• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
bré ránko :angry: !!!!!!!tak dneska je u nás hrozné počasí pořád jen lije a lije :angry: Míša ma prujem tak doufám že ji to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Lukys je celkem honý ale mrzí mě že nemůžeme jít ven :frowning2:
30. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás taky hnusně, lije celou noc a ted taky a je děsná zima :angry: Včera jsme nakonec jeli, ale taky jsme zmokli, byli jsme v Novém Jičíně, podívat se na kočárky, moc se mi líbí Caren s podvozkem Oring, asi do něho půjdu.
30. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak míša má asi 87 cm a váží 11 kg
30. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo moc hezké fotky :slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj potrebuji pomoct...jak mam prepnout z anglicke na ceskou klavesnici mala mi to pomackala a ja mam okno a potrebuji se dostat do banky dik :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukala jsem do alba , janulas super foty muselo tam bzt fajn..mala ypiva uy tricet minut v postzlce a nechce se ji spat :grinning: ...jo a pomalu lez :dizzy_face: e slunko

Ami vazi 13 a pul :sweat_smile: ..po nemoci tz dve kila, ktere shodila uz zase nabrala
30. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mám, ale i tak díky...Hezký víkend přejeme :sunglasses:
30. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Počasí na h...o :unamused:

Janul.....super fotečky :dizzy_face: a teda jako fakt baskeťák :slight_smile:

Dneska jsem se nasrala a asi půjdu omrknout nějaký koberec do kuchyně,sice jsem proti kobercům,ale v kuchyni a předsíni máme dlažbu a dneska malá uklouzla a praštila se se do hlavy :unamused: sice né moc,ale přesně tohle jsem čekala.Už dávno jsem ho chtěla koupit,ale manža furt,že koberec né,tak teď už se ho vůbec nebudu ptát a koupím ho.Ono je to přece jenom rozdíl když spadne na plovoučku a na koberec než na dlažbu.
Teď spí,vypadala v pohodě akorát jsem si všimla jak jsem ji ukládala,že tam má červený flek vzadu na hlavičce.
30. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misu:zrovna jsem ti chtela napsat,jak prepnout a koukam,ze uz to mas,sikulka.
Jo pocasi je na nic,porad jen prsi a je zima,sla jsem i trosku pritopit malymu na koupani
30. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul,snad to bude o.k., ..hm mi Amálka uklouzla i na plovoučce :unamused:
Taky furt hlídám, jetsli ěkde nekápla s čajem...jo a my dneska taky celý den bez plíny...je po obědě na spaní měla...no a dvakrát jen nehoda, poprvé říksls potichu ee...no a pak v zápalau hry ,, kdy jsem blbly s bublifukem,tak začla čuret a hlásit pozdě, ale zbytek dočurala už do nočíku :slight_smile:
Jdu koukat na Brigite Johnson :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré rano :slight_smile: !!!!!!!!!

Včera jsme byli u babičky ve Zlíně :slight_smile: Lukys si tam hrál se stavebnicí a magnetickou tabulkou takže celkem byl hodný :slight_smile: no a jak jsme se vrátili tak šel sám do postele lehl si :slight_smile: :dizzy_face: zachvilu jsme přišla a on spal :grinning: potom se celkem vzbudil ale chvilu vydržel no to by mohl dělat každý večer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, deli taky jsme včera byli u babyičky, bylo tak nějak všelijak, tak jsme aspon byli na návštěvě, Míša byl taky hodný, dneska zas leje. Ségra má dopoledne vítání občánků, malej má tři měsíce, tak se možná pujdem kouknout.
Na dalžbu bych taky asi dala koberec, jednou mi Míša spadl v koupelně na dlažbě a měl na čele pořádnou modřinu, na plovoučce ale taky padá každou chvíli, ale většinou na zadek nebo kolena, tam má modřin, že by si někdo mohl myslet, že ho doma snad bijem :slight_smile: , ale on kažou chvíli o něco zakopne, hlavně o svoje rozházené hračky :slight_smile:
31. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tady hnus :unamused:

Natálka je v pohodě,taky někdy padá i na plovoučce,ale na té dlažbě to je horší :confounded: .
Včera jsem to oznámila P a to jste měly slyšet :unamused: jsme se dohádali :angry: že radši nainstaluje před kuchyň zábranu :rolling_eyes: chápete to?já věčně v kuchyni a Natálka samo se mnou,tak si vůbec nedovedu představit,že bych ji tam nepustila,ta by řvala jak tygr.

Misu....teda,to už je Amálka fakt šikulka s tím nočníkováním :dizzy_face:
Reru...užijte si vítání :wink:

Smažím bramboráky,jsem na ně dostala chuť :wink:
31. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, Misu s čůráním jste šikuly!! jinak já mám na svém notasu taky přeplou klávesniici a neumím to,ale je to nějak zablokované v nastavení windowsů :angry: dneska jsme zase dojeli k našim, ted dali obídka, hovězí polívku a pečený stehno s bramborama, Tomi snědl celý, Maja jen tak okousala, zbytek si dojím já že :grinning: jinak se nemužu vyhrabat doma z toho praní žehlení je to děs, jak je hnusně tak to dlouho schne a nestíhám :angry:
reru, at dobře se ségrou přivítáte.... a jak ty se cítíš, utíká ti to těhu? už cítíš pohyby??
31. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme přivítali synovečka, konečně už přestalo pršet, tak jak se Míša vzbudí, možná se bude i dát jít ven. Janulas já už cítím pohyby od 18 tt a ted už teda docela pořádné kopance. Těhu mi utíká, ani nemám moc čas o tom přemýšlet, Míša mi dává zabrat. Ale kočárky okukujem, už mám i vybraný, ten starý byl hrozně těžký a taky ta vložná taška moc malá, oblečky po Míšovi a po synovci mám už nachystané.
31. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Misu, vy jste šikulky s tím nočníkováním :dizzy_face:

Tady je taky hnusně, už mě to počasí pěkně se..., mám akorát tak zaděláno na nějakou depku :angry:

Z pátku na sobotu tady byla kamarádka, co mi byla za svědka na svatbě, s přítelem, bylo to fajn, i přes déšť a hnusnou zimu jsme večer grilovali v pergole, sice v zimních bundách, ale zahřívali jsme se statečně bowlí, tak se to i dalo :grinning:

Jani, pošli jeden bramborák i sem, dala bych si :wink: Jinak moc děkuju za info o tý alergologii, jsi zlato :dizzy_face: Teď už aspoň vim, do čeho jdem :slight_smile:

Jinak ta dlažba, to je pěkně blbý, taky bych byla pro koberec. Mě stačí že máme plovoučku a Mates je taky samá modřina, hlavně na nohách, páč on běží a pak rovnou na kolena, ne že by se třeba zastavil a pak si kleknul, to by mu asi zabralo moc času kaskadérovi :grinning:

Jo a k tomu srazíku, moc se mi líbí odkaz od Marge na ten penzion :wink: Já nebudu moct týden od 20.6., to jedem k Luciji, pak od 17. do 23. srpna, to jedem do Adršpachu a pak někdy v září, to bysme chtěli na Šumavu, ale to nemáme ještě termín. Jinak já pojedu klidně s malým i s manželem, klidně i sama nebo jenom s malým, tohle je mi celkem jedno :wink:

A Míšo, až budem u Lucky, tak bys konečně mohla vidět Máťu live, tak to se ještě domluvíme :wink:

Já se zatím loučím, jdu nachystat věci, až se Matýs probudí, tak razíme pro změnu k babičce :wink: Pa!
31. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babule :wink:
hlasim, ze na srazik bych rada s detma, beru obe mensi :wink: a kdyz pojedou tatkove, tak ho vemu taky :wink:
nemuzu 25.6 a od pulky cervence do zacatku srpna, to jede Lara na tabor, jinak asi kdykoli
ten penzion je krasny, ale ta cena uz mene :unamused: , brala bych neco mene luxus. teda moje penezenka by to brala :sweat_smile:
nocnikovani je super, uz necurame ani i odpo spani, kdyz usina tak ji curani probere, musime sundat plinu a az se vycura do nocniku tak zase nasadime
jen kakani obcas nevychytame :unamused: , ale i to brzy zvladnem :wink:
komu se zatim nedari, tak nezoufejte, nezapomente, ze sme nejstari :wink:
tak zatim papa :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, den za námi a den detí pred námi :dizzy_face: vsem zárijovým detickám krásný jejich svátecní den a hodne zdravícka hlavne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak u nás nocníkování vubec nehrozíl, berou si ty nocníky mezi sebou a delaj blbosti, takze to zase schovávám :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno maminky,

všem dětičkám přejeme všechno nejlepší k jejich dnešnímu svátku :slight_smile:

My jdeme za chvilku k mudře s tím očičkem, včera už měl zalepený obě. Taky jsme včera byli na pohotovosti, po odpoledním spánku se celý osypal, vypadal, jak kdyby spadl do kopřiv. V sobotu měl broskev, tak snad je to z toho, i když nevím, dneska ráno mu ta vyrážka zase vylezla. Vždycky se objeví a za chvilku zase zmizí :frowning2:

Jinak vůbec nevím, kam dneska půjdeme oslavit ten den Dětí, když je tak hnusně :angry:
1. čer 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janul: moc hezký fotky :wink:
1. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, taky všechno nejlepší všech dětičkách ke Dni dětí, u nás jsou oslavy až příští sobotu. Tentto víkend cosi bylo v sousedních městech,ale v tak hnusném počasí se nám teda nikam nechtělo, včera lilo celý den a byla zima. Marge tak at je malý brzo OK.
1. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!Počasí nic moc.Všem záříjátkům všechno nej :dizzy_face: At jsou hlavně zdravé a štastné. :slight_smile:
Marge:Tak se brzo uzdravte.Z té broskve -může být nějaký alergický.Snad budete brzo o.k.
1. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsme doma od mudry, na oči dostal nějaké kapičky a ta vyrážka je prostě alergická reakce možná na tu broskev nebo na rybu...a vracet se prý může v několika vlnách. Máme brát alespoň týden fenistil v kapičkách a nejíst nic dráždivého.
Tak to mi spadl kámen ze srdce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď se jdeme obléknout a vyrážíme na písek, není tady sice nijak krásně ale neprší a to je důležitý!!! :wink:
Tak zatím, mrknu asi až večer, jelikož jsem tak unavená po víkendu, že po o zalehnu s Kubou. Doufám, že mi alespoň tři hodiny spánku dopřeje, když dneska vstával opět v 5 :angry:
1. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí

Všem dětičkám přeji hodně štěstíčka a zdravíčka k jejich d
nešnímu svátku!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marge....to jsem ráda,že to nebylo nic horšího :dizzy_face:

Lelou....Ellence posílám veeeelikou pusinu,je to šikulinka šikovná :dizzy_face: a Amálka taky :dizzy_face:
1. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :dizzy_face: ..no jo den batolatz..vše nej :dizzy_face:
Deli tu magnetickou tABULI MÁ MALÁ na chatě po bratránkovi a moc jí to baví :dizzy_face:

Reru . trošku ti to těhu závidím :sweat_smile: :dizzy_face: ...ale jen trošku :dizzy_face: :sweat_smile: ..musí to být s batolátkem náročné..

Jasan Ketko....uvidíme se, můžeme udělat i nějaký mini srazík v Běláku....možná si kvůli toho vezmu i den dovolené, kdyby to nešlo domluvit přes víkend.
Jiank ta společná chata, jak to taDY PÍŠETE, KDO KDE JEDE A TA PŘES LÉTO MOžná neklapne, ale můžeme se domluvit třeba v září a nebo v říjnu, ne? :wink:
My zase máme dovču od 13.7 na týden a pak zase první týden v srpnu.....
Lelou..Ella je šikula...i když je o dva měsíce starší :wink: ..možná se za Vámi stavím ve čtvrtek, ještě t dám vědět, jo?

Marge, tak to je fajn, ale vyděsí to, co? :wink:
Amálka taky dneska vstávala v šest, chtěla asi zamávat a dát mamince pusinku než půjde do práce, L. z toho moc odvázaný nebyl :grinning:
Janul díky :wink:
tak můj čas na oběd vypršel, jen jsem stihla dočíst a napsat, tak přeji hezký den a ať co nejdříve vyleze sluníčko, u nás je teda pěkná kosa :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne hlásí marodi z Brna a přejí ostatním dětem vše nej k svátečku dětí.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi odjeli na chatu :pensive:
je mi smutno, no co se dá dělat, už se těším na dovču, až tam budu s nimi.
Amálka se tam má super, tak to musím vydržet :wink: koukněte na fotky, jsou ze dvou víkendů, ze dvou chat, když jsem tam byla s nimi, i z minulého týdne, kdy tak byli pár dnů sami.
Fotky z bazénku jsem tam nedala, kvůli úchylákům :wink:
1. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Misuge:moc hezké fotečky :slight_smile:
Jani06:vy jste marodi?Tak se brzo uzdravte :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misu a ty jsi nejela taky?Jako ted chodis do prace a Luky je doma s malou?
Detickam vsechno nejlepsi
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
U nás svítí sluníčko a mohlo by to vydržet.Míša se dnes ve škole fotí a ráno si nemohla vybrat co na sebe-typická ženská a pak si ještě deset minut upravovala vlasy :slight_smile:
Lukynek je celkem hodný hraje si s kostkama.
Mějte všichni pěkný den :wink:
2. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek