• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Hezké ráno :dizzy_face:

My jsme vstaly v 8 a vejdu do koupelny a moje dcera si tam vesele žehlí vlasy :confused: se podívám na hodiny a 8 :confused: prý zaspala jsem,tak ji říkám a to jako máš ještě čas se žehlit?odpověděla:přece nepůjdu do školy jak debil.
No takže nasnídat se,na to čas nemá,ale bez vyžehlené hlavy by nevyšla :angry:

Dneska nemusím vařit,včera večer jsem navařila segeďák,doufám že minimálně na 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jo Marti, vystřídali jsme se L. je od ledna s Amálkou doma a já pracuju.
Domluvili jsme se tak, královské dělení, každý rok a půl doma s Amálkou--a vzhledem tk tomu, že jsem kojila do osmi měsíců, tak na mne padla ta první půlka :wink:

Jojo vlasy, ty jsou důležité :grinning:

Janino, to mne vždycky rozpálilo doběla, že když Danča zaspala, tak si z toho nic nedělala , prý už stejně příjde pozdě :sweat_smile: ....Já jsem vždycky z toho byla na větvi, když jsem zaspala, ...asi jiná doba...no a uznej přece, nepůjde do školy jako debil :sweat_smile: :grinning:
Já si dávám na oběd celozrný rohlík, šunku a rajčata, musím shodit, bezpodmínečně!! :wink:
2. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misu:tak at se ti podaří shodit kolik potřebuješ. :slight_smile: to máte dobře z manžou rozdělené :wink: aspon si to taky zkusí
2. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás bylo ráno taky pěkně, ale pak se zatáhlo a vypadá to, že zase bude pršet. :frowning2:
Já jsem ráno byla v poradně, vše v pořádku, přibrala jsem zatím 4 kg, mě se hubnutí netýká :slight_smile: na oběd jsem měla kuřecí řízek s brambůrkem, kompot a ještě se dorážím čokoládou :slight_smile:
My bysme si to s amnžou vyměnit nemohli, on by sice zvládl se o Mikiho postarat, ale já bych nezvládla řídit firmu, takže u nás jednoznačně jsem doma na rodičáku já.
2. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Deli, potřebovala bych dolů tak 25 kilo :grinning: Nevíš jak na to?

Reru,no to mne na těhu bavilo, že jsem nemusela hlídat váhu, ale bohužel jsem vůbec neměla chuť na sladké a čokoládu...až zase teď :angry:

Reru, tak to je super, že máš muže , který by to zvládl...no my jsme na tom s výdělkem plus mínus stejně, akorát l. by tam muselbýt na stejné peníze více času, takže nám to tak vyhovuje....jasně , že je mi smutno, ale jemu bylo taky, že? :sweat_smile: :wink:
2. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misuge:to je těžká rada asi bys musela držet dietu modelek a to znamená jíst jen ovoce tak čtyřikrát denně a to já bych teda umřela asi hlady.
2. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misu a kde pracujes? To je super ze jste se prostridali,nevedela jsem ze to jde. Ze bych sla do prace? Ted jsi mi nasadila brouka do hlavy :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jo jde :wink:
Dělám marketingového poradce v internetové reklamě :wink: a obchodního zástupce...

Deli já bych taky umřela hlady, zkusí omezit sladké a doufám , že aspoˇm pět kilo se podaří :sunglasses:
2. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak je to cca hodina, co jsem opustila svoji ratolest a už když jsem jela šalinou (tramvají) od našich dom, tak mi bylo do pláče....

Ale v sobotu dělám příjmačky a musím se učit. Navíc mě přepadla nemoc a tak si Aďu mamča vzala, ať mám klid. Ale i tak. Poprvé je z domu dýl než jen na noc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

v tomhletom obdivuju Misu, že dala tu dobu, co byla Amálka v nemocnici. Je to nesrovnatelný. Adam je u babičky, kde má milionový pohodlí oproti nemocnici.... To je moje výhoda.... Však víte jak to myslím,že jo?
2. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, je to těžké obojí :confounded:
Jak už tam byl s ní L. , tak už to bylo lepší, ale den a půl jsme byli oba jak bez duše :frowning2: :frowning2:

Kam děláš přijímačky? Teda to zase obdivuji já, učit by se mi teda už nechtělo :unamused:
I když v práci se pořád učím a máme školení každou chvíli, ale je to jiné..

Jani ber to tak, že by to malý mohl od tebe chytnout, a nebylo by mu už dobře :wink:
2. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misu, já to chytla od něj a on už je ready, jen mu teče nudle jak šráky z nosu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Misu to je krasny,to jsi sikulka. To by se mi taky libilo neco takoveho.
Jani:hodne stesti na prijimackach
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo rýma je otravná pro ty naše prcky, ale už to snášejí nějak pořád lépe a lépe....jdu spinkat, tak dobrou noc a zase někdy tady :wink:
2. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
Jani06:uzdrav se a přijímačky at zvládneš na výbornou :wink: Jinak u nás počasí takové zajímavé snad ještě vyleze slunko :slight_smile: Mějte všichni hezký den :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :wink:

Jani06...hodně štěstí u přijímaček :wink: si onemocněla určo z těch nervů,které máš před tím,né?
Misu....no přesně tak,co by se namáhala,vždyť se jedná jen o 1 hodinu,že?Naštěstí to není často.Jo a je tp přesně jak píšeš "jiná doba".

Ráno tady lilo jak z konve :unamused: teď před chvílí přestalo,tak doufám že to vydrží.
Dneska nevařím,mám segeďák od včera :wink:
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janino:taky nevařím mám šunka fleky od včera.Mě taky dcera vytáčí má ráno vždy moc času a pak nestíhá :unamused:
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli.....to je fajn,když člověk nemusí aspoň 1 vařit,že?Já nejraději vařím taková jídla :sweat_smile: na 2 a nejlépe 3 dny :grinning: třeba segoš bude možná ještě i zítra :wink:
Jo a ráno u nás probíhá stejně,než se umyje,nalíčí,vyžehlí si vlasy,obleče,to je vše ji trvá víc jak hodinu :angry: ale na snídani ji už čas nezbývá,taky na co?že.
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera bylo něco ve Zlíně na náměstí,viděla jsem to v Tv,nebyli jste tam?
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byly tam pohádkové postavičky a taky nějaké hudební vystoupení.
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je s Elly? :confused: už tu nebyla 3 dny :confused:
3. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není už v ČR?
3. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :wink: a jó,vidíš,jsem na to zapoměla
3. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Ty?už je Ti líp?
3. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru - tak jámám zatím 4kg dole. nějak nepřibírám.
3. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saso a to je ti pořád špatně? Mě bylo jen do 16 tt, pak už ne a ted můžu jíst cokoli a přibírám tak nějak normálně, ale v prvním těhu jsem taky nejdřív hubla a pak teprve začala přibírat, celkem jsem pak dala 8 kg, tak jsem zvědavá, kolik to bude tentokrát.
3. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!!! :slight_smile: holky

Míša přišla ze školy a potom jsme šli Míšu pojistit až pojede do te Italie :slight_smile: a potom na zmrzlinu do obchodu projít se do parku a domu :grinning: :fearful: tak zatim Lukys spí tak mám klídeček :slight_smile: :slight_smile: příští středu máme srazek se Zlín a okolí :wink: tak uvidíme jestli nám to vyjde :unamused: :fearful: protože předtím nám to nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme tu virozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ale stejně se srazek nekonal protože bylo hnusně :frowning2: :confounded: tak doufám že aspon teda příští středu :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Počasí dneska nic moc :unamused:
Del....tak držím pěsti ať Vám to tentokrát výjde :wink:

No a teď začalo pršet :unamused:
4. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Unás sice ještě neprší ale je taky pod mrakem :unamused:
Díky příště to snad už vyjde a to počasí bude lepší. :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se to vybralo a svítí slunko ale je celkem kosa.
4. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak počasí u nás nic moc, fouká, je zima, občas prší, takový podzim mi to připadá, už aby bylo zase pěkně.
Představte si, že předevčírem porodila holka z koníka, co měla skoro stejný termín porodu jako já jsem z toho v šoku, ale zatím jsou v pořádk, doufám, že jí to tentokrát vyjde, protože ona už dvakrát potratila po 20 tt a jednou měla mimoděložní těhu, tak by si to konečně zasloužila, ted rodila 23+2, to je tak na hranici, tak doufám, že malej bude přibírat a že nebudou žádný komplikace.
Teda kdybych já ted měla rodit, na to teda nejsem vůbec připravená, doufám, že můj malej vydrží v bříšku pěkně až do září.
5. čer 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek