Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
reruna
12. kvě 2009
Marti, marr ani spousta ostatních sem už nechodí, pohádaly se kvůli misuge a založily si vlastní diskusi, kam není povolen přístup na nějakém jiném foru, ani nevím kde. Je to škoda.
marta82
12. kvě 2009
Aha,tak to me teda mrzi,i proto ze me nikdo nedal vedet,tak asi me tam nechteji. No nic,co se da delat.
Deli:Adelka a Terezka
marta82
12. kvě 2009
Retu:mluvi a nemluvi. Spis zvatla vetsinou neco nesrozumitelneho,jen par slov napr. kolo,stan,auto a pak to mama,tata atd jinak nic moc.
reruna
12. kvě 2009
marti, co máš z toho, mě taky nikdo nedal vědět, vlastně nebýt toho anonymu, co nám to tu jednou prozradil, tak to ani nevíme.
rebras
12. kvě 2009
děvčátka zdravím 😉 jak píše reruna,tak se opravdu spolek odstěhoval...jsou na Dáma.cz,(téma Září 2007)ale do jejich diskuze se nikdo nedostane.A co myslíte? Chodí si číst Vaše stránky????přeji pěkný večer všem 🙂
elisss
12. kvě 2009
Rebras závidíš? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 dokonce se bojíš odhalit 😃 😃 😃 a otravuješ nás všechny na Dámě jak pomatená , se trochu zamysli, ju?
elisss
12. kvě 2009
by nás zajímalo která to jste, že se bojíš napsat příspěvek svým jménem ....bléééééé, škoda že tu nejsou takový smajlíci jako na dámě 😉
rebras
12. kvě 2009
elisss i já Tebe zdravím.....tak jsem se nemýlila,když jsem psala,že jste si udělaly samostatný spolek,ale přesto chodíte bývalé kamarádky "šmírovat" do Koníka,co? :-N
elisss
12. kvě 2009
se odhal , nebo se stydíš? Bývalá kamrádko?
elisss
12. kvě 2009
podle tipu psaní mám tip, no pokud jsi to ty, tak to je teda dílo..... 8-( 8-(
lelou
13. kvě 2009
dobre rano
Nechápu, že Vás to ještě baví, jestli máte potřebu se hádat, tak se hádejte tam kde jste se přemístily a neotravujte to tady kde je konečně klid.
jana06
13. kvě 2009
Dobré ránko |-|

Že vás to ještě baví toto handrkování. Je to tak, jak to je a nic s tím nenaděláme a kazit si náladu přece nemá smysl, ne?
lucija
13. kvě 2009
Dobré ránko holky, jak je?
Já chodím spát čím dál později a Šimon čím dál dřív vstává, tak se snažím probrat kávou 8-(
elly
13. kvě 2009
Dobre ranko,

tak Mike krasne spinkal..vcera jsem byli krmit i ptacky a kacenky..tak byl u vytrzeni..mooc se mmu to libilo. x-)
Dneska pocasi docela jde..tak snad vydrzi.

Uz ze dva tydny vyrazime do cz..tesim se jak mala jaruna 😃

P.S.

Mila rebras...nikoho ty uz nezajima, kde holky jsou..tak mam to tu porad necpi.....jednou se tak rozhodly, tak je nech dychat...my jsme taky spokojene...jestli nemas roupama co delat..bez se starat o rodinu!

Ellis zbytecne tu necer vodu....na to je tu IP
elly
13. kvě 2009
No jdeme neco pojist..odpoledne musime jeste na nakup....

Jake plany mate vy na dnesek? 😉
lucija
13. kvě 2009
Ahoj Elly, tak za dva týdny už přijedete? To se Ti nedivím, že se těšíš 😃 Co my budeme dělat odpo, ještě netuším, podle počasí, buď do parku nebo na písek...uvidíme. A co vy kromě nákupu? Já byla včera a byla jsem ráda, když jsem to dovlekla domů :-|
hankapelech
13. kvě 2009
Ahoooj Luci,ahooj děvčátka x-) teta kdy se uvidíme 😞
delikates
13. kvě 2009
ahojky holky!Malý vstává taky čím dál dřív tak v šest.My jdem dnes Míše vyřizovat pas.Počasí ujde.
Elly:to už se určitě těšíš na rodinu a tak co?Odpoledne půjdeme asi na hřiště nebo se jen projít-podle počasí.Mějte všichni pěkný den 😉
lucija
13. kvě 2009
Ahoj paní, to vůbec nemám tušení. Asi až někdy v létě 😞
elly
13. kvě 2009
Luci asi jen na prochazku ci tak..nejak nc neplanuju..neco na klouzacku ci tak..si zase prinest tuny pisku :-N

NO jdeme papat..zatim pa.. 😉
lucija
13. kvě 2009
Jj, to znám, taky si domů nosíme po kouskách pískoviště 😃
Tak dobrou chuť 😉
janina7
13. kvě 2009
Ahoj holky 😉

Teda,co to čtu?to už fakt je síla ]-(

Dneska je počasí supr,tak vyrazíme do lesa asi,ještě uvidím,podle toho kdy se vzbudí po obědě Natálka,někdy totiž spí i 3 hodiny a usíná kolem 14 h,dřív neusne.
elly
13. kvě 2009
Tak my uz spime jak zabity od 11:15...tak pocitam do 1..pak vyrazime. Muism nakoupit tolik veci, protoze je u nas navsteva..tak jsme dotal vyzrani...to bude Mike a jeste k tomu dve tasky jidla...to bude veselo 😃

No jdu neco slupnout k obedu...jinak vsem dobrou chut!
marta82
13. kvě 2009
Ahojky a kdo vubec se odstehoval do jine diskuse,krom marr a elisss?
Holky nedohadujte se,jo? Radeji si uzivejte zdravych, sikovnych deti. jsme vsechny dospele,ne?
marta82
13. kvě 2009
Holky reknu to uprimne,me to uplne jedno neni a docela me to mrzi. I to,ze jsem psala marr jestli muzu k nim kouknout a nenapsala nic,ani to,ze treba nemuzu na ne kouknout,a ze tam nechteji napr. Elly a Luciju,to jsem myslela, ze jste kamaradky.
marta82
13. kvě 2009
Elly malej jeste spinka? Ja ted zdendu ucit na 12h maximalne ve ctvrt na jednu aby usnul.
Jak budu mit obchod tak premyslim o pouze od 11:30 nebo od 12h do 14h. Protoze malej tam bude se mnou,tak abych mu stihla dat jidlo a aby se vyspal.
marta82
13. kvě 2009
Lucijo taky chodim spat pozde a rano nemuzu vstat a Zdenda uz vola ham,ham. Takze musim vstat a dat mu najist
reruna
13. kvě 2009
Ahoj, tak jsem přidala fotky nového pokojíčku, postel je ještě bez zábrany a bez mantinelů, ale to se dodělá během tohoto týdne.
Marti jakej budeš mít obchod? Kdo zůstal v naší diskusi? Projdi si pár předcházejících stránek a bude ti to jasné, moc nás už není.
Rebras jestli nás tu jak píšeš "šmírujou" je mi úplně jedno, nepíšeme tu nic, co by nemohl kdokoli číst, jen je mi to trochu líto, je to smutné... :-S
marta82
13. kvě 2009
Retu Second Hand Anglie a Outlet Anglie. Jen takovy maly. Cca 4 m ma 6 m. Je to nase garaz,auto bude venku. Jeste se to musi dodelat.Dnes si jdu pro zivnostak. A jeste to musim nahlasit na zdravot.pojistovne a socialni. a na stavebnim urade musi udelat kolaudaci. Jsem na vedlejsi cinnost,kdyz mam materskou. Jinak by zivnostensky urat zdravotku a socialni nahlasili za me. Takze mesicni zalohy platit nebudu,jen za rok podle vydelku neco malo.
elly
13. kvě 2009
Reru no nadhera..krasnej pokojicek..to ma Misa rodost co? Uz spi ve velke posteli? A jde to? necestuje ti? :-N

Marto, jo Mike jeste spi...