• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
No tak Šimon tleska hlavně u pět proti pěti. To je jeho program :grinning:
23. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mike taky lita sem a tam..vcera si hazel kaminkem..malej vysklik okno u auta :grinning: ...tak jsme si rychle sli hrat jinam.. :sweat_smile:
Teď jsem se pekelně vytočila.
BÁBĚ NAD NÁMA MĚNÍ okna. A já mám prádlo venku Všechen bordel mám na prádle.
KUR.A to mi dělá přád... Nevím, jestli nemá ždímačku či co, ale když věší prádlo, tak ji z toho kapou provazy vody a mě přímo na prádlo. A v létě má na balkoně muškáty a vůbec všechen bordel z balkonu smetá rovnou ven a ne na lopatku. To mám pak taky "čistý" prádlo a na balkoně bordel. A tohle mi udělala i když jsem si chystala výbavičku pro Adama. Kurňa. Dlouho jsem držela hubu, ale už jí asi něco řeknu. Nebo jako sponzorský dar koupím ždímačku....
Reru, gratuluji k testíkům. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani co to je za babu? No to by mela rict predem, ze neni okna...to je slusnost..clovek by s tim pak alespon pocital..
23. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, tak. Tady je to zavedený tak, že když někdo něco dělá v bytě (rekonstrukci či tak), tak lípne dolů na nástěnku oznámení. Než půjdu hudrovat nahoru, tak se tam skočím mrknout, jestli jsem něco nepřehlídla :angry:

Je to stará bába. Žije sama. Taková šedá myš. Včera jsem uklízela balkon. DNes můžu nanovo :angry: Chjoooo
23. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru:gratulačka :slight_smile:
Elly:Mike je pěkné číslo co?
Jani:tak to je teda fakt "príma" sousedka :confounded:
Jani, no já bych jí dala :angry: :angry: :angry: :angry:
Kdyby bydlela pode mnou, tak neřeknu ani popel... Navíc jak vybourávají ty okna, tak to sou rány a Adam se bojí. Kdybych to věděla, tak se ráno sbalím a vypadneme pryč. Ale zrovna dneska je blbý počasí. Zima a fouká. Dokonce jsem si lehce pustila topení.... Ať mi doschne to prádlo z balkonu... Některý kousky musím přemáchnout v pračce znova :angry:
23. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jo zacina byt vsemi mastmi mazany :grinning:
23. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jo, asi bych jí fakt něco řekla... :astonished:
23. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dole a nic. Žádnej papír. No, bude schůze a asi se tam projevím... Nebudu jmenovat, ale poprosím o to, že když bude NĚKDO uklízet balkon, tak aby to nemetl dolů z balkonu a vzal si lopatku. A taky o to, že je SLUŠNOST, že když někdo něco dělá v bytě přes den, že je to jeho věc a právo, ale aspoň papír by lípnout mohl pro informaci ostatním nájemníkům. A to ví, že jsem doma a mám malé dítě - baba jedna. Navíc nejssem v baráku sama s malým prckem... Paní pod nama má dvě děti. Ale ta je furt v prachu.
23. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přestalo pršet, tak přece jen pojedeme, kamarádka bude brzy rodit a já ji slíbila autosedačku, kterou mám u táty. Včera ji pustili z nemocnice a řekli jí, že to asi do 40tt neklapne, že spíš dřív. Tak snad to bude v pohodě. Prvního chlapečka porodila v osmým měsíci a narodil se mrtý :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ještě že jsem o tom tehdá nevěděla.
Ale budou mít zase chlapečka, takže paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak já poběžím, zatím papa.
23. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

No vidím,že jsem nakonec měla pravdu :confounded: no,co dodat?Je to smutné.

No,ale zase se vrátila Ketka :dizzy_face: mám velkou radost :dizzy_face:

Reru....gratulace k testíkům!!!!!! :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je smutny...no drzim palecky..zatim pa..

Jani..jo jen to nahlas.. :wink:
23. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani....fakt mazec :astonished: baba jedna,jen ji dej :wink:
23. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo ty jo, tak at jí to vyjde...
no Míša už zlobí tak si jdem hrát
23. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci...chudák holka :pensive: to musí být strašné,navíc chvíli před porodem.
23. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jani, co je smutného, v tom, že jsi měla pravdu? Proč myslíš, že se Ketka vrátila? :wink: :grinning:
Marťa je v pořádku, takže za chvilku budu nunat malý uzlínek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Luci já Ti závidííííím. Já chci taky ňuchňat uzlíček.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heč heč heč :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem si konečně udělala kafe :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kamarádka mi dneska psala, že budou mít chlapečka (jsem jí to od začátku říkala) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau babule :dizzy_face:
venku je hnusne, tak mam na vas chvilku cas :wink:
ani nevim co je tady noveho, protoze skoro nedocitam, jen nekdy z lehka
u nas nic noveho neni, Ella ma porad plinky a na nocnik prdi, mela ted zanet v pusine, aftu na jazyku a do toho se ji tlaci stolicky, takze byla pekne mrskla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak je vse ok az na tu A. praci, ale snad bude i to ok
23. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, to není od tebe vůbec hezký...
Nic jdem utrácet. Maminka včera vydělala na masážích. Potřebujeme další hračky na písek... NUTNĚ :grinning:
23. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já vím, promííííň :frowning2:
Užijte si utrácení, já půjdu taky, ale utrácet za pleny a jogurty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Šíma ještě spinká a já dodělávám oběd. Měli jsme dneska trochu skluz :sweat_smile:
Ali a co má Aifel s prací??? :confused:
Bobek Ella, ať jsou zoubky brzy venku a je líp :wink:
z Šímy roste pěknej grázlík a já nějak nemám šanci něco s tím udělat :rolling_eyes: Všechno naschvál, všechno naopak....prostě tak.
23. dub 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Lel!tak to ella chudina musela trpět-snad už je v pohodě :slight_smile:
Holky utrácejte-já taky ráda utrácím,když je co :slight_smile: :grinning:
Lucijo:náš malý taky začíná pěkně vystrkovat růžky a jak se někdy vzteká -hrůza :angry:
23. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
takl poklračujeme už 3. den reakcí na očkování, Adík opět nic nejedl , ráno měl srajdu a teď odpoledne po probuzení 38,6 :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak vyfasoval sirup a teď se válí před dývkem a čučí na krtečka.
23. dub 2009 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci:to máte tu hexu nebo něco jiného?
23. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli - minulou středu jsme byli na Priorixu tetra...reakce je opožděná, až 7-10 den. Tak si teď fakt užíváme. :confounded:
23. dub 2009 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda radost ale snad mu ten sirup trošku uleví
23. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek