• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Tak my jsme po obede a spime..konecne zabral....no ja ted taky do sebe tlacim chtela...uz jsem mela nejakej hlad.

Koukam nikdo nikde...

Jo Ketko, jeste dodatecne vse nej nej mamince k 50! :dizzy_face:

Deli..Mike ma taky rad zmrzlinu.. :wink:
26. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No to myslím všechny děti mají rády zmrzku i já :slight_smile: taky do sebe tlačím oběd :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli no ja moc zmrzlinova nejsem..jestli ji mam taky 3 do roka..to je dost....tady u nas me zadna moc nejede..kam se hrabe ceska tocena vanilkova..
26. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo točená vanilková to je klasika.Ale buchty a čokoládu si někdy dáš ne?Já teda jo někdy když se naštvu tak zbouchám skoro celou :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mám pausičku na oběd, tak jsem koukla...pro srazík bych byla taky :wink:
Ráda bych Vás viděla..a hlavně děti :sweat_smile: :grinning:

..Amálka už celke úspěšně nočníkuje, velkou skoro vždycky, ráno po spaní a odpoledne, a už si řekla dvakrát i sama..takže t bylo super.
Jinak jsme většinou na chatě..a když je tak hezky jako dnes, tak lítá naholajda....a nočník je po ruce :slight_smile:
Viz fotky v albíku.
Jdu doohlížet ještě ty vaše :wink:
26. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli no cokoladu taky skoro ne..ja jse spis na jak rikas buchty, ale ty si spis davam jen v cz :grinning: ...nebo nejakou tu susenku ke kavcu..jinak ti ani moc ne.

Ja kdyz se nestvu, tak si dam radeji panaka :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Elly:proto jsi taková štíhlá co? :wink: Panák taky není špatný ale já ještě kojím tak si aspon dám nealko mochito :wink:
Misuge:malá je šikulka,chata je super taky by jsme nějakou potřebovali :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli, díky...jojo je to super, sice není takový komfort jako doma, ale zase jsou pořád venku a nemusí se pořád vypravovat někam ven...no a teď je fajn bazének.
A klobouk dolů, že ještě kojíš, já kojila osm měsíců a upřímně si nedovedu představit, že bych kojila ještě teď :sweat_smile: :confused:
26. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli , koukala jsem do albíka, máš krásné děti, myslím, že my dvě jsme se tady dost míjely...takže asi koukám poprvé.., třetí neplánujete?
26. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No dceru jsem kojila jen tři měsíce a malého ještě pořád ale už ho chci na léto odstavit.Třetí určitě neplánujem dvě bohatě stačí.
26. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No já Danču taky tři...jdu makat..páááááááááááá :wink:
26. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak at se ti daří v práci čauky :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
musim se pochlubit :dizzy_face: dneska sme cely den bez pliny a bez nehody :dizzy_face: , dokonce asi 3 hod navstevu shopinu sme zvladly bez plinky a bez nehody
odmita si nechat dat plinku, tak sme to riskli :sweat_smile:
dokonce sem ji ani nemusela nahanet s nocnikem beha na nej sama :grinning: a pritom hulaka neco jako honeeeeeeeem :grinning:
misu, jj byla to Marietka a bylo to uzasneeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: , zazitek na cely zivot, jen me ted mrzi ze sem byla srabik a neprestrihla sem snuru
zatim paaaaaa, jsme ted na chvili doma protoze venku je na zdechnuti :wink:
26. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Lelou:tak to je Ellenka šikovná-to už nebudete potřebovat ani plínky co?Byla jsem před chvílí na poště a
je tam fakt hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsi dobrá žes zvládla být u porodu.Můj jak byl se mnou u malého tak mu nechali taky at přestřihne šnůru ,tak chvíli nic a pak teda přestřihl.U dcery nás to nenechali přestřihnout ani to nenavrhli.
26. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Lelou to věřím :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale já nevím, jestli bych to zvládla být u toho....u svého musím :grinning: ..to je jasné..ale jinak, no nevím :wink:
A fotečka miminka..nehodíš do albíka...... :dizzy_face:
A do hrabošky jdeš?
tady je na zdechnutí, jak je u Vás Deli..asi taky ještě neprší, co? To asi teprve v ČECHÁCH. :
26. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Joj a gratulace....Amálka taky lítá venku bez plínek a doma ji občas necháme tak bez, ale fakt se vydat mimo domov, no to si netroufáme :slight_smile:
Ale myslím, že do září by jsme to mohli zmáknout :wink:
26. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je taky na zdechnutí večer nebo v noci by mohlo sprchnout.Malý na nočník nechce akorát tam sedí ale jen oblečený jak ho vysleču tak uteče potvůrka jedna malá :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Deli :grinning:
Prý je dobré v tomto případě nočník schovat tak na měsíc , a pak jej zase vytáhnout a znovu zkusit....a dávát v pravidelnou dobu na něj.....třeba hned ráno :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi to tak zkusím :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
už zkouším i dudlík třeba na dvě hodky ho dat někam :slight_smile: kde ho nenajde :slight_smile: a už si zvyka ani na něho nemyslí :grinning:
26. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženy Boženy.
My dnes opět měli v Brně srázek s holkama. Bylo to super, jen poněkud upocenošpinavé.
Hned, jak jsme přijeli dom, tak jsme nás šupla do vany a osprchčila. A teď si Adama vzal tatínek a jeli autem odtáhnout kamošovo auto za Brno. Tak relaxuju a proto jdu zapnout pračku...

Reru, bude to Wolksvagen Passat.

No, k těm fotkám.... A radši nic...

Elly, tímto se Ti oficiálně omlouvám, já jsem myslela že za holkama na Dámu chodíš taky. Tak pokud jsem Tě v duchu nařkla neprávem, tak se moc omlouvám :pensive: Odpustíš mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Marge....no to je dost,že se takxy ukážeš :wink:

Míšo....díky za pochvalu :dizzy_face: však Amálka je taky kouzelná :dizzy_face: a těch vlásků :dizzy_face:

Holky tedy ty fotky.......no comment!!!!trapné.
26. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ketko.......IP :wink:
26. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Del, já jsme poměrně brzo dudlíka přes den uklidila. Dostává ho jen na noční spaní. A to už taky brzo přestane. Ale on si ten nedostatek dudlíku vynahrazuje tím, že mi nehce pít z flašky s násoskouk. Mám doma x různých lahví. Nic. Vždycky jen na chvilku ho zabaví voda s pítkem z Rájce.
Už jsem měla naplánovaný tvrdý režim. Ale když jsem dala místo dudla na flašku pítko, tak mi absolutně bojkotoval pití. A v těchhle vedrech se to fakt nehodí a nebudu to riskovat.
26. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani06...tak to s tím dudlem jsme na tom stejně,když ji dám do neték. hrnečku od Aventu,tak je z něho akorát slitá a taky navypije nic :unamused: tak ji nechávám radši flašku.Jdu koupat.Hezký večer Všem.
26. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :wink:
hlasim prichod domu a ani jedny gate pocurane :dizzy_face:
do toho shopinu sem ji taky tu plinu chtela dat, ale mela sem smulu, takze sem mela sebou nocnik a kupu veci na prevleceni, ale nebyly treba :dizzy_face:
jestli pujdu do hrabosky jeste nevim, dam ti vedet
a ten porod byl uplne v poho, predstava je asi horsi nez realita a ja sem se vubec nebala a navic sem musela podrzet¨Marietku ktera se bala az moc, ale nakonec to zvladla bez epiduralu a byla uplne uzasna, byla sem na ni moc pysna :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Lelou to je teda šikulka, to bych si s Míšou netroufla, dnes jsem ho na dvoře nechala chvilku bez plinky a zkoušeli jsme čurat na travičku, ale vůbec nechápal, co po něm chci, alle když bude tak pěkně, tak budem zkoušet na dvoře dál.
26. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
reru, ja nosim ven nocnik, na travu taky necura, tak at v tom nema chaos :sweat_smile: dneska ale curala 1 do vany, mame vanu vedle zachoda a na tom sem sedela ja a hlasila lulu tak se ji soupla na vanu a to se ji libilo sledovala jak to tece :grinning: jdu do pelisku mam toho plne kecky, to vedro bylo dneska silene
zacina se nam to tu zase pekne rozjizdet :dizzy_face:
pa a dobrou
26. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou, asi vezmem na dvůr taky nočník, aale osobně si myslím, že Míša si to čurání ještě neuvědomuje, když se koupe, tak někdy do vany čurá a vůbec ho to nerozhodí. Ale kakání už si uvědomuje a to už mu v plince vadí, to už hlásí a většinou stihnem do nočníčku. tak snad je to na dobré cestě. :slight_smile:
Jo k dudlíku, Míša ho má jen na odpolední spaní a na večerní usnutí, a ráno po probuzení, aby ještě chvilku vydržel v postýlce, ale jinak už ne.
26. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj berdy!

Já se sem vždycky dostanu tak pozdě, že všechny už jste dávno v peřinách, ale rozjely jste to tu bezvadně, super :wink:

My s nočníkem zatím stále nic moc, teda spíš nic, včera jsem Máťu nechala běhat venku s nahou prdkou a řekla mu, že až bude chtít čůrat, ať mi řekne, že půjdem ke stromečku, ptala jsem se ho asi tak 150x, ale vždycky ne a asi 3x čůral u dědy na balkoně, pak několikrát různě po zahradě a jako bonus se vykakal u brány :grinning: Tak já nevim, budem to zkoušet, ale asi to bude na dýl :sweat_smile:

Lelou, vyřid Ellince gratulace k úspěšnýmu nočníkování, je to šikulka :dizzy_face:

Pro srazík jsem stoprocentně, klidně bych jela někam na víkend i s dětma, ale klíďo i něco menšího to je jedno :wink:
A fotky od eliss.........to žrádlo teda neskrytě závidím :grinning: :grinning:

Jo a Matýsek mi taky nejvíc pije pořád s flašky s normálním dudlem, ale Lucija mi doporučila hrneček Nuk (z Avenťáckýho ani z žádnýho jinýho pít nechtěl ani náhodou) a z toho pije, ale míň, tak prostě když jsou tyhle vedra tak má oboje.

A u nás právě začíná bouřka ale nic moc zatim. Já bouřky miluju, vždycky vylezu ze dveří ven a čučim :sweat_smile:

Ale teď už jsem tak akorát zralá do postele......tak zatím pá a dobrou noc! :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek