• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahojky!
Misuge:malému moc třešně teda nejeli spíš ta bublanina :slight_smile: Pěkné fotečky z chaty :slight_smile:
Eluci:to je malý šikula náš Luky na nočník vůbec nechce .Sedí tam jen oblečený :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, Deli..amálka na buchty a sladké moc není, naštěstí, raději má ovoce čerstvé, kupodivu :slight_smile:
a NEBO, S NOČNÍKEM JE ČAS, DO ŠKOLKY :wink:
17. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak poradna včera v pořádku, mám už 5 kilo navrch, Utz nebyl, takže kolik měří a váží mimi nevím, ale podle měření pupku roste, večer jsem neměla čas napsat, naši byli na samosběr jahod a přivezli nám asi 5 kilo, tak jsme to museli nějak zpracovat, no dělali jsme to do půl desáté, manžel zlatíčko mi pomáhal :slight_smile: dneska budu péct jahodový koláč a udělám jahodovou želatinu a na oběd jahodové knedlíky, samé jahody :grinning: , zbytek je už v mražáku na horší časy. Třešně jsme už taky vyzkoušeli, Míšovi hrozně chutnaly, nic mu z toho nebylo, akorát jsem mu po nich nedala hned pití.
Eluci tak to je bomba s tím nočníkem a jak si Adík ještě donesl ten foťák :grinning: :grinning: :grinning: My taky máme první úspěchy, na dvoře si malej sám dojde k záchodu v přízemí a řekne AA, on ještě nic jiného říct neumí :grinning: a počká a vyčurá se do záchodu, ale doma si potvůrka neřekne.
18. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Rer:to je dobře ,že hezky rostete :slight_smile: Vidím ,že máte doma jahodové hody.Jahody u nás všichni můžeme :wink: o víkendu pojedeme na lesní jahody už se moc těším mnam :wink:
Mějte všichni pěkný den :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska si Míša na dvoře zase krásně říkal a chodil čurat na záchod v přízemí a dokonce jednou čural na travičku, tak jsem si řekla, že to zkusíme bez píny i doma a během 10 minut byl 2krát počuraný a nic nehlásil ani se nad tím nepozastavil, :frowning2: takže aspon úspěch na dvoře a doma ještě počkáme.
18. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani06 tak cooooooooooo???? To jako na nás prdíš a ani nedáš vědět jak jsi dopadla???? :confused: :angry:
18. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci v IP víš víc... Když je někdo debil, tak to prostě jinak nejde. Nevím, kde jsem vzala toho 17.6., ale výsledky budou až 25.6. takže holky, ještě držet pěstičky do odpadnutí, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Omlouvám se, že jasem byla fabulátor (člověk, co si vymýšlí.... - zkráceně :wink: )
18. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v pohodě, budeme myslet dál :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Změn si nick - fabulátore :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zase hlásím :slight_smile: Adík od toho předevčírka ani jednou nekadil do pleny, vždycky buď do nočníku, nebo do travičky, tak jsem zvědavá, jak to bude dál....on má vždycky takovou radost, když se mu to povede :grinning: Ale čurání je kříž, sice to do nočníku pustí vždycky, když ho tam posadím, ale mezitím vesele dál do pleny....stejně jako Ami do misu hodně pije, takže je to takovej náš malej průtokáček :grinning:
19. čer 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... u nás se slo uz ted spinkat, je tady desný pocasí, zatazený, skákli jsme dopolko jen pro rohlíky, a uz zase lilo...to nevim, co budem celej den doma delat, clovek jak si zvykne ze je s nima celý dny venku, tak je to pak sílená zmena...
eluci...dobrý, to je Adík sikulka... :dizzy_face:
u nás nocníky nehrozí ani u jednoho, ale nenutim je, uvidime casem :wink:
19. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul, s tím počasím je to děs, přesně jak píšeš, Adam je taky zvyklej být teď pořád venku, máme hektarový pozemek, teď jsme tam dodělali sena, takže Adam pořád lítal a teď má být celý den zavřený, asi se zcvokneme oba :confounded:
Asi půjdeme odpolko do města pro pláštěnku a gumovky, jinak hrozí Bohnice :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak jdu taky s jednou nočníkovou, před chvílí na mě Šimon volá z obýváku, já byla v kuchyni. Jdu za ním, on na nočníku a v nočníku jak bobek, tak načůráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se ani neobtěžuje mi to oznámit a jde si rovnou sám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No ale tak hodinku poté se počůral do šortek :sweat_smile: Ale i tak mi udělal radost :dizzy_face:
Adík je šikulka a oříšci to zmáknou taky, přece nebudou mít plínky do pěti, no ne? :wink:
19. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija, tak to je super :slight_smile: :dizzy_face: Já jsem celkem v klidu, Tomík začal s nočníkem až ve 3 letech...a nekadí do něj ještě teď, čůrá už spolehlivě, ale na kadění má pořád plenku. Snažím se to u Adíka urychlit jen proto, aby až v říjnu půjdu do práce, neměla s ním mamka nebo ségra tolik starostí a práce. Ale když to přes léto nezmáknem, nic se neděje, má čas :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už vím výsledky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
19. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to zkusíš příště, no :wink:
19. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Houbelec příště. Příští rok budu mít nervy, jestli dokončím druhej semestr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Od září jsem studentka Sociální padagogiky... Dala jsem to :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jani 06:velká gratulačka ty studentko :slight_smile:
Eluci a Luci:jsou to kluci šikovní.My budeme asi poslední s tím nočníkem
Janulas:Jak se mají dvojčátka?
Počasí je hnusné já chci zase sluníčko :wink:
19. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, však já víííím :grinning: :grinning: :grinning: Dělala jsem si srandu, sio myslíě, že bycch se Ti jinak takhle nepokratě vysmívala??? Možná za zády, ale takhle nééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Deli, no šikovný, jak se to veme, momentálně tu sedím na gauči na půl prdele, páč moje místo u PC je holt počůraný :confounded: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo:to nevadí to za chvíli uschne :grinning: ale snaha se cení :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak odpoledne masakr, jela jsem aspon na otocku k nasim, a málem jsme ani nedojeli, nedal nám prednost bavorák a napálil mi to prímo do zadních pravých dverí, kde sedel Tomino, tak slupka to byla jak hovado... ale odnesli to nastestí jen plechy, my to prezili zvládli, Tomino jen zahlásil BUM, já trocha slz a paniky, ale vcelku to dopadlo dobre, situace to byla ale hororová sílená a hnusná, mrazí me v zádech co se mohlo stát...ale nastestí nás andel stráznej dopil jen pulku piva, na který si pravdepodobne odskocil :confused: :wink:
19. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulas:to je šílené úplně mi běhá mráz po zádech ještě že to dobře dopadlo.Ty lidi jezdí jak prasata :angry:
19. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulas, zaplaťpánbůh, že to odnesly jen plechy!!!! Tyhle situace jsou děsný....fujtajbl. Ať se nám vyhnou, to přeju všem!!!!
19. čer 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:
Janulas, jeste ze to dopadlo dobre, to sis nemohla vybrat andela abstinenta? :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Janul, no podstatný je, že jste všichni v pořádku. To je mazec, fuj. :unamused:
19. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak včera jsem vůbec neměla čas na net a tady se to zrovna tak rozjelo :slight_smile: Jani gratuluju k přijímačkám, jsi fakt dobrá, že do toho jdeš, já jsem ráda, že mám studia za sebou a vůbec si to s děckem nedovedu představit.
Janulas teda... ještě že se vám nic nestalo! Právě proto se tak hrozně bojím řídit, mám řidičák už tři roky, ale ještě jsem nikam neměla odvahu jet sama, vždycky musí jet manžel vedle mě, mám tak větší jistotu, ty lidi dneska jezdí jak hovada, a v tom počasí včera.... u nás lilo celý den a celou noc a ted asi dvě hodiny nepršelo a už zase lije :unamused: Fakt nevím, co budem dělat, asi taky zajdem pro tu pláštěnku...
20. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme teda včera koupili pláštěnku i gumáčky, pláštěnku Adík s řevem odmítá, vůbec se mu nelíbí, ale v gumáčkách by i spal :slight_smile: vůbec je nechtěl sundat, i když v tom vypadá jak kocour v botách :grinning: Má takový bílomodrý s beruškama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , holky, jak velký nožky mají vaše zlatíčka? protože Adam má většinu botek č. 25...
20. čer 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci Míša má 23-24, ale rychle to roste :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
My jsme se včera měli super byli jsme u našich na oběd a potom v multikině na 3d film :slight_smile:
Lukynka hlídala babička a v pohodě.Jinak Luky má číslo botek 23.
Mějte všichni pohodovou neděli :wink:
21. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak nám včera přijeli Matýsek s Ketkou :dizzy_face:
Tak jen zdravím a zase mizím :wink:
Jinak Šíma má botky 25 :wink: Tak papa a hezký den, tady je hnusně :confounded:
21. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, lucijo tak pozdravuj matýska a Ketku a užijte si to :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek