Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
margeautor
28. kvě 2009
Ahoj holky,
Kubíček chrní a Vy nikde 😞
delikates
28. kvě 2009
Ahojky já jsem tady a budu si dělat kávičku dáš si taky?
reruna
28. kvě 2009
Ahoj, tak Míša spí, mám tu kafíčko a doufám, že chvilku ještě bude spinkat, je o čím dál lepší s tím usínáním ve velké posteli, dnes už ani nebrečel a usnul za chvilku. Přidala jsem fotku po ostříhání, no, snad tozase doroste, na léto to bude dobrý 😃
margeautor
28. kvě 2009
Holky já už jsem kafe měla dneska ráno na písku, tak si nedám 😉

rer: hezká práce. A neboj, do léta mu to doroste.

Jinak už jsem byla zaplatit zálohu na dovču 🙂
delikates
28. kvě 2009
Rer:dívala jsem se na fotku má to hodně zkrácené aspon mu nebude horko 🙂 To je šikula ,že spí sám v posteli
reruna
28. kvě 2009
jo, má to úplně nakraťučko. A Elly však my jsme na to byli dva, manžel mu držel ruce, jinak bych ho neostříhala, ale fakt jsem s tím strojkem dělala poprvé a podle toho to vypadá 😃 😃 , já jak jsem viděla, jak lítají ty chuchvalce vlasů, tak jsem myslela, že omdlím, ale už jsem to musela dodělat, no příště vyberem větší nástavec 😃
reruna
28. kvě 2009
se srazíkem nevím, jestli to bude s dětma a někde blízko, tak možná, ale nic neslibuju, já a cestování aještě s malým ]-(
reruna
28. kvě 2009
deli jo, ale musím tam být s ním, než usne a večer ještě spí náma v ložnici v postýlce
margeautor
28. kvě 2009
Reru, neboj, nějak to zvládneš 😉
valentovasasa
28. kvě 2009
holky, koukám, že většina z vás je z Moravy... 😞
tak to nechám na vás jak se dohodnete - podle toho bych viděla jestli dorazím, nebo ne - přeci jen je to na druhé straně republiky - jsem z UL.
margeautor
28. kvě 2009
holky, něco jsem našla a vypadá to tam docela hezky

http://www.e-chalupy.cz/beskydy/dolni-becva-uby...
margeautor
28. kvě 2009
Ale je to dost z ruky
delikates
28. kvě 2009
Marge:vypadá to moc pěkně,kámoška tak jezdí každý rok na nějakou chatu a je maximálně spokojená 🙂
margeautor
28. kvě 2009
del:akorát ta doprava :-|
delikates
28. kvě 2009
no to už je horší :-|
delikates
28. kvě 2009
To by chtělo mít tak svoji chatičku 🙂
margeautor
28. kvě 2009
hlavně bysme se měly nejdřív domluvit kolik nás pojede a kdy a pak bude to hledání lepší 🙂
elly
28. kvě 2009
Tak jsem zpatky..jsem vsechno poridila...tak mam zitra klid. :-p

Reru dobrej sestrih 😃 ..ja davam u nas navstvec cislo 3-4..je to akorat 😉

Koukam, tady uz se organizuje.. 🙂
reruna
28. kvě 2009
tak Míša je dneska nějak brzo vzhůru. ke srazíku se zatím nevyjadřuji, počkám, co navrhnete a uvidím, taky mi nemusí být dobře, co já vím, v těhu je možné všechno, takže na mě se neohlížejte a najděte si, co bude vyhovovat většině. Tak ahoj.
elly
28. kvě 2009
Mike ted spal 2 hodky.

No ja taky nejak nebudu moct..max v zari..ted jsem si uz volno vybrala.. :-S
janakade
28. kvě 2009
Ahoj holky...snad nevadí, že sem zase po dlouuuuhé době nakukuji 😉
A vidím těhulku....VELIKÁ GRATULACE 🙂 ...to je krááásné ...pořád mne to "dostává"..jaké jsou to zázraky
x-)
janakade
28. kvě 2009
Je tu více těhule? Už jsou některé děti tak šikovné, že se zahodily plenky? 😉 Jsem zvědavá...Terča je super holka (jako asi každá), ale plenky má, ještě to nechápe a když si čůrá po nohách, tak jen stojí, kouká a vykládá "co to jé?" 😃 😃 😃
janakade
28. kvě 2009
...tak tu žádná nejste...škoda. Ale trošku jsem Vás pročetla a vidím, že s nočníkem bojujete asi stejně 🙂 To jsem ráda 😉
Mějte se všechny moc hezky a já se pokusím nakouknout va "lepší dobu" 😉
Těhulkám držím všechny pěstičky...je to kráááása...já plánuju těhotnět na Terčiny narozky 😃 😃 😃 a dááál...nečekám první pokus 😃 😃 😃
Tak ahoj a držte se Jana
janakade
28. kvě 2009
🙂 páještě jednou...jen jsem nakoukla jestli nááááhodou...Terča dnes nějak pospává...
misuge
28. kvě 2009
Ahoj x-) ..ty jo, hezky jste se rozprndaly x-)

Než jsem dočetla 🙂

Tak....pro srazík jsem všemi deseti a samo s dětmi...bude prča..s Amálkouje teď děsná sranda a jak jich bude po kupě více, tak to bude bezva x-)
Janino netrap se a neřeš neřešitelné, ju? 😉
Původně jsem se bavily, že bybylo něco fajn na půl cesty, kolem Pardubic?
Myslím, teda nevím jestli si to dobře pamatuji 😉
a nebo jsou přímo penziony, které jsou uzpůsobené na dovolené s malými dětmi :-N 😃
Co se táká termínu, tak asi se netrefíme, protože každý má někdy dovču...ale možná se pletu, nechám to navás a já se pokusím přizpůsobit 😉
Marge to Bulharsko vypadá dost dobře a i ta cena je dobrá...to je definitivní ta cena? A nebo k tomu budou ještě poplatky?
Lelou gratulace....zkusíme to asi na dovči na chatě tuto metodu 😉

Janakade moooooooooc ráda tě vidím, omlouvámse, že to neodpovídám na emaily, ale nestíhám, některé přečtu...ale pak už nemám čas oppovědět 😉
Jdu kouknout na Terezku...už bydlíte? Jo a taky na Kubíčka... x-)
delikates
28. kvě 2009
Ahojky 🙂 tak Lukysa jsem dala asi před hodinou spát ale jen sem napsala na Zlín a okolí 🙂 a on se vzbudil takže jsem nestíhala napsat i sem a to jsem chtěla ještě žehlit musím to udělat zítra :-p takže zítra hromady práce 8-( 😞 no ano nemluvím 😞 ]-( !!!!!!!!! doufám že aspon v sobotu bude pohoda klídek 😃 😉
misuge
28. kvě 2009
A tak furt dokola, co Deli?
Já jsem taky dneska gruntovala, jak jsem přišla z práce, zítra mi přijedou miláčci z chaty, tak ať můžou udělat zase bordýlek 😎 😃
delikates
28. kvě 2009
jasný jejich zlatá to za ně uklidí
misuge
28. kvě 2009
Janakade, tu poslední fotečku od terky jsem viděla, to je těsně po tom, co jsi ji dal ostříhat, co?
Marge suproš fotky, a co ten hotýlek co máš v albíku a jak píšeš... je tam vše pro děti.....byl moc drahý? =-)
Jdu si natáhnout kostičky.....
Nevíte , kdy se vrací Lucija z té Třebové?