• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
no to nemá cenu mamka musí být v pohodě aby mimčo bylo taky o.k.Preeklapsie to je co za nemoc?
21. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preeklapsie...projevuje se otoky, vysokym krevnim tlakem (vice než 140/90) a nalezem bílkoviny v moci.
Ja byla je spitale mesic. Me ti svedilo cele telo....mela jsem poskozene jatra...tim ta zluc sla do krevniho obehu a to svedilo.....zadna prochazka...
21. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to muselo být fakt hodně nepříjemné :confounded: Ale ted už jsi doufám v pohodě ne?Nebo ještě bereš nějaké léky?
21. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli uz jsem o.k...jen jsem brala dva mesice po porodu leky...ono to pak samo odezni..
21. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře.A z jakého hrnečku pije Mike štávu a tak?
21. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mike ma jesdu flasku..jinak pije ze sklenicky..nebo ma takovou lahev od piticka...ale to tece...tak jsem premyslela nad necim co netece :sweat_smile:
21. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdem neco zakousnout..pak jsem tu.. :wink:
21. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou chut my jdem taky svačit :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsme byli na chvili venku..hazeli jsme si kaminkama :wink: ..ted uz je po obede a sel spat...
21. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ttak už jsme konečně z alergo doma.
Ufff. V ordinaci jsme byli skoro hodinu. Léků máme, že bych si z fleku mohla otevřít lékárnu a těch peněz za to...
Jinak snad jediná pozitivní věc je ta, že Adama budou testovat (odebírat krev) až v srpnu. Teď ho Dr jen prohlídla a bylo to. Adam byl až na tu prohlídku v poho. Paní doktorka tam má stoleček plný hraček a pastelek a Adam si hrál, vykládal, maloval a byl spokojenej.
21. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:to je dobře,že byl Adam v pohodě.a na co má alergii?
21. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím ,že bráši když byli menší tak jeden byl alergický na prach a roztoče a druhý na prach.Jednomu to zůstalo až do ted a ten druhý už je v pohodě.
21. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
On nesmí mlíko. Je alergik na bílkovinu a má sníženou imunitu a nízky protilátky porti pneumokokovi...
21. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je dobry...no snad snad uz to bude jen lepsi a lepsi :wink:
21. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže on nepije vůbec žádné mlíko nebo nějaké existuje co může?
21. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska jdem objednávat ten nábyek do dětského pokoje, vyhrál ten gazel, nakonec i lakovaný, se mi do toho nechce to lakovat a u nás to mají za bezva ceny, ušetříme pár tisíc oproti internet. cenám.
Jani, někde jsem slyšel, že tahleta alerige na mlíko odeznívá kolem pravda? Docela bych to Adíkovi přála. To musíš mít těžké vymýšlet co mu dášš, mě připadá, že je mlíko v hooooodně věcech. manžel je alergik na pyl, seno, prach, ovoce, dokoce i na jablka, te´d docela trpí. Doufám, že to Míša po něm nepodědí.
21. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě díky Ketce za gratulace a Elly, Míša pije mlíko z hrníčku Nuk, ten teče, ale jinak pije vodu v Aventu, abysme ho mohli brát ven, je nekapající. Zkoušíme ze skleničkY, ale to se vždycky hrozně pobryndá :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi tam vypadlo pár slov - že ta alergide na mlíko odeznívá kolem třetího roku tak mělo být
21. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo, a míša se právě vzbudil, ach jo, to jsem si moc nepokecala
21. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, já se sem dostala až teď :unamused: Ráno jsem musela rychle uklidit, protože mi přišli montovat kabelovku, a holky, přišel jeden takový pěkný, mladý a vysoký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ale Šíma se zas předvedl, takže nic :angry: :grinning: :grinning:
Pak jsme hned jeli do Kaufu nakoupit, cestou zpátky jsem odrovnala tím nákupem jedno kolečko, ještě že náhradního kočáru. Od teď budu chodit nakupovat s krosnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Udělala jsem si první kafíčko a na plotně se dělá kuře na paprice. Poprvé, takže držte palce :wink: :grinning:
21. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru,
jj, může to buď kolem třetího roku odeznít, nebo až v patnácti, nebo taky vůbec. Musí se držet přísná dieta.
Adam mi hypoalergení mlíka nechtěl. Nechutnali mu. Tak to řeším tak, že kupuju rýžové v DMku a z tohomu dělám všechno. Kaše, ráno vypije z flašky, dávám do omáček... Taky jsou různý "smetany"na zapíkání jídel a taky sojový jogurty může... Už jsem se naučila studovat obaly v krámě, takže je to celkem v poho.
Ale občas vám, "normální" dítka závidím. Když nemáte svačinku, tak hup do krámu pro jogurt, nebo pribiňák a je to. Já musím nakupovat ve větších dávkách a tyto výrobky se většinou prodávají jen ve zdravých výživách. Někde je už mají i v normoš prodeji. Ale i tak je to vždy dražší....
Ale co by člověk pro dítě neudělala....

Luci, tak jsi měla tomu fešákkovi z kabelovky zkusit nakecat, že jsi Šímova chůva.... :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam manza ted odjel..tak je v praci klid..a mysi maji pre :grinning: :grinning:

Dopila jsem kafe..Mike se laduje müsli tycinkou..tak idyla :wink:
21. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ale je dobře, že píchat bobka budou až v srpnu :wink: Zbytek Ti ale nezávidím :frowning2:
Já mám takový pocit, že se mi brzy na té kabelovce asi ,,něco pokazí" :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky byli jsme dnes v tescu :wink: v Baumaxu a v CaA :grinning: a Míša si koupila tričko třičtvrtaky kšiltovku :wink: a Lukynkovi klobouček medvídek Pú a boxík na svačiny :grinning: tak dnes se den vydařil :slight_smile: :wink: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak u nas je jen 9 stupnu..snad bude lip. Mike spal tak nejak vselijak. Usina ted nekdy az v 9 hodin..
Jinak nemoc uz je skoro na nami.

Deli tak to byli vydarene nakupy :wink:
22. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! U nás je ted 8 stupnů ale má být až¨22 a svítí sluníčko,takže bude hezky :slight_smile: Nákupy se vydařily Míša už šla v novém oblečení do školy :slight_smile: To je dobře že už jste skoro zdraví. :wink:
22. dub 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jo jo...ja doufam, ze u nas bude tak alespon 18 stupnu.
Zatim to tak nevypada.

Se dneska musim vrtat v danich..to me vybec nebavi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No daně fakt nic zábavného :confounded:
22. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
DEli jo jo...kdyby ti alespon vratili zpatky co? To bych to delala s chuti i kazdej den, kdyby to slo :grinning:
22. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám vraceli ale loni to bylo lepší to bylo ještě to společné zdanění ted už to zrušili :unamused:
22. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek