• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
chtěla jsem napsat zlatá mamča,u nás se spustil strašný liják :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli...to víš, že jo...a ráda :wink:
Dneska ke men došla mrcha..bolí mne břicho a záda od šesti jsem na nohou, jdu na zprávy na gaučing
28. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně hod relax já jdu taky na gaučing :grinning:
28. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babulky :wink:
musim vam pisnout dnesni zazitek s nocnikovanim :grinning:
sli jsme na nakupy do tesca a taky koupit novy nocnik protoze me uz nebavi tahat nocni ze zahrady domu a naopak. kdyz sme nocnik vybirali tak Ella hlasi lulu, tak sme ho hned pokrtili a prez pokladny sli s plnym nocnikem a pokladni se doost divila a hooodne nasmala, to tam asi nema kazdy den :grinning:
zatim paaaaa
28. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lelu:výborný zažitek :grinning: :slight_smile: !malá Ellenka je šikulka :grinning: :slight_smile: chtěla bych vidět obličej té pokladní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak Kubajz už chrní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska byl jako vyměněný, nevím co s ním tchýně včera dělala...vůbec nechtěl jíst, plakal u koupání...vůbec ho nepoznávám :unamused:

Misu, hotel je fakt super, akorát ty bazény jsou hned u toho pískoviště s průlezkama takže musíš prcky hlídat. Nevím, jak vaše děti ale Kubíčka voda hrozně láká :slight_smile:
http://www.penzionzavodou.cz/ubytovani.html
úplně nejlevnější to tam není ale je to fakt super, možná bysme mohly udělat sraz tam, šly bysme se podívat do zoo a odpo bysme byly na zahradě, třeba bysme dostaly množstevní slevu :wink:
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lel: tak to je super zážitek z krámu :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se napapat a pak ještě mrknu...i když je ordinace.... :angry:
28. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge: no ten penzion je kouzelný :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
del: je to tam fak super :slight_smile: Klidně bych tam jela.
28. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lelou :grinning: ..ještě, že se do něho nevykakala :grinning:

No my jsem chtěli do té ZOO na výlet už dávno, takmne napadlo, že by jsme mohly jet i s muži :sweat_smile: :confused:
L. by totiž bylo líto, že by do té ZOO taky nejel a naví by pro nás bylo lepší tam dojet asi autem...
Hm jak je to vlastně z Ovy daleko?
jsem slabší na zeměpis, kouknu na mapy
28. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, nedá mi to se nepochlubit. Dávala jsem do alba novou fotku.
Jsem včera koupila Adamsonovi pláštěnku (dětské zboží = asi 100% přirážka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Je v ní prčovní.
A dokonce jsme ji dneska i prubli, když jsme šli od R z práce, kde jsme byli zkouknout připravovanou výstavku na víkend a na akci Dny otevřených dveří u HZS a taky mu při té příležitosti odnést papu
28. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:malému to fakt sekne :wink: určitě tu pláštěnku využije má ted pořád pršet
28. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno maminy,

u nás dneska budíček v šest, tak super.

Jani, pláštěnka je super a Adámkovi moc sluší :wink:

Holky, chtěla bych dneska udělat Kubíčkovi k obědu Pangase, poraďte mi nějaký dobrý recept, díky. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kubíček se dneska probudil s úplně zalepeným očičkem, tak nevím, jestli s ním mám jít k mudře nebo co. Ale oko má normální, tak asi uvidím, co bude po poledním spánkujavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')
29. kvě 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, marge s tím okem nevím, aby to nebyl zánět spojivek? Já dělám pangase na pánvičce, bud jen tak nebo obalenýho v hladké mouce s drceným kmínem, ale dobrý je i pečený v troubě.
29. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je venku hrozná zima, 6 stupnu a deštivo, a to jsme chtěli jet na výlet po nákupech, tak nevím... :frowning2:
29. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

my vstavali taky v 6:15 ...uz peru...

Ted mam pauzu na kavco.

Jani pekne foto :wink:

Marge..hm driv se kapala borova voda ne? No nevim to presne...mozna maji nejake homeopatika...

U nas je krasne :dizzy_face:

Taky me ceka nakup..vyrazime tak neco o 10..
29. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda venku je pěkně hnusně a tady nikde nikdo :frowning2:
29. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!U nás je taky hnusně pěkně lije.Vrátila jsem se ted z venku byla jsem na poště v bance atd.Odpoledne aspon nikam nemusím.
Marge:malý už má to očko o.k.?
29. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc vás vsechny zdravíme, vcera jsem se vrátili z dovolené, byli jsme v takových Bungalovech u Uh. Hradiste, bylo super, az poslední den nic moc pocásko, ale deti to v pohode zvládli a já si taky trochu odpocla, jinak peru asi ctvrtou pracku, je to maso, kolik jsme toho uspinili :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Janulo!To je dobře,že jste si to užili.Pračka je v pohodě horší je to žehlení -aspon pro mě.
29. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli...no to más recht :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,cely tyden-skoro cely,nam nesel internet. Ted nemam cas,ale vecer kouknu a doctu. Pa
29. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak tady je celý den pod mrakem, tak jsem s nimi jela aspon nakoupit do Tesca, a poprvé mi sedeli oba v jednom kosi, jsem to zkusila a ono joooooooooo :grinning: Tomino normálne jak sedávají deti a Maja dole v kosi s nákupem :grinning: chvílemi byla zoufalá, ale neplakala, a dostala úplatek, takze mám z toho dobrý pocit, ze jsem tam netrapcila s mega velkým kocárem, kterým horko tezko nekde projedu :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulas:tak tos zvládla na výbornou s tím košíkem.S kočárem to musí být fakt děs :slight_smile: A číms ji uplatila Maju?
29. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem docetla,jsem rada ze je tu nas vic.
Janul:ja mivam Zdendu taky tak jak ty Maju. Akorat kdyz tam dam treba rohliky,tak hned chce,tak vzdy kousek odlomim :slight_smile: ale to asi kazde dite
Co se tyka plenek,tak obcas je temer cely den bez pleny,ale treba i 3x mi pocura koberec,i kdyz ma nocnik hned vedle. Proste se ho musim ptat a posazovat kazdou chvili,aby to bylo O.K. Tak zatim je mu 20 mesicu,tak jeste je cas,treba za 2 mes.uz to bude dobry jako u Lelou
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marta...uplácela jsem ji vsím mozným :grinning: byl to pro ni nezvyk, ale snad príste to bude lepsí, dostala kinder rez, a rohlík, ale strasne chtela krupky, ty papkala az doma :grinning:
dala jsem nové fotky holky moje :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo:moc hezké fotečky.Tomino je stejný pískomil jak náš Luky-má pak písek úplně všude :grinning: Hrozně to letí za chvilku už jim budou dva roky to ani není možné :slight_smile: Jak jsem měla dceru tak mi tto tak rychle neutíkalo
29. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janil: Tomino je fakt velkej,kolik meri? zdenda ma 90 cm,rekla bych taky dost velkej. Jinak super fotky
29. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek