• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Halooo, jste tady ještě vůbec někdo?
Jak se máte, co děláte, jak se mají ratolesti atd....

Držíte mi ještě vůbec potivě ty pěstičky?
Ve středu 00:01 budu vědět výsledky z příjmaček....
12. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já nevěděla, ale jelikož už vím, tak palce držet budu. :wink: Ale co vůbec pochybuješ? No já si tu na ten výsledek počkám on line :wink: Pá a dobrou všem :wink:
12. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, jako já z toho mám lepší pocit než loni. Samo že tam vím o nějakých chybách, který jsem tam udělala.
Ale blbý je, že to opravuje počítač a pokud máš trošku blbě udělaný křížek, tak jsi v... jak Baťa s dřevákama.... :pensive:
13. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, vůbec nevím o co jde, o jakých křížcích to mluvíš, ale věřím Ti :wink:
13. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska máme u nás dětský den, byli jsme už dopoledne, byla tam minidiskotéka s Míšou Růžičkovou z TV a jak se Míša probudí, tak jdeme znova, je tamm skákací hrad, pro větší děti spousta soutěží, budou vystupovat mažoretky, břišní tanečnice, polykači ohně, jezdí se tam na koních, prostě super, jen to očasí nic moc, dopoledne 15 stupnu, ale naštěstí nepršelo, ted už svítí sluníčko,tak snad to do večera vydrží. včera bylo počaí hrozný, jak na apríla, chvilku sluníčko a pak hned slejvák, strašně jsme zmokli, musím míšovi kouit gumáky a pláštěnku, protože v golfáči se pod pláštěnku už nevleze a nechce tam pod ní sedět, tak byl mokřejší než já pod deštníkem :frowning2:
13. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, když zaškrtáváš odpovědi, tak je zaškrtneš do takovýho okýnka na zvláštní papír a musíš mít ten křížek jak ze šablony, jinak Ti to PC neveme, víš? :wink:
13. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám to včera vydařiko, odpoledne bylo celkem hezky, byli jsme na tom dětským dni až do večera.
Jani tak pak dej vědět, jak to dopadlo.
14. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my jedem do zoooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásný den všem :dizzy_face:
14. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky...tak u nas byl vikend nadhernej...vcera jsme si venku uzili..bylo to super.
Dneska uz prsi a je zima, tak nevim, co s tim pocasim je. :confounded:

Deli fotky z cz zadne nemam, nemelo cenu fotit..porad bylo seredne...ale jinak si to babi a deda moc uzili a my s manzou taky a to je dulezity.

Jani moc ti drzi pesticky, at ti to dopadne! Dej pak vedet.

Reru to jste meli prima den :dizzy_face: Co Misa a postylka..jak to jde? A co brisko, jak se citis?

Lucijo uzijte si to v zoo. :wink:
14. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo, tak jak jste si to užili, Dneska bylo u nás moc hezky, byli jsme na písku a venku, Míša byl ale nějakej ootravnej a uzlobenej :angry:
Elly v postýlce spí po obědě, usíná se mnou, musím si k němu lehnoutt a většinou usnu taky a pak jsem celá jako přejetá :unamused: v noci ještě spí s náma v postýlce, ale brzo zkusíme v pokojíku i noční spaní.
14. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, Reru, bylo parádně, ale jsem totál vyfluslá, byli jsme tam 5 hodin, domů dorazili v šest, no hotovo. Stáhla jsem fotky a půjdu chrnět. Pár fotek jsem přidala, ale nějak nejde poznat, že jsoiu ze zoo. Nepodařilo se mi synchronizovat Šímu se zvířátky :confounded: :grinning:
Tak jdu do hajan. Pa a dobrou noc. :pensive:
14. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Víkend byl super byli jsme u babičky-grilovali jsme a tak. :slight_smile:
Lucijo:pěkné fotečky zvlášt ta se zmrzlinou :grinning: A ta s tím klokanem taky moc pěkná :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jani06-držíme všichni pěsti at máš hodně štěstí :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo, moc pěkné fotečky, hlavně kolakn :slight_smile: Dneeska ten kůń vůbec nejel :angry: U nás bylo nádherně, celý den skoro jsme byli venku, míša vydržel na dvorku dokonce bez plínky hodinu a nepočural se, ale na travičku nechtěl, tak jsem mu zase radši plinku dala, aby mu nepraskl močák :slight_smile: no možná příště se ž na travičku vyčurá, ale zase dobře, že vím, že dokáže už tak dlouho vydržet.
15. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru:a jaksi jinak máte kope malý a je ti jinak dobře,a co Míša už spí ve své posteli v pokojíčku? :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
hlasim, ze zijem a sme ok :slight_smile:
nocnikujem porad skvele a dokonce si Ella vyleze sama na zachod akorat si seda rovnou na porcelan, ale i to vychytame :grinning:
a dneska taky skvela historka, sedime si na zahradce Ellinka si hrala na sterkove ceste pred zahradou a prochazejici chlapecek na nas vola ..............miminko kakaloooooooooo a Elluska gate dole a primo uprostred cesty krasny bobek, tak jsem to sebrala a utrela prdel a bylo vse o.k. :grinning:
tak se tu mejte ja se zase nekdy ukazu :grinning:
a co ten srazik? uz jste neco naplanovaly? sup sup nektera by ste se toho mohla chopit jinak pojedem tak akorad do ri.......ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak paaaaaaaaaa paaaaaaaaaaaaa :wink:
15. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lelou super historka :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lelou dobrý :grinning:
Deli mimi kope o 106, dnes jdu do poradny, Míša spí ve velké posteli zatím přes den, v noci ještě ne.
Marto kam ti zmizela fotka z pasu a fotoalbum, nebo už jsi se taky odhlásila?
16. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jak se tu mate? Co deticky?

U nas vse o.k...Mike uz ma jen mliko rano..veceri s nami....pomalu mu pak uz odbouram i ranni a dam mu kasi nebo vlocky ci tak...zatim to bere suprove. :wink:

Reru dej vedet, jak dopadla poradna..kolik merite a vazite :wink:

Lelou..tak to je prima..gratulace..ze uz to tak zvladate :wink:

Lucijo..pekny fotky :wink:

Prcham..dneska mam uradovej den..jak ja urady nesnasim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peknej den vsem..pa pa
16. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nějak nám to tady chcípá co?
Dnes jsem pekla bublaninu s třešněma-to se zas Luky i Míša nacpe :slight_smile:
Lelou:výborná příhoda :grinning:
Elly:úřady taky nemusím at dobře pořídíš :slight_smile:
Prázdniny se už blíží ,Míša se těší -hned 3.července jede s bráchou do Itálie
Pěkné odpoledne a večer :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, jee tu někdo???? :confused:
17. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci!Já jsem tady :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deli, jka je?
17. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vpohodě už se blíží prázdniny ,já se těším víc jak Míša nebudem muset vstávat a dělat domácí úkoly :slight_smile: Jinak Luky je hrozný číslo včera pokreslil sedačku fixou -naštěstí to šlo dolů.
17. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já mám sedačku počmáranou od prupisky :angry: Za chvilku bude i rozdrásaná od kočky, takže jsem v klidu a neřeším to :grinning:
Musím jít, je tu bordel jak v tanku a já si tady v klidu piju kafe :unamused: Musím jít i nakoupit, ale teď nevím jestli hned nebo odpoledne. I když jak tady vidím ten bordel, tak se mi chce zdrhnout :confounded: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomalu nejdřív vypij kávičku potom běž nakoupit -já jdu taky odpoledne bude horko to by se mi asi už nikam nechtělo.A ten nepořádek- bordel v bytě štastné dítě :grinning: :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky..litam po uradech jak blazen...tak casu moc neni..tak sorry.. :wink:

Koukam vsude je to stejny..vsude doma bordel :grinning: ..ale stastny dite :grinning: :grinning:

NO letim neco pojist...zatim se mejte a pekny odpoledne.. :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím novinu, Adík dneska po odpoledním spánku vstal, povídá - "bude kadit" a šel sám do koupelny k nočníku. Tak jsem mu sundala plenu a světe div se, udělal svoje první "nočníkové" bobky. Takže jsem oslavovali, vychválila jsem ho až do nebe a víte, co udělal???? Přinesl z obýváku foťák a prý - mami, na a ukazoval na ty bobky :grinning: :grinning:. Tak jsme pořídili fotodokumentaci pro tatínka :slight_smile: Měl ooooobrovskou radost :grinning:
A včera jsme šli z nákupu a malej se zastaviul a prý Mami, čůrat. Task jsem ho svlíkla a počůral travičku a mravence z čehož měl upřímnou radost :grinning: Ono 90% toho všeho ještě pořád končí v pleně, ale aspoň něco....trénujeme jak o život. :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se ,ale nestíhám vůbec nic, na tož vás :grinning:
Jdu dočíst a pokochat se fotečkama :dizzy_face:
17. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lelou, super akce Elinky, taky už trénujeme bez plínek, dneska odjeli na chatu, tak jsem dlal instrukce, hromady tepláčků a kraťasů a bez plíny a jestli pojedou s vozíkem k vodě a na pivko , nočník sebou...jako vy :grinning:
Deli, už jsi dala malému třešně? Já se toho trochu bojím ami dost pije :unamused:

Luci..kočku?,,,,,,,,,,,,,,,,???????? :sweat_smile: ..to je novinka...no tojsem zvědavá jak zvládneš kočičí záchod, mají tendenci jej vysypávat,teda kočka od mamky určitě...a s tvojí úchylkou na neustálé vysávání :grinning: :grinning:

Elly psala jsem ti do IP, nic ti nepřišlo,? :confused: :slight_smile:

Eluci bezva fotečka....a Adík, je šikula..nezapomeň, že jsme tady nejmladší :wink: :grinning: ..teda ty naše děti
17. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek