• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
dobrý vtípky, aspoň se člověk zasměje :grinning:
Elly doufám , že manža pomůže, i když moc času kvůli firmě nemá, ale zase mám v baráku tchyni a tchána, oba v důchodu, tak aspoň třeba někdy pohlídají Míšu.
24. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme vzhuru...
Reru tak to mas fajn..ze alespon nekdo, kdyz manza je vytizenej.
24. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly to jo, mají Mišku moc rádi a není problém, že by ho nechtěli hlídat, samozřejmě to nepřeháním, teď to potřebuju jn na kontroly do poradny,, ale až se to narodí, asi budu potřebovat větší pomoc.
24. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru jasne..to chapu. Vsak rikam, ze prima, ze nekoho mas. :wink:

No my se pujdeme chystat ven. :wink:
24. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma a mladej už hajá. Byli jsme u mudry, ta nám řekla koupit stoptussin a další týden pokračovat v tomhle. Prej to může být nějaká alergie. Aspoň ho poslechla a nemá to nikde sedlý. Pak jsme jeli do města pro pleny, měli je v akci, tak co bych se neprošla když je tak krásně
Tam jsem potkala bratránka s manželkou, tak jsme skočili na oběd, do restauračky s dětským koutkem. Je tam velká klouzačka a Šíma se na ní pokoušel o sebevraždu do doby, než si všiml, že nám přinesli polívku.
Celou jí zbouchal, ale jakmile nám přinesli plněnou kapsu, tak spustil ,,masooooo, masoooo" Dala jsem mu do pusy a jen to polkl tak řval na novo. Si o mě museli myslet, že ho týrám hlady a maso vidí jednou měsíšně
Potom se zaměřil na bratránkovu ženu, která sedělA na proti němu a začal na ni ukazovat a řvát na celou hospodu ,,cicíííííí, cicííííííííí" je pravdA, ŽE pAVLA MÁ TROŠKU BUJNĚJŠÍ POPRSÍ
No, dotlačil se buchtou a valili jsme domů. Já mám napuštěnou vanu, tak se jdu na 20 minut topit
24. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tojsem se nasmála, prý cicííí :grinning:
24. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě budu ráda, že Míša zatím skoro nic neříká a na veřejnosti už vůbec, to se stydí, takže neřekne ani to co umí...
24. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky jsme zpatky..fakt to bylo jen na chvili..aby jsme nebyli vic nemocni..ale pocasi je krasny..jen fouka hnusnej vitr.

Mike dneska dostal svoji prvni naplast. Nekde se o neco skrabnul ci co..a pak jsem jen videla kapicky krve..tak na jednom prtiku ma nejakej sram..tak dostal naplast. Porad to studuju a chce si to sundat. :sweat_smile: No ja zadnou detskou naplast s obrazky zatim doma nemam...
24. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru..Mike taky nemluvi....jen rika par slov, ktere opakuje porad dokola.
Ale kdyz mluvim na nej tou jeho hatmatilkou..tak mu pusa jede jak o zivot...Ale to mu zas nerozumin ja :grinning:
Je fakt, ze skoro vsemu rozumi, co po nem chci...ale vetsinou si ukaze...
24. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak malej uz od 7 spi...ja se byla oslunit..a zajednala jsem si kosmeticku a pristi tyden jeste kadernika..nejak se musim hodit trochu do kupy :sweat_smile: Chci se objedna ke gay-ovi..prej dobre cesou..tak jsem na to zvedava..cleje zivot chodim k babe...ale moje je na matersky..tak uvidime jak to dopadne...snad nepujdu kanalama domu :grinning:

Dneska vecer davaji peknej fim s R. de Niro..tak se tesim.

Za chvili si udelam svoje oblibene kafe.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly:tak to máš už klídek když malý spí.my jsme si byli odpoledne zabruslit. Filmy s R. de Nirem jsou fakt dobré-taky kouknu.At ti chutná kávička-to já už si večer vařím akorát čaj po kávě bych neusnula.
24. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jo jsem rada, ze uz spi...na vecer uz byl protivnej jak cinze.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U vas taky davaji filn s De Niro? :confused:
Koukam, ze tady snad po kafi neusne nikdo..ja jsem snad jedina vyjimka :grinning:
24. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nedávají jen ho mám ráda jako herce a úplně jsem zapoměla ,že bydlíš až v Holandsku a tam máte jiný program :grinning: Kávu piju tak dva až tři krát denně. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli uz jsem si myslela, ze ladis holandany na tv :grinning: :grinning:
Ja piju taky tak 2-3 kafe denne. :wink:
Luky jeste nespi?
24. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luky ještě nespí ale budu ho muset už zahnat do hajan je už otravný jak říkáš ty jak činže :angry:
24. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli aha..no tak ho libni od tety Elly na celicko..se mu bude dobre spat :dizzy_face:
No letim na to kafe a na film.

Pekny vecer...a zitra u kavicky taky :wink:
24. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem a zítra u kafča ahojky.Pěkný večer i vám :slight_smile:
24. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko !!!!!!! :slight_smile: malý spal do 6:30 takže zas nic moc :frowning2: zachvíli jdem bruslit a do obchodu :grinning: na obídek dělám krutí steaky s hranolkama :grinning: a s oblohou mnam :wink: už se těším!!!!! a odpoledne pujdem na procházku a zakončíme to zmrzkou :unamused:
25. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, Mike spal do sedmi..pak jeste do 8 lezel..pak uz lezet nechtel, ze me hlasil, ze ma v kalhotech

Jinak dneska musime na nakup odpoledne, neco pouklizet, pracka uz pere.

Manza jde do prace, dneska prijede Eric a bude tu tyden, ze maji prazdniny. Tak mozna pak i Mika pohlida, ze si s p. pak dojdeme i na veceri ci tak.
25. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je dneska 10 stupňů, ale snad se to zlepší, svítí sluníčko :slight_smile:
Jinak Adík spal celou noc...ale trápí mě, že pořád nepapá. Už od úterka sní za den jenom ráno 270ml mlíka, pak kolem 10 jogurt, pak si tak 2-3x kousne do chleba nebo do rohlíku. Oběd 0 - nic, ani ň. Okolo 5 si dá přesnídávku a zase kousne do chleba. A tím končí. Večer vypije 180ml čistý vody a spí většinou celou noc.
Jsem zvědavá, jak dlouho hodlá být jen na studeném jídle :confounded:
Elly, zkoušela jsem mu to dát do všeho možného, nezabralo to :frowning2: prostě se zabejčí, řve že "neci" a nesní nic. :frowning2: už jsem z toho normálně hotová :frowning2: :cry:
25. dub 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eluci..hm...ja jsem cetla v jedne knizce, ze pry to ted muze byt nejake obdobi...
Je zajimavy, ze kdyz ti prcove cely den litaji, ze ma energii co?
No v sekci batolata..tak taky je teda..bez potreby jidla a piti..mozna tam jukni.. :wink:
Jinak mate nejake plany?
25. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..ted jsem ta jukla..ale tam je to asi lekama.. :confused:
25. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď už nechtěl ani ten jogurt :frowning2:
Tak tu sedim a řvu.
25. dub 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci..nebrec..ono se to urcite spravi....ale do te doby bych mu asi koupila destke vitaminy...
A co treba neco sladkeho..palacinky s tvarohem nebo tak? To taky nehce? :confused:
25. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... tak jsme bruslili a super :wink: :grinning: malý to celý prospal :grinning: tak jsem si jezdila i sama, Míša už to umí tak ji nemusím pomáhat :grinning: :slight_smile:

Eluci:neboj to určitě přestane :sweat_smile: zkus dat něco co by mu chutnalo :slight_smile: třeba ma takové období

elly:ta pusa od tebe včera zabrala :dizzy_face: zachvilu byl výtuh posílej častěji pusu :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
25. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej jeste spi..asi ne moc dlouho....jeste vyzehlim, okna uz mam hotovy..a pak tradaaa ven. Je tam krasne. :dizzy_face:

Deli tak ja zas pak poslu... :grinning: :wink:
25. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, moc zdravíme, byli jsme nemocný, já viroza plus prujem, do toho mě začali oba dva blinkat, myslela jsem že to nedám, ale dala, akorát mě stojí pěkný nervy :pensive: Nejedli skoro tři dny, ale teploty neměli, už je to za nama, jsem za našima, tak o sobě dáváme vědět, stále mi doma nejde net :angry:
všem krásnou sobotu a posíláme hodně pusinek
25. dub 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Janulo!Tak at jste už jenom zdraví. :slight_smile: Mějte se taky fajn a užijte si slunný víkend :slight_smile:
25. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul..to jsi hodna, ze jsi o vas dala vedet. je dobre, ze uz oriskum je lip. :wink: Opatrujte se.

Deli..posilam jednu uspavaci... :wink: Mike uz lezi v posteli..snad bude brzy tuhyk...

Jdeme veceret..zatim pa :wink:
25. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly :diky moc je už jaksi unavený doufám ,že dnes brzo usne.Dobrou chut. :slight_smile:
25. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek