Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
margeautor
7. dub 2009
No vidíte, já jsem Kubu taky ještě nenatřela. Mám někde krém ještě z loňska...jenom kdybych věděla kde 😃
elly
7. dub 2009
Marge..jo taky trpim na hledani veci 😃
elly
7. dub 2009
Marge ja myslela, ze si uklidila 😃 ..no mozna ho nemuzes ted najit..protoze je uklizeno 😃
margeautor
7. dub 2009
elly: 😃 a taky je vždycky najdeš,když už je nepotřebuješ? 😃
elly
7. dub 2009
Marge tak nejak 😃 :-N
jana06
7. dub 2009
Jo šotky naschválníčci... tak ty máme doma taky... 😃

Nebo u Marge je to ještě v krabicích 😃 😃 😃 😉
elly
7. dub 2009
Jani..ja mam doma taky trpasliky..ale nikdy nechteji za me uklidit 😃
jana06
7. dub 2009
Elly, viď? hajzlíci jedni. Poskovávat věci, to jo, ale vytřít, umýt koupelnu, utřít prach atd... to aby si člověk děla sám ]-( 😃
elly
7. dub 2009
Kde jste vsechny..stavite na kafe? 😉
elly
7. dub 2009
Jani ctes me myslenky..zrovna vcera v 11 vecer jsem hnedala knoflik 😃 😃
jana06
7. dub 2009
Elly 😃 😃 😃 😃

Tak vám řeknu, že práce na zahradě není žádnej med... Normoš cítím šikmý břišní svaly.
Na ten kousek záhonu jsem si koupila malou motyčku, s tím, že to bude stačit. Klečela jsem na tím tak ˇhoďku a půl a ještě budu. Bez rýče a velké motyky, s kterou by se to dělalo líp, by to bylo rychlejší. Ale já nic takovýho nemám a sousedi co maj, jsou v práci. Takže jsem našla v chodbě lopatu a měla jsem tu malou motyčku. Zkoušela jsem lopatou nahradit rýč, ale to nešlo. Jsem na tom skákala jak žaba po silnici a nic. Ani se to nehlo. takže jsem klečela a kopala jak sběsilá. Jsem si připadala jak Cecilka ve Slunce seno..., jak okopávala hroby... 😃
Odpo mě ještě čeká další kousek. Je to tam zarostlý jak v džungli...
margeautor
7. dub 2009
Elly: nakonec včera zvítězila lenora, takže úklid ani salátek se nekonal 😃 😃 😃 No a dneska tady podle vašich rad chodím se zavřenýma očima 😃
Holky já se jdu natáhnout jsem nějaká vyčichlá, musím nazbírat energii na odpoledne 😉
elly
7. dub 2009
Jani 😃 😃 ..koukam prace slechti.. 😃 ....co bys pro figuru neudelala, ze? :-N
elly
7. dub 2009
Marge..dobrou...jsem rada, ze nas alespon obcas poslouchas 😃 hlavne nezakopni prosim te :-N
elly
7. dub 2009
Manza za chvili vyrazi na jednani..tak budu muset pockat az se vrati..a pak muzeme jit ven..
jana06
7. dub 2009
Elly, tak tak. Adam jsem musela kompletně vyslíct před dveřima, protože se snažil v oblečení prpačovat písek až dom. A když jsem ho přebalovala,tak padal ještě v plínky...
Snesu doma dost věcí, ale písek nee. 😃
jana.ax
7. dub 2009
tak už jsme taky po obědě. Filípek už je uložený, myslím, že za chvilku usne byl ze dvora pěkně unavený, měl tam tolik práce 😃
jana06
7. dub 2009
Teď jsem se kochala pohledem z balkonu na tu vypletou část a na tu zarostlou. Ještě musím vysbírat trošku zeleniska z té okopané šásti a odpo budem sázet kytííí.
jana06
7. dub 2009
No jo jani,naši pracanti... Jdu taky nabrat síly na odpo jak marge.Ještě musím poklidit nádobí, kostky a odpo až přijdem ze dvorku, tak vysát a umýt země. Večer u růžovky kopa žehlení a ještě bych měla natřít věnečky, co mám upletený. Podl toho, co mě čeká bych dneska ani neměla jít spát. :-N

Robert je do rána ve službě, tak můžu, mám volný pole působnosti...
elly
7. dub 2009
Hoi Jani..uz mas kafe? 😉

Jani..moje mama ze me vdzyky byla hotova..ja byla prej hrozne cistotny dite..i kdyz jse byla na pisku..tak jsem si rucicky pekne otrela od pisku 😃 ..kdezto moje segra..ta snad mela 3 teplaky na jeden den. :-N
elly
7. dub 2009
No ja bych se taky rada natahla..ale hold moje postel je asi 17 km daleko..takze si jdu dat kafe..at se proberu 😃
elly
7. dub 2009
Jani dobrou 😉
jana06
7. dub 2009
Tak to adam je asi jak Tvoje sestra kdysi. Troje tepláky je někdy málo... 😃
elly
7. dub 2009
Jani tak to Mike je asi "zatim"modelka po mamce...tomu staci jedny 😃
elisss
7. dub 2009
Ahojky!
Tak jsem si zařídila tu mateřskou a byli jsme Jakubovi pro botky, ale neměli jsme ho sebou, tak pro ně jedem odpoledne 😉 jedny na procházky a jedny na dvůr 😉
Koupila jsem si i já, v lékárně Santé nazouváky na klínku, moc krásné x-) x-) x-)
Miluju, když nemusím mít ponožky a stačí nazou nazouváky a vyrazit 😉
jana.ax
7. dub 2009
Elly, už jo 😉 kapučínko 😉

Elis, ty sis byla mateřskou vyřizovat až teď? =-)
elly
7. dub 2009
Ellis tak na 3 roky? 😉
No ja bez ponozek ani ranu :-N
helenkaa
7. dub 2009
Zdravím Vás při krásném slunečném úterku x-)
elisss
7. dub 2009
Jani jj, měl ajsem čas do 21 měsíců věku dítěte a rozhodla jsem se pro 3 roky 😉
elisss
7. dub 2009
Ahoj Heli! Pořád v Ově?
já ponožky nesnáším, když nemusím, tak v nich nechodím ani v zimě 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli