• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Hola holaaaaaa, kde jste kdoooo? :confused:
Nový fotky v albu, tak mrkněte :wink:
28. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak uz jsme zdravi..ale jeste musime dobrat ten penicilin...tak jsem rada.

Jinak u nas je teplicko..asi 25 stupnu..ale dusno..odpoledne pujdeme ven krmit kacenky.

Janul..vy jste si poridili pejska? :wink: Jakeho? Mas ho v albu?

Jsem pridala pak fotek..tak kdyztak juknete.. :wink:

Mike je ted hroznej maminak...kam se hnu nebo chci jit pryc, tak zacne brecet..hruza..taky to tak mate deti? :confused:

Lucijo..tak to jste s Ketkou meli super dny, ne? :wink: Ju juknout do alba :wink:
28. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo pekny fotky... :dizzy_face: Kde jste byli na vylete?
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Elly, to je dobře že je Mikeovi dobře, já na nějaký nový fotky koukala, ale pro jistotu jdu kouknout jestli nemáš ještě novější :wink:
Super dny s Ketkou byly, ale tady pořád chcalo, tak jsme venku byly jen jednou :unamused: No a ráno volala Ketka, že si jdou asi lehnout na Bulovku. Matýsek od včerejška zvracel a bylo mu zle, dvakrát byli v Motole a ráno jeli na Bulovku. Bude mi volat co a jak, tak pak dám vědět. A co Ty Elly? Jak se máte krom marodění???
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, to už jsme byli před měsícem ve Třebový :wink:
28. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tyhle fotky už jsem viděla, Mike se hodně změnil, už to nejsou ty kulatý miminka, ale vytáhlí kluci :frowning2:
28. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
elly..neporídili, on byl muj a ted ho mají nasi co jsou deti na svete,no a nasi jsou na dovci toz ho tu hlídám, to bych se zbláznila jeste se psem, i tak nestíhám :grinning:
mamánka mám taky, Tomina, Maja je lepsí, ta se nechá hlídat, ale Tomi to je s revem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lucija...ty jo, jak to ze zvrací, chudinka, hruza teda :pensive:
28. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija...super fotky, moc vám to tam slusí zenské a chlapáci jsou uz teda velcííí chlapáci, s dudanem :grinning:
elly...Mike uz je velkej borec, líbí se mi ty montérky, kdes to sehnala, ceece :grinning:
no nic budí se prtata, nalozím je a jedu odevzdat hafana :wink:
28. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme marod :frowning2:
Adík se mi zdál v noci teplejší, 3x se vzbudil, že chce napít...ráno byl dobrej, šli jsme ven a před spaním jsem ho měřila, v konečníku měl 37,7...no a teď po probuzení už 39,3 :confounded:
Jinak mu nic není, rýma, kašel, nic. Tak nevím :frowning2:
28. čer 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ketka s Matýskem je doma, zítra půjdou k mudře. Začal už i pít tak je to lepší :dizzy_face:
Eluci, japak to marod? Ono se k tý horečce vždycky něco přidá :frowning2: Tak ať je Adíkovi brzy líp :pensive:
Janul, takže už veget bez psíka, jo? Co to bylo za psa vůbec?
28. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berunky!

Jsem tu aspoň na skok, Matýsek pořád spinká, ale před chvílí se probral a snědl asi čtyři lžičky banánu, tak jsem šťastná jak blecha, teď už jenom aby to nevyzvracel.

Před tím sice brutálně pokadil sedačku i mě, ale když už trošku papká, tak snad je to na dobrý cestě, musim doufat, jinak bych se z toho zbláznila. Takhle ho vůbec neznám, od rána jenom spí, ale aby ne, musí načerpat energii, včera jsme byli 2x v tom Motole a dneska ještě ta Bulovka........taky bych spala, ale láduju do něj do chudáka pořád minerálku a navíc nemůžu usnout, noc byla taky hrozná, při každým jeho převalení jsem byla vzhůru a bála se, že bude blinkat, ale nad ránem jsem ho vzala k nám do postele a aspoň dvě hoďky jsem se prospala.

Eluci ať je Adík brzy dobrej, to je fakt na hovňajz, když ti naši miláčkové stůňou.

Tak se zatím mějte a já se zas ozvu :wink:

Pápá!
28. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - zatím mu kromě té horečky fakt nic není...celkem baští, normálně se vykadil,takže břicho ani trávení to nebude... nechápu to - nemá ani malou rýmu, nic :confounded: vyrážka taky nic...se picnu. Dala jsem mu Nurofen a teď měl 38,1, takže když se odečítá půl stupně, tak 37,6. Nechce ležet, tak teď sedí v obýváku na motorce a kouká s Honzou na telku.
Ketka - taky držím palce, aby se ti Matýsek rychle sebral...já jak Adíkovi něco je,m tak mám hned staženej žaludek a nervy v kýblu :frowning2:
28. čer 2009 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár nových fotek, tak jukněte :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
eluci...napadla me sestá nemoc, meli jste uz??? to jsou tri dny horecky, nejdou dolu, nic k nim, a pak se osype, mel to Tominek,mel ke ctyricítkám z nicehonic, a kdyz se to srazilo tak k tem 38, odebírala jsem mu moc, kdyz jsme sli k mudre....
lucija.... byl to papillon, jak není zvyklej na decka, tak na ne vrcel a ohánel se, jsem mela chvílemi strach, ze zkousne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uz je fuc tak veget
ketka...tak sláva ze uz je malému lépe... tak jdi do hajan dneska s nim, snad uz bude dobre :wink:
28. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci...super fota, krásnej nocnícek, na ten se to chodí urcite samo :wink: ty se mi zdás nejaká hubená holka :confused: slusí vám to spolu moc :wink:
28. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul vidíš, šestka mě nenapadla a taky jsme ji měli :confounded:
Jo papilloni jsou mrchy :confounded:
Ket, tak paráda, hlavně že je líp :dizzy_face: Eluci, koukám, že tatínek je pěknej kocour :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci...no jsou más recht...
tak jsem taky pridala fotkyyyyyyyy :wink:
28. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuásný fotkyyyy :dizzy_face: To tak letí, oni už jsou všichni tak velký :frowning2:
28. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija...no to jo jsou to uz dlouháni a hlavne vychcánci a lumpajzníci :grinning: v tom aute jsem je fotila dneska, jsem se tu rezala jak pitomá, hrozný co nekdy vymyslí :grinning:
28. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
janul - šestou nemoc jsme neměli...no vidíš, to by mohlo být ono...hlavně ať to nejsou ty jeho ledviny :confounded: :pensive: Zítra zavolám mudře....odpoledne se mu to drželo do těch 38, teď už ale zase topí jak blázen, on je dost horečkovej, tak už má určitrě zas přes těch 39...
janul - hubená? tos mě potěšila, makám na sobě :slight_smile: :wink:
lucija - viď, kocour, a to už mu bude v srpnu 47, nikdo by to do něj neřek :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, my máme doma Edíka a za boha nemůžeme přijít co to je a kde to je. Někde okolo malýho traktoru a balkonových dveří :sweat_smile: prostě ,,edik,, :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a Šíma bude nadsamec asi, páč ve vaně nám tvrdil, že má ,,pindíky" :grinning: On totiž začal mluvit v množným čísle takže máme doma JEDNU košišky, jednu mašinky atd atd :confounded:
28. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, no tak to bych do něj neřekla, to ne :confused:
Hubená jsi, to vidím i já, ledviny to nebudou a já jdu do vany, tak zatím pááá :wink:
28. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já půjdu taky, malej uýž fňuká a válí se... tak se mějte a držte palce, holčiny, ať to není nic horšího :confounded:

pápá.
28. čer 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci...rekla bych mu max 40tku, ty jo dobrej , s ledvinkama jste si vytrpeli a to uz máte vybráno, treba je to jen nejaká virozka, zítra budete moudrejsí, drz se v noci a dej zítra info
:wink: lucija... jééé to je hezký pindiky a edik je taky perfektní
:grinning:
28. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edik je perfektní, ale ještě zjistit kdo nebo co to je :confused: Kolikrát se rozčílí, že ho nechápem a nerozumíme :grinning: A už tu fakt nejsem :wink: Zatím....
28. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jdu Vás po dlouhý době pozdravit. Poslední dobou Vás nestíhám ani číst natož něco napsat.

Všem jsem zkoukla fotečky a je to fakt neuvěřitelný, jak ty děti rostou!!

Jinak k nočníkování, Kuba chodí doma dole bez :grinning: a poslední týden bez nehody. Vždycky si sedne na nočník, nebo zařve kakat a je to. Ale jak mu dám plínu, tak si nevzpomene, jenom třeba když někoho vidí jak čůrá, tak si řekne. Jenom je u nás čůrání i kakání : kakat.

Jsme teď taky nemocní, ve čtvrtek jsme byli na očkování Priorix, no a hned po obědě mu vyskočila horečka, ráno jsem mu objevila v pusince aft velkej, jak hrách, tak jsme šli zase k mudře, říkala, že ty horečky jsou od toho aftu a že mám počítat, že se mu to rozleze do celý pusinky. Takže mažeme pusinku gerciánou a srážíme horečku. Už má další tři afty na špičce jazyku. Moc nejí...takže hrůza...alespoň, že pije.

Eluci: to bude určitě ta šestá nemoc :wink:

Ket: a co Vám řekli v nemocnici?

Jo a ještě Vám musím říct, jak Kubíček krásně spinká..už nevstává v šest ale o půl páté!!!!! :angry:
29. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu přidat nějaké fotky :wink:
29. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak já žádný novější nemám :grinning:
29. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám, že se nám tu nějak rozmohly nemoci, všem přeju at jsou dětičky co nejdřív zase zdravé a veselé. Míša je naštěstí OK,jen to počasí je blbé, pořád lije, tak je takový otravnější, se nedivím, mě už z toho taky hrabe...
Zkoukla jsem všem alba, máte všichni moc kkrásné fotečky :slight_smile: janulas, to musíme taky zkusit jet tím vláčkem, snad to bude lepší než ten hysterický záchvat v autobuse, ve vlaku se snad tak nebude bát. S nočníkem u nás zatím nic nového, pořád má plínky, včera se do ní dokonce zase i pokadil, to už se dlouho nestalo a přitom předtím byl na nočníku čurat, předem nic neříká, už aby bylo zase teplo, hned začnem zase na dvoře trénovat.
S mluvením zatím taky nic moc, každý den přibyde nějaké to zkomolené slovíčko, ale celkově nic moc...
29. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nazdárek Marge, že se taky ukážeš. Tak ať je Kubíčkovi brzy líp :dizzy_face: To je hnus ty nemoce, co na naše děti skáčou :angry:
My jsme doma bez plínek už přes dva týdny a je to tak půl na půl, kdy si řekne a kdy to nestihne. Ale většinou si sám řekne, buď čurat, nebo kakat nebo prostě jen ,,honém, nočník, honééém" :grinning:
29. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek