• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Deli to je super, ze mate sraz..tak si to uzij.. :wink:

Jana mela ted z Brna...to se to ted nejak srazuje :sweat_smile:

Jo mam tvaricky jak detskou prdelku :grinning:
29. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám ,že zítra aspon nebude pršet.Dnes jedem s Míšou do Taka na hadříky už se těším.Minule jsme byli i s manžou ale to není ono.Pořád se nervozně díval na hodinky.Chlapi prostě nakupování asi nebaví.
29. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli ja myslela, ze jedete dneska na nakupy? :confused: Aha, asi jsem to prehlidla.
Jo to znam..ale ja musim rict, ze manza je na tohle dobrej..nastestii se mnou nechodi moc casto..ale kdyz obcas jde..tak i neco zacvakne :grinning: na to je to fajn :grinning:
29. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jedem na nákupy dneska.Máme to ted jakési nabité.To máš aspon fajn manžu. :slight_smile: Taky by to chtělo nějakého sponzora :grinning:
29. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli aha..tak to jo.
No on sponzoruje jen obcas..kdyz je naladenej na dobrych vlnach :grinning:
29. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko, hlásím se s kávou na značkách, ale vy už máte asi dopito, co? Já dopiju kafe a valím na sociálku odnést papíry. Doufám, že to mám všechno a správně :unamused: Já to tak nenávidím :angry:
Ještě že je tam krásně.
Tak Mike už je v cajku? Už máš fotku stanu??? Musím kouknout do albíka. :wink:
29. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo..co vyrizujes na socialne..pridavky?

Ja uz kafe dopila...

Nee nemam, stan musim jeste vyfotit..ale davala jsem sem odkaz..jak vypada... :wink:
Jinka Mike uz je na tom lip..zadna zvisena teplota..ryma uz pryc..jen jeste vykuckava sem tam..a aftik uz je taky skoro pryc..
29. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je super. Šíma pořád kašel a pořád rýma. Snad to nebude nějaká alergie. Rýmu už má přesně dva týdny :unamused: Kašel teda taky.
Jj, vyřizuju si dětské přídavky a sociální příspěvek. Jsem zvědavá.
29. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo kdyz to trva tak dlouho..tak mozna alegie ne? Bych se zeptala dr...

No tak at ti to na urade dopadne :wink: taky urady nesnasim
29. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Hlásím,že se máme dobře,akorát teď vůbec nestíhám,přípravy na svatbu finišují a já už mám z toho všeho hlavu jak škopek,hlavně ať na něco nezapomenu a ták.
Dneska už odjel Luky na to Slovensko,bude do soboty u mého bráchy v Košicích.Ale kdyby jste ho ráno viděli :astonished: jsem myslela,ře ho rpztrhnu jak hada,vstával v 7 a do 9 se nemohl nachystat :angry: je horší jak baba :grinning:
29. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci....to asi bude alergie,už Vás poslala na alergologii?
29. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tento týden taky začala pčíkat,tak asi taky na něco budu.zatím jsem měla jen sennou rýmu,ale na alergo na vyšetření jsem nikdy nebyla.ale myslím si,že tady na ty břízy co máme po okny,vylezu na balkon a pčíkám jak magor.
29. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo :confused: tak jdu vařit.
Přeju všem pěkný den!!!!!!! :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janino..koukma nova fotka v pase..pekna :dizzy_face:

Prej mala chodi kadit do skrine...hleda intimco :grinning: ..Mike zas do loznice k nam za postel.. :grinning:

Mike spi...ja musim ted na postu..zatim pa :wink:
29. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotky :wink:
29. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj elly :wink: no dala jsem ted jinou,na té předtím nešlo nic vidět.
No to je její skrýš :wink:
29. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet..

Jani pekna fotka :wink:

Musim neco zakousnout...
29. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted me volal manza, ze zajednal stul na vecer v nasi restauraci..tak se tesim jak mala jaruna....Erci bude hlidat.

No letim, protoze moje ditko, nechce abych sedela u pc..zatim pa.. :wink:
29. dub 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska jsme měli velký UTZ, čekáme chlapečka, vše bylo v pořádku. Potom jsme zašli na pizzu, ještě teď jsem nacpaná. Manžel byl nejdřív zklamaný, chtěl holčičku, ale pak říkal, že i dva kluci jsou dobří. Tady dneska nikdo není?
30. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu na TV, dobrou noc...
30. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, já koukám na hokej, ale toto, chlapečééééééééék, moc grtuluji, aspoň unosíte hadříky po Miškovi :wink:
Jinak, když řeknu Šímovi ať řekne Šíma, tak poví Míša nebo miška a když na sebe ukazuje na fotkách tak jedině Misa :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsme mu dali blbý jméno, asi :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě napadlo Reru, tak holčička do třetice, ni? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Reru gratuluju ke chlapeckovi! :dizzy_face:

My vcera byli v mozskem svete a v zoo..takze super..krasny pocasi..den se vydaril. Pak pridam fotky. :wink:
1. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo pekna fotka v pase :wink:
1. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elly, já myslela, že je Mike dítko a né klokanče :grinning:

Ale jinak moc krásná fotka...
1. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no obcas nevim :grinning: :grinning:

Ted ma nejake obdobi, ze furt na me visi a fnuka..no hruza...
1. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen zapnu koně a vypadnou na mě fotky našeho brášky :grinning:
Ty jo, super fotečky. Já bych taky někam jela. Budu muset pohledat na netu, co tady máme nového v blízkosti a okolí, krom ostravské zoo. Tam sama nepojedu. Ale tady v okolí něco pohledám.
Jinak rýma trvá, už ne tada tak moc, a kašel po ránu, už přes dva týdny :angry:
1. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo holky rikali, ze prej asi nekde v Ostrave je i nejaka zvireci farma..mozna tak by se mu taky libilo.
Mike uz je skoro zdravej..jen nam dneska pribyla boule na hlave...mel plysaka v ruce a muchloval se s nim a narazil do dveri :confounded:
1. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko malý dneska spal do půl 7 tak to není taková hrůza :grinning: :wink: dnes jdeme na pout tak jsem zvědavá co bude Lukys dělat :slight_smile: možná ho dám na nějaké autíčko nebo malý řetízkáč :grinning: :grinning: to se nebude bát protože už jel na kolotoči a to bylo na vláčku :slight_smile: Míša se těší na skákací hrad potom tam Lukysovi koupíme nějakou hračku a balonek a něco Míša tak doufám že pátek nám dneska přeje hezké počasí

Jo srazík se povedl byli jsme v zlatém jablku v restauraci :slight_smile: a venku u vodotrysku :grinning: si dítka pohrály teda až na to počasí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Elly:no to my známe to dělá malý včera jak jsme byli na srazíku tak tam začal fnukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a řvat po celé resturaci jsem nevěděla co s nim :frowning2:
1. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, já bych se v Ostravě sama ztratila :sweat_smile:
Bouli máme taky, už tři dny, už mu jde do zelena :grinning:
Šíma vstával o půl osmé, ale kupodivu se mi vstávalo dobře :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek