• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Je to nutný se pořád vzájemně urážet a obviňovat?

ten, kdo sem chodit nechce, ať sem nechodí...
Jeho věc, ale je zbytečné vyvolávat hádky.

Spousta z nás sem chodí zdavě "zrelaxovat", vypovídat, postěžovat, nechat si poradit... A je smutný tad číst jen hádky a urážky... :pensive:
7. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...chybí tu blijící smajlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tohle je čistá provokace, nic víc :wink:

já včera byla dost hotová...přivezli sjme si ze zahrady 5 klíštat..David měl dvě přisáté, zbytek v oblečení a ted jsme mu tahala třetí, takže jich bylo 6 :cry: :cry:
nevím jestli an tohle vůbec bude stačit repelent...kdyby existoval nějaký postřik na zahradu, klidně jí i vypálím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Marr, to je mi líto? Chudák davča...
Nenapsala jsi mi, jak se jim líbí dráha? Proč sis smázla album? :confused: Vždycky jsem se pokochala na zdravé a živé dítě Kristy... :grinning:
Jsem fakt už myslela, že jsi to vzdala a odešla od nás.

Včera tady po té hádce dost vázla komunikace...
7. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Eliss, my se jdem vrhnout na ten kousíček záhonku, co nám byl přidělen...

Miluju práci na zahradě, ale ten váš lán bych asi nedala :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím o co šlo ale nesnáším hádání a podobný hnus.Je mi z toho smutno :confounded:
7. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo chtěla jsem , ale kašlu na ní :wink:
7. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar uz jsou klistata? :astonished: ..hele repelent uz nase deti muzou? Ona je to asi nejakej peknej driak ne?
Cims je vytahla..mydlem?
7. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marr, tak to nééé, my Tě nepustíme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Elly, já slyšela, že se nemají dusit (mýdle, olejem atd.), že když je udusíš, tak oni do těla pouští ty sračky, co v sobě mají.... Jen vytočit proti směru hod. ručiček. Existujou na to i spec. kolíčky na tahání klíšťat, aby ses jich ani Ty nemusela dotýkat....
7. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly mýdlem na kapesníku a postříkala Jodisolem, jenže David se bránil, nechtěl si to nechat vytáhnout :pensive:
7. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě řekli na pohotovosti žádné pinzety nic podobného....poradili na kapesník rozetřít mýdlo(takovou kaši) a vytočit, to říkali, že to nemusí být ani proti směru..že stačí z boku do boku..já klíště nikdy neměla, u NIky jsem nevěděla jak na to...a tma mi to ukázali a jde to krásně...akorát to ranní moc nešlo, bylo přisáté už moc :pensive:
7. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, Marr, máš info od zdroje...
Tak to je fajn. Já jsem právě četla, že nedusit. Tak nevím... Ono se toho dneska napovídá....
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každý říká něco jiného...mě vyhovuje toto, s tou pinzetou bych měla strach, že urvu třeba jen část...takhle to jen krásně vyšudlám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar souhlas..ja taky pouzivam mydlo..si pamatuju, ze jsme byli na boruvkach a deda jich mel 14! To bylo..
7. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

my to vždycky něčím namastíme, indulonou nebo tak a pak vytočit. Já osobně ještě neměla, ale na mamku se lepily, asi má nějakou sladkou krev - se říká
7. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Mar to jsi mě vyděsila, tolik klíšťat!!! Hned jdeme koupit repelent, snad mi v lékárně poradí, který je i pro děti.
Taky jsem pro na Misu nereagovat a nenechat si od ní zkazit tuhle diskusi, když se sem vrátila, bavila jsem se s ní, protože jsem nevěděla, o co tady tenkrát šlo, ale jak začala pak všechny urážet..., tak to bylo fakt lepší, když tu nechodila, to tady byl klid. A nové téma by mělo být bez hádek.
Dneska má být moc hezky, tak budem asi celé odpoledne venku.
7. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

mar, tolik klíšťat??? :astonished: Mě se dneska zdálo, že Kubíček taky jedno měl.

Tady je zase nádherně, takže já jdu uvařit kolínka a frčíme na písek :slight_smile: Už jsem si udělala kávičku do termosky :wink:
Takže se tady objevím až Kuba půjde spinkat, tak zatím papapa :wink:
Jo, a abych nezapoměla :grinning:

http://www.studioren.cz/galerie_fotosoutez/index.php?twg_album=Soutez_1&twg_type=thumb&twg_show=008+Jakub.jpg&twg_top10=views

Dííííííky :wink:
7. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoi Elly :astonished: 14 tý jo, no kdyby se všichni zakously, tak tě vycucají celou a to by byla veeellká škoda :dizzy_face:
7. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky by byla dobrá nějaká desinfekce na to místo po klíštěti, máte doma něco?
7. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky spí malošci ještě s váma v ložnici? my chceme Míšu naučit spát v pokojíčku a ve velké posteli než bude miminko, aby si to nespojil stím, že mu mimi vzalo postýlku a že jsme ho kvůli němu vyštvali z ložnice. Jen nevím, jakou postel, míša spí celkem hrozně, cestuje pocelé postýlce
7. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek snídá a má pomazánkové máslo na čele :grinning:
7. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nneměla ještě nikdy ani jedno..Na Niky jdou taky, ale né tak moc...
Davídek je prostě sladák to vím, ale že i s krví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jezdíme tam rok a půl a nikdy jsme nic nepřivezli :cry:

a to tam ještě s náma byla včera Heli..večer jsem jí hned volala at si zkontroluje Toníka :pensive:
Reru já mám ten Jodisol...to mi poradili tenkrát taky na té pohotovosti
Míša si roztrhal ubrousek na malé kousky a hodlá to pojídat, musím mu to zarazit :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, já myslím, že stačí jodysol...

?arge, úkol splněn.
jak si Kubajz vede?
7. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoi Jani..ty mel deda..ne ja.. :grinning: :sweat_smile: ..
Jinak ty bys byla to a samy..jsi jak telo potazeny kosti :grinning:

Jani foto :wink:

Mar a Tonik pak o.k.?
7. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím...snad jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, to by jsme byly krasavice :grinning:
Jaké foto? :confused:
7. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no to pomazankove maslo na cele :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užijte si pěkný den, jdu vařit, uklízet a tak...
7. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, já jo, no není to zas tak dramatické. Ale dívala jsem se jak jste byli na farmě, Mikovi se líbilo co? My když jsme u mamky a Filípek se dívá na králíky tak říká "ham, ham" :grinning:
7. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek