• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Elly, tak si taky poři´d tu kapsu co mají klokanice...
Já nad tím už delší dobu přemýšlím. adam je ufňukánek a vzteklina až hrůza....

Holky, mrskám k našim. Mamka hlídá synovce, tak ať si kluci pohrajou....
1. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme vstavali v pul sedme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako vzdy..

Deli to je fajn, ze sraz se podaril :wink:

Koukma, ze vsude je to skoro stejny..
1. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly no to je on tam byl nejdivočejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všichni řikaly jak je hodný :angry:
1. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli jo to znam...Mike byl nastesti fajn..nelobil..ale nez jsme vyrazili..to bych no malej pretrhla..jak furt fnukal....manza uz byl na prasky..a ja malem taky...no snad to brzy zkonci..nebo me z toho jebne :grinning:
1. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janiii, gratulujem ke zdolání dvoutisícovky :grinning:
1. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přidám fotku ze srazíku a ještě z herny :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli pridej :wink:
1. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :frowning2: boužel ale nejde z te herny je tam dat zkusím ještě se srazíku
1. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli proc..jsou moc velke?
1. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo i se srazíku :unamused: nejdou
1. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Ty to neumíš zmenšit??
1. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neumím
1. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli tak pockej na manzu az prijde domu..a zeptej se ho jak se to dela.. :wink:

Ja normalne kliknu na fotku..pak nahore je okenko s extra..a tak je zmensit obrazek...ja tak mam asi 4 volny..na mail, na web, dokument..kliku dokument a pak to ulozim..
1. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to mám v prohlížeči, že to tam dám jako export a ono se mi to přehodí do jiný složky a zmenšeno s použitím na web. Každý to má jinak. Já to jinak taky neumím zmenšovat :sweat_smile:
A když jsme u toho taky jsem taky přihodila pár fotek.
Asi budu muset udělat čistku v albech.
1. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo moc pekny fotecky...uz je z nej kus chlapa...peknej profesor indigo :grinning:
1. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, a tímto mi ty brýle odrovnal. Zlomil mi jednu tu věc, co se dává za ucho. A samozřejmě před víkendem. Takže o víkendu budu za slepýše a spoustu lidí si o mě bude myslet, že jsem nějaká namyšlená, když nezdravím :confounded:
1. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mi tadymrská dvd Elma a řve u toho, tak mu to jdu pustit na pc a já půjdu KONEČNĚ žehlit. Zatím pá a krásný první máj všem :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci moc hezké fotečky.Taky je malý takový pískomil?Lukyho vždycky nemůžem dostat z písku. :grinning:
1. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo..uz zase? To uz je podruhy ne?

Pa pa.
1. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, ne podruhý, po druhý jsem o tom možná mluvila :grinning: :grinning: :grinning:
No ale nemožné se stalo skutečností a já mám vyžehlenoooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem netušila, že má malý tolik věcí :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak jsme prisli z venku..bylo nadherne..super...

Ted jsme dosvacili...jeste dojizdi asi 4 krupky z pytliku..ty ma rad..a okolo pul sesty...sesty pujdeme plavackovat...asi spolu po douhy dobe..snad se tam jeste vejdeme :grinning:

Lucijo..aha..ja myslela, ze to jsou uz dalsi..to by byla jinak smula ne :wink:

Ja budu zehlit zitra..vecer jeste vyberu...az mam pak klid..ted jdu jeste vytrit... a trochu to tu pobouchat nez se vrati pan domu z prace..
1. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, holky mě je po vás tak smutno, leč pořád mi nejde doma net, je to k zbláznění, tolik času :grinning: zase máme virozku nějakou, Tomi už dva dny kolem 37,5, Marince teče sopel a kašle v noci, no ale jinak se držíme, kéž by bylo to zdraví stoprocentní, co tady nového??
1. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly super fotky ze zoo :dizzy_face: nej se mi líbí jak se spolu vedet za ruku :dizzy_face:
lucija...krásné fotky, s Karlem fakt sluší :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janul...dik za zpravicky...no neboj..ted uz to bude jen lepsi a lepsi s tim zdravickem.. :wink:
No ti pekne dlouho nejde net... :confused: to nemaji opravari praci?

No co neveho taky? No skoro ti snad nic..kazdej je skoro pora venku, kdyz je tak krasne... :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stalo se neco nemozneho..Mike usnul :sweat_smile: ..to koukam..no taky byl utahanej jak mys..jen doufam, ze v noci si to pak nevynaradi.. :confounded:
1. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...jsme byli na pouti :slight_smile: tak supr Lukys se potočil Míša taky potom jsme šli koupit nějaké sladkosti,koupila jsem si gumové boty triko a kalhoty :slight_smile: Míše balon velky za 130 Kč zachvili ji uletěl to tam blbě nahoře zavázali a už byl pryč :angry: tak chvilu brečela :frowning2: :angry: :unamused: tak zítra jedem za babičkou do Zlína tak ji tam nějaky balon koupím :slight_smile: :wink:
1. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli tak to jste meli super den... :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes jsme byli na výletě autobusem, no to jsme si dali, Míša na ně pořád ukazuje, tak jsme mysleli, že z toho bude hotovej, ale on se celou dobu hrozně bál a děsně řval a na zpáteční cestě taky, to teda bylo, autobus plnej lidí :frowning2: , no ale jinak bylo hezky
1. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
poslední dobou Vás trošku zanedbávám, ale fakt nestíhám, když je venku tak krásně tak doma moc nepobydem :slight_smile:
Ani Vás nebudu dočítat, tak jenom kdyby se událo něco zásadního, tak mi to písněte ať jsem v obraze.l
Já jdu skouknout fotky :wink:
1. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír, jdu na vás hóknót, než půjdu k prknu...

Adam byl dnes "vyladěnej" chlapeček. Vstával v 6 a spal jen necelou hodinu. Celý den jsme byli u mamky. Ta hlídala synovce, tak kluci doslova a do písmene řádili jak černá ruka. Jsem z nich byla až na prášky. Hlavně z totál protivnýho Ádi. Dostal i na zadek... Teď už spí... Já bych šla taky, ale mám tady to žehlení... Navíc vím, že jak lehnu, tak nespím. Asi se pojedu podívat do Pelhřímova... Ať vím, do čeho lezu.... :grinning:
1. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek