• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Retu pekne fotky,ted jsem koukala.
Me by teda Zdenda v posteli sam cestovat,dela to v male postylce a i kdyz spi s nami.
13. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly ještě počkám, až tam bude ta zábrana, on právě v postýlce cestuje strašně, tak bych si bez zábrany netroufla ho tam dát, zatím mu jen vysvětluju, že to bude jeho postel, ale nevím jestli tomu rozumí :slight_smile: S usnutím má taky problém, trvá mu to i půl hodiny než se v postýlce uválí do spánku, takže se bojím, že mi z té postele bude utíkat, budu muset si lehnout asi s ním. Až si zvykne přes den, zkusíme to pak i vnoci, pěkně postupně, zatím nemusíme spěchat, do září času dost a než se narodí mimi, tak to už snad bude v pohodě, to je aspon moje zbožné přání :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru..no jsem si to myslela..ze je maly cestovatel :grinning: ale pekne jste to zaridili :dizzy_face:
Mike taky usina tak do pul hodky..jak kdy..nekdy dyl nekdy min..podle toho, jak je unavenej...
13. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak přeju hodně úspěchů s podnikáním. Zdendu budeš mít v obchodě u sebe nebo jak to plánuješ?
13. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly tak to s usínáním mají podobné, ale v noci třeba se vůbec nebudí, tak jsem zvědavá,jestli to bude tak v pohodě i v nové posteli. Možná tam ze zezačátku budu spát s ním, máme v pokojíku ještě tu starou pohovku.
13. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Retu ano,budu mit stul a za nim prostor pro Zdendu. Tak snad to vydrzi. Chci to delat tak 5h denne a kdyz tak pomuze mamka nebo babicka,kdyz by se to nedalo.
13. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru no mozna treba tyden to trvat muze..nez si zvykne...ale pak to bude o.k. uvidis...

To Mike se obcas budi..ale pak manza na nej krikne az spi..a uz je klid :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly:kdyby MM zakricel at spi,tak se rozbreci. :slight_smile:
Ja se musim priznat ze zdenda spi do pulnoci nebo do 1h v postylce a pak jde k nam do velke,nekdy taky ne,ale bohuzel vetsinou ano.
13. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to mu tam nanos tuny hraček, aby ti neutíkal :slight_smile: Míša teda v klidu nevydrží lítá po celým bytě a když není žádná akce tak otravuje šíleným způsobem a upozornuje na sebe třeba tím, že tluče hlavou do země a tak... :angry: , jenom u televize vydrží tak 20 minut v klidu
13. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to bysme se nevyspali nikdo..ted jsme to jednou zkouseli nedavno..a to byla hruza...pekne do sve..nechat vykricet..vsak on usne sam..je to trvdarna..ale jinak to nejde..nebo si pak navykne a budes mit problem.
13. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Rer! Pokojíček je moc pěkný.To světlé dřevo se mi taky moc líbí.Mě je to taky líto byla to tady fajn parta.A nemám ráda když se někdo hádá nebo někdo někoho pomlouvá.Přesně jak psala Marta jsme dospělé a máme šikovné a zdravé děti tak proč se hádat.
13. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:Tak u nas tv nehrozi...toho ani nezajima.. :grinning:
On tay lita po byte jak sidlo....ale spis ho zajimaji lumpatny..zas me tuhle malem odesla kytka...uz se hrabal v hline.....mam 3 posledni...zbytek je uz umely... :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vždycky Míšu brala k sobě do postele ráno, abych si mohla ještě pospat aspon půl hodinky, ale on vždycky začal dělat blbosti, tak už ho nechávám v postýlce, on se tam ráno ještě půl hodiny válí a já se aspon probudím
13. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru no ja mu dam rano flasku do postele..a pak si jdu jeste lehnout..taky jak rikas na tech pul hodky..to mam jeste klid..pak uz krici a mam po legraci
13. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamka chdi na 4h do prace,jeden tyden na rano,druhy na odpoledne,takze kdyz tak po praci,nebo pred praci by prisla. Babicka druha,teda prababicka,ta je doma,ale v lete jezdi na chaluipu,ale taky by rada pohlidala. Pres zimu urcite. Uvidime jak to pujde.
13. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Retu to prave u nas nehrozi. Zdenda jak otevre oci,rekne ham,ham no a nedej mu jidlo vid. Takze musim vstat hned.
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša právě ráno moc nejí, chce jen mlíko a kousek chleba nebo lupínků s jogurtem, ale to fakt jen pár lžiček, nebo si párkrát kousne do mrkvového šátečku, ten má rád, pořádně jí až na svačinu. Ale ono vlastně mlíko je taky jídlo
13. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru..Mike ma taky jeste UM rano..a pak za hodku nekdy musli s jogurtem..nebo az pak svacu..ovoce ci tak..jak kdy..ale vypada to, ze Mike bude popelnice po tatinkovi..taky sni vsechno..jak nekdo klapne pusou..tak je u tebe a chce kousek :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša taky musí od každého ochutnat, ale jak je to jeho jídlo, tak nechce, musí furt někomu ujídat z talíře :grinning: A mlíko pije ještě i večer, pokaždé tak asi 150 ml
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak nejak..Mike pije tak 230ml rano a vecer
13. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Míša je vzhůru, jdeme ven pak budeme mít na návštěvě babičku,t ak ahoj
13. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru...nádherný pokojíček :dizzy_face:
Dneska máme výročí :dizzy_face: 20 let svoji,tak to půjdeme trochu oslavit.
13. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino:tak všechno nej a pěkně to oslavte :slight_smile:
Elly:tak lumpárny ty Lukáška taky zajímají ze všeho nejvíc dnes mi naházel do záchodu toal. papír a odpoledne jak jsem prala tak vytáhl hadici co vypouští vodu a za chvíli byla všude potopa -myslela jsem ,že ho přetrhnu :angry: ,byl durch mokrý a ještě z toho měl srandu-případ jeden.A jak jste se bavily o tom jídle tak jí dobře. Někdy až moc.
13. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurňaaaa, tak já si jdu lehnout a tady se toho nakecá víc jak za poslední týden :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
To mám radost. Jen kecejte.
A když jsme tady tak pěkně tak mě napadlo, holky napište mi jak jsou na tom vaše děti s nočníkama?A jen do mě :grinning: :grinning: :grinning: Večer kouknu, teď se jdeme cournout po krámech, na písek to moc není :unamused: Pááá večer :wink:
13. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:my jsme nočník pořídili nedávno ale malý na něm chce sedět jenom oblečený jak ho vysleču,tak hned utíká.Dcera vůbec na nočník nechtěla a pak chodila rovnou na záchod na tu desku.
13. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:Zdenda na nocnik sam nejde,ale kdyz ho tam posadim vetsinou se vycura a nebo na velke WC,ale sam ne. Minule behal bez pleny a drepnul si a ja mu rikam,chces na zachod a on NE a zacal curat na kobere, :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem tu na skok..za chvli bude koupacka, pak budu delat veceri.

Nocnik? No sedne si..vycura se..ale ne pokazde...a kdyz vidim, ze tlaci, tak ho posadim..nekdy pozde :grinning: ..ale kdyz mu reknu chces na nocnik...tak uz bere palbu :grinning: ..zachod uz jsme taky zkouseli..jak kdy..spis jen vycurat a u toho trhat toaletak nebo rovnou ho celej odmotat..to je vetsi zabava nez na nocniku sedet. :grinning:
Jinak furt trenujes casti tela.....no zatim tak napul..ale na 1000% me ukaze, kde ma pimpase :grinning: :grinning: ach ti chlapi co..uz v rannem detstvi :grinning: :grinning:

Hm..to mam dneska nejak hodne humoru.... :grinning:

Dneska jsem si rekla, ze udelam mnamku..pekne rybicku na smetane s brokolici s opecenym bramburkem, salat..a vecer pekne bayleis kaficko s dortikem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak ja padim..vecer mozna nakouknu..uvidim dle casu.. :wink:
13. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj dámy, tak my jsme s Ajdamem měli vyloženě návštěvní a venkovní den.

Byli jsme kočárkovat s kamoškou, co má rok mladší mimčo.
Uspali jsme harančata a šli na zahrádku. Super.
Pak jsme s Áďou jeli do města. NUTNĚ potřeboval botky a papuče. Paní v obchodě byla milionová. Hned koukla na Adamovu nohu a nanosila botky a papučky.
Jen já jsem finančně vykrvácela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně, že má zdravotně nezávadný botky a přesně jaké potřebuje. Sandoše má na celý léto. TEDA DOUFÁM
:angry:
A to nemá Adam botky na písek a odrážedlo a za měsíc mu budou malý i ty Reeboky, co dostal loni od ségry k prvním narozkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže pak vykrvácí jedna z babiček. A už vím, na kterou padne los :grinning:
Večír mi přijde švagr na masáž, takže možná nakouknu pak, ale my zítra jedem ráno pryč a vracíme se až k večeru. No a to pak přenechávám chlapce samotný a razím na koncééért. V Brně startuje tour Fontána pre Zuzanu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Elly, tak to za dva týdny budeš s náma dejchat stejnej luft, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ditko je v posteli..jeste dela bordel, ale snad bude brzy v komatu.

Jsme po veceri..odfukuju..pak si dame jeste do pupiku. :sweat_smile:

Jo Jani..stejnej luft..uz se tesim...fakt nam to vsem prospeje. Nebyli jsme v cz pul roku a je to znat. Tesim se vazne na vsechny. Tatkova mamka..teda babi..ta ma 85 tak to bude taky pekny. Tesim se na klid a pohodu.

No ja chci koupit papucky Mikovi v cz..tak je alepson vetsi vyber. Maji u Bati pekny papucky nebo kde? Nevite nejak dobrej winkel? :wink:
13. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Luci...Natálka na něm nechce sedět,tak jsem si řekla,že to nebudu honit,obě děti sice byly bez nočníku něco málo po roce,ale byla "jiná doba"u Lukiho začly teprve papírovky,ale byly dost drahé,takže jsem je dávala jen na noc,takže mě to i donutilo.

Jinak jsem teď sežrala celou bonboniéru,kterou jsem dostala,fůůůj,to jsem ale ***** :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek