• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
No to doufám, páč jinak se buťo uřve, nebo umře hlady - jak má horečku, odmítá jíst :confounded:
23. dub 2009 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě pak dostane chut k jídlu a nají se.
23. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Reru, gratulace k dobrým výsledkům testů :dizzy_face:

Eluci, tak ať je Adík brzy fit, chudák malej! Vy jste taky měli tu vakcínu co si platíš sama, viď? By mě zajímalo jak by ta reakce vypadala po tý hrazený státem :unamused: Ale možná že úplně stejně :sweat_smile:

Holky, s těma trubkama to máte možná pravdu, jestli to bude ještě dělat, tak povolám tchána nebo švagra, jsou topenáři :wink:

A i přesto, že topení bylo dneska v klidu, tak jsme měli budíček v 5:30, já fakt nevim proč mi to ten kluk dělá, já jsem pak celej den úplně nemožná :rolling_eyes:

A koupila jsem dneska Matýskovi holinky a pláštěnku, aby se mohl rochnit v kalužích.....Je to boží, takovej komplet, Matýsek je v tom hrozně srandovní........až ho do toho oblíknu, tak ho vyfotim :wink:
23. dub 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketka a kde jsi to koupila? Já nad tím přemýšlím taky... Ale spíš až v září. Doufám, že bude pěkné léto....

Eluci, taky přemýšlím nad priorixem tetra. Ale jak to píšeš, tak mám celkem strach... Můj Adam má slabou imunitu a tak mám strach spíš z toho, že u něj bude reakce velká. Ale to vždycky sázka do loterie. Někdo to ustojí, jiný ne. Snad už vám bude líp. Já slyšela i to, že prý se můžou udělat i slabší neštovice po tom očkování. Přece jen je to živá vakcína a ty bakterie jsou sice dooost, ale jen oslabený, že?
Chjoooo bobek malej. Hladím ho na dálku a Tobě přeju pevný nervíky....

A co se týká dětí a jejích "parchantnosti", tak náš Áďa tutáč vede. Dnes byl vymazlenej. Kolikrát si i lehne na zem a řve. Nevím, co budu dělat, až mi toto udělá v obchodě. Já jsem dost nervák... :angry:
23. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ket - ano, měli jsme vakcínu za 2 tisíce :confounded:

teď jsem do něj dostala borůvkovou přesnídávku, vypil už dva hrnky ovocnýho čaje, alespúoň že s tím pitím nemáme problém....srajdu už neměl, od dopoledne nebyl...
ale horečku ještě má, to cítím...
23. dub 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - dík za pohlazení Adulky, vyřídila jsem mu ho :slight_smile:
ono je to fakt různý, někdo má reakce po všech hexách, někdo jen po některých, my měli akorát jeden den zvýšenou teplotu po té poslední. Vyrážku žádnou nemá, tak sned se z toho brzy dostane....oni to jsou i ty zuby do toho všeho, má nateklý dásničky, včera se kousnul do jazyka a má tam hryzanec jako hrom, chuďátko moje malý :frowning2:
23. dub 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ket - kde jsi sehnala pláštěnku? Já zatím narazila na samý obrovský :frowning2: :confused:
23. dub 2009 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, chudě malý. Aby se to nepletlo, tak si ještě ublíží sám... Tak ještě k pohlazení posílám velký fiuuuuu (foukanec na bebí) :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muž měl už po krk stálého komandování od manželky,
tak zašel k psychiatrovi,co s tím.
Psychiatr mu poradil jak si budovat sebevědomí a
dal mu knihu o asertivitě.
Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl.
Přijde domů, rozkopne dveře, přistoupí k manželce,
ukáže na ni prstem a řekne:
"Od teďka chci, abys věděla, že JÁ JSEM PÁN
V TOMTO DOMĚ A MOJE SLOVO JE ZÁKON!
Chci, abys mi připravila dobré jídlo a až ho sním,
očekávám dezert. Po večeři mi připravíš koupel,
abych si mohl oddychnout.
A po koupeli, hádej, kdo mně obleče a učeše?"

"Asi někdo z pohřebního ústavu," odpoví manželka.
23. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani -+ to on včera taky přišel, abych mu ten jazyk pofoukala - pořád ho na mě plazil a já nevěděla, co jako chce, protože nemoh mluvit - jak se praští někam jinam, tak to strčí člověku pod nos a řekne :fouka - jakože pofoukat, ale holt s vyplazeným jazykem se to řekne blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
23. dub 2009 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý usína :slight_smile: konečně mam klid :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, bobínek, ještě si sám ublíží. Ať ho to brzy přestane, prokouslej jazyk je hnus :confounded:
23. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

my jsme dneska doma..hura.. :dizzy_face: Zacina svitit slunicko..tak pak nejak vyrazime.

Eluci..Adamkovi pusinku..at je brzy fit.

Lucijo..peknej forek :sweat_smile:

Ketko..tak ho zkus jeste v te postylce nechat?
Jo at ji pro jistotu na topeni juknout...nevim zda mas boiler..mozna potrebujes dolit vodu do systemu...nebo odvzdusnit..jak jsem psala. :wink:
24. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Eluci ...jinak ja dostavam nejakej magazin a v nem stalo, ze deti co nechteji jist..ze maji tip..ze se jim ma dat jidlo treba do neceho jineho nez normalne...ze je to pro ne zajimavejsi..treba jako mas ty plastove ctverecky na led..vi co myslim...a tak kousky jidla..do kazdeho okynka treba neco jineho...ale teply jidlo treba taky do neceho zajimaveho...zkus to uvidis.
Nebo se jeste rika..ze kdyz vsichni jedi...a dete nechce..ze se mu ma rict..to je ale skoda, ze s nami nechces jist...nekdy se pry deti pripoji.
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Ely, tak my jsme vzhůru od půl osmé. Zapoměla jsem v bytě zatáhnout žaluzky a tak to dopadlo :confounded: Snad mě kafčo probere. Pak skočím asi k mudře, kašle pořád a i když bral Pamycon tak má pořád rýmu. Už dýl jak týden.
24. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak nam taky trochu tece s nosu..ale z to ustupuje..a uz vykaslavame..tak v pohode...jsem to ale babka korenarka.
Mike je vzhuru taky od pul sedme..ale jeste do 8 lezel..tak jsem si pospala.
Kaficko uz mam v sobe.
24. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my vstávali klasicky po 6, ale ještě chvíli vždycky ležíme, já jsem jak po flámu, špatně te´d spím, co jsem těhu a už to bude jenom horší bohužel...
24. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my nevykašláváme, sopel už není zelený, ale valí mu pořád :unamused:
Včera jsem si přestěhovala obývák, tak si zatím zvykám a hlavně je tu víc místa a udělala jsem si místo i pro PC stůl, až se na nějakej zmůžu :grinning: Od mudry skočím jen pro pleny a jogurty a budem doma. Max odpo na chvilku za barák na písek. Ale zase aby seděl na studeným...no uvidíme. :wink:
Reru, jednou to lepší bude, uvidíš :wink:
24. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak možná až za pár let, až budou děti velké :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bude :wink: :grinning:
24. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff, konečně sami doma...

Tatínek se nám včera zapoměl v osvěžovně a dnes nebyl schopnej vstát na brigádu. Klasicky jsme se pohádali. Samo kvůli blbostem, že?

Jinak dobré ránko

Luci, tady byla včera taková zima, že jsem Adamovi dala na ven lehoučký punčocháče. Seděl na písku, tak jen tak pro jistotu...
24. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Míša se mi tu normálně poblil, strčil si do pusy velký kus banánu a nemohl to polknout, tka jsem ho celýho musela převlíct a umýt, ufff, teď už musím jít honem vařit, at to do 11 stihnu :frowning2:
24. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to já mu teď dávám punčochy pořád. Taky pro jistotu. No ale asi to nestačí. no nic, mám dopito, tak půjdeme. Ještě musím do města, tak ať jde normálně spinkat. Zatímq páááááááá+.
24. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru neboj..bude lip...jen trochu optimismu :wink: a manza ti pomuze ne?

Jani...jo u nas byla taky zima...mel kalhoty s vlozku...dneska snad odpoledne bude tepleji.
24. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy se dělí na:

1. Václavky: do 20 let - drží se kořenů

2. Blešky: 20 - 30 let - skáčou z postele do postele

3. Tesilky: 30 - 40 let - jsou k neroztrhání

4. Sokolky: 40 - 50 let - když se svléknou, člověk řekne: "No nazdar!"

5. Cibulky: 50 let a výše - čím více se svlékají, tím víc by člověk brečel.

Rozdělení mužů dle hudebních nástrojů:

1. do 20 let - Flétnista - vytáhne a hned hraje

2. 20 - 35 let - Houslista - 5 minut ladí a pak hodinu hraje

3. 35 - 45 let - Klarinetista - hodinu ladí a pak vrzne

4. 45 - 55 let - Basista - 2x zabručí a je konec

5. 55 - 65 let - Ladič - jenom ladí a hraje za něj někdo jiný
6. 65 a výše - Kapelník - neladí, nehraje, zato často ukazuje.

:grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!Malý dnes vstával už v šest a já jsem jaksi přejetá.
Elly:výborný ty ženy a muži :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme po obede..snad ruchle usne..ted vecer usinani je drama....

No ja se pak pujdu taky natahnout...nejak me boli hlava..
24. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po obědě taky a miška pak nemohl dlouho usnout, asi hodinu dělal psí kusy v postýlce, už jsem myslela, že to dneska nevyjde, ale nakonec usnul, nevím, co mu je, normálně usíná skoro hned. Venku je hezky, ale jen 19 st. Jak se vzbudí musíme nakoupit a pak asi na písek.
jo, přidala jsem nové album, zatím tam mám jen dvě fotky, ale snad příští týden už tam přidám z UTZ.
24. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek