• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Deli tak si to pekne uzijte.... :wink:

Manza ted jede do prace, ja jeste musim pouklizet, hodit pracku a pak odpoledne jdeme ven a pak na nakup.
A pak je sobota zas v cudu.
16. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berunky!

Jdu nahlásit, že žijeme, akorát se teď nedostanu na net, páč večer manžel na svým počítači pracuje a na mým noťasu jaksi nefunguje antivirák, tak mám bez toho strach net zapínat. Doufám, že se můj drahý bratr nade mnou brzy smiluje a nějak mi to opraví :angry:

Jinak u nás všechno v nejlepším pořádku :slight_smile: S Matýsem je čim dál tim větší legrace, kolikrát fakt učůrávám z těch jeho ksichtů, slovíček a z toho co vymyslí. Manžel teď od rána do večera maká, takže si užíváme bez tatínka a kolikrát mi to přijde i lepší, že máme svůj klídeček a svůj režim a tak :wink:

Další zpráva je, že jsem se rozhodla nakonec pro mateřskou na 4 roky, původně jsem chtěla jít na 3, ale když vidim toho našeho mimínka a představim si, že příští rok by měl jít do školky, tak se mi svírá srdce, žaludek i střeva a fakt si to nedokážu představit.......manžel souhlasil, tak snad to s těma prachama nějak přežijem :wink:

Pak se taky musim přiznat, že docela hodně teď přemýšlim o dalším mímu, i když nevim nevim, ale třeba do těch dvou let do toho praštíme.......manžovi se teda do dalšího dítěte moc nechce, ale tak kdyžtak znásilnim souseda :grinning:

A přidala jsem taky po stopadesáti letech nějaký fotky, tak jestli jste na nás zvědavý, tak mrkněte :wink:
16. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!!!!!! byli jsme včera v tom Zlíně cestou jsem potkala už babičku tak jsme šli do zlatého jablka do Billi do CCC tam jsem malému koupila sandálky :slight_smile: a jsme s něma spokojeni! :dizzy_face: potom jsme šli do HaM a tam jsem mu koupila 2 trička letní čepku,Míša si koupila ve Sparkysu vodní matraci high school musical :slight_smile: a katalog a na zmrzlinu a šli jsme k babičce tam jsme i opekali :slight_smile: tak jsme si to taky užili :dizzy_face: jdu ted do obchodu zatim pápí a krásný den :slight_smile: u nás je aspon dnes hezky :dizzy_face:

ketko:máš hezké fotečky :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pri nedeli,

Mike spal celou noc..a ja taky..dneska budeme relaxovat...pocasi je hnusny...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

No musim bezet, delat obed..zatim pa a vsem krasnou nedeli... :wink:
17. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Ketko, pěkný fotečky, zvlášt ta jak sedí všichni chlapi na té sedačce :grinning: Tak že bys byla druhá, kdo sem přijde s druhým mimčem, já jsem původně uvažovala, že půjdu na tu dvouletou mateřskou a pak hned druhý dítě, ale bála jsem se, aby to vyšlo, nechtělo by se mi tak brzo vracet do práce a tak jsem si dala tu tříletou a ono to vyjde tak, že se druhý narodí přesně dva roky po míšovi, takže jsem mohla 2 roky pobírat přes 11 tisíc. Ale zase si říkám, že třeba to vyšlo tak rychle právě proto, že mě nesvaoval nějaký termín nástupu zpět ddo práce. Pak si dám asi taky tu tříletou, ale to si ještě rozmyslím.
17. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketko ahoj,tys tu dlouho nebyla. Hezke fotky
Elly:u vas je skarede? U nas bylo krasne,teda az moc,na muj vkus. Zdenda behal jen v pline a kratkem tricku
17. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera teda bylo nádherně, byli jsme u ségry na zahradě, Míšaa si hrál s bratrancem a sestřenicí na písku a s kočárkama, poprvé viděl živou kočku a hladil si morče, no byl nadšenej a moc spokojenej.
18. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak dneska mame hezky :dizzy_face: Mike spal nejak spatne..a rano jsem v pokoji honila komara..budeme muset uz asi neco vymyslet, jak na ne :angry: ..asi sitku na okno..protoze klamboe by asi roztrhal :sweat_smile:

Jdu si udelat kafe.

Jo a vcera jsme Mika ostrihali..zas ma hlavicku jak kulicku :dizzy_face: ale to bylo revu..
18. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! U nás to vypadá,že bude snad taky hezky.Na ty komáry prodávají něco do elektriky.To bude Mike fešák :slight_smile: malý taky vždycky dělá cirkus,když ho stříhám.
18. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo musim hodit batreky do fotaku a pak ho vyfotit. :wink:
Pak vam ho ukazu..fesaka :grinning:
18. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly: Zdenda je taky ostrihany,ale dohola ne,to nesnasim. Pak taky vyfotim a vlozim
Zitra jde manza na pohovor,jedeme s nim,tak nam drzte palce
18. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija uz za nami nechodi?
18. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!Tak u nás počasí hrozné od rána prší a v noci byla bouřka.A Míša jela na výlet.Snad tam mají lepší počasí jeli až někam do čech.
Marti:držíme pěsti at ten pohovor vyjde. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :dizzy_face:
Marti chodím, jen jsme tu měli na víkend tatínka :wink:
Deli, tady je taky hnusně :unamused: Ale musím uklízet a balit a žehlit, takže mi to ani moc nevadí. Hlavně aby už od zítřka bylo teplíčko :dizzy_face:
Marti, taky držíme palce :wink:
Kde se nám fláká teta Elly????
19. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beruny,

totalne nestiham.....mam tolik prace. Nevim co driv :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nas vse o.k...jeste jsem ho ani nestihla vyfotit...

Az bude cas, tak se nejak ozvu..snad ted o pauze..a nejak doctu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatim pa..
19. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, byla jsem dnes na kontrole na gyndě, s mimískem je všechno v pořádku, ozvy srdíčka byly slyšet krásně, z toho amniálního pruhu, co mám v děloze si prý nemám dělat hlavu. UTz mi ale nedělal.
Tady bylo včera krásně, ale dost dusno a nad ránem byla bouřka, ted je už pěkně, ale dusno je pořád, tak to vypadá na další bouřku.
19. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, to jsou dobré zprávy, jen tak dál.
Já čekám až smrádě vytuhne a jdu balit. Narychlo jsem se rozhodla, nahážu věci do krosny a na týden mizím. Tak páááááááá a mějte se křásně :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo:tak si to skvěle užijte :slight_smile:
Reru:to je dobře ,že jste s mimi v pořádku. :wink:
Elly:at seti daří v práci a stihneš co potřebuješ :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,tak z prace nic neni. Byla to pyramida,chtel 120 tisic na nakup nejakych sperku a toabizel manzel dalsim a dalsim a z toho by mel penize atd. Proste podvodnici.
19. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, marti tak do toho bych taky nešla :confounded:
19. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy, tak jsem tu po čase zase mezi vámi - tak mě napadá jak prcci rostou? Nebude někdy sraz? A taky koukám že nejsem jediná, kdo se rozhodl mít děti po dvou letech, co?
19. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saso:gratuluji
Retu:co se da delat
19. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj saso, ty jsi tady tak dlouho nebyla, že už si tě ani nepamatuju :grinning: my jsme chtěli mimi původně o něco později, ale zadařilo se a koukám, budeme mít termín skoro stejně. Srazík asi těžko, protože je nás tu jen pár a každá odjinud :frowning2:
19. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já tu fakt dlouho nebyla - asi půl roku? hlavně taky proto, že vy jedete jak blesci, a já byla vždy po třech dnech líná dočítat asi 30 stránek, tak jsem byla mimo a nějak se přestala zapojovat...
19. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jste na tom s nočníkama X plínama???
19. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saso plíny máme stále, na nočník chodí, jen když ho tam dám já, jinak si o něj sám neřekne, ale když ho tam posadím, tak se vyčurá a dokonce i vykadí, ale zrovna dnes jsem ho tam dávala ráno dvakrát a nic a pak se totál pokadil do plinky :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saso dívala jsem se ti do alba, máš tam myslím Cam cortinu, že? Budete kupovat nový kočár? A jaký jste měli minule? Já bych rozhodně chtěla nový, měli jsme polskou kombinaci něco jako babyactive breaker, ale byl to kajtex jupi, no sice dost velký, dobrá nafukkovací kola, žádný defekt jsme neměli, ale je strašně těžký, 18 kilo a tak bych chtěla nějaký lehčí a s otáčecíma kolama
19. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

jen vas jdu pozdravit, dneska zas z pokecu nic nebude..mam nabity den.

Pekne si dej uzijte...zitra jsem doma, tak budu mit vic casu.

Zatim pa pa a pekny den. :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Elly:tak at se ti daří a všechno zvládneš :wink: Všem hezký den :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna: tak s plínama jsme na tom stejně, za boha si neřekne. Když ho budu dávat na nočník co půl hodiny, tak tam něco provede a do plíny nic, ale kdo to vydrží, že? ale sám si neřekne, že chce...

Jinak ano, chci kupovat Cortinu - na Domína jsem měla Jack-pol Oscar - strašně těžký - nevážila jsem ho,ale byl to zápřah - já po císaři a rvát tak těžký kočár z auta do auta atd... proto chci nějakou kombinaci, kde máš jen nohy a nacvakneš na to ten zbytek. A právě z těch se mi nejvíc líbila ta cortina a hlavně má největší hlubokou korbu - měřeno v krámě. TAbulkovým mírám nevěřím - v tom krámě jsem zjistila, že půlka výrobců uvádí rozměry té hluboké korby měřené z venčí, půlka vnitřní. takže aby se v tom prase vyznalo.
20. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek