• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Reru aha..tak to je prima...pak juknu... :wink:
22. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru pa :wink:
22. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Nakukuju jenom na chvíli než pojedem k babičce, Matýsek spinká,tak dávám kafíčko a relaxuju :wink:
A že to kafe dneska potřebuju, my jsme totiž vzhůru od půl čtvrtý od rána :angry: Něco se nám stalo s topením a v těch půl čtvrtý to tu začalo hrozně hučet a neslo se to trubkama do všech místností, takže Matýs samozřejmě vzhůru a hysterák jak blázen a už neusnul :rolling_eyes:
Jestli to topení bude tohle dělat každou noc, tak ho snad vyrvu ze zdi :angry:

Jinak včera jsme měli reakci po Hexe, teplota, umrčenej až hrůza, nehctěl jíst, pít, do toho mu rostou zuby.........ale dneska už je lepší díkybohu :slight_smile:

Eluci, my měli taky reakci po Priorixu, docela vysoký horečky a vyrážku, ale už si nepamatuju jak dlouho nás to drželo, tak dva dni řekla bych. Tak snad bude Adík brzy dobrej :dizzy_face:

Reru, dobrý stránky, manža je šikovnej :wink:
22. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Ketko.
Míša je vzhůru, tak za chvilku razíme ven, ahoj
22. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru pekne to manza udelal..je moc sikovnej... :wink:

Ketko ahoj..no hlavne, ze vam nepraskla trubka ci tak..to by bylo horsi..
22. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, to jo, kdyby praskla trubka, tak to by bylo velmi rychlé probrání :grinning:
22. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketko..mozna vzdych v trubkach...zkuste uvolnit ventily :wink:
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! už jsem tady.Jo,jo jak říká Elly to topení může být zavzdušněné.
22. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám doma ,,nový" stolek pod televizi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Z mmb a kamarád mi pro něj zajel až do Hlučína. Je to zlato :dizzy_face: Počkám až se Šíma vzbudí a půjdeme ven. Jen mu tam ještě doladím ten pokojíček a můžem jít. Už je tam nádhrně teploučko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ket, hlavně ty trubky nervi odnikud :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo mě tak něco doma hučet, tak už jsem venku i sdítětem a do baráku už bych nevlezla :grinning:
22. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!U nás je zataženo a v noci asi pršelo.Jinak malý dnes vstával už v šest.Včera jsme si parádně zabruslili,chtěli jsme jít i dnes ale asi to nevýjde.všem přeji pěkný den. :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

u nas sviti slunicko.jen asi 7 stupnu..takze kosa..snad se vycasi.

Mika se jsem rano musela budit...to se casto nestava..spi ten porad jako jezecek...schoulenej :dizzy_face: ..vecer ale obcas place ze spani.

Holky v kolikati zacinaji deti skakat?

Popijim rani kavco..muj zivotabudic. :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... :frowning2:

Elly, mám pro tebe špatnou zprávu... Ten životabudič nezabírá... Mám už druhej a furt nic.... :cry:

U nás je takový počasí jak u vás Del...

Elly, od kdy děti skáčou to nevím, ale vím, že ještě chvilku bude dnes synátor vymazlený miminko, tak na něj skočím já a budou z něj cucky lítat... :wink:
23. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani..tak me kafe zabira jen rano..vecer si ho dam treba v 8...a klidne pak jdu spat :grinning:

Proc rozmazleny?
23. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly :četla jsem ted v té mojí knížce ,že dokážou skočit snožmo se schodu nabo z výšky až 30cm ve dvou až třech letech.
Jani :to chce klídek dej si něco sladkého a obal nervy :grinning: I já jsem dnes Lukyna chtěla roztrhnout jak hada-vymýšlí samé roštárny :unamused:
23. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli aha..a jak je to se skakanim jako do vzduchu? Jako kdyz skaces pres svihadlo?
23. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, ne rozmazlený, ale vymazlený - hnusný protivný blééé... Asi je to tím počasím...

Del, já obaluju a obaluju, ale musím přestat. Za chvilku bych se neunesla :grinning:
23. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ha..no to Mike byva taky..ale vetsinou je to jen..kdyz musi byt doma a nemuze ven...nebo kdyz neco neni hned :grinning:
23. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam je napsané asi od dvou let,ale každé dítě je jiné.
23. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli dik...no my to prace trenujem..ale zatim nic :grinning:
23. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :nahodíš brusle a ty kila půjdou dolů sami :slight_smile: :grinning:
23. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je na to hroznej..takova fajnovka..nezamava, nezatlaska..to proste nechce :angry: nebo ukazat jak je veliky...na to me prdi..jen se na me smeje jak mesicek na hnoji :grinning:
23. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly :u nás je to to samé a když něco provede tak mu dělám ty ty ty a on má ze mě srandu :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dOBRÉ RÁNKO, TADY JE HNUSNĚ A PRŠÍ A TO JSME BYLI DOMLUVENÍ, že půpjdeme ven :frowning2: Kafe si dát nemůžu, páč jsem zapoměla koupit cukr :angry:
Holky, skákat až od dvou let??? Bože co mě čeká dál??? Šíma skáče do výšky už tak tři měsíce :confused: Rozkročí nohy a skáče dopředu, když má radost, když tančí nebo prostě dělá kraviny.
23. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím výsledky triple testu, jsou v pořádku, příští týden ještě uvidíme na UTZ, dofám, že taky budde vše OK
23. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky zataženo, pršelo celou noc, a je zima, nevím, co teda dneska budem dělat :confounded:
23. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Míša říká tytyty už dopředu a stejně udělá, co nesmí :grinning:
23. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
DEli tak to si muzeme podat ruce :grinning:

Lucijo..jo? Uz tri mesice...tak to je super. Sikovnej.
Tak si dej kafe bez cukru..ja kafe taky nesladim...je to lepsi :wink:

Reru to je super...gratulace... :wink:
23. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mike se jeste na me diva..kdyz jde delat neco..a ceka co na to ja....a vi, ze to nesmi..a stejne provokuje :angry: :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša ještě neskáče, teda možná by skákal, ale neudrží se pak, on tady jenom lítá a točí se dokola jak čamrda a pak vždycky někam zahučí...dneska je taky nějakej protivnej, asi to počasí.
23. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek