• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
reruna - a co jaká byla reakce, že budete mít druhého kluka? mě to docela zklamalo... :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak u nás je tak nádherně, ale nám je to k prdu, páč Matýsek nemůže vůbec na sluníčko.
V neděli jsme si totiž udělali krásnej výlet do plzeňský zoo, pak jsme ještě jeli k babičce, no a u babičky začal otýkat v obličeji kolem oček a pusinky, večer už to vypadalo hrozivě, takže jsme to vzali rovnou do Motola na pohotovost, tam nám řekli, že je to alergická reakce na něco, ale bohužel se nám nepodařilo vypátrat na co.....možná z koziček, který si hladil v zoo, možná z nějaký kytky, z jídla, fakt nevim........no a pak když mu obličej splasknul, tak mu to kolem tý pusinky zrudlo a strašně oschlo.....no v nemocnici jsme dostali nějakou kortikoidovou mast (sice jsem proti kortikoidům, ale když to měl tak hnusný, tak se holt nedá nic jinýho dělat), tak jsem mu to s ní namazala a to mu to zrudlo ještě víc a udělaly se mu tam puchejře, takže včera jsme valili ráno na kožní, tam nám řekla, že ty masti co jsme dostali v Motole jsou na to blbý, takže nám dala nějakou jinou mast, taky s trochou kortikoidu a teď je to o něco lepší, ale furt teda žádná výhra :frowning2:

Holky, já jsme z toho tak na nervy, hlavně, že mu to musim patlat těma kortikoidama, mám z toho docela strach, jak to má na tý pusině, tak on si samozřejmě ten obličej pořád šudlá, takže mu furt meju a otírám ruce, aby se mu toho co nejmíň dostalo třeba na oči...........no prostě radost :unamused:

Jinak nočník u nás taky nic moc, když ho tam posadim, tak se vyčůrá (teda ne vždycky), ale že by si řekl sám, tak to ani náhodou..........nechávám to na léto, až bude moct běhat venku bez gaťat :wink:
20. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyz dam Zdendu na nocnik tak se vetsinou pokazde vycura,ale sam si malo kdy rekne,spis skoro vubec. Nekdy si zacne stahovat plinu,tak ho dam na nocnik a vycura se,ale mozna mu jen ta plinka vadi,tak nevim. Kakat tam nechodi taky skoro vubec.
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak dnes byl první pokus o spaní po obědě ve velké posteli, horor :frowning2: :angry: , hodinu řval, ale ted už hodinu spí, snad to bude zítra lepší, nebo jinak mě povezou do blázince :angry: :angry:
20. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
saso u nás to taky bylo nejdřív trochu zklamání, hlavně u manžela, ale pak jsme si řekli, že hlavně, aby bylo mimčo zdravé a aspon si spolu budou moct hrát fotbal, i když bych taky ráda česala ty vlásečky a kupovala šatičky pro nějakou princeznu. s těma kočárama je to fakt, ty co mají otáčecí kola mají malý korbičky a malý košíky, já vždycky táhnu hodně nákupu. A ty co mají velké korbičky a velké košíky a pěkně houpou zas nemají otáčecí kola, tak se musím rozhodnout, co pro mě bude lepší, ale ty otáčecí kola to asi vyhrajou, budu muset řídit asi převážně jednou rukou, protože ve druhé potáhnu Míšu, jak ho pustím, tak je v trapu :slight_smile:
ketko tak vám přeju, at se malý toho ekzemu brzo zbaví, chudáček malý
20. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a saso, koukám, že jsi taky po císaři, kvůli čemu byl? U mě KP, Míša se dokonce zaklínil nožičkou do porodních cest. Jak myslíš, že budeš rodit ted? Já zatím nevím, můj dr. mi k tomu řekl, že se uvidí až to bude. Já sama nevím, jestli bych chtěla znovu ciisaře nebo radši vaginálně, nevím, co by bylo lepší...
20. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
reru - já měla ten samý důvod císaře. KP. Prostě někdy během posl. 8 dnů po termínu se mi otočil zadkem (2. den byl ještě hlavou, 10. den po termínu zadkem...), jávím přesně že bych radši rodila vaginálně, ale bojím se, že když začnu tlačit, tak mi praskne ta jizva na děloze... ale doktor mi řekl to samý co tobě, nechat to na nich...
20. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak přesně toho se bojím taky, i když je to prý docela vzácné, ale jsou i jiné komplikace. u normál. porodu taky, moje sestra rodila před třemi měsíci a musela po porodu třikrát na kyretáž kvůli přirostlé placentě, no nebylo to taky lehké pro ni, má doma už tříletou holčičku a byla furt v nemocnici, ale ted už je to v pohodě. Tak se fakt uvidí až pak. JInak Míša se taky otočil KP až dva dny před termínem, a ještě si vykročil nožičkou, už asi chtěl být venku :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
A kolikátýho že se ti malej narodil? já jen jak sis je blízko naplánovala ty... Já tady na koníkovi "mluvila" s dvěma holkama, kterým ta jizva praskla. Ale prý ani oni dvě o nikom jiným nevědí než sami o sobě vzájemně. takže doufám, že já ten případ nebudu. Ale radši chci vaginální - zažila jsem na pokoji holku, které se ta jizva po císaři rozpadla a měla normálně díru do břicha. Tak z toho mám docela fobii... možná ještě o něco větší než zté prasklé jizvy...
20. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

Ketko....a Matýsek už má potvrzenou nějakou alergii?Nebo je to jeho první taková reakce?Bobínek :pensive:
My jsme byli v neděli na pouti a večer jsem si všimla,že má Natálka kolem očí čevené ze sluníčka :unamused: jsem ji zapoměla namazat,tak jsem ji to mázla tou mastí v šedém kelímku :grinning: si nevzpomenu na název.
21. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Aho holky,

tak jak je? Jaka byla noc.My spali celou noc..rano budicek v pul osme..coz super..pak se valel jeste do 8...pred chvili mel müsli k snidani..ty minule.

U nas je dneska svatek, tak jsme doma..jen manza jel na 4 hodky do prace..

Jdu si udelat kafe..
21. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!U nás noc dobrá malý ji celou prospal.Míša má dnes vystoupení se školou,tak se těším.Jinak, počasí krásné odpoledne má být až třicet stupnů.Mějte pěkný den :wink:
21. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, saso Míša je 13.9., tak budou od sebe 2 roky, já chtěla tak 2,5-3 roky. Stejně je jedno, co si my přejem, rozhodnnutí bude stejně nakonec na doktorech, záleží na stavu jizvy, průběhu porodu, poloze miminka, tak uvidíme. Taky tě ta jizva občas tak bolí?
Deli tak si to užijte to vystoupení.
Elly Míša vstával v 5:30 a ted usnul po půl hodině řvaní ve velké posteli, doufám, že si brzo zvykne.
21. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas se vstava v 7h a usina kolem te 12h. docela uz pracidelne a spi 1,5h a pak v 20h. dnes psat poprve v noci bez ponozek,byla jsem u nej 3x a nozky teply a v 6h sel za mnou do postele,uz vydrzi spat v postylce dlouho,tak jsem rada.
21. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
marti tak to je super, já zatím dávám na psaní ovarel v celku i s nožičkama, ale je užhorko, sháním overal s kratasama, ale mají jen malý velikosti.
21. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
reru - mě ta jizva nebolí - já o ní nevím. sem tam mě píchne v podbřišku, ale to se mi stávalo i u prvního těhu, hlavně když jsem se blbě pohla. Ale o jizvě jako takový nevím
21. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
retu,ja uz overalek nedavam,uz ma klasicke pyzamko,tech maji dost v prodejnach. Ja kdyz mel overalek,nez jsem mu ho po rano sundala,byl uz pocurany v plence a kdyz ma pyzamko,tak to stihame,tada taky obcas ne,kdyz nejsem schopna hned vstat,kdyz se vzbudi
21. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
marti já teda nejsem schopná vstát hned :slight_smile: , Míša má vždycky plinku ráno úpně mokrou a po odpoledním spaní taky, i když ho dám hned, on čurá určitě ve spánku.
saso tak mě ta jizva pobolívala a různě svědila a píchalo mě to tam vlastně pořád a te´d v těhu je to horší, dr. na to nic neříkal, na UTz taky ne, tak nevím...
Přidala jsem foto postele se zábranou, kterou vyráběl manžel.
21. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my jsme spali do 7...ted po obede a chrupka. My mame snad kilovou plinu rano :grinning: a odpoledne po spani je taky pocuranej..takze uz ho pak ani na nocnik nedavam.
Mike spi v pyzamu..uz dlouho mu nedavam fusak na spani..

U nas je krasne, sviti slunicko..tak pak vyrazime ven. Uz me zbyva jen koupelna a zachod a mam klid..a zehlit budu zitra.

Jinak jsem pridala par fotek, jak je Mike ostrihanej...

Reru postlylka je uzasna...manzel je sikulka :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
hlasim, ze zijem :wink: :sweat_smile:
je nam celkem fajn, nocnikujem vice i mene uspesne, ale plinkly davame jen na spani, pri odpolednim ji ani nemiva pocuranou, v noci lehce
za den ale padnou i 3 teplacky, ale vydrzim a plinku prosne nedavam, jen prevlikam a porad lakam na nocnik, zachod nebo travicku :grinning: , na zahrade to jde
zubu mame porad 16 ty posledni 5 porad zlobi, mivam casto teplotku ale ven se jim nechce
nevim co bych dal napsala, tak koncim :sweat_smile:
mrzi me ze je to tady takove mrtvolne, ale prez zimu to urco zase rozjedem
jj, jeste se musim pochlubit, ze jsem byla ve ctvrtek rodit se svou kamaradkou, zahrala sem si na tatku, dokonce mi nabidli jestli nechci prestrihnout pupecni snuru, ale to sem byla posera, jinak to bylo cele uzasne a srasne rychle :dizzy_face: , mame holcicku jmenem Viktoria ma 4.30 kg a 53 cm :dizzy_face: a spostu vlasku a je nadherna :dizzy_face:
tak zatim papa :wink:
23. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj, ženy, Mrtvolno až pusto je tu. :grinning:

Tak přidám něco i já.

včera jsem taha první klíště a byla z toho poněkud hysterická, bo Adamovi se chtělo spat, nechtěl držet a plakal. Já sama doma. Super kombinace.
Dnes už v poho a ani by čovek nepoznal, že tam něco bylo.
Jinak my se snažíme nočníkovat, i redukci ma WC máme a vesměs převlíkám.
Adam dnes dostal vláčkodráhu mašinky Thomase a část Sodoru. Tatínek se vycajchnoval. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak nic novýho celkem není.
elly, Mike je fešáááák fešákovitej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,mrtvo tu je,ale taky jak kdy. Hold sem musite chodit casteji Lelou a Jani.
Ted je venku teplo,takze na pocitac neni cas. My jsme radeji na pisku,takze asi az v zime,teda jestli nas broucci nechaji. Tak ja jdu spat,dobrou
23. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my jsme včera byli na výletě v Kroměříži v Květné zahradě, bylo hezky, Míša se tam pořádně vyběhal.
Elly Mikovi to moc sluší, jak mu to stříháš? Strojkem nebo nůžkama_, já to nůžkama vždycky tak trochu oškubu, Míša mě moc nenechá, pořád otáčí hlavou.
Lelou a Jani06, to je dost, že se taky ukážete :slight_smile: Teda vláčkodráha s Tomášem, to musí být super! Lelou Míša má zatím jen 11 zubů, roste mu to nějak pomalu. Mám zatím teda strach to zkusit bez plínky, u nás by padlo asi 150 tepláků denně :slight_smile: a tolik jich nemám, on fakt zatím vůbec nedává najevo, že čurá, kakání je v plince už jen občas, to se celkem daří, ale jen proto, že ho dám po každým jídle na nočník, kdyby něco.
No a že je tu mrtvo, je nás tu bohužel málo a málokdy se mi podaří tu být ve stejný čas jako ostatní, takže moc nepokecáme...
24. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
reru, Ella taky nehlasi curani, ale ja ji proste kazdou chvili honim s nocnikem :wink:
zatim paaaaaaaaaaa
jdeme zase veeeeeeeeeeeen :grinning:
24. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Reru masinkou..musi to bt rychle..jinak by to nebyl zadnej uspech :grinning: ..pak do dojedu nuzkama...jinak to nejde.

Lelou tak gratulace k zacatecnim uspechum. :wink: To je parada.

No ja chci zacit pomalu ted v cz..bude tak zahrada, tak muze cikat na travicku jak chce :grinning: ..uvidime..jeste nevim, jak to pojmu.

Jinak u nas taky nic noveho. Dneska je pekne, ted spi..pak pujdeme ven.

Jo vcera nas s Peterem uplne dorazil...najednou s neho vypadlo..mietje Pietje..to znamena mazanek Peta :grinning: :grinning: no asi to slysel, ze mu obcas manza rika mamincin mazanek..tak tomu dal vcera korunu..jsme se smali jak zjednany :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!My včera byli u babičky a grilovali jsme.
Elly:Mike je frajer moc mu to sluší :wink:
Rer:V Kroměříži je moc pěkně taky se tam chceme vypravit.
Lel:gratulace kámošce k mimču,to jsi dobrá ,žes byla u porodu :slight_smile:
Venku je krásně odpoledne jedeme na návštěvu ke známým.Pěknou neděli všem :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak maly spi,jen nakukuju,makame v garazi,tak zas neni cas.
Ja taky davam Zdendu kazdou chivli na nocnik,doma beha jen v tricku,kdyz je teplo,ale ven mu plinu davam.
Je taky ostrihany,ale jeste jsem ho nevyfotila.
Np holky ale uprimne,kdyz je nas tu ted malo,docela me to vyhovuje,aspon stiham docitat,protoze tech 100 stran za den bylo moc
24. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Janám všechno nejlepsí
24. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujeme Marti.

No tak my máme nočník asi jako běh na dlouhou trať. Většinou, když se ho zeptám, jestli chce, tak mi řekne ne a za chvilku je to v teplácích. Ale dopolko, když jsme doma, tak je bez plíny. Furt chodí a tahá se za lumpa.
Ale máme i nějaké úspěchy, ne jen neúspěchy.
Dostala jsem redukci na záchod a ta se mu celkem líbí. Teď ještě spí. Byli dopo s tatínkem na motorce a odpadli oba i bez oběda.
Čekám, že se už vzbudí. Spí už 2 a půl hodiny. Nějaký nezvyk na něj :grinning:
24. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani:taky všechno nejlepší :slight_smile:
24. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek