• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
autor
Elly: no jasně, dneska jsme jeli okolo a navíc mi to někdo říkal :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge no to urcite..more dela divy..moji segre to tenkrat taky moc pomohlo....jo je lepsi jen k mori..a vic si to uzije...Balsiger preci pak prijede do cz, tak se uvidite, ne?
A ze se mu to zhorsilo..to je jako obdobim..ci jidlem..nebo jak se to da nejak ukocirovat?
1. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kde jste všechny...to bulíte u závěrečný scény z Hříšňáku, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge..aha..no tak to se doktor ve vesnisce pekne sehnul. :grinning:
1. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja tu jsem...me nepocitej..ja cz neladim.. :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsichni ted slintaji na obrazovce..viz Luci..ta nema bryle :grinning: :grinning: :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Elly: no to já právě nevím, asi je to obdobím...je to fakt hrůza.

Balsiger přijede za 14 dní, tak to snad pochopí, možná bysme tam mohli jet třeba jenom na prodloužený víkend, ještě uvidíme, docela mě to mrzí, těším se na to celý rok. Ale zdraví Kubíčka je pro mě fakt na prvním místě, takže se budu snažit udělat všechno možný, jenom aby mu to pomohlo :wink:
1. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge tak to je jasny, ze Kubik je na prvnim miste..fakt mu to udela dobre..neni nad jiny vzduch a more...
Ted me ti tak napadlo..driv se jezdilo do nejakych ozdravnych mist v cz..ale nevim jak a na jaka onemocneni...nedivala jsi se na to nekdy? Mozna se pletu.. :confused:
1. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Elly: :grinning: Luci to určitě zná nazpaměť jako ostatně všichni.
Ty teď taky někdy pofrčíš do Čech, ne? Tak bysme se mohly srazit třeba v Pardubkách, tentokrát bych fakt přijela, teda pokud to nebude ten víkend, co tady bude Balsiger. :wink:
1. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Elly: zatím jsem to moc nestudovala. Akorát vím, že nejlepší je prý jet na 3 neděle, což teda nehrozí...jelikož nekradem :angry: ale viděla bych to tak na 10 -12 dní
1. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge jo jeden..uz se tesim jak mala jaruna....od 30.5.- 6.6. coz je za 4 tydny....skoda, ze jen na tyden..ale lepsi nez dratem do oka..mazna pak rikal, ze bysme jeste v zari jeli znova..
1. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge k mori nebo do tech ozdravovacich mist?
1. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No tak super, to by mohlo vyjít :wink: To Ti věřím, že se těšíš, taky bych se těšila :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge jo zase mame pronajatej domek s bazenem...to bysme mohli klidne u nas na baraku..a plavky sebou :wink:
1. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
elly: k moři, ale do těch ozdravných míst asi taky.

Ještě nevím, kam pojedem, manža by chtěl do Bulharska, já by jsem chtěla do Egypta, ale tam se docela bojím aby Kuba nedostal průjem. Ještě jsme koukali na Kos a Turecko...ale tam se manžovi taky moc nechce :unamused:
1. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Elly: tak se pak nějak domluvíme :wink: A plavky...ty si určitě jako na potvoru zapomenu :sunglasses:
1. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge..no Egypt bych ted nelajskla....uz kvuli zdravi..sice to musi byt parada, taky me to tam laka..piramidy a tak...ale spis asi neco jineho..a Recko nebo Italie?
1. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge ale tyhle pobyty v tech ozdravovnach by mela hradit pojistovna ne? :confused:
1. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No právě, 7dní bych možná ještě dala ale navíc se s ním fakt bojím. Já už jsem tam byla a bylo fakt super, za docela rozumný peníze fakt skvělá dovolená :slight_smile:
Kos je ostrov v Řecku a Italů mám z hotelu dost. Navíc chtěli bysme all inclusive a to v Itálii moc nebývá :wink: Asi dopadne to Bulharsko...tak uvidíme.
1. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo nejak se pak domluvime :wink:
1. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo to by měla, ale Kuba byl zatím u kožní jenom jednou, tak nevím, jestli by měl nárok. Letos to vyřešíme tím mořem a uvidíme, třeba se mu ten exém ztratí :wink:
1. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge ja si jen pamatuju, ze nasi byli v Bulharku..a cely pobyt tam proprujmovali.. :grinning: no mozna chyba tisku :grinning:

A Spanelsko?
1. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak jsem zas euronila, já jsem nějaká přecitlivělá, či co :cry:
A brýle mám jen s jednou packou, ale dívat se dá :grinning: hůř už se to nosí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No segre se tenkrat ztratil..a pak az za dlouho za ho mela...tak jsme jeli zas....
No bylo by to super..kdyby se toho Kubik zbavil :wink:
1. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Elly: jo a k tý práci, zatím chodím jenom na víkendy, jelikož tam přibraly dvě nový holčiny. Ale mě to tak docela vyhovuje a manža toho má i tak dost :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak si tam pridelej spejly? Treba to pomuze :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Elly: jojo, taky bych si to moc přála. Teď to měl fakt ošklivý a už skoro všude po tělíčku :unamused:
1. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge aha..no tak to jo... :wink:
1. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge chudak malej.... :frowning2:
1. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě pomůžou tak akorát čočky, asi do nich přece jen půjdu :rolling_eyes:
Marge, tak snad to bude brzy dobrý, ten ekzem je hnus sfinstvo :frowning2:
1. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek