• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Tak malej sel chrnet...
28. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ted jsem cetla, ze prej pri lidi byli hospitalizovani na Bulovce v Motole..ze pry se vratili z Mexica..ale zatim vic tam neni... :confused:
28. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla koupit ten stan s kulickama :dizzy_face: ..pak vam sem hodim odkaz...

Ted jdu neco pojist :wink: mam hlad jak vlk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska jsem byla na kontrole, vše v pořádku, poslouchali jsm i ozvy srdíčka, nádhera. Míša spí, ale už se tam nějak vrtí, tak uvidíme, jak dlouho vydrží. U nás je pořád hrozný vítr, ale jinak hezky
28. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly taky jdu dneska na kosmetiku :wink:
28. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reru..je prima, ze je vse o.k. :wink:
No to budeme nebezpecne krasny ne? :grinning:

Mike jste taky spi..tesim se..az mu rozdelam ten stan :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jestli nebezpečně krásný nevím :grinning: ale už jsem nebyla od ledna a v těhu namám moc dobrou plet a taky chloupky víc rostou, tak se těším
28. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru..to bylo obrazne receno..ja taky budu vypadat az me dokonci..jsem nebyla snad sto let..ja ostuda :sweat_smile: ..no jsem rada, ze se vratim za tmy domu :grinning:

Holky nam ted o vikendu bylo 20 mesicu..to to leti jak blazen..hruza.. :confused:

Reru a ty uz mas skoro pulku tehu taky za sebou...
28. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, hrozně to letí... tak Míša ještě zaspal,. to ho vzbudí ve 2 hodiny, až budou houkat konec směny v továrně :frowning2:
28. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tu kosmetiku vám závidím ,taky budu muset někdy zajít,Zítra jdeme s Miškou do Taka tak snad nějaké hadříky nakoupíme už se těším :slight_smile:
Reru:hrozně ten čas letí malý už bude mít v září 2 roky a naše Míša měla ted v dubnu 10.
28. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Elly, my zas marodíme dva týdny, ale teploty nemá, takže normálně chodíme ven. Já šla dopoledne k optikovi, protože mi přinesl Šimonek věc, která vypadala, že původně brýle byly :confounded: No dali mi je dohromady za 15kč :grinning: Já už čekala šílený cifry :dizzy_face:
Vzala jsem to přes masnu, 4 kila v prd..., ale zas mám plnou poličku v mražáku :dizzy_face: Cestou domů mladej upadl na hlavu, má tam bouli jako hrom a tak jsem ho dala spát až v jednu a pozorovala. A teď pozoruju pořád :grinning:
Holky, mi nebudete věřit, ale já na kosmetice nebyla nikdy. A to né, že bych to nepotřebovala :unamused: Ale já se nedostanu ani k holiči, takže asi zapustím na dlouhý vlasy :grinning:
28. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už houkají, Míša je vzhůru, tak se mějte, my razíme nakupovat a ven, ahoj
28. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak jsem konecne Mikovi rozbila stan...no byl v uzasu..hned si zacal hrat jak zbesilej..honil kulicky..proste legrace..jsem udelala moc dobre, ze jsem ho koupila..sice kvalita nic moc..tak jsem zvedava, jak dlouho nam vydrzi

No u nas nic moc mrazak..vcema me chlapi vsechno vyluxovali..sekana pryc a stehynka taky..tak nevim, co dneska ukuchtim..
28. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru pa pa :wink:
28. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly.já jsem dnes dělala šunkofleky a zítra bude kuře s rýží.No jo chlapi si pojí .Manžovi říkám,že je ho lepší šatit než živit-taky toho spořádá. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli no sunkace bych rada...ja je miluju..ale neserenu tu poradne uzene.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen nejakej uzenej salam a to neni ono..a manza je jeste na dietce...
Jinak koukam, ze mas doma taky otesanka
:grinning:
28. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
neserenu=nesezenu :grinning:
28. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si ted udelala kafe :wink:
28. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma otesánky dva malý si taky pojí :grinning: :grinning: Akorát Míša jí celkem málo
28. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty fleky dělám někdy i s kabanosem.I když uzené je uzené :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jo fleky a fr brambory to je moje..to ja rad.
Tak Mike je taky peknej otesanek...asi po tatinkovi :grinning: hlavne salam..to mu jede :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luky má taky moc rád salám někdy k tomu nechce ani chleba nebo rohlík :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas kdyz prijdem z prace..tak manza vezme salam a ukroji si..to nez bude veca..a ja si davam syra..a Mike pendluje mezi nami....a dela ochutnavku :grinning:
28. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chce ochutnat od mamky i tatky :slight_smile: :grinning:
28. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis, aby mu neco neuteklo...on je hroznej detailista :grinning:

Konecne jsem po vecerech zacala cist knizku....jsem naposledy cetla v tehu..pak nebyl uz cas..
28. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma po velkým pískovým odpoledni. Domluvili jsme se holky tady z diskuze Brno a okolí a bylo to super. Adam tam byl nejstarší dítko.... A furt všechny upozorňoval, když jela nějaká houkačka.... Proč asi, že?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Tak Mike uz je skoro fit. Je bez teploty, dneska sviti slunicko, tak az se oteply, pujdeme na prochazku.

Vcera jsem si to krasne uzila...

Piju kavco..kdo je tu na kafi?
29. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!tak já si taky dávám kávičku.To je dobře ,že už je Mikovi dobře.U nás je zataženo.Doufám ,že zítra a pozítří bude líp.Zítra máme srazík s mamčama ze Zlína a okolí a v pátek je poutˇ.To budeš nebezpečně krásná co? :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek