Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
delikates
28. kvě 2009
chtěla jsem napsat zlatá mamča,u nás se spustil strašný liják :-p
misuge
28. kvě 2009
Deli...to víš, že jo...a ráda 😉
Dneska ke men došla mrcha..bolí mne břicho a záda od šesti jsem na nohou, jdu na zprávy na gaučing
delikates
28. kvě 2009
Jasně hod relax já jdu taky na gaučing 😃
lelou
28. kvě 2009
ahojky babulky 😉
musim vam pisnout dnesni zazitek s nocnikovanim 😃
sli jsme na nakupy do tesca a taky koupit novy nocnik protoze me uz nebavi tahat nocni ze zahrady domu a naopak. kdyz sme nocnik vybirali tak Ella hlasi lulu, tak sme ho hned pokrtili a prez pokladny sli s plnym nocnikem a pokladni se doost divila a hooodne nasmala, to tam asi nema kazdy den 😃
zatim paaaaa
delikates
28. kvě 2009
Lelu:výborný zažitek 😃 🙂 !malá Ellenka je šikulka 😃 🙂 chtěla bych vidět obličej té pokladní 😃 😃 😃 😃 😃
margeautor
28. kvě 2009
Ahoj holky,

tak Kubajz už chrní... :-p Dneska byl jako vyměněný, nevím co s ním tchýně včera dělala...vůbec nechtěl jíst, plakal u koupání...vůbec ho nepoznávám :-|

Misu, hotel je fakt super, akorát ty bazény jsou hned u toho pískoviště s průlezkama takže musíš prcky hlídat. Nevím, jak vaše děti ale Kubíčka voda hrozně láká 🙂
http://www.penzionzavodou.cz/ubytovani.html
úplně nejlevnější to tam není ale je to fakt super, možná bysme mohly udělat sraz tam, šly bysme se podívat do zoo a odpo bysme byly na zahradě, třeba bysme dostaly množstevní slevu 😉
margeautor
28. kvě 2009
lel: tak to je super zážitek z krámu 😃
margeautor
28. kvě 2009
Jdu se napapat a pak ještě mrknu...i když je ordinace.... ]-(
delikates
28. kvě 2009
Marge: no ten penzion je kouzelný x-)
margeautor
28. kvě 2009
del: je to tam fak super 🙂 Klidně bych tam jela.
misuge
28. kvě 2009
Lelou 😃 ..ještě, že se do něho nevykakala 😃

No my jsem chtěli do té ZOO na výlet už dávno, takmne napadlo, že by jsme mohly jet i s muži :-N =-)
L. by totiž bylo líto, že by do té ZOO taky nejel a naví by pro nás bylo lepší tam dojet asi autem...
Hm jak je to vlastně z Ovy daleko?
jsem slabší na zeměpis, kouknu na mapy
jana06
28. kvě 2009
Hoj, nedá mi to se nepochlubit. Dávala jsem do alba novou fotku.
Jsem včera koupila Adamsonovi pláštěnku (dětské zboží = asi 100% přirážka :-p ). Je v ní prčovní.
A dokonce jsme ji dneska i prubli, když jsme šli od R z práce, kde jsme byli zkouknout připravovanou výstavku na víkend a na akci Dny otevřených dveří u HZS a taky mu při té příležitosti odnést papu
delikates
28. kvě 2009
Jani:malému to fakt sekne 😉 určitě tu pláštěnku využije má ted pořád pršet
margeautor
29. kvě 2009
Dobré ráno maminy,

u nás dneska budíček v šest, tak super.

Jani, pláštěnka je super a Adámkovi moc sluší 😉

Holky, chtěla bych dneska udělat Kubíčkovi k obědu Pangase, poraďte mi nějaký dobrý recept, díky. 🙂
margeautor
29. kvě 2009
Kubíček se dneska probudil s úplně zalepeným očičkem, tak nevím, jestli s ním mám jít k mudře nebo co. Ale oko má normální, tak asi uvidím, co bude po poledním spánkujavascript:addEmoticon(😅','vBody')
reruna
29. kvě 2009
Ahoj, marge s tím okem nevím, aby to nebyl zánět spojivek? Já dělám pangase na pánvičce, bud jen tak nebo obalenýho v hladké mouce s drceným kmínem, ale dobrý je i pečený v troubě.
reruna
29. kvě 2009
Dnes je venku hrozná zima, 6 stupnu a deštivo, a to jsme chtěli jet na výlet po nákupech, tak nevím... 😞
elly
29. kvě 2009
Dobre ranko,

my vstavali taky v 6:15 ...uz peru...

Ted mam pauzu na kavco.

Jani pekne foto 😉

Marge..hm driv se kapala borova voda ne? No nevim to presne...mozna maji nejake homeopatika...

U nas je krasne x-)

Taky me ceka nakup..vyrazime tak neco o 10..
margeautor
29. kvě 2009
teda venku je pěkně hnusně a tady nikde nikdo 😞
delikates
29. kvě 2009
Ahojky!U nás je taky hnusně pěkně lije.Vrátila jsem se ted z venku byla jsem na poště v bance atd.Odpoledne aspon nikam nemusím.
Marge:malý už má to očko o.k.?
janulas
29. kvě 2009
ahoj holky, moc vás vsechny zdravíme, vcera jsem se vrátili z dovolené, byli jsme v takových Bungalovech u Uh. Hradiste, bylo super, az poslední den nic moc pocásko, ale deti to v pohode zvládli a já si taky trochu odpocla, jinak peru asi ctvrtou pracku, je to maso, kolik jsme toho uspinili 😃
delikates
29. kvě 2009
Ahojky Janulo!To je dobře,že jste si to užili.Pračka je v pohodě horší je to žehlení -aspon pro mě.
janulas
29. kvě 2009
deli...no to más recht 😃
marta82
29. kvě 2009
Ahojky,cely tyden-skoro cely,nam nesel internet. Ted nemam cas,ale vecer kouknu a doctu. Pa
janulas
29. kvě 2009
ahojte, tak tady je celý den pod mrakem, tak jsem s nimi jela aspon nakoupit do Tesca, a poprvé mi sedeli oba v jednom kosi, jsem to zkusila a ono joooooooooo 😃 Tomino normálne jak sedávají deti a Maja dole v kosi s nákupem 😃 chvílemi byla zoufalá, ale neplakala, a dostala úplatek, takze mám z toho dobrý pocit, ze jsem tam netrapcila s mega velkým kocárem, kterým horko tezko nekde projedu :-N
delikates
29. kvě 2009
Janulas:tak tos zvládla na výbornou s tím košíkem.S kočárem to musí být fakt děs 🙂 A číms ji uplatila Maju?
marta82
29. kvě 2009
Ahojky,tak jsem docetla,jsem rada ze je tu nas vic.
Janul:ja mivam Zdendu taky tak jak ty Maju. Akorat kdyz tam dam treba rohliky,tak hned chce,tak vzdy kousek odlomim 🙂 ale to asi kazde dite
Co se tyka plenek,tak obcas je temer cely den bez pleny,ale treba i 3x mi pocura koberec,i kdyz ma nocnik hned vedle. Proste se ho musim ptat a posazovat kazdou chvili,aby to bylo O.K. Tak zatim je mu 20 mesicu,tak jeste je cas,treba za 2 mes.uz to bude dobry jako u Lelou
janulas
29. kvě 2009
marta...uplácela jsem ji vsím mozným 😃 byl to pro ni nezvyk, ale snad príste to bude lepsí, dostala kinder rez, a rohlík, ale strasne chtela krupky, ty papkala az doma 😃
dala jsem nové fotky holky moje 😎
delikates
29. kvě 2009
Janulo:moc hezké fotečky.Tomino je stejný pískomil jak náš Luky-má pak písek úplně všude 😃 Hrozně to letí za chvilku už jim budou dva roky to ani není možné 🙂 Jak jsem měla dceru tak mi tto tak rychle neutíkalo
marta82
29. kvě 2009
Janil: Tomino je fakt velkej,kolik meri? zdenda ma 90 cm,rekla bych taky dost velkej. Jinak super fotky