• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj, Míša taky pije z hrnečku Nuk na učení, ale jinak má i Avent, ten nekape, Nuk ano. Napije se i normálně ze sklinky, ale jen s mojí pomocí, lahev s dudlem na pití neměl nikdy, protože nejdřív nepochopil, jak se z toho pije, tak jsme zkusili ten Nuk, z toho to teklo samo, tak si pak na to zvykl, že jsme už lahev s dudlem vůbec nepoužili.
27. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak u nas se spalo celou noc, ja jsem byla taky brzy tuha.

Jinak my budeme curat na travicku v cz na zahradce :grinning: ..uvidime. Jak pise Reru, Mike si curani zatim neuvedomuje...ale kakani uz docela jo....hned na me kouka a tlaci..tak hned bereme akci na nocnik :grinning: jinak to zatim neresim.

Jo a pije taky jeste z dudlu..ale i ze sklenicky...s dudelem toho samozrejme vypije vic..tak kvuli tekutinam....hrnecky me odmita.tak nevim..uz jsem zkousela i jine..ale porad chce ten svuj...asi ho budu muset nejak zahrabat :grinning:
27. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO jeste jsem docitala...

Lelou tak to jsi byla pekna porodni baba....ja nevim, zda bych to zvladla...mas foto? :wink:

Jani jo uz to neres...a omlouvam se nemusis..vsak vis, ze kdybych byla tam..tak snad nejsem tady ne? :sweat_smile: :wink:

Jinak planujete nejake dovolene?
27. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO my pujdeme za chvili papat.a pak spinkat a mamka jeste musi neco pokoupit...

Docela sviti slunicko, tak by to mohlo vydrzet a odpoledne bysme sli na prochazku.

Jake je u vas pocasi?
27. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě už smrádě spí.... Bodejť ne, když měl pohotovost už v 5:15 :rolling_eyes:

Oběd hodíme po spa a pak frrrčíme s Brňačkama do kavárny. Původně jsme měli vymyšlený výšlap na celý den, ale vzhledem k jpočasí jsme to odpískali. Je tady pod mrakem, ale dusno :grinning:
27. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!u nás neprší ale je pod mrakem.Měli jsme jít taky na srazík ale nic z toho nebude.Chytly jsme s Míškou nějakou virozu .Mě vnoci bylo špatně a do toho mega průjem :confounded: Míša ráno začala zvracet-no děs běs,už do sebe valím Smectu a Míše jsem dala Kinedryl-to mi poradila její mudr.Naštěstí Luky je v pohodě. :slight_smile:
Mějte se všichni líp jak my :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Lelou....Elince obrovská gratulace k nočníkování,je to šikulka!!! :dizzy_face:

Ještě k těm hrníčkům:mi hodně lidí tvrdilo,že ten kouzelný hrneček od Aventu nekape,tak jsem ho koupila,ale jak říkám pokaždé je z něho celá slitá,nechápu to,když ho otočím tak nekape,ale stačí s ním zatřást a teče,přišla na to hned.

Jo a my a nočník,no žádná sláva,nechce na něm vůbec sedět.ale když vidím,že tlačí tak ji tam posadím i s řevem,protože to je jediný způsob jak se vykadí,trpí totiž na zácpu(tu má po mě),takže chodí tak 1x za 3 dny,ale to takovým způsobem,že se postaví a nebo si lehne,ale nohy má úplně našponované,takže se vůbec nedivím,že jí to nejde.
Jo a ňuňu chce už asi od 3 měsíců jen na noc,teď ale má nějaké období,kdy si ho dudlá i přes den,ale to jen nachvíli a hned ho zase odnese zpátky do postýlky :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani06...užijte si kafíčko :slight_smile: a Del.to mě mrzí :pensive: snad Vás to brzy opustí.
27. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nevěděla jsem,že taky ještě kojíš :slight_smile: tak aspoň nejsem jediná odsud kdo má doma závisláčka.
27. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zdravím - ode dneška jsem se naštvala a zavedla razantní režim plen - když jsme doma tak nedávám plínu (dneska první den a už nás to stálo asi 4 tepláčky)... :frowning2:
27. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del tak az jste brzy zdravi :wink:

Jani peknej srazek :wink:
27. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janina7, já jsem kojila přesně rok a 9 dní. Už nekojím... Jak jsi na to přišla? nebo to nebylo na mě?
On se mi malej pomalu odstavoval sám.
27. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani 6..ne na tebe..na Deli :wink:
27. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahááá, takže jsem se opět projevila jako tatarka, že :grinning:
Tak jako že jsem nic nenapsala, jo? :wink:
27. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojm jen jsem dočetla...no Amálka pije furt z flašky,njeraději, jinak už umí pítze všeho, ale máme zlozvyk, ne dudlík....ale usíná s flaškou čaje...a v noci se ještě jednou, dvakrát na čaj budí.....dneska je celé odpoledne u nás hezky a vylezlo dokonce i sluníčko, žádná šílená buřina nebyla, ale teď je šílený tlak, točí se mi hlava. :confused:

Ketko, nějak nám ta návštěva u nás nevyšla :sweat_smile: ...v tom březnu :sweat_smile: ..nao srazík by byl fajn, bych konečně chtěla vidět toho Matýska naživo :wink:

Ale já budu moct asi jen o víkendu s Amálkou :unamused:
27. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak když tady kolují ty fotečky z různých srazíků, tak mi to taky nedá a šupnu vám sem taky jedny
chi,chi,chi

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

http://vladimira1.rajce.idnes.cz/Sraz_v_kaviarni_27.05.2009/#IMG_2673.JPG

P.S. Vyhlašuji soutěž, kdo pozná Adama :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám dotaz - nechystá se někdy sraz?
27. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Jani06...super srazík a Adámka jsem poznala :wink: je celý Ty :dizzy_face:
Val..zatím o žádném nevím :wink:

Holky si představte,že mě zase napadal přes IP někdo z bývalých holek :angry: a je to osoba do které by jste to v životě neřekly,no asi nemůže překousnout,že jsme tady taková dobrá parta :slight_smile:

Dneska je tady zase krásně,hlásili sice málo stupňů,ale zatím to vypadá super,tak uvidíme co se z toho vyvrbí. Přeji Všem pěkný den :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže vítězem jeee: Janina :grinning:

Krásné ránko, my za chvilku mrskáme pryč a budem tady až hoooodně pozdě večer.
28. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno všem,

tady je teda pěkně zataženo :unamused:

Kubíček dneska vstával až v 5:45, takže jsem se trošku prospala. Včera jsme byli v divadle a bylo to super. Hlídala tchýně...chudák Kubíček... :slight_smile:

Jinak my se taky přidáváme do klubu závisláčků na lahvi, taky umí pít ze všech ostatních pítek, akorát toho moc nevypije, takže lahvička s dudlíkem to jistí.

Holky, musím se pochlubit, už mám vybranou dovolenou...už se moc těším, nakonec jsme to vyřešili tak, že pojedu jenom s Kubíčkem a s Annikou a Balsiger k moři a až se vrátíme, tak pojedeme všichni do toho Švýcarska :slight_smile: Takže nakonec dopadne moře i Švýcarsko :slight_smile: S Balsiger pojedeme do Bulharska.
28. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janino7: z toho napadání od holek si nic nedělej, zřejmě je žere, že se tu obejdeme i bez nich :wink: Mají přece co chtěly.
28. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už to nerozebírejte.
Já na to mám svůj názor. teď se nemůžu vypisovat, bo spěcháme, ale až zasednu k PC, tak ho určo napíšu. Snad do té doby vychladnu a bude to slušný..... :angry:
28. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani06: já už bych to tady taky nepitvala, jelikož na to ony dotyčné čekají... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jana06: a kam frčíte?
Ahoj Marge a Jani :wink: .....no přesně tak,ani nevíš jak jsem v tom případě ráda,že už mezi nás nechodí.To je fakt hnus!!!!!!!! :angry:
autor
jani: ale ony mezi nás ale chodí :grinning:
28. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...asi jim ta jejich dáma nestačí :grinning:

Ale už fakt dost :wink:
28. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,že nás špehují,myslím to tak,že si s nima už nemusíme psát.Samy si do té JEJICH diskuze nikoho nepustí,ale tady budou furt opruzovat,ale řeknu Ti ,že do té oné osoby bych to fakt neřekla.
28. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani: to už máš jedno, vystačíme si tady i bez nich.

S tím srazíkem by to bylo docela fajn. Mohly bysme ho stihnout třeba v červnu. :wink: Nebo pak po prázdninách.
28. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já bych jela klidně i s dětma alespoň by byla sranda :wink:
28. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek