• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Del...děkuji :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No za pul hodky letim na tv..davaji nejak film s De Niro..tak pujdu jukat. :wink:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to neuvěřitelné,a to se říká,že květen není moc dobrý pro uzavření sňatku a vida :wink: už jsme spolu 20 let.
13. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoi Elly :wink:
13. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska není růžovka,tak sedím tady,ale po 9 začíná drbárna :wink:
13. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Top star magazín :wink:
13. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak ja mam taky ulozelo.
Cekam na manzu az prijde z prace,doufam ze prinese nejakou kacku,protoze uz 3 mes.nic nedostal :angry:
13. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem..

Nejake novinky?
13. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti..uz zas nema praci? :astonished:
13. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Elly chodil koncem unora,cely brezen,v dubnu prace nebyla,ted je,ale jeste nevidel ani korunu za celou dobu. Pry snad dneska.
13. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a porad to ma jen brigadne,takze smlouvu taky nema.
13. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm super..to bych se na to podivala..kdyby me takhle nekdo bral za blazna :angry:
13. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No letim na tv..zatim se mejte a peknej vecer.. :wink:
13. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Elly bohuzel jina prace neni,tak uvidime.
Dala jsem par fotek,jak malej pomahal delat dvere a pak jsem vytahla stan,to se mu libilo
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste vsechny?
13. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Marti pěkné fotky malý je pomocník co? :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo to je. On pomaha strasne rad a se vsim.
Uz prisel manza,tak ja jdu,dobrou noc
13. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jen nakouknu a jdu spát, už jsem dneska grogy, byli jsme odpoledne venku a byla tu pak na návštěvě mamka. Marti pěkný fotky. janino gratuluju k výročí, my spolu budem v létě 7 let manželé a známe se už 10 let, to to letí, že...
Lucijo Míšu dávám na nočník asi od 13 měsíců, nejdřív jen tak na chvilku a když se povedlo, tak byly ovace, teď už se tam vykadí i vyčurá, ale sám si vůbec neřekne, že se mu chce a plinku má vždycky počuranou a nejvíc po spánku, někdy se i do plinky pokadí, když to nestihnu. takže to bude chtít ještě asi čas, v létě to zkusíme bez plínek na zahradě a uvidíme. A když se ho zeptám, jestli chce na nočník, tak vždycky řekne NE. Ale pak se tam klidně vyčurá :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za zprávy ohledně nočníku. Šimon mi prostě zaboha na nočníku neudělá nic a do záchodu už taky ne. To jen jednou, když mi sám řekl, že chce lulu tak jsem ho hrkla na záchod a vykonal co chtěl. Ale od tý doby. Jenže se prozradil, že už si říct umí, jen na to....však vy víte co :unamused: A kdykoliv ho na nočník posadím, tak ani tuk. No dám tomu čas. Snad nebude mít pleny do pěti :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

tak my jsme vstavali jako vzdy..manzu jsem vypravila do prace, dneska jsme doma. :dizzy_face:

Mike spal nastesti celou noc.

Zacina svitit slunicko odpoledne by melo byt krasne teplo, ted jdeme uklizet, cekam v 1 nastevu, tak at to tu neni jak kdyz hodis granat. :grinning:
14. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky! U nás noc taky v pohodě.Dnes jdu na třídní schůzky.Už se těším až bude mít Míša prázdniny.Nebudeme muset vstávat ráno a hlavně psát domácí úkoly a učit se.Tady taky svítí sluníčko ale je zima.
Elly:u nás je to vždycky taky jako po výbuchu- a malý to nikdy nechce uklízet.Mějte všichni pěkný den :wink:
14. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli tak to u nas uklizeni hracek je taky cizi slovo :grinning: ..no spis me veci poda..ale na misto je da maaalokdy....spis maminka je uklidova ceta. :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

My jsme spaly do půl 9.,zkoukly jsme školku,poplatila jsem účty a teď se jdu konečně nasnídat.
Reru...děkuji za přáníčko :dizzy_face: Vy už máte ale taky pěkné číslo :wink: mě to vůbec nepříjde,ale můj dospělý syn je toho důkazem :grinning:
14. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti...pěkné fotky :dizzy_face:

Elly...no tak volno strávíš úklidem?
14. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli..samé pěkné zprávičky na třídních schůzkách :wink:
14. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli to jsi moc sikovna mamca,kdyz se z Misou ucis jeste ted a pisete ukoly. Znam dost rodicu,co se venovali detem max.v prvni nebo druhe tride.
14. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za pochvalu.Ona se musí i trochu učit hlavně trénovat matiku ta jí moc nejde.Já jsem právě v první třídě na ni neměla moc času.Dělala jsem na tři směny ,někdy i víkendy,můj manža to samé.Tak jsme se doma jen střídali.A on byl na ní moc přísný a ted s ním nechce dělat ani domácí úkoly.
14. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, konečně jsem tady. Nějak nestíhám a ještě ke všemu jsem si kafe musela dělat na dvakrát :angry: Když si ho neosolím, tak si do něj naliju zkyslý mlíko :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mam uklizeno.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste peru posledni varku..

Lucijo ty jsi exot :grinning: :grinning: prej osolit si kafe :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Elly no osolila jsem si ho asi před dvěma dny a dneska to kyselý mlíko, blééééééééé
14. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek