• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Vidím to tak,že si je nakonec stejně půjdu koupit do obchodu :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loučím se,už je doma,tak zatím papapapa.
5. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím papa
5. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toš dobrý večer dámy...
Máte pravdu... Nějak nám to tady umřelo.... Všechny kočky jsou na Dámě...
Ale co....
Jenže tady skoro pořád nikdo není... Nebo vás těsně minu...

Jinak mi jsme dnes byli z holkama z Brna v dětské kavárně a bylo to fajn... Fotky bohužel nemám, bo jsem zapoměla na to, že mám foťák v kabeli.... :sweat_smile:

Tak se zatím mějte... Ráno s kávou na značce, jo? :wink:
5. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, budu tady :wink:
5. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!Tak si dávám kávičku.Venku prší.
Jani06:vy máte pořád nějaké srazíky co?škoda,že nejsem z Brna.Máte tam asi fajn partu. :slight_smile:
Dostala jsem od Michalky už dárečky ke dni matek-vyráběla je ve škole na srdíčkovém dnTakové milé přáníčko ve tvaru srdíčka a takový zápich taky srdíčkový.Měla jsem z ní radost. :slight_smile:
Včera jsme byli na zahrádce na pizzu a děcka si zaskákali na trampolíně.Venku už byla navečer fakt zima.už aby se zas oteplilo.
Mějte všichni hezký den. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..jen na chvili,

Za chvili pak razim ke kadernikovi...uz se tesim. Mame doma manzovu sestrenici se synem, tak casu ted moc nemam...tak se omlouvam.

Doufam, ze jste vsechny o.k. a deticky zdravi...snad odpoledne nebo na vecer mrknu..uvidim dle casu.

Zatim pa pa
6. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Luci...to jsem ráda :dizzy_face:

Elly...tak nám pak sem hned přihoď foto :wink:

Jani06...je fajn,že jste si užili pěkný den :dizzy_face: tak si vypůjč nějaké fotky od holek :wink:

Del...taky jsem vždycky zamáčkla slzu,když mi něco vyrobili a taky na besídce ke Dni matek.
6. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani06...nejenom,že chodí jinam,ale ještě si některé z nich dovolují sem chodit prudit,hlavně že do jejich diskuze nikdo nesmí!!!!!!!
6. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vařím zelňačku,koupila jsem uzené křížovky,to zas budu trpět :unamused: ale když já to zelí tak miluju :slight_smile:
Venku to vypadá docela dobře,začalo dokonce vylézat sluníčko.ty 2 dny teď byla pěkná kosa :angry:
6. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od rána mi blbne net, furt se to vypíná a než jsem stačila něco odeslat tak se to vyplo. Teď to vypadá, že už to půjde, jen to nezakřiknout :wink:
Ale zase jsem si umyla nádobí, uklidila dětský pokoj a vyprala jednu pračku :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak nám dneska volali, že už mají pokojíček pro Míšu, tak nám ho asi zítra přivezou a o víkendu budeme stěhovat, už se moc těším, co Míša řekne na novou velkou postel a na nový skříně.
6. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....

Včera jsem byla tak vyřízená. Nějak na mě padlo to počasí či co. Navíc jsme odpo lítali s mamkou po městě a sháněli pro ni boty

Dneska odpo jedem na synovcovu besídku do školky. Budou hrát pochádku o Šípkové Růžence. Jakože ke dni matek. Tak jsem hlavní řidič a musím babičku dovézt.

Jsem zvědavá, jak to vydrží malej
7. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!U nás svítí sluníčko.Tak snad bude hezky.
Jani06:užijte si besídku
Rer:Tak to se bude mít Míša dobře v novém pokojíku-ten gazel je moc hezký :slight_smile:
Elly:co nový účes?spokojenost?
Mějte všichni pohodový a úspěšný den :wink:
7. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

nejak porad jsem v jednom kole..tak se omlouvam..

No uces fajn...chlap dobrej..foto zatim nemam...mam to o neco svetlejsi a do toho takovy meliry..hnedy..trochu to na leto nechat prosvitit....ted by to stejne oc nebylo videt. To ten chlap se me hrabal ve vlasech..skoro nepouzival hreben..tak to bylo super :dizzy_face: :sweat_smile: ach ta extaze :sweat_smile: a hlavne jsem si super pokecala :wink: Pocasi se u nas na nic..porad prsi..ani ven nemuzeme.
Jsem na sobotu objednala dort..mazna bude mit narozky..jeste musim kopit darek..vubec nevim co? :confounded:

Vsechny deticky libam...snad se tu dneska jeste ukazu :wink:
7. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jani tak si užijte pohádku.
Elly potom hod foto. Dneska snad už bude trochu hezky, včera lilo celý den, otrava.
7. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Elly...prý extaze :grinning: ale věřím,muselo to být fajn,těším se na fota :wink:

Reru...co všechno jste z toho Gazelu objednávali?Mi se ten přírodní nábytek taky moc líbí,ale je dost drahý :unamused:

Jani 06......tak to jste měli dneska pěkný den,já na takových besídkách roním slzy :slight_smile:

Jdu ji udělat mlíko,pak možná ještě nakouknu,zatím papa.
7. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám to dnes dovezli a o víkendu budem montovat, máme postel Berghen, komodu III. velkou, policový soliter, poličku a prádelník - vše Nutur, nakoupili jsme u nás v prodejně nábytku a máme to o několik tisíc levnější než jsou oficiální ceny gazelu, chce se poptat a v tomto případě ani internet není levnější, fakt jsem byla více než příjemně překvapená z těch cen. Tak te´d jenom, co na to řekne míša, nějak ted nemá moc rád žádný změny. My jsme chtěli masiv, protože doufáme, že to Míša tak brzo nezničí jako už nám zničil jednu skřínku z překližky, prostě urval dvířka.
7. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím z besídky...

A ukápla mi slzička aj za ségru...

Děcka to měly kjááásný. Kdyby to šlo, tak dám Adama do školky tam. Ale to nejde. Jsou mimobrněnští. Lonťáci. Ale práce učitelek je na jedničku s mnoha ********* :grinning:

Foto v albu
7. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsou Lonťáci?
7. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, LONŤÁci = lidé žijící na vesnicích.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže lonťáci
7. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za vasvětlení :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile: !!!!!!!!!!!!my jsme nemocní Lukys s Míšou mají kašel a rýmu i já ji mám taky fakt u nás nic moc :confounded: dnes je tak krásně :frowning2: a my pujdem ještě do obchodu a potom jen budem doma :sweat_smile: :frowning2: lukys spal do 6.hod a já bych ještě spala :pensive: ted se díváme na Lucie postrah ulice :slight_smile: a pak vysávat a uvařit oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my jsme vstavali v 6..ale jeste jsem ho nechala lezet do pul osme...pak uz lezet nechtel..ze ma plny gate

No ja mam nejakej kasel..suchej..takze nez to vykaslu...tak je o hodinu dele..jse celou noc nespala..ale kaslu jen vecer..pres den nic..hruza.

Dneska mam na perno..mam generalni uklid..zitra ma manza ty narozky, tak at je tu cisto...dort je objednanej, darky nakoupeny..takze uz ma klid.

Mike se ted cpe Müsli z jogurtem..jeho oblibene...ja piju kavco..
8. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli tak at jste brzy zdravi...posilam uzdravovaci pusinky :dizzy_face:

Jo taky musim dneska do obchodu....jsem tam byla vcera..ale zapomela jsem koupit tolik veci..fakt skleroza.
8. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sváteční ráno :dizzy_face:
Deli, tak ať je vám brzy líp :wink:
Elly a copak jsi manžílkovi koupila, prozradíš??? :wink:
8. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojky:tak jsme z obchdu doma :confounded: a už mám uvařeny i oběd zeleninovou polévku a fazolové lusky se smetanovou omáčkou :grinning: :slight_smile: mnam

elly a luci dík za uzdravovací pusinky :grinning: :slight_smile: i tobě elly at se ten kašel ztratí :slight_smile:
8. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Krásné sváteční poledne :dizzy_face:
Del.....to je mi líto,že stůněte :pensive: přeju Vám brzké uzdravení.

Reru.....oni jako mají ve vaši prodejně ceny nižší než v jejich prodejně?Tak to je super.Doufám,že Míša bude spokojený,pak nám to hezky všechno vyfoť :slight_smile:

Já dneska smažím holandské řízky a k tomu bramborovou kaši.Doufám,že zbude i na zítra :wink:

Elly...taky Ti přeju,ať se tě ten kašel dlouho nedrží.
8. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Janino ano, máme u nás tři prodejny nábytku, ve dvou drží oficiální ceny gazelu a v jedné je to výrazně levnější . takže se to fakt chce ptát po cenách přímo na prodejnách. Až to bude tak dodám fotky.
Jinak máme za sebou návštěvu u tety, Míša celkem v pohodě zvládl cestu autem a i na návštěvě byl hodný, ted už leží a doufán, že už spí.
Del a Elly at jste zdraví.
8. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: holky!!!!! dnes jsme si udělali takoví výlet :wink: :grinning: byli jsme na Rusavě a v Holešově :grinning: a nakonec u babičky ve Zlíně :dizzy_face: !!!!!!!!!! šli jsme na obidek na (Rusavě) :slight_smile: :dizzy_face: malý byl trochu otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nebylo to naštěstí tak hrozné :sweat_smile: :sweat_smile: .Zítra jdeme na oslavu k babičce.Mějte se ahezký víkend. :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek