• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj :wink:
Amálka si sama sbírá na chatě ty lesní jahůdky :wink:
No na to jsem se tak chtěl zeptat, na kdy plánujete postýlku...teda tu velkou, zdá se mi, že pro ni ta co má začíná být malaá, na chatě třeba spí na takovém velkém letišti a zdá se spokojená....teda jednou spadla :sweat_smile: i přes polštáře :sweat_smile: , ale vpoho...
9. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už velkou postel máme a Míša v ní spí po obědě, už si celkem zvykl, ale musím ho tam uspat, jinak by asi vylízal, asi tak za měsíc to zkusíme i na noc a budu spát s ním v pokojíku na válendě, aby se nebál. Pod něj nedávám nic, na posteli má zábranu a zatím nespadl.
9. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no Reru,vlastně miminko by ho budilo co? Ještě jsem nekoukala, ale asi ty postele budou všechny se zábranama ...uvažujeme jí koupit už normální velikost...strašně se roztahuje a stěhuje :slight_smile:
9. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly..no neublízila, neslysela jsem ani ránu, musela nejak sesplhat sikula jedna, Tomi nic ten se bojí i z malé schudecku, ale ona je hroznej splhoun, kolena má samou modrinu, porád odrená, no holcicka klidnoucká to není :grinning:
9. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak normální dospělácké postele většinou zábranu nemají, to jen ty dětské postele, ale ty jsou rozměrově menší, např. 80/160 cm, a to jsme nechtěli. Zábrana se dá bud koupit nebo vyrobit. nebo prostě vedle postele dát na zem nějakou matraci a je to.
Hlavně nechci, aby si pak Míša myslel, že mu miminko zabralo postýlku, tak proto bych byla ráda, kdyby se naučil spát v pokojíku ted přes léto.
9. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru..no to je jasné :wink:
My jsme s bráchou o rok a půl a já jsem prý strašně žárlila, když siho přinesla z porodnice....házela jsem po něm do postýlky ty dřevěné kostky :sweat_smile: ...Musela ho mít nějakou dobu doma v kočárku s boudou :confused: :wink:

Ahoj Janulas...jdu kouknout do albíka...jak se mají oříšci? Teď to musí být super..teď si asi hodně spolu vyhrají co?
9. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIsu... no jo i si dost vyhrají, i se dost perou, ale o tom vyhrání si je to lepsí nez drív, jsou uz jako i partáci
9. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes teda byla noc, dusno, pak od dvou do pěti bouřka a malý vzhůru v 5:30 :frowning2: , to bude den...a už zase prší, dva dny celkem hezky a ted zase bude týden hnusně :frowning2: :angry:
10. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko, Reru neboj, nebude, o víkendu už má být vedro :wink:
Jinak jsem zkoukla až dneska Tvůj pokojíček, to jsem rychlík, že? :grinning: No a musím uznat že luxuska, taky by se mi něco takovýho líbilo :dizzy_face:
Misu, teda to bych do Tebe neřekla :angry: Takovej drsoň s kostkama :grinning:
Janul nazdárek, Ty žiješ paní? :wink:
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
U nás počasí nic moc.Odpoledne máme srázek ,tak snad bude nějaká zábava.
Jinak pěkný den všem :wink:
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu pochlubit. Přišel Šíma a říká ,,kakat", tak jsem myslela, že už to má v gatích(já jak nic necítím, nemám přehled), tak jsem rychle stáhla plínku, nic tam nebylo, hrk s ním na nočník a ON SE VYKAKAL!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: x-
Sám si řekl před akcí a ne až po, jako vždycky :dizzy_face: :grinning: Já su tak ščastnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo:velká gratulačka-šíma je šikula :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli dík :dizzy_face: Jsem zvědavá, jestli to jako pochopil, nebo to byl jen nějaký záchvěv :grinning:
10. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo, tak to je paráda, nám se to už jednou takky stalo, ale ne doma, u babičky,, má tam taky nočník a hned druhý den se doma normálně pokadil do plíny :grinning: tak pevné nervy, kdyby se něco podobného stalo i u vás :grinning:
10. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Odfukuju po o,vepřo,knedlo zelo :wink: sem si vymyslela takový oběd přes týden,no jo když ta chuť na to je silnější než já :sweat_smile:

Luci.....velikáááááááá gratulace Šumínkovi :dizzy_face: je to šikulka :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálka se před chvílí vyčůrala do nočníku,ale sama si neřekla.
10. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, Šumínek, to už jsem dlouho neslyšela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :dizzy_face:
Janul....no jo dvojnásobná radost i starost :dizzy_face: Símovi posíláme pusinku,
A co ty Luci, už si zdravější?

U nás se asi o půl čtvrté udělala zase krásně...a teplo byloi celý denm i když pršelo.
Amálka už celkem pravidelně čurá i kakaá na nočník, občas si i řekne, občas ji necháme bez..a je nehoda, a když je teplo,m tak na holajda venku a nočník po ruce...nějak to nehrotíme...bylo by fajn, kdby to zvládla do konce léta, ať už v zimě nemusí nosit plíny :wink:
Tak mám e čas :wink:
Janino a nedělej mi chutě...já už od prvního " nežeru" a snažím se vyvarovat takovým jídlům a trochu cvičím, ....už jsem se začala cítit blbě :wink:
10. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky !!!!!!!! :dizzy_face:

tak jsem byla na tom srazíku a supr :slight_smile: Luky tam pobíhal a hrál si s dětma :grinning: :dizzy_face: !!!!!!§ byli jsme i v kavarně a byl tam i koutek :slight_smile: takže si Lukys vyhral :dizzy_face: s hračkama a atd.... potom jsme se šli projít a na hřiště takže dnešní srázek se vydařil :slight_smile: :wink: :grinning: !!!!!! bála jsem se že bude hnusně ale byl pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o hodně lepší než by mělo pršet :slight_smile: !!!!!!!
10. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dla jsem si jinou fotku :grinning:
10. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino dobrý :slight_smile: Míša se vyčurá a vykaká do nočníku taky celkem pravidelně, ale problém je, že do plinky taky, nerozlišuje to a nic nehlásí, asi to budem muset zkusit bez plinky, aby pochopil, že se to dělá jen do nočníku, ale mám z toho hrůzu, že nebudu nic dělat jinýho než za ním lítat s nočníkem nebo utírat nehody a prát počuraný a pokaděný tepláky, tak se mi do toho nechce.
u nás se nakonec udělalo odpoledne taky celkem hezky, ale pařák nebyl, spíš oblačno.
Deli super, že vám to vyšlo a že si malej tak pohrál.
10. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pak hodím fotky se srazíku ale dens ne :slight_smile: až budu mít kabel a to ted někdy :slight_smile: takže se těšte bude kopa fotek :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den :wink:

U nás pařák :slight_smile:
Vstávaly jsme v 9 :wink: Nika jela dneska na výlet do Vyškova,tak jim vyšlo počasí super.

Misu....tak to jsi dobrá :wink: já se k nějaké dietě asi nedonutím nikdy :unamused: sere mě to,ale na to já prostě nemám.Potřebovala bych nějakým způsobem odstranit tu pneumatiku co mi teď zůstala,u obou břicho vždycky splasklo a kila šly dolů a teď mi zůstal břuch a k tomu jako bonus +8 kg :cry:
ty kola jsou ale důsledek toho,že jsem přestala kouřit,počítala jsem s tím tak nějak,ale to břicho bych chtěla aspoň trošku zpevnit.Poraďte nějaké cviky na břicho,hlavně ale né sedy lehy,to by moje záda asi nedala :sweat_smile:

Jo a Amálce taky velká gratulace k nočníkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci....když mi se Šumínek táááák líbí :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: né kola,ale kila :wink:
11. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del...pěkná fotka :dizzy_face: moc Vám to sluší :wink:
11. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nejak nestiham..dneska jsme byli cvicit..budeme mit vystoupeni k vyroci toho sportovniho klubu, tam chodime..tak mame vystoupeni 19 a 20.6...tak pristi tyden jeste nacvik pak generalka...jetse, ze prckove sedi vetsinou v kocaru..bysme je tam pak nekde nahanely. :grinning:

Jinak pocasi je u nas hnusny..je zima.. a prsi..slunicko vypada jinak.

JO Simvo brahopreju k nocnikovani :wink:

Deli pekna fotka :wink:

Jdu kouknout jeste do albicek..zatim pa..peknej den..
11. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!

Dnes bylo un ás hnusně ráno i dopoledne a odpoledne se to aspon vybralo :grinning: :slight_smile: Lukys je jak si hodný po tom srazíku dokonce v noci spal celou noc,tak by mohl spávat častěji protože když spí málo tak já jsem potom přes den unavená :pensive: :angry:
11. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás dopoledne krásně, byli jsme venku, po obědě jsme šli na hřiště na houpačky a staršně jsme zmokli, z ničeho nic strašný vichr a hustý déšt a za čvrt hodiny bylo po všem :angry:
Deli tak to byl včera asi unavený, musíš ho unavit častěji a bude líp spávat :grinning:
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Počasí je dnes jakési zajímavé sem tam vyleze slunko.Snad nebude pršet.
Elly:at se vám vydaří vystoupení.Jinak jak jste se měli v cz?Hod pak foto :slight_smile:
Mějte všichni pěkný den a ještě lepší víkend :wink:
12. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je, co je??? :confused: Zase nám to tu chcípá kočky :wink: Dělejte s tím něco :angry: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek