• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
autor
No vidíte, já jsem Kubu taky ještě nenatřela. Mám někde krém ještě z loňska...jenom kdybych věděla kde :grinning:
7. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge..jo taky trpim na hledani veci :grinning:
7. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge ja myslela, ze si uklidila :grinning: ..no mozna ho nemuzes ted najit..protoze je uklizeno :grinning:
7. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elly: :grinning: a taky je vždycky najdeš,když už je nepotřebuješ? :grinning:
7. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge tak nejak :grinning: :sweat_smile:
Jo šotky naschválníčci... tak ty máme doma taky... :grinning:

Nebo u Marge je to ještě v krabicích :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Jani..ja mam doma taky trpasliky..ale nikdy nechteji za me uklidit :grinning:
7. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, viď? hajzlíci jedni. Poskovávat věci, to jo, ale vytřít, umýt koupelnu, utřít prach atd... to aby si člověk děla sám :angry: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste vsechny..stavite na kafe? :wink:
Jani ctes me myslenky..zrovna vcera v 11 vecer jsem hnedala knoflik :grinning: :grinning:
Elly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak vám řeknu, že práce na zahradě není žádnej med... Normoš cítím šikmý břišní svaly.
Na ten kousek záhonu jsem si koupila malou motyčku, s tím, že to bude stačit. Klečela jsem na tím tak ˇhoďku a půl a ještě budu. Bez rýče a velké motyky, s kterou by se to dělalo líp, by to bylo rychlejší. Ale já nic takovýho nemám a sousedi co maj, jsou v práci. Takže jsem našla v chodbě lopatu a měla jsem tu malou motyčku. Zkoušela jsem lopatou nahradit rýč, ale to nešlo. Jsem na tom skákala jak žaba po silnici a nic. Ani se to nehlo. takže jsem klečela a kopala jak sběsilá. Jsem si připadala jak Cecilka ve Slunce seno..., jak okopávala hroby... :grinning:
Odpo mě ještě čeká další kousek. Je to tam zarostlý jak v džungli...
7. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Elly: nakonec včera zvítězila lenora, takže úklid ani salátek se nekonal :grinning: :grinning: :grinning: No a dneska tady podle vašich rad chodím se zavřenýma očima :grinning:
Holky já se jdu natáhnout jsem nějaká vyčichlá, musím nazbírat energii na odpoledne :wink:
7. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: ..koukam prace slechti.. :grinning: ....co bys pro figuru neudelala, ze? :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge..dobrou...jsem rada, ze nas alespon obcas poslouchas :grinning: hlavne nezakopni prosim te :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manza za chvili vyrazi na jednani..tak budu muset pockat az se vrati..a pak muzeme jit ven..
7. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, tak tak. Adam jsem musela kompletně vyslíct před dveřima, protože se snažil v oblečení prpačovat písek až dom. A když jsem ho přebalovala,tak padal ještě v plínky...
Snesu doma dost věcí, ale písek nee. :grinning:
7. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme taky po obědě. Filípek už je uložený, myslím, že za chvilku usne byl ze dvora pěkně unavený, měl tam tolik práce :grinning:
7. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se kochala pohledem z balkonu na tu vypletou část a na tu zarostlou. Ještě musím vysbírat trošku zeleniska z té okopané šásti a odpo budem sázet kytííí.
7. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo jani,naši pracanti... Jdu taky nabrat síly na odpo jak marge.Ještě musím poklidit nádobí, kostky a odpo až přijdem ze dvorku, tak vysát a umýt země. Večer u růžovky kopa žehlení a ještě bych měla natřít věnečky, co mám upletený. Podl toho, co mě čeká bych dneska ani neměla jít spát. :sweat_smile:

Robert je do rána ve službě, tak můžu, mám volný pole působnosti...
7. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoi Jani..uz mas kafe? :wink:

Jani..moje mama ze me vdzyky byla hotova..ja byla prej hrozne cistotny dite..i kdyz jse byla na pisku..tak jsem si rucicky pekne otrela od pisku :grinning: ..kdezto moje segra..ta snad mela 3 teplaky na jeden den. :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja bych se taky rada natahla..ale hold moje postel je asi 17 km daleko..takze si jdu dat kafe..at se proberu :grinning:
7. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobrou :wink:
7. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to adam je asi jak Tvoje sestra kdysi. Troje tepláky je někdy málo... :grinning:
7. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to Mike je asi "zatim"modelka po mamce...tomu staci jedny :grinning:
7. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak jsem si zařídila tu mateřskou a byli jsme Jakubovi pro botky, ale neměli jsme ho sebou, tak pro ně jedem odpoledne :wink: jedny na procházky a jedny na dvůr :wink:
Koupila jsem si i já, v lékárně Santé nazouváky na klínku, moc krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miluju, když nemusím mít ponožky a stačí nazou nazouváky a vyrazit :wink:
7. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, už jo :wink: kapučínko :wink:

Elis, ty sis byla mateřskou vyřizovat až teď? :confused:
7. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellis tak na 3 roky? :wink:
No ja bez ponozek ani ranu :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás při krásném slunečném úterku :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj, měl ajsem čas do 21 měsíců věku dítěte a rozhodla jsem se pro 3 roky :wink:
7. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Heli! Pořád v Ově?
já ponožky nesnáším, když nemusím, tak v nich nechodím ani v zimě :slight_smile: :wink:
7. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek