• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
No nam dane dela ucetni..manza podnika..tak je to trochu slozitejsi..ja nikdy neplatim nic..ale manza jak mourovatej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ja delam dane jen pro nasi firmu..
22. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jsi účetní nebo máš nějaký kurz? a co máte za firmu v čem podnikáte?
22. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli ja mela ucetnictvi naposledy na skole :sweat_smile: ..ale pak jsem manzovi chtela pomoct..tak jsem se do toho oprela a naucila jsem se to..mam jen kurs..ale chtela jsem jit do skoly...ale zatim nejak nevychazim s casem a vecerni studium zatim nechci.
V cem podnikame? No mame firmu, ktera se zabyva separaci a filtraci ..co vyrabi odmlzovace..asi to ti nic nerekne :sweat_smile: ..ale vis, jak vypada dratenka? No tak my mame masiny co drat pletou a z toho se vyrabi velke vec, ktere pak jsou v tech velkych kolomech co vidis u rafinaderii atd.no petrochemicky prumysl.
No digestor vis jak vypada ne? No zachycuje se v tom ta para a mastnota, kdyz varis..tam na tento zpusob to pak nejak funguje.
No snad jsem to popsala srozumitelne :grinning:
22. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Napsalas to v pohodě chápu. :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Co planujete na dnesek?
22. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdeme neco zakousnout...pak jsem tu.. :wink:
22. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes vyrazíme odpoledne na brusle ted jsme pár dní už nebyli tak protáhnout trošku tělo :slight_smile: aby nám nezlenivělo a trošku zhubnout do plavek :grinning:
22. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kurňa Elly, konečně vím co máte za firmu :grinning: :grinning: :grinning:
Dobré ránko :dizzy_face: Vypiju kafe a půjdeme na písek. Šimon to miluje, teda ne babovky a tak, ale bereme tašku aut a to bude spokojenost :grinning:
22. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my vyrážíme do obchodu :slight_smile: Pak kuknu :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidala jsem pár fotek, tak jestli se vám bude chtít.... :wink:
22. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli zatim pa... :wink:

Luci pekny fotky :wink:

My jdeme odpoledne ven....jeste tu mam nejaky resty.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Elly, děkuji :wink:
Máš resty venku nebo v práci? A co dělá náš malej bráška?
22. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Mám otázečku, máte někdo zkušenosti s reakcema po očkování priorixem? Mudra mě upozornila, že je ta reakce opožděná, až tak po 7-10 dnech. Adík měl dneska v noci horečku, teda já ho neměřila, ale byl rozpálenej fest :confounded: Tak jsem se chtěla zeptat, jak dlouho to tak může trvat, páč teď už teplotu zas nemá, tak jestli to už je konec, nebo jestli to při tom kolísá....?
22. dub 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Očkovaný byl přesně před týdnem....
22. dub 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky

v časopisu jsem objevila nějaký slevový kupony, jestli by měl někdo zájem, Jsou do Kika na postýlku "boris" na cestovní postýlku, na golfáč " tiny" "chipsy" "beady" a na dřevěnou jídelní stoličku je to o 20% míň

jinak máme se dobře, Pajá je děsný péro, asi jako všechny prďátka taky a no měli jsme neuvěřitelný váhový přírůstek od roku do 1,5 roku máme 10 kilo a 79 cm( přibrala neuvěřitelná 2 kila :grinning: )

dnes jdu k mudr páč mám už asi měsíc ne-li dýl děsnou rýmu kašel atd. a už jsem z toho úplně hotová

zatím čavec a snad si najdu chvilku, abych si tady s Váma pěkně pokecala, jenže jak je venku krásně tak jsme pořád tam :slight_smile: :slight_smile:

mějte se super a pápálálá :wink:
22. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj eluci, jsem mÿslela, že jsem tu sama.

No u nás nebyla reakce skoro žádná, ale kamarákda měli febrilní křeče a nevím co ještě, hrůza, nechci tě strašit a tak to bude snad dobrý. Při nejhorším si radši zavolej muidře ať máš klid na duši. Lepší volat a ptát se jako " blbec" než něco zanedbat a nebýt si jistá
22. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
paseky - jo jo, teď jsem jí volala, tak říkala, že jestli ta teplotka opadla sama bez sirupu, tak už by se vrátit neměla, max večer trošku zvýšená, tak snad to bude dobrý. Febrilní křeče jsou hnus...udává se, že to mají většinou jen děti, ale moje ségra měla loni nějaký hnusný virus a ty křeče ji chytly, volali k ní ve 2 v noci pohotovost, páč se normálně bála, že má infarkt....tak dr řekl, že je to sice vzácný, ale že má febr.křeče, píchl jí něco a bylo to ok, aler říkala, že už to nechce nikdy zažít....
22. dub 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
jj kamarádka taky říkala, že to bylo děsný. Na další dávku už s Natálkou nejde. Mudr jí to rozmluvila, že je proočkovaná populace a tak , že to není potřeba

tak jsem ráda, že už dobrý

Pája byla taková protivná po tom očkování ,asi po týdnu to začalo a týden to trvalo, ale jestli to bylo k tomu nevím, ještě jí do toho začaly růst zuby
22. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic musím jít vařit obídek a pak vezu Páju k mamce a od 13 budu sedět u mudry v čekárně
snad se dočkám. včera jsem tam byla 1,5 a nic :frowning2: jsem pak musela už být jinde a tak jsem to nestihla :angry:

zatím hoj
22. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Adík je taky děsnej, už 3. den....se z něj hodlám jít asi brzo oběsit :confounded: :grinning:
22. dub 2009 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Paseky - díky a ahojda.
22. dub 2009 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci..Mike je po obede a sel spat...
Resty mam v praci....mam toho ted docela dost..ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eluci..to ja ti neporadim..nevim..my jsme nikdy zadne rekace na ockovani nemeli..jen treba byl teplejsi nic vic..
22. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee Eluci pekny novy foto....i v albu mas pekny fotky...masinka se libila? :wink:
22. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu neco pijist..mam nejakej hlad..
22. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Luci a Eluci, pěkné fotečky, Míša je taky zlázněný do mašinek. Elly taky jsem pořádně nevěděla, co máte za firmu, tak te=d mám jasno, ale jsi dobrá, když dokážeš dělat účetnictví a ještě v jiné zemi, manžel si taky dělá účetnictví sám pro svůj obchod, ale vyznat se v našich zákonech je teda horor
22. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Reru..tak to je sikovnej :wink: ..u nas je to taky peknej gulas obcas...hlavne kdyz jsou zmeny v zakonech
Co vy mate za obchod?
22. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
sport, hračky, papír a Quelle shop a Quelle market. www.btk.cz
22. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ty stránksi manžel dělal sám, musím se pochlubit :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu se najíst...
22. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek