• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Dobre ranko,

tak jsem si pospala, manza rano vstal....takze super. Ted piju kavco.

My jsme vcera byli celej den venku..pak i odpoledne..pak jsem jela na nakup..a vecer jsem byla rada, ze sem si sedla. Mikovi se ted hrozne libi na balkone...pozoruje s okna mycku na auta..je hned vedle nas u baraky..tak kouka na ty kartace a porad to komentuje...
Jinak spal celou noc..toz jsem byla rada.

No dneska je zatazeno..jen 14 stupnu..tak mozna vyrazime odpledne, pokud se jeste oteply....uvidime.

Reru no to byl chudak Misa vyjukanej co? No Mikeovi tohle nevadi...ze zacatku byva stydlivej..furt se do me bori..ale pak je to v poho..a lidi s moc nevsima.
Pristi tyden ma manza narozky..ale to pridou lidi tak okolo 8..coz uz melj bude spat.
3. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré poledne ženy, taky teprve piju kafe :sweat_smile:
Umyla jsem jen nádobí, ale z postele jsme lezli v devět. Šíma už je vzhůru asi od osmi, ale vždycky je ještě v postýlce. Přemýšlím, ale, že mu budu muset už předělat postýlku na postel. Nedávno se opřel o krajnici, udělal výmik a po hlavě letěl dolů. Ještě že jsem seděla pod postýlkou, tak snad to udělal jen pro to :unamused: Ale bojím se čekat, až to zkusí znovu :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo? o toho naseho to zatim ani nenapada..my mu stejne budeme kupovat postel az mu tohle bude male..jinak ne...a hlavne pak musi dobre poslouchat..aby z ni pak necestoval ven.
3. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babule :slight_smile:
jak se tady mivate?
koukam ze dochazka nic moc :grinning: , tak nestiham sme cele dny venku na zahrade
Ella sopli a kasle ale sme stejne venku, mudar rikala, ze tam je nam nejlepe
jinak zadne zmeny
jj, jen Sa ma brigadu na aquaparku, tak zrovna maka, ze pry budou dneska cistit tobogany, asi si daji na zadek kartac a budou se vozit dolu :grinning:
tak zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
3. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my mame atipickou postýlku, je veliká, takže jen přehodím ty čela na menší a sundám bočnice. Moc se mi do toho nechce, ale pořád lepší než aby si ublížil.
Už nám z ní jednou i vylezl. To tu byl K, leželi jsme po obědě a jak jsme měli přebalovák na postýlce, tak se o něj nějak vzepřel a normálně za námi přišel. Jsem čuměla jak blb.
Jinak tady je už 20 stupňů ve stínu. Mazec :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lelou..jo mame se fajn... :wink:
Prej karatcem na zadku :grinning:

luci jo jasne..to je lepsi..pak bysi z toho neusla..ze bys cekala kdy prijde rana a Sima byl an zemi..
3. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zas me ted ukradl susenky z tasky..zlodej jeden :sweat_smile: ...fat na neco je tak mastma mazanej
3. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alí :dizzy_face:
Nám už kašel a soplení konečně končí, tuk tuk. Tak ať je Elince brzy dobře. My taky byli i tak furt venku.
Šíma na mě pořád od včerejška dělá tytyty, se chlamu jak magor :grinning: :grinning: :grinning: Tím prstíčkem jak mi hrozí, no mazec :grinning:
3. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!Tak jsme byli ve Zlíně u babičky až do nedele.Každý den jsme grilovali a bylo to super.Míša si koupilla nové dvojdílné plavky.V létě pojede s bráchou a jeho přítelkyní do Itálie.Všem marodům posíláme skřítka uzdravníčka. :slight_smile: Mějte všichni pěkný den. :wink:
4. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

u nas krasne pocasi..sice ted jen 8 stupnu...ale snad odpoledne bude tepleji.
4. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak tady je konečně kosa :grinning: Už potřebuji nutně uklidit byt :rolling_eyes: a opět mám tři pračky na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mě to co? Mě to neva :wink:
Deli, tak hlavně, že jste si to užili. Se Míša má, v létě do Itošky. My pojedem zase tam co loni. Do pr... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, tak Ty takhle??? V ČR je vedro, ale paní je to málo a hned do Egypta na velbloudy, ja? :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Mike je ulozenej..za chvili snad bude chrnet..od rana je tu blazinec..tolik prace.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj dámy...
Já včera měla kolizi na bruslích a mám pekelně naraženou prdel. Modráka ve tvaru ameriky na levé půlce a Evropu na pravé.... :grinning:

luci, já tu fotku dávala pro holky z Brna... Byli jsme postupně všechny v ZOO Lešná a máme skoro stejný fotky z velblouda. Jen ta moje je 3 roky stará... :grinning:
4. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no kdyby se neohlizela za chlapama..tak by si ty svetadily ted na zadnici nemela :grinning:

pekny foto na velbloudovi :grinning:
A plavacek potapka taky moc pekny :wink:
4. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, na chlapy já sejřím...
Vletěl mi kamínek do koleček v brusli a bylo vymalováno. Horší bylo, že mi odjel vozík s Adamem a ujížděl k řece. Já za ním lezla po kolenách a doháněla ho. Robert o tom málem nevěděl..,. Byl napřed. Až jsem začala řvát...
A nikdo nepomohl, nezastavil, nezeptal se, jestli se něco nestalo....
4. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:Lešná je moc hezká my tam jezdíme každý rok.Naražený zadek bolí dobře ,kdysi jsem tak sjela po schodech. :grinning: Fotečky pod vodou jsou moc hezké.
Lucijo:my taky pojedem asi do pr.Aspon at si to užije Míša :slight_smile:
Elly:pěkná fotka v pase :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jeste ze tak..

Deli dik..co planujete na odpoledne?
4. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na odpoledne asi nic začíná se tady zatahovat,Jinak by jsme šli určitě na brusle.
4. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, takze budes muset vykoumat zabavu na doma..
4. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ato bude hodně těžké teda.Míša ta bude na počítači -to je v pohodě.Horší to bude s Lukou.
4. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdyz my jsme doma..tak Mike uz si taky nechce hrat sam..vetsinou me vsude po byte taha za ruku a ze chce tam..a ted sedet na lince a pak zas neco jinyho..no sila...jen ho bavi me pomahat uklizet..ale to bych musela porad..to by pak bylo na Chochouska :grinning: ...znas to..jak deti uklizi :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdu si udelat kafe.. :wink:
4. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam kavco...
Dneska jsem si uz vsechno udelala..sice to byla makacka..kdyz jsem rano prisla..se tu na me vyvalila horda papiru..to zas bylo..ale uz mam klidek. Ted uz jen zvedat telefony a delat jako ze delam :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mike uz dve hodky spi..hm...jsem zvedava, jak jeste dlouho...ted porad dela sceny, kdyz ma jit spat..ale manza je na tohle dobrej..prijde k nemu do pokoje, kdyz dela bugr..a rekne mu ze musi spat a at je ticho...a svete div se..on ani nepipne a pak usne :sweat_smile: ..za to na me prdi..manza rika, ze jsem na nej mekka
4. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jeste musim nejak nacvakat 3 prizpevky, vcetne tohodle..a budu mit zdolanou 23 tisicovku :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jsem Mikovi koupila ten stan s tema kulickama? Tak uz je skoro znicenej...no to mu to moc dlouho nevydrzelo :angry:
4. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tradaaaaaa 23000 tisic :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile: :sunglasses:
4. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak jsem si tu pokecala sama se sebou... :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zasekla jsem se na icq.Gratuluji k 23000 :dizzy_face: Ten stan teda nebyl moc kvalitní co? :unamused:
4. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek