• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Marti, marr ani spousta ostatních sem už nechodí, pohádaly se kvůli misuge a založily si vlastní diskusi, kam není povolen přístup na nějakém jiném foru, ani nevím kde. Je to škoda.
12. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to me teda mrzi,i proto ze me nikdo nedal vedet,tak asi me tam nechteji. No nic,co se da delat.
Deli:Adelka a Terezka
12. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Retu:mluvi a nemluvi. Spis zvatla vetsinou neco nesrozumitelneho,jen par slov napr. kolo,stan,auto a pak to mama,tata atd jinak nic moc.
12. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, co máš z toho, mě taky nikdo nedal vědět, vlastně nebýt toho anonymu, co nám to tu jednou prozradil, tak to ani nevíme.
12. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčátka zdravím :wink: jak píše reruna,tak se opravdu spolek odstěhoval...jsou na Dáma.cz,(téma Září 2007)ale do jejich diskuze se nikdo nedostane.A co myslíte? Chodí si číst Vaše stránky????přeji pěkný večer všem :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rebras závidíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokonce se bojíš odhalit :grinning: :grinning: :grinning: a otravuješ nás všechny na Dámě jak pomatená , se trochu zamysli, ju?
12. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
by nás zajímalo která to jste, že se bojíš napsat příspěvek svým jménem ....bléééééé, škoda že tu nejsou takový smajlíci jako na dámě :wink:
12. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisss i já Tebe zdravím.....tak jsem se nemýlila,když jsem psala,že jste si udělaly samostatný spolek,ale přesto chodíte bývalé kamarádky "šmírovat" do Koníka,co? :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
se odhal , nebo se stydíš? Bývalá kamrádko?
12. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle tipu psaní mám tip, no pokud jsi to ty, tak to je teda dílo..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
Nechápu, že Vás to ještě baví, jestli máte potřebu se hádat, tak se hádejte tam kde jste se přemístily a neotravujte to tady kde je konečně klid.
13. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :pensive:

Že vás to ještě baví toto handrkování. Je to tak, jak to je a nic s tím nenaděláme a kazit si náladu přece nemá smysl, ne?
13. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, jak je?
Já chodím spát čím dál později a Šimon čím dál dřív vstává, tak se snažím probrat kávou :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak Mike krasne spinkal..vcera jsem byli krmit i ptacky a kacenky..tak byl u vytrzeni..mooc se mmu to libilo. :dizzy_face:
Dneska pocasi docela jde..tak snad vydrzi.

Uz ze dva tydny vyrazime do cz..tesim se jak mala jaruna :grinning:

P.S.

Mila rebras...nikoho ty uz nezajima, kde holky jsou..tak mam to tu porad necpi.....jednou se tak rozhodly, tak je nech dychat...my jsme taky spokojene...jestli nemas roupama co delat..bez se starat o rodinu!

Ellis zbytecne tu necer vodu....na to je tu IP
13. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdeme neco pojist..odpoledne musime jeste na nakup....

Jake plany mate vy na dnesek? :wink:
13. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elly, tak za dva týdny už přijedete? To se Ti nedivím, že se těšíš :grinning: Co my budeme dělat odpo, ještě netuším, podle počasí, buď do parku nebo na písek...uvidíme. A co vy kromě nákupu? Já byla včera a byla jsem ráda, když jsem to dovlekla domů :unamused:
13. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Luci,ahooj děvčátka :dizzy_face: teta kdy se uvidíme :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!Malý vstává taky čím dál dřív tak v šest.My jdem dnes Míše vyřizovat pas.Počasí ujde.
Elly:to už se určitě těšíš na rodinu a tak co?Odpoledne půjdeme asi na hřiště nebo se jen projít-podle počasí.Mějte všichni pěkný den :wink:
13. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj paní, to vůbec nemám tušení. Asi až někdy v létě :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci asi jen na prochazku ci tak..nejak nc neplanuju..neco na klouzacku ci tak..si zase prinest tuny pisku :sweat_smile:

NO jdeme papat..zatim pa.. :wink:
13. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to znám, taky si domů nosíme po kouskách pískoviště :grinning:
Tak dobrou chuť :wink:
13. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Teda,co to čtu?to už fakt je síla :angry:

Dneska je počasí supr,tak vyrazíme do lesa asi,ještě uvidím,podle toho kdy se vzbudí po obědě Natálka,někdy totiž spí i 3 hodiny a usíná kolem 14 h,dřív neusne.
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my uz spime jak zabity od 11:15...tak pocitam do 1..pak vyrazime. Muism nakoupit tolik veci, protoze je u nas navsteva..tak jsme dotal vyzrani...to bude Mike a jeste k tomu dve tasky jidla...to bude veselo :grinning:

No jdu neco slupnout k obedu...jinak vsem dobrou chut!
13. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a kdo vubec se odstehoval do jine diskuse,krom marr a elisss?
Holky nedohadujte se,jo? Radeji si uzivejte zdravych, sikovnych deti. jsme vsechny dospele,ne?
13. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky reknu to uprimne,me to uplne jedno neni a docela me to mrzi. I to,ze jsem psala marr jestli muzu k nim kouknout a nenapsala nic,ani to,ze treba nemuzu na ne kouknout,a ze tam nechteji napr. Elly a Luciju,to jsem myslela, ze jste kamaradky.
13. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly malej jeste spinka? Ja ted zdendu ucit na 12h maximalne ve ctvrt na jednu aby usnul.
Jak budu mit obchod tak premyslim o pouze od 11:30 nebo od 12h do 14h. Protoze malej tam bude se mnou,tak abych mu stihla dat jidlo a aby se vyspal.
13. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo taky chodim spat pozde a rano nemuzu vstat a Zdenda uz vola ham,ham. Takze musim vstat a dat mu najist
13. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem přidala fotky nového pokojíčku, postel je ještě bez zábrany a bez mantinelů, ale to se dodělá během tohoto týdne.
Marti jakej budeš mít obchod? Kdo zůstal v naší diskusi? Projdi si pár předcházejících stránek a bude ti to jasné, moc nás už není.
Rebras jestli nás tu jak píšeš "šmírujou" je mi úplně jedno, nepíšeme tu nic, co by nemohl kdokoli číst, jen je mi to trochu líto, je to smutné... :confounded:
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Retu Second Hand Anglie a Outlet Anglie. Jen takovy maly. Cca 4 m ma 6 m. Je to nase garaz,auto bude venku. Jeste se to musi dodelat.Dnes si jdu pro zivnostak. A jeste to musim nahlasit na zdravot.pojistovne a socialni. a na stavebnim urade musi udelat kolaudaci. Jsem na vedlejsi cinnost,kdyz mam materskou. Jinak by zivnostensky urat zdravotku a socialni nahlasili za me. Takze mesicni zalohy platit nebudu,jen za rok podle vydelku neco malo.
13. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru no nadhera..krasnej pokojicek..to ma Misa rodost co? Uz spi ve velke posteli? A jde to? necestuje ti? :sweat_smile:

Marto, jo Mike jeste spi...
13. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek