• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
:wink: Dnes jsme byli v Holešově a v bille :slight_smile: jsme si udělaly takoví výletek :slight_smile: Lukys zase byl zlobivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem si udělala banánový koktejl a ještě si udělám jahodový :slight_smile: protože všechno dohromady se mi tam do toho mixéru nevleze i Míša si dá uděláme si takovou chutovku :slight_smile: :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak u nas s spalo celou noc..budicek v 6 rano... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mam dneska frcak, tak snad o poledni pauze nakouknu. Odpoledne se ma teplota vysplhat na nejakych 27 stupnu...tak to je snad poprve, co je u nas takhle teplo. :dizzy_face:

V patek jsem doma a balim do cz..uz se moc tesim.

Deli to jste meli pekny vylet a koktejl taky mnamka. :wink:

No nic, zatim letim...pa :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
U nás má být odpoledne taky horko až26 stupnů.
Tak si to hezky v cz užijte :slight_smile:
Všem krásný slunečný den :wink:
25. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam pauzu....Mike spi...no mozna tak jeste hodku.

Koukam u vas je taky pekne... :wink: ..se budu muset nekde mrknout na predpoved, jak bude o vikednu.....doufam, ze pekne..
25. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem ve spolek...
Tak my jsme si dopolko vyšvihli s Adamem první výlet bez kočárku do města. Jeli jsme teda šalinou na nádr, tam na poštu, pak zase na šalinu a k babičce do práce a pak zpátky. Celou cestu šlapal sám a neměl ani tendence se nechat nést. To mě příjemně překvapil. I do šaliny chtěl nastupovat sám, ale to jsem radší nedovolila, bo by jsme brzdili dopravu.
Ale co mě maximálně vytáčí je bezohlednost cestujících. Kdybych jednoho mladíka nezvedla, tak jedu s Adamem na rukách. :angry: :angry: :angry: :angry:
25. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jani tak to jste super zvládli, Míša se v autobuse hrozně bojí, není zvyklý.
Přidala jsem pár fotek, kdo se chcete obavit, tak mrkněte na adresu www.photofunia.com.
Dnes je krásně, budem na písku.
25. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mam chvilku..

Reru pekny fotecky :dizzy_face: zajimave :wink:
No my jsme busem jeste nejeli :sweat_smile:

Jani...tak to je prima, ze Adamek uz si tak pekne vykracuje :wink:

Jinak meli jsme mit oslavu v cz, babi mela mit 85 narozeninovy party..ale spadla a narazila si zebra..a spatne se ji dychalo..a jeste k tomu si uhnala neco na pruduskach..tak je po oslave.. :frowning2:
25. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Natálka ještě spí,tak mám chvilku :wink:

Dneska jsme od rána lítaly po obchodech s těhu neteří,sháněly jsme dárek k švigřiným narozkám,nakonec jsme objednaly záclonu se závěsem,koupila jsem si ji já a jí se strašně líbila,tak bude mít tu samou,v tom obchodě ji i nařasí záclonovkou a začistí,takže super.Já jsem koupila ještě slunečník na kočárek,žádný nepasoval :unamused: až jsem natrefila na ten správný :wink: .

Marti...děkujem za přání :dizzy_face:

Lelou....ty v..e,to jsi fakt dobrá.já sice neteři slibuji,že s ní v případě nouze taky půjdu(pokud by její manžel byl mimo republiku),ale nevím,nevím jestli to dám :confused:

Reru...pokojíček je skvělý a manža šikulák :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly....to je mi líto,to s tvojí babičkou,snad bude v pořádku :pensive:
25. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přišla jsem jen na skok, pozdravit Vás a obkouknout dětičky a poděkovat Vám, že tuto místnost a diskuzi držíte nad vodou.
Byla by škoda, kdyby zanikla :wink: Koukala jsem , že se objevila po dlouhé době i Ketka, doufám, že Matýsek měl jen nějakou alergii a , že to není nějaký dlouhodobý problém.
Lelou..ty jo ...to bych nedala být u porodu..na to jsem srágora....to jsi byla Marietce? :wink:
Janino Natálka je kočička krásná, jdu doobhlédnout ostatní albíčka...a pak asi natáhnout k tv, jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Míšo, super, že ses taky objevila :wink: Doufám, že jste s Ami ok a že je všechno v pohodě :dizzy_face:

Jinak u nás ta alergická reakce už skoro vymizela, okolo pusinky to má ještě trošinku, ale je to nádhera oproti tomu jak to měl, tak jsem šťastná jak blecha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

V červnu jsme objednaný na alergologii, ale vůbec nějak nevim co od toho mám očekávát, protože zaprvý se ten doktor divil, že tam chci jít s takhle maličkým a pak říkal, že ho budou muset napíchávat, tak to asi bude mučení :unamused:
Holky, jestli jste některá na tý alergo byla, tak mi sím napište jak to tam probíhá, ať vím na co se mám připravit.

Včera jsme byli po týdnu zase konečně venku, mamka slavila padesátiny, takže se Matýsek pořádně vyřádil u našich na zahradě :dizzy_face: Kožní mi sice říkala, že by neměl na sluníčko (protože kolem tý pusiny by se mu mohla udělat pigmentová skvrna), ale už mi bohužel neporadila jak to udělat v tomhle počasí jít s ním ven a držet ho ve stínu, to bych ho musela někam přivázat, tak jsme to riskli, nasadili kšiltovku hodně do čela aby mu stínila a napatlali mega vrstvou opalovacího krému, přes kterou sluníčko nemohlo mít šanci a dobrý, skvěle jsme si to všichni užili :dizzy_face:

Lelou, to je super s tím porodem, to musel být úžasnej zážitek :dizzy_face:

Elly, to je mi moc líto s tvojí babi, tak moc držim palce, ať se z toho brzy dostane! A kdy jedete do cz?

Jo a už jsem napevno rozhodnutá o mateřský na čtyři roky :wink: No a pak další mimi a bude to :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
přišla jsem Vás po dlouhé době pozdravit :wink: Máme se fajn, teď čekám, jestli se Kubíčkovi nevyklubou neštovice...byla tady Balsiger s Annikou a odjely s neštovicema, tak jsem zvědavá :slight_smile: .
Vůbec jsem nedočítala, tak doufám, že se máte všichni fajn. My jsme teďka celý dny venku, když je tak nádherně :slight_smile:
Elly tak se koukej ozvat až budeš v cz, mohly bysme spáchat nějaký minisrazík.
Koukala jsem, že Září 2007 mělo sraz :confused:
25. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, ten váš pokojíček, to je bomba, moc se líbí :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marge! Tak to neštovice asi budete mít, páč u nás byla Lucija se Šímou a Matýskovi po jejich odjezdu naskákaly asi za dva dny a Šíma je chytil..........ale tak co, aspoň to budete mít za sebou :wink:

Jaktože Září 2007 mělo sraz? Kde to je?
25. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ket,
já jsem docela ráda, že bysme je měli alespoň za sebou :wink:
Kde ten sraz byl, nevím, ale elisss sem dala fotky...asi aby nás trošku naštvala nebo co??? :confused:
25. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge, ahojjjj bábo jeedna jedová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (myšleno zé srandy)

tak fotky jsem upřímně prokaučovala.

Dáte mi sem někdo odkaz?

Holky, kam máme s Adamem - počůránkem dojet?

Dnes večír si všiml, že mám nachystanej hadr na jeho "nehody" a už to utíral i sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Asi aby mamce udělal radůstku.

Jinak Robert má pro mě a Adámka překvapení. Dostanem nový kočár.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočár = autíííííííííííííííííí
25. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Elly to je blbý s tou babbičkou, hlavně aby se uzdravila, v tom věku už to není jen tak takový úraz.
Ahoj Marge, tak to aspon budete mít neštovice odbyté, jestli je dostane taky, inkubační doba je až 14 dní, to vám nezávidím, je to nepříjemná nemoc.
Jani jaký autí?
26. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno všem,

Kubíček dneska vstával už druhý den ve čtvrt na šest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

odkaz na fotky : http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367550&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D40%26vOrderBy%3D1

Jani, tak to se máte, my bysme taky potřebovali nové auto....

Jinak mi a nočník: poslední týden se Kubíčka pořád ptám, jestli nechce kakat...on tomu tak říká...a on jako že jo, tak ho dám na nočník a on si tam ucmrndne, tak mám hroznou radost a jdu ho vylejt, postavím ho na zem a Kuba si zase sedne a zase si tam trošku ucmrndne...no a takhle to třeba včera dělal celé dopoledne. Ale jak před něj nedám ten nočník, tak čůrá a kaká opravdu všude. Včera jsem mu sundala venku plínu a hrozně se mu líbilo čůrat do travičky, takže jsem s ním chodila co minutu čůrat, pak jsem ho chvilku nechala a počůral se...Ale jsem ráda i za to, teď už to snad naučí během měsíce, dvou :wink: . Ještě jak jsme včera šli domů z toho hřiště, tak mi asi 10xřekl kakat, tak to byla zase cesta. Žádná travička se mu tak jako ta na hřišti nelíbila...nakonec se vyčůral až před barákem do trávy....já jsem byla zpocená až na pr.... :grinning:
26. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a co kdyby jsme se viděli až tady bude Elly, třeba v těch Pardubicích?
26. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ta fotka s těma kuřatama, to je fakt provokace néééé :grinning:
26. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj reru,

no myslím, že to je celé to album...ale to už je jedno :wink:

Přidala jsem nějaké fotky z výletů, poslední dobou nejezdíme jinam než do Zoo :slight_smile: Kuba je tam z těch zvířátek vždycky tak unešený!
26. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jdu pověsit prádlo a našroubovat povlak do kočárku :wink:
26. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Už se to tu začíná rozjíždět to se mi líbí.Dnes má být pořádné horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi půjdeme odpoledne na zmrzku.
jani06:Už se Adam těší na to auto co?
Marge:to ti Kubík teda vstává brzo
A ten sraz dobrá provokace asi nejsme pro ně ty správné ženské -jak to tam psaly :unamused:
26. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj deli: jojo, Kuba je průša, poslední dobou vstává čím dál tím dřív :angry:

My dneska taky budeme celý den venku, ještě musím zavolat mudře, jeslti mi ho ovočkuje Priorixem když máme to podezření na neštovice.
26. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak Mike vstaval v 7;15...coz je snad rekord :grinning: pak jen najist, obliknout a hura do kloubenky.

Jinak nocnik jeste neresim..zacneme ted asi v cz...curat na travicku :grinning: ..pak se uvidi...Dr me rikala, ze deti, co se pry uci nekdy ve 2 letech ..tak to pak zvladaji lip..jak kdyz zacnes nekdy v roce...ale nevim..nemam s tim zkusenosti..

Srazek? No bylo by to fajn, jen jeste nevim jak to bude u me casove..prci jen mame jen jeden tyden a jeste jsem se s manzou ani nedomluvila, co a jak.

Marge, rada bych te videla...ale mam strach z tech nestovic..preci jen inkubacni doba je nejake 3 tydny..a zrovna by se me to nehodilo, kdyby jen pak Mike od Kubika chytnul.. :confused:

Holky meli sraz? HM proc se vlastne divime, preci jen jsou ted nekde jinde a maji vlastni diskuzy.
26. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Elly: to je vlastně pravda, a kdy přesně přiletíte, Kubíčkovi končí ta inkubační doba 12.6., to je asi už pozdě, co?

Tak snad tady nejseš naposledy :wink:
26. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge jo jsme tu jen do 6.6...pak zas zptaky..no urcite nejsem naposledy :wink:

NO jinak Kubik a mluveni?
26. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No už se začíná snažit. Už občas i spojí slova jako tady je, mama haji, ci kopat(chci koupat) ale teď je nejoblíbenější kakat, dneska už jsem snad 50xvylejvala nočník a 30xvytírala podlahu :grinning:
26. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrage to je teda sikulka...to my jeste porad nic..jen obcas..ale nejak nechce..jen spsi ukazuje atak.
NO ono to prijde..

Jdeme svacit..zatim pa :wink:
26. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek