• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Dámy vše nej ke dni maminek a Adam vám posílá všem:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2740365&vReferer=

a nejen tetám z Brna :grinning:
10. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No proto :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Děkujeme a taky posíláme jednu :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nono Luci... :wink:

Se mi už nechtělo tu fotku předělávat...
Ale důležitější než ten text je ta fotka, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, ta je fajná. Aďa je miláček, i v tom autíku jako pan řidič :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ho naučil Robert.
Jak je v Oktávce, tak je ve svým živlu. Mačká blinkry, zamyká a odemyká dveře, stahuje okýnka a včera přišel na to, že v těch slunečních clonák nad řidičem a spolujezdcem jsou i zrcátka. To byla sranda.... :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: koumák. To Šimon si za jízdy furt otvírá okno. Vždycky najednou začne táhnout a čumíme kde co je a mladej okno dokořán :grinning:
10. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!Děkujeme za přání a pusu :slight_smile: Vám taky vše nej a posíláme taky jednu velikánslou pusu :dizzy_face: Manža dnes hlídal Lukynka a tak jsme s Míšou vyrazily na brusle-protáhnout si tělo.Odpoledne jdem na oběd do restauračky -tchynka má narozky,tak nás zve.Mějte krásnou slunečnou neděli :wink:
10. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

dlouho jsem tu nebyla..ale je toho nejak moc...

Jinak oslava probehla suprove...manzel mel radost. Dostal par doutniku, vino, whisky...knizku o michani whisky a historie. Pak jeste ranecek s fotkou, kde jsem ja, Eric a Mike.

Pak jsme hodne prochazkovali o vikendu....bylo nadherne.. :dizzy_face:

Jinka jak se mate vy?
11. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!My jsme se měli o víkendu výborně ,manža měl volno,tak jsme byli na výletě a v nedeli na oběd v restauraci a pak jsme seděli na zahrádce venku. :slight_smile:
Elly:to je super ,že se oslava vydařila.Whisku taky můžu zvlášt Tullamore Dew. :wink:
Počasí se fakt vydařilo :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Elly, tak hlavně, že měl manžel radost :dizzy_face: Tullamorku můžu taky, teda je to jediná whisky, kterou pozřu :slight_smile:
Deli, tak výletovali, jooo? No nám v pátek přijede taťka, na náměstí máme nějakou akcičku kterou pořádá místní MCéčko. Bořek stavitel a různý kravinky. Tak snad si to užijeme. No a pak po víkendu se se Šímou sbalíme a tak na týden vyrazíme do přírody. Na to se těším úplně nejvíc :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko , tak mi včera měli akce s MC Kuřátka, kde jsme dřív s Adamem působili.
Domluvila jsem tam R jako haseče. Děcká atrakce. Adam nechtěl nikoho k tatínkovi pustit. a už v§bec ne k hadici. Dala jsem fotky do albíka.
11. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:pěkné fotečky-malý bude taky hasič co?
Luci:užijte si akcičku a i tu přírodu-taky bych hned někam vypadla :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, parádní fotky, to jsi musela být štěstím bez sebe a vláčet s sebou tašku s půlkou skříně, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně, že si to mladej užil :dizzy_face:
Deli, já se taky těším až z toho stereotypu vystřelím :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jani pěkné fotky. Elly super, že jste si užili oslavu a že měl manžel radost. My jsme byli o víkendu hodně venku na písku, protože bylo hezky, taky nějaké návštěvy proběhly v rámci dne matek jsme bbyli u mé mamky, tchyni máme o patro níž. Taky pracujeme na tom pokojíku pro Míšu, už jenom manžel dodělá zábranu na postel, nasadíme mantinely a dáme nějaké doplnky a pak hodím foto, začíná to vypadat moc pěkně. Jinak dneska je pěkně, ale my bydlíme na půdě, takže tu máme děsné dusno, uvažujeme o klimatizaci, potože v létě se tu fakt nedá být.
11. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berunky,

no my jsme se dneska vubec nevyspali..Mike se zbudit v 1 a rekl si, ze do 5 spat nebude..pak usnul na hodku a uz je zase vzhuru..tak celam v kolik odpadne..mam pocit, ze 10 to jisti..a ja pak odpadnu s nim.
U nas je krasne..zatim trochu zima..ale odpolko pujdeme ven..musim k optikovi..Mike me schodit slunecn bryle na zem..mam je jeste v garanci..ale snad me je opravi...mam ted poskrabane sklo...

Jinak u nas nic noveho..porad ted nekde litam...tak se omlouvam, ze tu ted moc nejsem.
12. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Elly :dizzy_face: Koukám, že dnes máme podobný program :wink: Taky se chystám odpadnout i se Šímou, i když u nás to bude o něco později. No a k optikovi se chystám taky, včera se tu spustila taková sodoma gomora, že jsme nevystrčili ani nos. Dneska tu není o nic líp, ale zatím aspoň neprší a neblýská.
12. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Včera se to počasí fakt zbláznilo,padaly kroupy a během chvilky potopa :fearful:
Natálka ještě spí,tak jsem rychle zasedla,pak už nemám šanci,chce si s Vámi taky psát :grinning: a když ji nepustím ke klávesnici,tak spustí šílený řev.
Dneska asi ven nepůjdeme,jen já odpoledne nakoupit.Včera jsem si večer uvařila hovězí vývar,tak dneska jen osmahnu kotlety.

Jani06...super fotečky :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, tak nás to včera minulo, jen taková menší bouřka večer, ale dnes je zataženo a zima, tak půjdem odpoledne jen nakoupit a budem si hrát doma.
12. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
Elly:to jste měli teda divokou noc.Snad to pak dospíte.
Včera bylo u nás takové dusno ,že pak něco muselo přijít -dvakrát pršelo a byla i bouřka.
Janino7:Lukášek taky není moc nadšený když jsem na pc a on mi to rovnou vypne :unamused:
U nás dnes počasí nic moc je pod mrakem.Taky budeme doma.
12. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del....tak to máme stejně,taky mi to kolikrát vypne.
12. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukášek je dnes pěkný otrava už podruhé mi hodil do záchodu toal. papír a štetku.Už mi i vypl dnes pc.Ted jsem si zapla Sama doma a tak se trošku zklidnil a možná i usne.
12. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli Míša už taky usnul, udělalo se docela hezky nakonec, takže přece jen nebudem muset trčet doma celé odpoledne. Jinak, jméno Lukášek se nám hodně líbí a uvažujeme nad ním pro mimíska :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se dřív jméno Lukáš moc nelíbilo ale potom jsem si ho oblíbila.Na holku jsme měli Veronika a vy?
12. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už taky chrníme :dizzy_face: Dojím polívku, vytřu a naložím se do vany :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme chtěli Kristýnku nebo Elišku, na kluka se nám líbí ještě David, ale představa, že na ně budu na ulici volat "Michale, Davide!" mi ie dost k smíchu :grinning: . ještě se nám líbí Martin, tak uvidíme, co nakonec vybereme
12. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jen nakukuju. Co noveho?
Marr uz jsem nechodi?
Retu: Michale,Davide,mi smesne nesprijde, David je moc pekne jmeno a jeste Lukasek
12. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No všechny jména co máte vybrané jsou moc hezké.Bude těžké jedno vybrat.
12. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli ahoj. me se taky driv jmeno Lukas nejak obzvlast nelibilo,ale ted se mi zacalo libit. Kdybych mela druhe a kluka tak bych ho dala. Ale doma mi to neproslo,protoze v rodine uz Lukasek je,ale me by to vubec nevadilo.
12. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, jak se máte? Už Zdenda mluví?, Míša pořád nic moc, sem tam nějaké zkomolené slovo. Michal David, jako ten zpěvák, se mi sice jako malé docela líbil, jeho muzikály jsou docela dobré, ale přece jen mi přijde směšné, když si představím, že bych na ně tak volala :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti čauky a jaké se ti líbí jméno pro holčičku?
12. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek