• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
autor
Elly: špejly :grinning: :grinning: :grinning: úpně Luciju vidím, jak tam bulí před tou televizí :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, nezdá se vám, že ty reklamy po pravý straně jsou tam podle toho o čem se zrovna debatuje????? :confused: :confused: :confused:
Lucijo..cocky jsou parada..manza je taky ma..ale pak na doma jen bryle..aby si oci odpocinuly :wink:

tak jsem se na stredu objednala k holici...k chlapovi..gayovi..jsem zvedava s cim prijud..zda pujdu kanalama domu nebo to bude o.k :grinning: :grinning:
koukněte na stranu zpět, co tam, je za odkazy.
1. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge..jasne..mozna by to pomohlo :grinning: :sweat_smile:

lucijo..to nevim..nejak jsem se o ty reklamy nezajimala...spis se me zdaji mensi
1. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chapl a ještě k tomu gay??? Tak to bude perfektně precizní slušivý účes uvidíš :wink:
autor
Luci: taky jsem koukala na ten odkaz o exémech :grinning: :grinning: :grinning: A etravel už mám taky prostudovaný :grinning:

jojo, exém je svinstvo, ale zase na druhou stranu, jsou i horší :frowning2: . Prostě se mu u toho moře ztratí a už se mu nikdy neobjeví a hotovo :slight_smile:
Rozvod ano ci ne.....ale o tom ted nediskutujem ne?
Lucijo doufam.. :sweat_smile:
1. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na stránce před tím , je o Řecku , plážích a tááák :wink:
autor
elly: taky si myslím, že budeš kočka. Gayové to mají zmáklé :wink:
Lucijo..no jsem si nevsimla..mozna nahoda..

Marge jo uvidime..jmenuje se Cherard :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, už se těším na foto, věřím, že budeš spokojená. Tady jsou chlapi strašně drazí, ale asi se budu muset objednat, už vypadám fakt divně :confounded:
Jddu nafotit dvoje botky a hodit je na mmb. Tak zatím....
Zítra zase nebudu schopná :unamused:
1. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly: tak pak hned nezapomeň hodit nové foto, ať se taky můžeme pokochat. :wink:
1. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky to asi zabalím, ráno vstávám do práce v 5,35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak abych byla alespoň trošku svěží :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo uvidim..pak to urcite pro vas zdokumentuju..to ciro :grinning:

Ja jdu snad po 4 mesicich :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci dobrou..a klidnou noc :wink:
1. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly: já jsem byla naposledy u holiče, když se Kuba narodil :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ja jdu taky do vany plavat...zitra pa u kafe :wink:

marge praci zdar a moc se nedri :wink: :grinning:
Marge to je peknej vykon..kdo te barvi? Ty? :confused:
ja to sama neumim :grinning:
autor
Elly: tak hezký plaváčkování a neboj, já se v práci opravdu nepředřu :grinning:
Hezkou dobrou noc a zase někdy pa :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Elly: mám světlý vlasy a v tom jenom blond melír, takže to není tak hrozně vidět, jak to odrůstá :wink:
1. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, dnes jedeme na oslavu sedmdesátin manžovy tety, to bude otrava, nevím jak v restauraci celý odpoledne zabavím Míšu, zase se na něj všichni vrhnou a on má zrovna takový nějaký bojácný období, tak to ořve...no, že byh se nějak těšila, to se nedá říct.
2. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

vstavali jsme o pul sedme..klasika. Jdu si udelat kafe... :wink:

Ted beru..pak snad pujeme ven..zacina svitit. Manza jede do prace...tak jsme doma sami.
2. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
Já včera usnula až o půl druhé, koukala jsem na film a teď tu koukám jak zjara :rolling_eyes: Snad mě to kafčo probere :wink:
2. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!!!!!!! :slight_smile: počasí hrozné dnes jedem do Zlína za babičkou :grinning: tak doufám že se to vybere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Jinak včera Hřišni tanec dobré vzpoměla jsme si na to jak jsem byla mladší :slight_smile: no to ten čas letí,obídek bude rychlovka jen špagety a potom povalíme :grinning: :slight_smile: mějte hezkou sobotu :sweat_smile: :slight_smile: pápí!!!!!!!
2. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme prisli z venku....uz lezi...

Privezli jsem si asi tak pul piskoviste..kdyz jsem mu pred barakem vyklepavala boty..to byl uzas..
Nejvetsi zabava bylo honit ptaky a klouzat se na skluzavce...
Pak prisla nejaka holcicka..pry 23 mesicu..rekla, ze j to vsecho jeji..Mike na ni koukal...pak na ni zacal rvat neco v jeho hatmatilce..a holicka byla ta tam...uz to jeji nebylo :grinning: no to jsem zvedava, co z nej vyroste :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám navařeno, uloženo a obědvám. Zatím jen polívku a až se mladej vzbudí tak máme kuřřízky. A psala kámoška, že odpo se jde do parku, takže odpočinek se nekoná.
Zbožňuju, když Šíma večer padne do postele a usíná bez mrknutí oka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste baby??? :confused:
2. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a hezkou neděli, oslavu jsme zvládli, Míša měl sice na začátku slzy na krajíčku, plno cizích lidí a cizí prostředí, ale pak se otrkal alítal tam a válel se po špinavé zemi a tahal za ubrusy, no pořád se musel hlídat, aspoň jsme se mohli vymluvit, že jdem brzo domů kvůli malýmu. To fakt není nic pro malé dítě takové dospělácké oslavy, jak se nudil, tak vymýšlšl samé blbiny...
3. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to vypadá, že bude hezky, tak pudem na písek.
3. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek