• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
lucija - Adík měl taky rýmu, já naštěstí držím. Tak se brzy vykurýruj, ať jsi jura!! :slight_smile:
6. čer 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dneska jsme byli v Tescu :slight_smile: !!!!!!! no byli jsme v CaA :slight_smile: supr strašně moc věcí Míša si koupila kvítečkovou tuniku :dizzy_face: a já sluneční brýle :slight_smile: !!!!!!!!!!!!jsou moc hezké no potom jsme šli ještě se podívat do optiky jestli tam nemají nějaké brýle(sluneční) :slight_smile: a měli ale všechno přes 4tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: no fujtajbl to by jsem si nekoupila ani za nic :rolling_eyes: :frowning2: No potom jsme šli do Bati a chtěla jsem dat lukysa do takového koutka a asi to zrušili ale nakonec se obešel i bez koutka a unul koukla jsem tam i na tašky a taky pěkné :wink: Pak jsme šli na pohár mnam.Nakonec jsme byli v Pompu.
6. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem líná dočítat - jak to dopadlo s tím srazem? domluvilo se něco???
6. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je to manduca? :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Del tak všechno nejlepší k narozkám. Lucijo ty se brzo uzdrav.
Saso nic se nedomluvilo zatím. Marto Manduca je nosítko, něco jako Ergo.
7. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšovi se konečně prořeřazala stolička, tak už má venku 12. zub a aby toho nebylo málo, tak má na oku asi ječné zrno, aspon podle mého laického odhadu, mažu mu to ophtalmoframykoinem, naštěstí jsem ho měla doma, uvidím, jaké to bude do zítřka, kdyžtak zajdem k dr.
7. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak dnes jedeme k babičce ještě slavit ty narozky.Jinak všem děküji za přání.
Rer:at se malému to očko spraví
Mějte všichni pěknou neděli :wink:
7. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byl teda mrtvolný den, cooooooooo???? :angry: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jééééééé? To v té mrtvolnosti pokračujete či co??? :confused:
My byli dneska na kontrole na ORL, Šíma dobrý, kontrola za tři týdny a maminka taktéž na ORL nic moc, ucpané dutiny, rentgen a v pátek kontrola případně píchání dutin. Dostala jsem nějaký prášky (no dostala, musela si je koupit) a možná to do pátku poleví. Doufáááááám!!!!
Šíma už chrní, já obědvám a pak se malinko vrhnu do uklízení. Kdybych měla čekat, až mi bude dobře, tak tu shnijem.
Šíma už druhou noc spinká ve svojí ,,velké" posteli a jen dneska mi spadl na hlavu. :grinning: Snad už si dá pozor :grinning:
Pak přihodím fotky :wink:
8. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včrea jsme byli konečně venku na písku, bylo celkem hezky a dneska jdem taky, jen co se Míša vzbudí. Očičko má lepší, tak nebudem sedět doma.
8. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: !!!!!!!!

tak u babičky ve Zlíně jsme se měli dobře :slight_smile: !!!!! Míša si sebou vzala brusle a jezdila po venku :grinning: :grinning: !!!!!! Lukys taky celkem hodný jsme šli na zmrzku :slight_smile: mnam :wink: prostě to byl super den :grinning: :dizzy_face: !!!!!!

Lucijo:uzdravte se :dizzy_face: :slight_smile: !!!!!!
8. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru:tak vidíš že očičko je lepší :slight_smile: .
8. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky..jsem doma..v cz bylo super, jen pocasi nam nevyslo..skoda. Babi a deda si Mika moc uzili a my jsme si alespon odfrkli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen to bylo kratky.
Jinak jsem Mikovi koupila troje botky..jedny ty gumaky, co jsou ted v mode...Deli je ma asi v albu, pak sandalky a pak jeste nejaky na podzim..riskla jsem vetsi..tak uvidime..
Mam ted prace jak na kostele..tak uvidim, jak budu mit tetnto tyden cas...snad stihnu alespon docitat. :wink:

Co jinak noveho? :wink:
8. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly vííííííteeeeeeeeeeeeej, už jsi tu chyběla babo jedna :wink:
8. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Elly!Už jsme se na tebe moc těšili a lucija má pravdu moc si tu nám tu chyběla :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elly,tak fajn ze jsi si odpocinuli :slight_smile: ty gumovy botky mame taky
8. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc zdravíme!!
jak se vede?
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

dik za privitani. Jo jsem na jednu stranu rada, ze jsem doma..ta cesta je vzdycky unavna.

Dneska mam fcrak, tak snad budu mit pak chvili casu.

Jinak do deticky? Nejake pokroky?

:wink:
9. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zdravím po dlouhé době. :slight_smile:

Elly, vítej zpátky doma :dizzy_face:

My jsme teď pořád venku, Matýsek je zahradník, tak nevydrží doma. Předěláváme zase něco na baráku, do toho zrajou jahody, takže sklízíme úrodu a konečně se červenají třešně, na které jsem se těšila celý rok. Jsem zvědavá, co na ně řekne malý, jestli mu budou chutnat :slight_smile:

Doufám, že se máte všechny hezky, že jste zdravé vy i děti. Přejeme moc pěkný den! :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Taky vítám Elly!!!!!!!!!!!!

Iluci....ahoj :wink: mňam jahůdky a třešně taky miluju,ale nesmím tam objevit jedinou housenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janul.....taky zdravím :dizzy_face: co děti?doufám,že jsou v pohodě :dizzy_face: a Ty taky :wink:

Dneska nemusím vařit,tak si to užívám :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po delší odmlce.
Ale připadám si jak Hemé Babice :grinning:
Zavařuju marmeládu, dělám bezový sirupík na zimu a minulej týden jsem se šrotila na příjmačky.
Jak jsem dopadla ještě nevím, výsledky budou až 17.6.
Ale vím jen jednu věc. Hlavně že to mám za sebou.
9. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino: Já do nich nekoukám, takže to nevím. A v tom je to kouzlo. Kdybych objevila jedinou housenu, už je nevezmu do pusy. Takže radši nekoukám :grinning:
9. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já kdysi udělal tu chybu, že se do třešní mrkla a od té doby mám k třešním odpor. A ani kompotovaný nejím.
9. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už se do třešní koukla několikrát, několikrát tam byl červ a od tý doby do nich prostě nekoukám a červy si nepřipouštím :grinning:
9. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus mam pauzu..

No tresne nedriv musis napocit do vody..oni pak vyplavou :wink: :grinning: ..ja nekoukam..jim to asi i s masem :grinning: trocha proteinu :grinning:
9. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda namocit :grinning:
9. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je močit nebudu, nechci ty červy ani vidět :grinning:
9. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elly, dobře, že jste si užili dovolenou, jen škoda, že jste si vybrali takový hnusný počasí zrovna.
My letos třešně ješě nemělli, ale koukat do nich asi budu muset, protože je Míšovi asi nedám s peckou, takže je budu muset rozpůlit, vy je dáváte dětem s peckama? Taky jsem zvědavá, jak mu budou chutnat, zatím mu chutná všechno čerstvé ovoce i zelenina, tak jsem ráda, některý děti nejí ovoce ani zeleninu vůbec.
9. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
elly.. k tem pokrokum , ráno me Marina v pokojícku privítala tím, ze nebyla v postýlce nýbr vedle ní :grinning: normálne si vylezla :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul jo? A neublizila si? Preci jen je to vysoko ne? TY uz jim neco dolu davas? Madraci ci tak?

Co Tomik? :wink:
9. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek