• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
lucijo:ty teda valis,ja jdu ulozit malyho
14. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si zase jednou osladila kávu dvakrát a taky se to nedalo moc pít.Prostě když se daří tak se daří :grinning:
14. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam kaficko,maly spi,tak kde jste?
14. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci poradit s pindikem,nejde o pretahovani,to uz docela jde,ale kdyz tu stahnu kuzicku tak tam ma bile fleky,jako takovy tvaroh. Mudr cekla ze je to mazek,ze se to vstreba,ale je to pul roku a nevstrebalo,dokonce bych rekla ze tam toho ma vic. Pri koupani umeju,ale co dal. Jednou se mi podarilo trochu toho setrit,ostatni neslo a maly u toho plakal.
14. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj,tak Míša dnes spal do 7:3O, zázrak, normálně vstává v 6. TAkže usnul až před chvilkou a jsem zvědavá jak dlouho teda bude spát a kdy půjde spát večer.
Marti Míšovi ještě předkožka stáhnout nejde, jenom malinký kousínek, ale všude píšou minimálně do tří let nechat, tak vydržíme, zatím nemáme žádné problémy. Můj synovec bude mít tři měsíce a už mu to jde stáhnout krásně, ale taky tam má takový bílý a dr. říkala, že prý to je plíseň a dala mu na to nějakou mastičku, musela bych se zeptat ségry jakou, nemůže to mít Zdenda třeba taky, když to trvá tak dlouho? Moje druhá ségra má taky kluka, ten už měl tři v březnu a taky mu to nejde stáhnout a jejich dr. chce počkat až do pěti let.
14. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Míša spal po obědě tři hodiny!!! a usnul až kolem deváté a ráno zase spal do sedmi, tak z mého nespavce se asi stává spáč, nebo je to tím počasím, včera odpoledne tu pršelo a bylo asi jen 13 stupnu, takže opravdoví zmrzlí muži, dnes to taky vypadá na déšt a je zima, tak asi jen pojedem nakoupit a jinak budem trčet doma. Na to jak byl duben krásnej, tak květen teda nic moc.
15. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak zprávy o počasí z jihu Moravy. HNUSNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zima, mžení až mrholení až déšť a podle toho nálady lidí. Teda hlavně mě i Adama...

Já chci teplo slunko a tepoloty nad 25..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

u nas je taky seredne..zatazeno..prsi..takze taky nic. Jeste k tomu me lezou moudraky...takze sila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reru Mike taky obcas spi tri hodiny..to pak koukam jak z jara..jak je to mozny.

No jdu si udelat kafe :wink:
15. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!U nás taky škaredě až mám z toho blbou náladu.Malý zas od rána vymýšlí samé lumpárny.Včera na třídních schůzkách dobré ,paní učitelka Míšu chválila až na tu matiku si vede skvěle.Já už mám kávu v sobě. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Tak malej spi tak 1-1,5h dele ne.
Deli:super,sikulka. Jen at deti delaji dal radost
Lucijo:A ty bydlis se Simou sama,promin jestli ti to vadi,ja nejak o tobe nic nevim a co Agata?
15. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
Nechci provokovat, ale tady je hezky :slight_smile:
Deli, tak Miška je ve škole šikovná, to jsi ráda, co?
Marti, Agáta zůstala v Praze :frowning2:
15. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele hele provokater :grinning: :grinning:
Co dela Sima?

My ted dojeli musli.. :wink:
15. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šíma kouká na telku :wink: S dudlem v puse, začíná být těžkej závislák :unamused:
Jinak odpoledne tu máme akci z MC na náměstí, bude tu Bořek stavitel a nějaký atrakce. Takže dneska jde spát v jedenáct ať můžeme brzy vyrazit :wink:
Co vy Elly? Jsi v práci?
15. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my za chvili jdeme na prochazku a jdu si nechat opravit ty bryle, uz me dorazily skla, vcera me volali..jinak nic.
Jsem doma, vzala jsem si volno....jen je skoda, ze je hnusne. Mame tu na navsteve Peterovi pribuzne, tak je nas ted doma vic.
15. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahá, no tak já budu mít ty brýle snad hotové v úterý. Doufám, nejpozději ve středu chci jet na chatu a bez brejlí se mi moc nechce :confounded:
15. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu se obliknout a razime ...zatim pa. :wink:
15. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jak ses dostala do Karvine,mas tam nejake kamaradky? Ja jsem tu nikoho neznala,kdyz jsem se odstehovala od ex manzela,ale uz je to lepsi.
U nas je jeste chladno,ale vypada to ze odpoledne bude lepe
15. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já jsem tady doma :wink:
15. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci aha,tak to jo
Ja jsem zas doma na Vysocine :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotky 1 album jsem zmázla :confounded: protože mě to připadalo nějaké zamíchné :grinning:
15. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar baby, jste tu nekdo na znacce? :grinning:
15. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Janulo!Jak je?
15. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne mám zaplej net, láduju brambory se smetanou, hledám recept nejakej gut na lilek, hledám kde koupim barvy na telo, jakoze jak s nima deti tápaj, vis co myslim? a do toho platim ucty :sunglasses: ti ted usínají horko tezko, Tomi má zánet prudusek, atb, a Maja má plísen na kuzi, takze mazeme, nenudim se
15. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš teda fakt náročné tak at se ti děti brzo uzdraví :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli fotky máš krásný.
Janul tak at se brzo uzdraví.
Míša spal dneska po obědě zase tři hodiny, já normálně nestíhám a ted už spí :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rer :to máš hodné dítě ,náš malý chodí spát tak kolem deváté.
15. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli on běžně vstával v 6, spal od 12 do 14 (zhruba) a šel spát v 8, ale tyto dva dny to má úplně rozházené, dnes spal od 13 do 16, já už ho musela vzbudit, abysme mohli jít ještě ven...
15. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul:at jste brzo zdravy. To je hrozny vid,porad neco.
15. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak Mike spal celou noc..nastesti..mamka a tatka sli spat nekdy ve 2 rano..jsem ted jak prastena...Mike vstaval jako vzdy v pul sedme.
Kafe uz mam v sobe....a neminulo se ucinkem.. :sweat_smile:

No zacina svitit slunicko...coz vypada na pekny den.
16. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko jedeme do Zlína za babičkou protože doma se mi sedět nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatim ahojky třeba večer ! :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek