• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj holky!
Včera jsme se měli taky super. Byli jsme v Květné zahradě v Kroměříži je tam moc krásně.Míša s Lukym tam běhali v bludištích.Někdy tam musíme jet hned od rána.Dnes je fakt hnusně a zima :unamused: Už by se zas mohlo oteplit.
Mějte všichni i přes mraky pěkný den :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak je u vás pocásko, tady hruza des, od poledne prsí, celý odpoledne jsme byli doma, mám tu jeste na hlídání psa od nasich, tak veselo az moooc , dopolko jsme byli na ockování na tu trojkombinaci, zardenky spalnicky cosi, mely jste nekdo na to nejaké reakce a kdy???? dr. mi jen rekla, at se k nim chovám jakoze jsou nemocní, zatím jsou v pohode, hráli si a byli celkem hodní klidní, Tomikovi nejde stáhnout celej pindík, ale prej to má zatím cas, fakt jo?? já jsem stresovala teda, jinak nás merila vázila, Tomino má 12, 5 kg (asi, pác se teda rozhodne vázit nechtel) a merí 90cm, Marina merí 86 a vází 10, 4kg, at máte srovnání, jinak vyrizuju tu skodní událost, dneska jsem to hlásila na toho borca pojistovnu, a trvalo to po telefonu skoro pul hodiny, moc akcní to nebylo, ale snad uz po me nic chtít nebudou...
vsem krásný vecer, poslední dobou to tu moc nezije... a zkuste mi hlavne napsat ty rce na to ockování, díky
22. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Janulas!
Tak mi reakci na očkování měli akorát zvýšenou teplotu a byl pěkně protivný :unamused: To ti děti pěkně rostou a Tomino je dlouhý :slight_smile: Dávejte na sebe pozor :slight_smile: a mějte se fajn :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj janulas u nás nebyla na tohle očkování žádná reakce, v srpnu bysme měli jít na druhou dávku. Míša měří podle mého domácího měření a vážení 89 cm a 11 kg. Pindík mu nejde taky přetáhnout, to je normální, pokud si přečteš o tom něco na netu, tak všude píšou, že do tří let nepřetahovat násilím, jinak hrozí fimoza - srůsty a chirurgické přetáhnutí či dokonce obřízka. Já mu to zkouším, kam to jde a jinak pokud nemá problémy, s tím nic nedělám. Taky existuje mastička - kortikoidní na uvolnění předkožky, tak nejdřív bych zkusila tu, pokud to po druhém roce ještě nepůjde a pak se uvidí, rozhodně budu chtít vyšetření u urologa, protože naše dr. je stará škola, která by to nejradši přetahovala násilím, a já nechci, aby pak měl Míša s tím nějaké problémy. Synovci už byly tři a taky mu to nejde a jejich dr. to zase vůbec neřeší, že má čas do pěti let a pak se to když tak přetáhne v narkoze. Mají s tím ty kluci trápení :frowning2: Druhý synovec má 4 měsíce a jde mu to už přetáhnout krásně, ale zase se mu tam udělala plíseň :frowning2:
23. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky, jen na skok.

Mike ma infekci v pusince, tak jsme vcera byli u dr..ma penicilinovy sirup na 7 dni.tak uvidime..mel natekly krk a dasne..jeste se mu spatne polika, tak jsme spis na tekutejsi strave. A to mu porad meju rucicky..no ani dr me nerekl z ceho to je. :confounded: Ale dneska uz docela spal..tak uz snad bude veseleji..celej vikend byl silenej..nikdo se nevyspal..kor Mike.

Janul bouracka? No hlavne, ze jste v poradku..to je nejdulezitejsi!
Reakce..Mike nemel skoro zadne..jen se vic chtel tulit..byl plactivej a ospalej..a malinko teplejsi.
Pindika taky nepretahuju..prej casu dost..tak to zatim neresim.

My jdeme k dr az 2.9. tak ani nevim kolik ted mame.

Tak zas letim...preju peknej den vsem! :dizzy_face:
23. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Počasí je fakt na nic :frowning2: Snad se to brzo zlepší.
Elly:at se Mike brzo uzdraví.Mějte se krásně :wink:
23. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Janul, my měli Priorix tetra, rekaci měl až po cca 7 dnech, měl 39 horečku, pořád plakal, týden nejedl. Hnus. V září nás čeká druhá dávka a už teď jsem na nervy, jaký to zas bude :frowning2: Ale každý dítě je jiný, nemusí to u vás být takhle hnusný, my byli asi extrém :frowning2:
Jinak my máme pindíka úplně v pohodě, ale byl to boj, my to museli "zprovoznit" kvůli těm jeho ledvinkám...
23. čer 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly, pusinku Mikovi, ať je brzy ok. :wink:
23. čer 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly a´t se Mike brzo uzdraví
23. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Lucija se Šímou chrupaj po o a my s Matýskem vegetíme v obýváku, já u počítače a on u JimJamu :sweat_smile:

Janul, to je hrůza s tou bouračkou. Ale plechy vem čert, hlavně, že vám se nic nestalo. A s pojišťovnou přeju pevný nervy!
Jinak Matýsek měl po tý trojkombinaci dva nebo tři dny horečku (kolem 39) a osypal se, začalo to myslím 10.den po očku. A to jsem si zaplatila tu "lepší" vakcínu. Ale jak říká eluci, každý dítě je jiný a vás to může úplně minout.

Elly, ať je Mike brzy v pořádku, posíláme pusinku :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :sweat_smile: :dizzy_face: ..
omlouvám se za dlouhou absenci, no nějak nestíhám, dočtu :wink: ..teda něco :sweat_smile:
23. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Janulas...hlavně, že jste v pořádku :confused: :wink:
My jsme na to očkování nebyli, takže reakce žádné :wink:
A koukám, že je Ketka u Luciji..ty jo, že bych se za Vámi vydala? :sunglasses: :wink:
Pindíka naštěstí řešit nemusím, toho jsem se vždycky bála, že kdybych měla chlapečka, že bych to nedala :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dneska jsme opet trávili den v míste bydliste, uz at se vrátí nasi, protoze ti dva plus pes, me moc nebere :grinning: bud rvu na psa, nebo na decka :grinning: holky, moje nervy s nima, marina zacala Tomina kousat, vubec nevim co s tim, jsou to bitky na denním porádku kvuli vsechno, asi je brzo nekomu prodám :grinning: dacany malý....
Takze reakci mám cekat az pozdeji jo? no zatím jsou protivní jako vzdycky, takze zatím jedem v normálu..
misu...a na jaký jdete ockování??
a kde jsi absentovala ceece??
ket...uzijte si to u Lucii a mejte se tam fajne...apropó co deláte holky po vecerech me zajímá :grinning:
elly...at jste brzo zdraví, myslím na vás!!
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIsu....náádherné fotky z chaty, super!! A málka je kockaa :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

U nás je úplný hnus,už třetí den chčije :unamused: prádlo mi na balkoně za 3 dny neuschlo,prostě mazec,už aby zase bylo hezky.

Janul....holka,mě úplně zamrazilo :confused: no hlavně ale že jste všichni v pořádku.A jinak k té reakci,tak Natálka taky měla 10. den teplotu do 38,2 a protivná až hrůza a taky se jí vyhodila vyrážka,protivná byla ještě týden,ale už je naštěstí ok,takže to očkování je fakt pěkné svinstvo :angry:

Elly...posílám jednu uzdravovací pro Mika.

Máme jet na chatu,tak jsem zvědavá,jestli se počasí umoudří,zatím to tak nevypadá.
24. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se po dlouhé době.
Adam vypadá že je v poho a ten rybomunil zabral a už není tak nemocný.
Minulý týden jsme byli na druhé žloutence a za 14cz dní jdem na první Priorx Tetra.
Pro brněnský okolí dodám, že v Obřanech na Selské mají nejlevnější vakcíny v Brně. Př. Priorix Tetra ve městě stojí 1890,- na Selské v Obřanech 1390. 500,-Kč k dobru.

Jinak zkoušíme nočník a od 1.7 najíždíme na tvrdej režim bez plínek. Když Adama posadím na nočník, tak se buď vyčůrá, nebo vykadí. Asi jen 2x si řekl sám. Z toho jednou bylo kokini, že by se hadi mohli stydět.
Zítra jedem do Židlochovic na den dětí a v pátek jde maminka doslavovat přijetí s kamarádkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Za všechny gratulace děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Počasí mě už začíná štvát :angry: Už chci sluníčko :slight_smile:
Jani06:užijte si dětský den a v pátek si užij to přijetí :wink:
Mějte se všichni moc fajn :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky už mám z toho hnusu venku docela depinu :confounded:
Adam se doma nudí, zítra mu navíc odjede bratránek Tomík do Chorvatska, tak to bude úplně děsný :frowning2:
Taky plánuju od července začít s režimem bez plen, to bude mít hadr, kýbl a pračka pohotovost... :wink:

Dneska jsme doma, peču kuře a dělám kýbl hovězí polívky, Adík by se v polívkách mohl fakt koupat.
Jinak když už mluvím o tom koupání, konečně mu přestala být nepříjemná sprcha, takže koupeme jen cca 1-2x týdně ve vaničce, jinak vstoje sprchujem.
25. čer 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dik za podporu :dizzy_face: ..uz je nam lip..konecne do zacina ten sirup zabirat...tak jsem moc rada.... :dizzy_face: vcera uz mu bylo tak dobre..ze mame dve nove odreniny na obliceji jak lital..na nose a na cele...fakt jak nejakej veteran z valky ten vypada :grinning:

Ted sel na kute..tak mam cas dodelat, co pri nem nezvladnu. :wink:

No my ten jeste ani ted nezacali zkouset bez plen..ten z toho sirupu na porad prujem..prej je to normalni..tak pockam az bude zdraven..nakoupim tucet teplaku a pak nejak zacneme :wink: zatim nikam nespecham....sice si to uz nejak uvedomuje..a rve kdyz ma v gatich..nebo vidim, ze se jde schovat a za zidli tlaci..tak uz je pozde...jen na me kouka :sweat_smile:

Eluci..to jste teda sikovni...bez plenky... :slight_smile:

U nas je slunecno..krasny pocasi uz 3 dni..tak snad to jeste vydrzi :slight_smile:

Jani...jee nejak me to uslo..tak gratuluju opozdene z prijeti! :dizzy_face:
25. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
elly...fajn, ze uz zabírá sirup
eluci...no to bude chvíli mazec bez plín, ale urco se to brzo naucí
jani... díky za info o vakcínách, já beru zatím to placen é a povinné
uz ted se desim co bude desátej den, :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím jsou oba v klidu bez reakce
jinak vcera jsme jeli s detma vlakem do brna a zpátky a bylo to uplne bombááááá strasne se jim to líbilo, musíme brzo zopakovat!!
TOmi dostal vcera autícko na akumulátor, tak v tom porád sedí tocí volantem a nechce k tomu nikoho pustit :grinning: Marina ta zacla uplne vsechno opakovat, kazdý slovo uplne hltá, Tomi teda taky opakuje, ale né tak jak ona, tak mám radost, ze jsme se rozmluvili :dizzy_face: jdu hodit slofíka, odpoledne ficíme nekam pro mlíko, a pak si hrát na hriste :wink:
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáárek holky vy máte teda výdrž :wink: dlouho jsem zde nebyla...tak vás všechny zdravím i vaše batolátka... novinky u nás: Marianka konečně dosáhla 10kg ale teda tak tak... přešli jsme na kozí mlíko dostává ho 2x denně...no a od listopadu se snažíme jí pořídit nějakého sourozence a prd :unamused: mazec protože od září mi končí mateřská a začne bída :angry: tak já letím teď zrovna spí tak jdem s manžou ven natírat řezivo na boudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mějte se krásně adětičky ať vám prospívají :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jsme byli na 3D ultrazvuk, máme záznam na DVD, mimís se ale schovával, asi spinkal, tak se podařilo jen pár hezkých záběrů, mám nové fotky v albu. Pohlaví tentokrát nebylo moc dobře vidět, měl prdelku úplně dole, ale spíš to prý vypadá na toho kluka. Jinak je vše v pořádku a pěkně rosteme, jak je vidět na fotce mého megabříška :slight_smile:
Eluci taky to plánujem s těma plínama, tak uvidím, jak to půjde.
Ahoj makytko, musíš písnout častěji, at je nás tu více. Míša pije tak od toho roka, kdy jsme přestali s kojením , Nutrilon a střídáme to s Hami, někdy i Hami banánové. Ale třeba puding má z normálního KM už.
Elly a Jano, to je dobře, že je klukům líp.
To počasí mě teda taky štv, ale co naděláme, že... :angry:
25. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak já uz tady bojuju s tou reakcí na ockování, Marina mi dnes skoro nejedla, mela 38 teplotu, a krece do bricha, porád si to brísko drzela, a casto se krcila, humus :pensive: by me jeste zajímalo s cim mám pocítat, a jak dlouho to bude trvat :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásím zpět po dovolené!!!
26. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru...krása :dizzy_face: ...úplně jsem si vzpoměla, jakjsme tyto fotečky sem poprvé dávaly my :dizzy_face:

Janul, tak snad už to bylo všechno, držíme palečky.
Každy organismus je jiný a každý na to reaguje jinak....takže neporadím...

Navíc na očkování máme jiný názor jak víš, tak už to dál nebudu komentovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen přeji, a%t je malinké brzy dobře.. :dizzy_face:
Dneska jsem už zase brečela zpráv, je to strašné, chudáci lidičky....tak snad už se to nebude opakovat, krásné dovolené přejeme, já jedu za milčky na chatu a pak mám od středy dovolenou tak pojedeme na hory a snad už budou i praváčci :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ketka s Matýskem včera odjeli, a už je nám smutno :frowning2: Zase si zvyknout, ach jo. No najedem do starých kolejí.
Jani, co oříšci? Už je líp? Mě bolí břicho, jsem to včera dostala a je to hnus :unamused:
Miško užij si to s miláčkama :wink:
Reru, a mimínek je krásneeeej, už se těšíš, co?
27. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, janulas já myslím, že pokud je to reakce na to očkování, tak by to mělo tak do dvou tří dnů přejít, jinak bych v pondělí zašla nebo zavolala dr. jestli to je ještě normální
saso a kde jste byli na dovolené? Doufám, že jste tam měli aspon hezčí počasí než tady. mě už to fakt nebaví, je pořád dusno, přehánky, bouřky, nízký tlak, mě je teda docela blbě, jsem pořád nějaká zchvácená a zpocená a hlavně mě to už nebaví, jak je pořád zataženo. Jo, na mimíska se těším, ale ty oteklý kotníky a pálení žáhy bych si docela odpustila, proč musí být to těhu tak nepříjemné... :angry:
27. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
misu..uzijte dovolenou, já ockování taky nemusim, ale holt je to tu povinné tak to tak beru,
dneska uz je Marince líp, spís teda je uplne v porádku, jsem ráda, snad to bylo vsechno a budu cekat co TOmik, dopoledne jsme si byli hrát tu s detma za barákem, na písecku a dosli jsme jak hovádka a uplne unavení, toz si dali jen mlíko a obedvat se bude po spánku, já jsem to tu vytrela zasla se psíkem a budu vegetit...odpoledne musim odjet aspon pro plinky, zas jsme ne dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zítra uz dojedou nasi a vezmou si ANdíky uuffffffffffff se tesím jak malá :grinning: :grinning: :grinning:
reru...no snad to bude uz ok.... taky si vzpomínám na to pálení záhy, to byl hnus.... ted mi pálila nedávno asi tejden v kuse, jsem si delala i test, jestli nejsem tehu, pác to u me moc normální není, drz se holka, pocasí snad se umoudrí nooo, to dusno je humus fakt...
lucija... jak dlouho jsi ji tam mela?? to musela být sranda né?
27. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul, tak to je fajn, že je Márinka v cajku :dizzy_face: Jinak Ketka tu byla od soboty a včera večer odjížděli. To víš, že sranda byla, hlavně po večerech, viď Ketko? :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek