Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
elly
4. kvě 2009
Jo dik..ne nebyl..to vis byl za babku 😃 ..coz jsem nejak cekala..ale ne tak brzy :-N

No je vzhuru..jdem neco zakousnout 😉
delikates
4. kvě 2009
Tak dobrou chut 🙂
delikates
4. kvě 2009
no ted jsem se dívala na stránky www.cosdetmi.cz/detske-kotky-a-arealy-ids14

jsou tam herničky pro děti nebo i hlídací centrum celkem mi to máme daleko ]-( 😞 ale jen jsem se dívala kdyby vás tam něco zaujalo 😃 😃
elly
5. kvě 2009
Dobre ranko,

dneska jsem doma..vcera nam prijela navsteva a spi u nas...pribuzni od manzi.
Jsme sli spat v pul treti, jsem ted jak prejeta...Mike vstaval v 7..a pak jeste do pul osme lezel.
U nas prsi, pocasi na prd a je jeste k tomu zima.
janina7
5. kvě 2009
Ahoj holky 🙂

Tak jsme to ve zdraví přežili a jsme DOMA!!!!!!!!!!!!! 🙂
Svatba náááádherná,měli ji v kostele a oslava taky super.
Akorát cesta tam byla hrozná,páč malá ji celou prozvracela a to nic nejedla jen pila čaj =-) bylo to navíc ke všemu hrozně daleko a cesta fakt nekonečná (460 km),ale na zpáteční cestě dostala prášek,který nám dala sousedka ženicha(lékárnice) a úplně bez problémů a to jsme najeli ještě více km,protože jsme se stavovali k mému bráchovi,který bydlí v Košicích.
Krásná vesnička obklopená kopci a lesy,lidi vstřícní a moc milí,no prostě něco úplně jiného,než tady.Jsem moc ráda,že jsme tam nakonec jeli,bylo to prostě úžasné.
reruna
5. kvě 2009
Ahoj, tak Janino to je dobře, že jste si to užili, člověk potřebuje na chvíli vypadnout, že 🙂 Nevíš, co to bylo za prášek? Míšovi zatím v autě nic není, ale kdoví, prý čím jsou děti starší, tím je to v autě horší...
janina7
5. kvě 2009
Reru.....jj,bylo to fajn,měla jsem největší obavy z té cesty,navíc já cestování moc dobře nesnáším,když se jede víc jak 120 km/hod,tak jsem v háji.
Ten prášek nevím jak se jmenoval,neřekla mi to,ale pokusím se to zjistit a pak Ti dám vědět.
janina7
5. kvě 2009
Jo a RERU......velká gratulace k chlapečkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
ta další už určitě bude holčička 😉 x-)
janina7
5. kvě 2009
Myslela jsem si,že Elisss zůstala s námi,ale dlouho se tady neukázala =-)
reruna
5. kvě 2009
Jani jaký další 😃 budu mít co dělat se dvěma.
no jo, fakt tu Eliss už dlouho nebyla a vlastně jsme tu zůstaly snad jen Elly, ty, já, lucija a Deli a občas ještě někdo nakoukne, ale už to zdaleka není, co to bývalo, škoda... 😞
janina7
5. kvě 2009
Reru...tohle jsem si taky říkala,že budou jen 2 😃 a vidíš 😃 .

Jj,je to velká škoda,tak dlouho se známe a kvůli pár neshodám se to tady rozpadne,no co naděláme |-|
janina7
5. kvě 2009
Přidala jsem pár fotek,tak mrkněte 🙂
janina7
5. kvě 2009
A Lucia už tu taky nechodí? 😕
janina7
5. kvě 2009
Lucija 🙂
reruna
5. kvě 2009
jani pěkný fotky, malá byla jako princeznička, je roztomilá. Taky jsem přidla fotky našeho malého zahradníčka z neděle, to u nás bylo fakt krásně, zato dnes je pěkná zima a zataženo, nevím, co budm celé odpoledne dělat, třeba ud Míša dlouho spat
delikates
5. kvě 2009
Ahojky holky!Rer:malý Míša je moc šikovný-krásné fotečky 🙂 U nás je taky hnusně a zima.Sem tam vykoukne sluníčko ale nic moc.
Jani:taky moc hezké fotečky 🙂
janina7
5. kvě 2009
Holky díky x-) taky máte pěkné fotky x-) reru Míša byl evidentně moc spokojený,je fajn,mít zahradu.
reruna
5. kvě 2009
jo to je, sice je to jen maličký dvoreček, ale je to super mít kam jít
janina7
5. kvě 2009
Taky bydlíte v paneláku?
delikates
5. kvě 2009
Jani :my taky bydlíme v paneláku v11.patře.
janina7
5. kvě 2009
Del...ty jo 11. patro =-) my bydlíme v 6. to mi stačí.
Lukášek spinká?Natálka jo,čekám na manžu a pak musím jít nakoupit.
delikates
5. kvě 2009
lukášek spí.A já žehlím.Nesnáším žehlení to radši peru. 🙂
janina7
5. kvě 2009
No tak to já taky 😉 já teď taky od včerejška pořád peru,to bude žehlení :-o
janina7
5. kvě 2009
Ještě,že už aspoň máme ten balkon,na starém bytě jsme ho neměli,to bylo za trest,mohla jsem vyprat jen 1 pračku a čekat až prádlo uschne ať můžu vyprat další.
delikates
5. kvě 2009
Na 11.patro už jsem si zvykla ale ze začátku jsem měla na balkoně závratě-hlavně když jsem se podívala dolů.
janina7
5. kvě 2009
No tak to se nedivím,moje ségra bydlí ve 12tém a taky se tam necítím.
delikates
5. kvě 2009
no na sušáku to doma hůř schne.A venku se to pěkně proluftí a líp to prádlo i voní.
janina7
5. kvě 2009
jj,je to super 😉
Dokonce jsem si poprvé zasadila rajčátka,tak jsem zvědavá,jestli z toho něco bude 😃
delikates
5. kvě 2009
mnam rajčátka můžu třeba s čerstvým chlebem a máslem 😉
janina7
5. kvě 2009
Já taky,ale bez toho másla,třeba na chleba se sýrem,no ale velkou naději tomu nedávám 😃

Začni psát odpověď...

Odešli