• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
autor
Ahoj holky,
Kubíček chrní a Vy nikde :frowning2:
28. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem tady a budu si dělat kávičku dáš si taky?
28. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Míša spí, mám tu kafíčko a doufám, že chvilku ještě bude spinkat, je o čím dál lepší s tím usínáním ve velké posteli, dnes už ani nebrečel a usnul za chvilku. Přidala jsem fotku po ostříhání, no, snad tozase doroste, na léto to bude dobrý :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já už jsem kafe měla dneska ráno na písku, tak si nedám :wink:

rer: hezká práce. A neboj, do léta mu to doroste.

Jinak už jsem byla zaplatit zálohu na dovču :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rer:dívala jsem se na fotku má to hodně zkrácené aspon mu nebude horko :slight_smile: To je šikula ,že spí sám v posteli
28. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, má to úplně nakraťučko. A Elly však my jsme na to byli dva, manžel mu držel ruce, jinak bych ho neostříhala, ale fakt jsem s tím strojkem dělala poprvé a podle toho to vypadá :grinning: :grinning: , já jak jsem viděla, jak lítají ty chuchvalce vlasů, tak jsem myslela, že omdlím, ale už jsem to musela dodělat, no příště vyberem větší nástavec :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
se srazíkem nevím, jestli to bude s dětma a někde blízko, tak možná, ale nic neslibuju, já a cestování aještě s malým :angry:
28. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli jo, ale musím tam být s ním, než usne a večer ještě spí náma v ložnici v postýlce
28. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Reru, neboj, nějak to zvládneš :wink:
28. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukám, že většina z vás je z Moravy... :frowning2:
tak to nechám na vás jak se dohodnete - podle toho bych viděla jestli dorazím, nebo ne - přeci jen je to na druhé straně republiky - jsem z UL.
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, něco jsem našla a vypadá to tam docela hezky

http://www.e-chalupy.cz/beskydy/dolni-becva-ubytovani-chalupa-pronajmuti-0788.php
28. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale je to dost z ruky
28. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge:vypadá to moc pěkně,kámoška tak jezdí každý rok na nějakou chatu a je maximálně spokojená :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
del:akorát ta doprava :unamused:
28. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už je horší :unamused:
28. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by chtělo mít tak svoji chatičku :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně bysme se měly nejdřív domluvit kolik nás pojede a kdy a pak bude to hledání lepší :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpatky..jsem vsechno poridila...tak mam zitra klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reru dobrej sestrih :grinning: ..ja davam u nas navstvec cislo 3-4..je to akorat :wink:

Koukam, tady uz se organizuje.. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Míša je dneska nějak brzo vzhůru. ke srazíku se zatím nevyjadřuji, počkám, co navrhnete a uvidím, taky mi nemusí být dobře, co já vím, v těhu je možné všechno, takže na mě se neohlížejte a najděte si, co bude vyhovovat většině. Tak ahoj.
28. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mike ted spal 2 hodky.

No ja taky nejak nebudu moct..max v zari..ted jsem si uz volno vybrala.. :confounded:
28. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...snad nevadí, že sem zase po dlouuuuhé době nakukuji :wink:
A vidím těhulku....VELIKÁ GRATULACE :slight_smile: ...to je krááásné ...pořád mne to "dostává"..jaké jsou to zázraky
:dizzy_face:
28. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu více těhule? Už jsou některé děti tak šikovné, že se zahodily plenky? :wink: Jsem zvědavá...Terča je super holka (jako asi každá), ale plenky má, ještě to nechápe a když si čůrá po nohách, tak jen stojí, kouká a vykládá "co to jé?" :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak tu žádná nejste...škoda. Ale trošku jsem Vás pročetla a vidím, že s nočníkem bojujete asi stejně :slight_smile: To jsem ráda :wink:
Mějte se všechny moc hezky a já se pokusím nakouknout va "lepší dobu" :wink:
Těhulkám držím všechny pěstičky...je to kráááása...já plánuju těhotnět na Terčiny narozky :grinning: :grinning: :grinning: a dááál...nečekám první pokus :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ahoj a držte se Jana
28. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: páještě jednou...jen jsem nakoukla jestli nááááhodou...Terča dnes nějak pospává...
28. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :dizzy_face: ..ty jo, hezky jste se rozprndaly :dizzy_face:

Než jsem dočetla :slight_smile:

Tak....pro srazík jsem všemi deseti a samo s dětmi...bude prča..s Amálkouje teď děsná sranda a jak jich bude po kupě více, tak to bude bezva :dizzy_face:
Janino netrap se a neřeš neřešitelné, ju? :wink:
Původně jsem se bavily, že bybylo něco fajn na půl cesty, kolem Pardubic?
Myslím, teda nevím jestli si to dobře pamatuji :wink:
a nebo jsou přímo penziony, které jsou uzpůsobené na dovolené s malými dětmi :sweat_smile: :grinning:
Co se táká termínu, tak asi se netrefíme, protože každý má někdy dovču...ale možná se pletu, nechám to navás a já se pokusím přizpůsobit :wink:
Marge to Bulharsko vypadá dost dobře a i ta cena je dobrá...to je definitivní ta cena? A nebo k tomu budou ještě poplatky?
Lelou gratulace....zkusíme to asi na dovči na chatě tuto metodu :wink:

Janakade moooooooooc ráda tě vidím, omlouvámse, že to neodpovídám na emaily, ale nestíhám, některé přečtu...ale pak už nemám čas oppovědět :wink:
Jdu kouknout na Terezku...už bydlíte? Jo a taky na Kubíčka... :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak Lukysa jsem dala asi před hodinou spát ale jen sem napsala na Zlín a okolí :slight_smile: a on se vzbudil takže jsem nestíhala napsat i sem a to jsem chtěla ještě žehlit musím to udělat zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže zítra hromady práce :rolling_eyes: :frowning2: no ano nemluvím :frowning2: :angry: !!!!!!!!! doufám že aspon v sobotu bude pohoda klídek :grinning: :wink:
28. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak furt dokola, co Deli?
Já jsem taky dneska gruntovala, jak jsem přišla z práce, zítra mi přijedou miláčci z chaty, tak ať můžou udělat zase bordýlek :sunglasses: :grinning:
28. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný jejich zlatá to za ně uklidí
28. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janakade, tu poslední fotečku od terky jsem viděla, to je těsně po tom, co jsi ji dal ostříhat, co?
Marge suproš fotky, a co ten hotýlek co máš v albíku a jak píšeš... je tam vše pro děti.....byl moc drahý? :confused:
Jdu si natáhnout kostičky.....
Nevíte , kdy se vrací Lucija z té Třebové?
28. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek