :wink:
20. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, já teda doufám, že to byl jen sen, no když tak za pár dní nahlásím :grinning: :grinning: :grinning:
No to jsem čekala, že přijdu a vy prchnete, mě ještě donutíte na tu sociálku :confounded:
20. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo.ty nic vazne neberes?

My ten lumpacime..pak na 11 dome obed...a pak spinkat...zacina byt unaveny...i z toho, ze je nemocny..
20. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly:tak at se brzo uzdravíte-rýma je pěkně otravná :confounded:
20. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli dik... :wink:
NO jdu ohrat papu.. :wink:
20. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou chut :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli dik..
No moc tomu nedal..snedl jen pulku..no alespon neco...ted uz lezi :wink:

Co vy planujete na odpoledne?
20. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi nemá chut ,když je nemocný.Odpoledne půjdeme asi na procházku a na hřiště. :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jo jo..vubec se mu nedivim....ale susenka mu jela....on je spis pekne vycuranej :grinning:
20. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon něco ted jsem četla na netu,že nějaká holka v Americe jedla deset let jenom hranolky prý to měla nějakou nemoc ,nic jiného nemohla sníst.Divné co :astonished:
20. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

My se právě vrátili z 18-ti měsíční poradny a 4. hexy, máme to trošku posunutý, páč jsme měli neštovice. Matýsek řval jak tygr, ale jinak dobrý :sweat_smile: :grinning:

A vážíme 11,590 kg a měříme 81 cm, no žádnej obr Mates teda neni, ale co, aspoň mě tak nebolej záda, když ho táhnu na ruce :grinning:

Reru, gratulace k pohybům a vlastně já ti ještě nepřála ani k těhu, takže velikánská gratulace k pupíku :dizzy_face: :dizzy_face:

Elly, rýma to je fakt opruz, tak snad se z toho Mike brzo vyhrabe, posíláme s Matýsem uzdravovací pusinky :wink:

A deli, my se ještě neznáme, takže mě moc těší :slight_smile:

A Luci, to ti jako neni blbý tady psát, že tě Šíma probudil v devět? :angry: :angry: :grinning: My měli budíček v 6:15 :rolling_eyes:
20. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketko, tak to mate super..pekny miry a vaha...gratulace.
Jinak jak to jde? Planujete dovcu nebo neco?
Dik za pusinky...jdeme neco sezobnout. :wink:
20. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, plánujeme dovču u Luciji :wink: , jinak asi nic, páč jsme museli koupit nový auto a asi nebudou finance, uvidíme jak se to celý vyvrbí :slight_smile:

Tak dobrou chut přeju, já si jdu udělat kafe :wink:
20. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketko jaky novy tutut...jestli se muzu ptat?
Vsak je to jedno..kde dovcu...hlavne, ze clovek nesedi doma ze? :wink:

Ja uz kafe dopila...dala jsem si k nemu strudl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ze socky doma, Šíma usnul jen zalehnul, jsem zvědavá v koik půjde spát večer.
No a asi o to dýl bude vstávat ráno, KETKO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kurde, Mates obr :grinning: Mimínek můj malej, to je dobře že je takovej, aspoň se budu nunat s miminkem ještě :grinning:
Tak jsem si napustila vanu a jdu se naložit. Pak až se vzbudí, půjdem koupit sluneční brýle a nějakej malinkej nákupeček :grinning:
Pá večer :wink:
20. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berdy!

Tak jsem na značce, ale koukám, že večerní účast veškerá žádná :sweat_smile: Kde jsteeeeeeeeeeeeeeee?

Elly tohle http://www.kiamotors.cz/showroom/ceed%20sporty%20wagon.aspx tmavě šedý

Já se na tu dovču k Luci moc těšim, to bude havaj :wink: A Lucka mi bude vstávat ráno s Matýskem, páč bude mít naspáno :grinning: , že LUCI? :angry: :grinning:
20. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly a co vy a dovča? Do ČR?
20. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zas jdu, se snad půjdu ze zoufalství dívat jak je Ošklivka Katka teď krásná :confounded:

Dobrou noc a snad zítra pá :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to tady čtu???
Ketka blouzní chudák :frowning2: Já ji z toho proberu :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, tak já jsem po odpolední kolotoči sedla konečně na pr..l. Áááále, mám komplet vyžehlíno a zítra to jen uklidím. No a aby se mi po tom prádle nestýskalo, tak mi mledík, co už chrnčí v postýlce nadělal další 2 pračky prádla, takže ráno vyprat, pověsit, pak na KO na alergo (prosím, držte nám pěstičky ať to je v klidu) a večír zasejc žehlení ve společnosti Ordinace...
Ve středu budu mít dva lidi na masáž, tak to bude záhul....

Jo a koncem týdne dostanu předčasný dárek k svátku...

Kolečkáče. v Helia sportu mají výprodej a tak jsem si je vykňolurala :grinning:
20. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, to já si to žehlení nechávám právě k Ordinaci :grinning:
Dáreček Ti přeji ale nezávidím. Já bych se zabila :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!My budíček opět 6.30.Jani:to jsi šikovná s tím žehlením-já ho k smrti nesnáším :confounded: Držíme pěsti at vám vyšetření dopadne dobře :slight_smile: Kolečkáče mám taky moc ráda.Kupovala jsem je loni v akci v Hervisu.
Ketko:mě taky moc těší.Ta Kia je moc hezké auto. :wink:
21. dub 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak u nas je zatim zima..ale melo by jeste vysvitnout slunicko..snad 18 stupnu...
Mike je na tom lip...tak jsem rada.
My vstavali taky v 6:30.

Ketko, jo jedeme do cz koncem kvetna..zacatkem cervna...sice jen na tyden..vic casu nejakej neni. Mame hodne prace...tak pak mozna po velkych prazdninach bysme se jeste jednou otocili.
Jinak ten odkaz se me neukazal...co je to za model?

Tak me zehleni nejak nevadi...ale musim mit na to klid...ne plnej barak lidi..
Obcas zehlime s Mikem.....on me psychicky podporuje..krade me raminka :sweat_smile:
21. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly:to je Mike teda pomocník :sweat_smile: Mě někdy žehlení teda taky nevadí ale musím mít na něho klid-přesně jak říkáš :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jo...fakt pomocnik

Holky z ceho vam ten pijou UM..chci mu koupit neco pohodlnyho na piti?
Jinak mate na UM stejnej model jako na caj ci tak?
21. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě pořád kojím -užtoho chci brzy nechat.Jinak malý pije štávu z Aventu-toho nekapajícího hrnku.A máme ještě ve skříni nepoužitou flašku taky od Aventu. :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli ty jo ja nevedela, ze jeste kojis..teda ty jsi drzak. :wink:
21. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ani ne spíš malý pořád chce.Míšu tu jsem kojila jen asi tři měsíce.
21. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja kojila mesic...Mike se narodil driv.ja mela preeklapsii.....no kojila..to se ani rict neda...tech 5 ml co jsem za 20 minut zpocena odstrikala...
21. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek