Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
reruna
27. kvě 2009
Ahoj, Míša taky pije z hrnečku Nuk na učení, ale jinak má i Avent, ten nekape, Nuk ano. Napije se i normálně ze sklinky, ale jen s mojí pomocí, lahev s dudlem na pití neměl nikdy, protože nejdřív nepochopil, jak se z toho pije, tak jsme zkusili ten Nuk, z toho to teklo samo, tak si pak na to zvykl, že jsme už lahev s dudlem vůbec nepoužili.
elly
27. kvě 2009
Dobre ranko,

tak u nas se spalo celou noc, ja jsem byla taky brzy tuha.

Jinak my budeme curat na travicku v cz na zahradce 😃 ..uvidime. Jak pise Reru, Mike si curani zatim neuvedomuje...ale kakani uz docela jo....hned na me kouka a tlaci..tak hned bereme akci na nocnik 😃 jinak to zatim neresim.

Jo a pije taky jeste z dudlu..ale i ze sklenicky...s dudelem toho samozrejme vypije vic..tak kvuli tekutinam....hrnecky me odmita.tak nevim..uz jsem zkousela i jine..ale porad chce ten svuj...asi ho budu muset nejak zahrabat 😃
elly
27. kvě 2009
JO jeste jsem docitala...

Lelou tak to jsi byla pekna porodni baba....ja nevim, zda bych to zvladla...mas foto? 😉

Jani jo uz to neres...a omlouvam se nemusis..vsak vis, ze kdybych byla tam..tak snad nejsem tady ne? :-N 😉

Jinak planujete nejake dovolene?
elly
27. kvě 2009
NO my pujdeme za chvili papat.a pak spinkat a mamka jeste musi neco pokoupit...

Docela sviti slunicko, tak by to mohlo vydrzet a odpoledne bysme sli na prochazku.

Jake je u vas pocasi?
jana06
27. kvě 2009
Tak mě už smrádě spí.... Bodejť ne, když měl pohotovost už v 5:15 8-(

Oběd hodíme po spa a pak frrrčíme s Brňačkama do kavárny. Původně jsme měli vymyšlený výšlap na celý den, ale vzhledem k jpočasí jsme to odpískali. Je tady pod mrakem, ale dusno 😃
delikates
27. kvě 2009
Ahojky holky!u nás neprší ale je pod mrakem.Měli jsme jít taky na srazík ale nic z toho nebude.Chytly jsme s Míškou nějakou virozu .Mě vnoci bylo špatně a do toho mega průjem :-S Míša ráno začala zvracet-no děs běs,už do sebe valím Smectu a Míše jsem dala Kinedryl-to mi poradila její mudr.Naštěstí Luky je v pohodě. 🙂
Mějte se všichni líp jak my 🙂
janina7
27. kvě 2009
Ahoj 😉

Lelou....Elince obrovská gratulace k nočníkování,je to šikulka!!! x-)

Ještě k těm hrníčkům:mi hodně lidí tvrdilo,že ten kouzelný hrneček od Aventu nekape,tak jsem ho koupila,ale jak říkám pokaždé je z něho celá slitá,nechápu to,když ho otočím tak nekape,ale stačí s ním zatřást a teče,přišla na to hned.

Jo a my a nočník,no žádná sláva,nechce na něm vůbec sedět.ale když vidím,že tlačí tak ji tam posadím i s řevem,protože to je jediný způsob jak se vykadí,trpí totiž na zácpu(tu má po mě),takže chodí tak 1x za 3 dny,ale to takovým způsobem,že se postaví a nebo si lehne,ale nohy má úplně našponované,takže se vůbec nedivím,že jí to nejde.
Jo a ňuňu chce už asi od 3 měsíců jen na noc,teď ale má nějaké období,kdy si ho dudlá i přes den,ale to jen nachvíli a hned ho zase odnese zpátky do postýlky 🙂
janina7
27. kvě 2009
Jani06...užijte si kafíčko 🙂 a Del.to mě mrzí |-| snad Vás to brzy opustí.
janina7
27. kvě 2009
Jo a nevěděla jsem,že taky ještě kojíš 🙂 tak aspoň nejsem jediná odsud kdo má doma závisláčka.
valentovasasa
27. kvě 2009
tak zdravím - ode dneška jsem se naštvala a zavedla razantní režim plen - když jsme doma tak nedávám plínu (dneska první den a už nás to stálo asi 4 tepláčky)... 😞
elly
27. kvě 2009
Del tak az jste brzy zdravi 😉

Jani peknej srazek 😉
jana06
27. kvě 2009
Janina7, já jsem kojila přesně rok a 9 dní. Už nekojím... Jak jsi na to přišla? nebo to nebylo na mě?
On se mi malej pomalu odstavoval sám.
elly
27. kvě 2009
Jani 6..ne na tebe..na Deli 😉
jana06
27. kvě 2009
Ahááá, takže jsem se opět projevila jako tatarka, že 😃
Tak jako že jsem nic nenapsala, jo? 😉
misuge
27. kvě 2009
Ahojm jen jsem dočetla...no Amálka pije furt z flašky,njeraději, jinak už umí pítze všeho, ale máme zlozvyk, ne dudlík....ale usíná s flaškou čaje...a v noci se ještě jednou, dvakrát na čaj budí.....dneska je celé odpoledne u nás hezky a vylezlo dokonce i sluníčko, žádná šílená buřina nebyla, ale teď je šílený tlak, točí se mi hlava. =-)

Ketko, nějak nám ta návštěva u nás nevyšla :-N ...v tom březnu :-N ..nao srazík by byl fajn, bych konečně chtěla vidět toho Matýska naživo 😉

Ale já budu moct asi jen o víkendu s Amálkou :-|
jana06
27. kvě 2009
Ahoj holky, tak když tady kolují ty fotečky z různých srazíků, tak mi to taky nedá a šupnu vám sem taky jedny
chi,chi,chi

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 😉

http://vladimira1.rajce.idnes.cz/Sraz_v_kaviarn...

P.S. Vyhlašuji soutěž, kdo pozná Adama 😃
valentovasasa
27. kvě 2009
holky, mám dotaz - nechystá se někdy sraz?
janina7
28. kvě 2009
Ahojky 😉

Jani06...super srazík a Adámka jsem poznala 😉 je celý Ty x-)
Val..zatím o žádném nevím 😉

Holky si představte,že mě zase napadal přes IP někdo z bývalých holek ]-( a je to osoba do které by jste to v životě neřekly,no asi nemůže překousnout,že jsme tady taková dobrá parta 🙂

Dneska je tady zase krásně,hlásili sice málo stupňů,ale zatím to vypadá super,tak uvidíme co se z toho vyvrbí. Přeji Všem pěkný den x-)
jana06
28. kvě 2009
Takže vítězem jeee: Janina 😃

Krásné ránko, my za chvilku mrskáme pryč a budem tady až hoooodně pozdě večer.
margeautor
28. kvě 2009
Dobré ráno všem,

tady je teda pěkně zataženo :-|

Kubíček dneska vstával až v 5:45, takže jsem se trošku prospala. Včera jsme byli v divadle a bylo to super. Hlídala tchýně...chudák Kubíček... 🙂

Jinak my se taky přidáváme do klubu závisláčků na lahvi, taky umí pít ze všech ostatních pítek, akorát toho moc nevypije, takže lahvička s dudlíkem to jistí.

Holky, musím se pochlubit, už mám vybranou dovolenou...už se moc těším, nakonec jsme to vyřešili tak, že pojedu jenom s Kubíčkem a s Annikou a Balsiger k moři a až se vrátíme, tak pojedeme všichni do toho Švýcarska 🙂 Takže nakonec dopadne moře i Švýcarsko 🙂 S Balsiger pojedeme do Bulharska.
margeautor
28. kvě 2009
janino7: z toho napadání od holek si nic nedělej, zřejmě je žere, že se tu obejdeme i bez nich 😉 Mají přece co chtěly.
jana06
28. kvě 2009
Holky, už to nerozebírejte.
Já na to mám svůj názor. teď se nemůžu vypisovat, bo spěcháme, ale až zasednu k PC, tak ho určo napíšu. Snad do té doby vychladnu a bude to slušný..... ]-(
margeautor
28. kvě 2009
jani06: já už bych to tady taky nepitvala, jelikož na to ony dotyčné čekají... 🙂
margeautor
28. kvě 2009
jana06: a kam frčíte?
janina7
28. kvě 2009
Ahoj Marge a Jani 😉 .....no přesně tak,ani nevíš jak jsem v tom případě ráda,že už mezi nás nechodí.To je fakt hnus!!!!!!!! ]-(
margeautor
28. kvě 2009
jani: ale ony mezi nás ale chodí 😃
margeautor
28. kvě 2009
...asi jim ta jejich dáma nestačí 😃

Ale už fakt dost 😉
janina7
28. kvě 2009
Já vím,že nás špehují,myslím to tak,že si s nima už nemusíme psát.Samy si do té JEJICH diskuze nikoho nepustí,ale tady budou furt opruzovat,ale řeknu Ti ,že do té oné osoby bych to fakt neřekla.
margeautor
28. kvě 2009
Jani: to už máš jedno, vystačíme si tady i bez nich.

S tím srazíkem by to bylo docela fajn. Mohly bysme ho stihnout třeba v červnu. 😉 Nebo pak po prázdninách.
margeautor
28. kvě 2009
A já bych jela klidně i s dětma alespoň by byla sranda 😉