Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
jana06
7. dub 2009
Je to nutný se pořád vzájemně urážet a obviňovat?

ten, kdo sem chodit nechce, ať sem nechodí...
Jeho věc, ale je zbytečné vyvolávat hádky.

Spousta z nás sem chodí zdavě "zrelaxovat", vypovídat, postěžovat, nechat si poradit... A je smutný tad číst jen hádky a urážky... |-|
marrha
7. dub 2009
Ahoj holky...chybí tu blijící smajlík :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p

tohle je čistá provokace, nic víc 😉

já včera byla dost hotová...přivezli sjme si ze zahrady 5 klíštat..David měl dvě přisáté, zbytek v oblečení a ted jsme mu tahala třetí, takže jich bylo 6 😢 😢
nevím jestli an tohle vůbec bude stačit repelent...kdyby existoval nějaký postřik na zahradu, klidně jí i vypálím :-p
jana06
7. dub 2009
Jééé Marr, to je mi líto? Chudák davča...
Nenapsala jsi mi, jak se jim líbí dráha? Proč sis smázla album? =-) Vždycky jsem se pokochala na zdravé a živé dítě Kristy... 😃
Jsem fakt už myslela, že jsi to vzdala a odešla od nás.

Včera tady po té hádce dost vázla komunikace...
jana06
7. dub 2009
Jo, Eliss, my se jdem vrhnout na ten kousíček záhonku, co nám byl přidělen...

Miluju práci na zahradě, ale ten váš lán bych asi nedala 😃 😃 😃
delikates
7. dub 2009
Holky nevím o co šlo ale nesnáším hádání a podobný hnus.Je mi z toho smutno :-S
marrha
7. dub 2009
Jo chtěla jsem , ale kašlu na ní 😉
elly
7. dub 2009
Mar uz jsou klistata? :-o ..hele repelent uz nase deti muzou? Ona je to asi nejakej peknej driak ne?
Cims je vytahla..mydlem?
jana06
7. dub 2009
Marr, tak to nééé, my Tě nepustíme... 😃 😃 😃 😃 😃

Elly, já slyšela, že se nemají dusit (mýdle, olejem atd.), že když je udusíš, tak oni do těla pouští ty sračky, co v sobě mají.... Jen vytočit proti směru hod. ručiček. Existujou na to i spec. kolíčky na tahání klíšťat, aby ses jich ani Ty nemusela dotýkat....
marrha
7. dub 2009
Elly mýdlem na kapesníku a postříkala Jodisolem, jenže David se bránil, nechtěl si to nechat vytáhnout |-|
marrha
7. dub 2009
Mě řekli na pohotovosti žádné pinzety nic podobného....poradili na kapesník rozetřít mýdlo(takovou kaši) a vytočit, to říkali, že to nemusí být ani proti směru..že stačí z boku do boku..já klíště nikdy neměla, u NIky jsem nevěděla jak na to...a tma mi to ukázali a jde to krásně...akorát to ranní moc nešlo, bylo přisáté už moc |-|
jana06
7. dub 2009
aha, Marr, máš info od zdroje...
Tak to je fajn. Já jsem právě četla, že nedusit. Tak nevím... Ono se toho dneska napovídá....
marrha
7. dub 2009
no každý říká něco jiného...mě vyhovuje toto, s tou pinzetou bych měla strach, že urvu třeba jen část...takhle to jen krásně vyšudlám :-p
elly
7. dub 2009
Mar souhlas..ja taky pouzivam mydlo..si pamatuju, ze jsme byli na boruvkach a deda jich mel 14! To bylo..
jana.ax
7. dub 2009
ahojte 🙂

my to vždycky něčím namastíme, indulonou nebo tak a pak vytočit. Já osobně ještě neměla, ale na mamku se lepily, asi má nějakou sladkou krev - se říká
reruna
7. dub 2009
Ahoj, Mar to jsi mě vyděsila, tolik klíšťat!!! Hned jdeme koupit repelent, snad mi v lékárně poradí, který je i pro děti.
Taky jsem pro na Misu nereagovat a nenechat si od ní zkazit tuhle diskusi, když se sem vrátila, bavila jsem se s ní, protože jsem nevěděla, o co tady tenkrát šlo, ale jak začala pak všechny urážet..., tak to bylo fakt lepší, když tu nechodila, to tady byl klid. A nové téma by mělo být bez hádek.
Dneska má být moc hezky, tak budem asi celé odpoledne venku.
margeautor
7. dub 2009
Ahoj holky,

mar, tolik klíšťat??? :-o Mě se dneska zdálo, že Kubíček taky jedno měl.

Tady je zase nádherně, takže já jdu uvařit kolínka a frčíme na písek 🙂 Už jsem si udělala kávičku do termosky 😉
Takže se tady objevím až Kuba půjde spinkat, tak zatím papapa 😉
Jo, a abych nezapoměla 😃

http://www.studioren.cz/galerie_fotosoutez/inde...

Dííííííky 😉
jana.ax
7. dub 2009
Hoi Elly :-o 14 tý jo, no kdyby se všichni zakously, tak tě vycucají celou a to by byla veeellká škoda x-)
reruna
7. dub 2009
taky by byla dobrá nějaká desinfekce na to místo po klíštěti, máte doma něco?
reruna
7. dub 2009
Holky spí malošci ještě s váma v ložnici? my chceme Míšu naučit spát v pokojíčku a ve velké posteli než bude miminko, aby si to nespojil stím, že mu mimi vzalo postýlku a že jsme ho kvůli němu vyštvali z ložnice. Jen nevím, jakou postel, míša spí celkem hrozně, cestuje pocelé postýlce
jana.ax
7. dub 2009
Filípek snídá a má pomazánkové máslo na čele 😃
marrha
7. dub 2009
Já nneměla ještě nikdy ani jedno..Na Niky jdou taky, ale né tak moc...
Davídek je prostě sladák to vím, ale že i s krví :-p 😃

jezdíme tam rok a půl a nikdy jsme nic nepřivezli 😢

a to tam ještě s náma byla včera Heli..večer jsem jí hned volala at si zkontroluje Toníka |-|
marrha
7. dub 2009
Reru já mám ten Jodisol...to mi poradili tenkrát taky na té pohotovosti
reruna
7. dub 2009
Míša si roztrhal ubrousek na malé kousky a hodlá to pojídat, musím mu to zarazit 🙂
jana06
7. dub 2009
Reru, já myslím, že stačí jodysol...

?arge, úkol splněn.
jak si Kubajz vede?
elly
7. dub 2009
Hoi Jani..ty mel deda..ne ja.. 😃 :-N ..
Jinak ty bys byla to a samy..jsi jak telo potazeny kosti 😃

Jani foto 😉

Mar a Tonik pak o.k.?
marrha
7. dub 2009
nevím...snad jo :-p
jana.ax
7. dub 2009
Elly, to by jsme byly krasavice 😃
Jaké foto? =-)
elly
7. dub 2009
Jani no to pomazankove maslo na cele 😃 😃
reruna
7. dub 2009
Užijte si pěkný den, jdu vařit, uklízet a tak...
jana.ax
7. dub 2009
Elly, já jo, no není to zas tak dramatické. Ale dívala jsem se jak jste byli na farmě, Mikovi se líbilo co? My když jsme u mamky a Filípek se dívá na králíky tak říká "ham, ham" 😃