• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
ahojky!
U nás taky počasí hnus,Už by se mohlo vrátit teplo.
Rer:tak to rodila v pátém měsíci -to je hrozné.Doufám ,že budou oba v pořádku.Už by neměla nic horšího prožít-ty potraty a tak to muselo být hrůza na psychiku.
Tvůj malý bude určitě v pohodě a zůstane tam až do září. :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu pod louhé době, dočetla jsem co se dalo, jsem v jednom kole, napůl doma a napůl u našich, snažím se jim pomáhat, máma má před operací a má děsný bolesti (kyčel - umělý kloub :frowning2:) a táta je po mrtvici dost mimo, takže je to náročný :frowning2: Naštěstí se u nich Adík naučil v pohodě přes poledne usnout, takže nemusíme pokaždý letět domů kvůli jídlu a spaní.
O víkendu jsme byli na svatbě kamarádů. moc krásná akce to byla, Adíka pohlídala mamka, on je hodnej, naštěstí, takže to celkem zmákla, ono to bylo jen odpoledne, večer jsme přijeli okolo 9, takže jsem si ho uložila sama.
Jinak jsem našim objednala robotický vysavač, protože oba nejsou schopni uklízet a já tam taky pořád lítat nemůžu, takže ho mají už doma a dneska dopoledne jim to jdu spustit a naprogramovat :slight_smile: Kdysi tu některá z nás psala, že ho mají doma, tuším elly to byla, musím se jí zeptat, jak je s tím spokojená.
Tak zatím holčiny pa, jak budu mít chvilku, tak se zas ozvu, slibuju :wink:
5. čer 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě - koukala, jsem, že jste tu probítaly nočník....tak náš borec se mu pořád úspěšně vyhýbá. Jediný, coi zkusil, bylo čůrat v těch vedrech na travičku a to zvládal, ale nočník nechce ani vidět. Sice už mluví v krátkých větách a doříkává básničky, ale pleny bude mít asi ještě hodně dlouho :grinning:
5. čer 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, zřejmě ten nočník bude na úkor mluvení.
No uznej sama, že tak dokonalý dítě mít zase nemůžeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
5. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :dizzy_face:
Zběžně jsem něco dočetla a jsme na tom jako Adík, nočník nám nic neříká, ale už by mohl dělat tiskovýho mluvčího ve vládě :grinning:
5. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojky přidala jsem fotky :slight_smile: zachvili jdem ven :dizzy_face: !!!!!!

Lucijo:jak jste se měli? :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj eluci, tak Míša tda na travičku nechtěl čurat ani za nic :slight_smile:
Ahoj lucijo, jak ses měla? Vyzkoušela jsi tu manducu?
5. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měli jsme se dobře, koukněte na fotky.
Reru, manduca je výborná a to i když má Šimon kolem 14ti kil, tak v naprostý pohodě. Při druhým prckovi do ní stoprocentně půjdu :wink:
5. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jsteeeeeeee????
5. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý, úspěěěěch!!!!! Prvně se mi Adam dneska vyčůral do nočníku :grinning: No ale aby to zas nebylo úplně dokonalý, tak sedět teda na něm nebude a nebude, takže se mi do toho vyčůral vestoje, já mu nočník podržela pod pipíkem a v poho :dizzy_face: se z něj picnu, představa, jak za ním lítám a držím mu poklaždý nočník, to bude teda prdel :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - ja su tu :slight_smile: poslední sladké vteřiny, než dorazí taťulda s Adíkem od tchyně....
5. čer 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eluci :wink: Tak ho naučit si pindíka chytit, pod nočník hoď nějakej kobereček nebo podložku a ať trénuje trefu :grinning:
5. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, tak to bych ale musela asi koupit taky nějakýho robota, ale vytíracího, páč při jeho vzorném pitném režimu by to tu bylo jak o potopě světa :grinning:
5. čer 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo a nosila jsi ho na zádech? a spolupracoval?, jako že pomáhal ti když jsi ho tam chtěla dát?
eluci tak vvídíš, on chce rovnou čurat jako velkej, to zase Míša nechápe, že by mohl čurat vestoje :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru, no jo, ale jakpak bude kadit???? Doufám, že ne vestoje :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mě taky zajímalo :grinning:
5. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, nosila jsem ho na zádech, o spolupráci moc nevím, ale bylo to v pohodě. A dokonce mi v ní i usnul a to mi panáček neusne už ani v kočárku :wink:
5. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by byl celkem masakr :grinning:
5. čer 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě napadá....kdy asi Adam seděl naposled v kočáru....fakt nevim....všude lítá po svejch, nebo jede v autě.
5. čer 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo myslím jako jestli jsi ho napřed dala na břicho a pak odrotovala na záda a zapla, tak jak je to v návodu, nebo ti prostě skočil na záda, chytnul se tě kolem krku, ty jsi zapla manducu, ale nevím jestli by to tak vůbec šlo, to bys asi ty popruhy nechytila za zádama ne? Já jsem to ještě nezkoušela, nebyla jaksi příležitost a taky nevím, jak malýho dostanu na ty záda, když přes břicho to už jaksi nejde. Asi fakt s tím počkám až na mimi.
5. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak že by mi sám skákal na záda, to těžko :grinning: Dělala jsem to jako v návodu a nebo když jsem si ho dávala v bytě tak jsem si ho na gauči posadila za záda a zapla. Měla jsem z toho strach ale v pohodě :wink: Jen jsem si nás nefotla, to mě mrzí :frowning2:
5. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo však taky jak že, to bys musela mít tři ruce a v té třetí foták :grinning:
5. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To né, stačily by mě dvě, jen by mě to muselo napadnout :angry: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je po klídku, drak už je doma...jsem se stačila akorát osprchovat po spinningu a vyprat si věci. Teď spráskal krajíc chleba se šunkou a dva plátky šunky samotný a vypil dva hrnky šťávy....se po**re :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, dokonáno jest...sem to řikala, pokadil se...jdu ho rovnou hodit do vany...Tak holky, zase někdy papapapapa :wink:
5. čer 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, papapa :wink:
5. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem tu zase, dneska k našim nejdeme, mamina má nějakou infekci v krku a dostala od Dr. ATB, tak aby to Adík nechytil. Uklízet tam nemusím, včera jsem stihla naprogramovat ten robotický vysavač a je to bomba, takže naši si leží v posteli a "bobik" uklidí sám :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:

Dnes Luky vstával v 5.hodin tak Míša nemohla spat tak si s nim hrála a poštěla mu pohádky :slight_smile: !! jinak včera jsem měla narozky tak jsme trochu slavily zítra to oslavíme u babičky ve Zlíně tak se těším :dizzy_face: !!!!!!!! a dnes udělám rýžu a kuře a odpoledne pujdem po obchodech :slight_smile: možná do tesca to ještě nevíme :sweat_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska vařím vepřovou na žampionech s bramborama a zeleninovou polívku, Adík se po polívkách může utlouct :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já měla v plánu to co Eluci, ale nakonec to zkončilo u oběda co maj u Delikatesů :grinning:
Teď dělám polívku, páč Šíma polívky miluje, stejně jako Adík :grinning: :grinning: :grinning:
Tak a dost kopírování - mě je zle jako snad nikdy. Už třetí den se mě drží ta hnusná chřipka, ještě že přijel K a je se Šímou. Ten už jen soplí a ani moc nekašle, takže super. Teď ještě já a hotovo.
Deli, jo a fše nej k včerejším narozkám :wink:
6. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek