Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
lucija
28. čer 2009
Hola holaaaaaa, kde jste kdoooo? =-)
Nový fotky v albu, tak mrkněte 😉
elly
28. čer 2009
Ahojky,

tak uz jsme zdravi..ale jeste musime dobrat ten penicilin...tak jsem rada.

Jinak u nas je teplicko..asi 25 stupnu..ale dusno..odpoledne pujdeme ven krmit kacenky.

Janul..vy jste si poridili pejska? 😉 Jakeho? Mas ho v albu?

Jsem pridala pak fotek..tak kdyztak juknete.. 😉

Mike je ted hroznej maminak...kam se hnu nebo chci jit pryc, tak zacne brecet..hruza..taky to tak mate deti? =-)

Lucijo..tak to jste s Ketkou meli super dny, ne? 😉 Ju juknout do alba 😉
elly
28. čer 2009
Lucijo pekny fotky... x-) Kde jste byli na vylete?
lucija
28. čer 2009
Ahoj Elly, to je dobře že je Mikeovi dobře, já na nějaký nový fotky koukala, ale pro jistotu jdu kouknout jestli nemáš ještě novější 😉
Super dny s Ketkou byly, ale tady pořád chcalo, tak jsme venku byly jen jednou :-| No a ráno volala Ketka, že si jdou asi lehnout na Bulovku. Matýsek od včerejška zvracel a bylo mu zle, dvakrát byli v Motole a ráno jeli na Bulovku. Bude mi volat co a jak, tak pak dám vědět. A co Ty Elly? Jak se máte krom marodění???
lucija
28. čer 2009
Elly, to už jsme byli před měsícem ve Třebový 😉
lucija
28. čer 2009
Tak tyhle fotky už jsem viděla, Mike se hodně změnil, už to nejsou ty kulatý miminka, ale vytáhlí kluci 😞
janulas
28. čer 2009
ahojte
elly..neporídili, on byl muj a ted ho mají nasi co jsou deti na svete,no a nasi jsou na dovci toz ho tu hlídám, to bych se zbláznila jeste se psem, i tak nestíhám 😃
mamánka mám taky, Tomina, Maja je lepsí, ta se nechá hlídat, ale Tomi to je s revem :-p
lucija...ty jo, jak to ze zvrací, chudinka, hruza teda |-|
janulas
28. čer 2009
lucija...super fotky, moc vám to tam slusí zenské a chlapáci jsou uz teda velcííí chlapáci, s dudanem 😃
elly...Mike uz je velkej borec, líbí se mi ty montérky, kdes to sehnala, ceece 😃
no nic budí se prtata, nalozím je a jedu odevzdat hafana 😉
elucinka
28. čer 2009
Ahoj holky, tak jsme marod 😞
Adík se mi zdál v noci teplejší, 3x se vzbudil, že chce napít...ráno byl dobrej, šli jsme ven a před spaním jsem ho měřila, v konečníku měl 37,7...no a teď po probuzení už 39,3 :-S
Jinak mu nic není, rýma, kašel, nic. Tak nevím 😞
lucija
28. čer 2009
Tak Ketka s Matýskem je doma, zítra půjdou k mudře. Začal už i pít tak je to lepší x-)
Eluci, japak to marod? Ono se k tý horečce vždycky něco přidá 😞 Tak ať je Adíkovi brzy líp |-|
Janul, takže už veget bez psíka, jo? Co to bylo za psa vůbec?
ketka
28. čer 2009
Ahoj berunky!

Jsem tu aspoň na skok, Matýsek pořád spinká, ale před chvílí se probral a snědl asi čtyři lžičky banánu, tak jsem šťastná jak blecha, teď už jenom aby to nevyzvracel.

Před tím sice brutálně pokadil sedačku i mě, ale když už trošku papká, tak snad je to na dobrý cestě, musim doufat, jinak bych se z toho zbláznila. Takhle ho vůbec neznám, od rána jenom spí, ale aby ne, musí načerpat energii, včera jsme byli 2x v tom Motole a dneska ještě ta Bulovka........taky bych spala, ale láduju do něj do chudáka pořád minerálku a navíc nemůžu usnout, noc byla taky hrozná, při každým jeho převalení jsem byla vzhůru a bála se, že bude blinkat, ale nad ránem jsem ho vzala k nám do postele a aspoň dvě hoďky jsem se prospala.

Eluci ať je Adík brzy dobrej, to je fakt na hovňajz, když ti naši miláčkové stůňou.

Tak se zatím mějte a já se zas ozvu 😉

Pápá!
elucinka
28. čer 2009
lucija - zatím mu kromě té horečky fakt nic není...celkem baští, normálně se vykadil,takže břicho ani trávení to nebude... nechápu to - nemá ani malou rýmu, nic :-S vyrážka taky nic...se picnu. Dala jsem mu Nurofen a teď měl 38,1, takže když se odečítá půl stupně, tak 37,6. Nechce ležet, tak teď sedí v obýváku na motorce a kouká s Honzou na telku.
Ketka - taky držím palce, aby se ti Matýsek rychle sebral...já jak Adíkovi něco je,m tak mám hned staženej žaludek a nervy v kýblu 😞
elucinka
28. čer 2009
přidala jsem pár nových fotek, tak jukněte 🙂
janulas
28. čer 2009
ahojte holky
eluci...napadla me sestá nemoc, meli jste uz??? to jsou tri dny horecky, nejdou dolu, nic k nim, a pak se osype, mel to Tominek,mel ke ctyricítkám z nicehonic, a kdyz se to srazilo tak k tem 38, odebírala jsem mu moc, kdyz jsme sli k mudre....
lucija.... byl to papillon, jak není zvyklej na decka, tak na ne vrcel a ohánel se, jsem mela chvílemi strach, ze zkousne :-p no uz je fuc tak veget
ketka...tak sláva ze uz je malému lépe... tak jdi do hajan dneska s nim, snad uz bude dobre 😉
janulas
28. čer 2009
eluci...super fota, krásnej nocnícek, na ten se to chodí urcite samo 😉 ty se mi zdás nejaká hubená holka =-) slusí vám to spolu moc 😉
lucija
28. čer 2009
Janul vidíš, šestka mě nenapadla a taky jsme ji měli :-S
Jo papilloni jsou mrchy :-S
Ket, tak paráda, hlavně že je líp x-) Eluci, koukám, že tatínek je pěknej kocour 😉 x-) 😃 😃 😃
janulas
28. čer 2009
luci...no jsou más recht...
tak jsem taky pridala fotkyyyyyyyy 😉
lucija
28. čer 2009
Kuásný fotkyyyy x-) To tak letí, oni už jsou všichni tak velký 😞
janulas
28. čer 2009
lucija...no to jo jsou to uz dlouháni a hlavne vychcánci a lumpajzníci 😃 v tom aute jsem je fotila dneska, jsem se tu rezala jak pitomá, hrozný co nekdy vymyslí 😃
elucinka
28. čer 2009
janul - šestou nemoc jsme neměli...no vidíš, to by mohlo být ono...hlavně ať to nejsou ty jeho ledviny :-S |-| Zítra zavolám mudře....odpoledne se mu to drželo do těch 38, teď už ale zase topí jak blázen, on je dost horečkovej, tak už má určitrě zas přes těch 39...
janul - hubená? tos mě potěšila, makám na sobě 🙂 😉
lucija - viď, kocour, a to už mu bude v srpnu 47, nikdo by to do něj neřek 🙂 😃 😃 😃
lucija
28. čer 2009
To je fakt, my máme doma Edíka a za boha nemůžeme přijít co to je a kde to je. Někde okolo malýho traktoru a balkonových dveří :-N prostě ,,edik,, 😃 😃 😃
Jo a Šíma bude nadsamec asi, páč ve vaně nám tvrdil, že má ,,pindíky" 😃 On totiž začal mluvit v množným čísle takže máme doma JEDNU košišky, jednu mašinky atd atd :-S
lucija
28. čer 2009
Eluci, no tak to bych do něj neřekla, to ne =-)
Hubená jsi, to vidím i já, ledviny to nebudou a já jdu do vany, tak zatím pááá 😉
elucinka
28. čer 2009
Já půjdu taky, malej uýž fňuká a válí se... tak se mějte a držte palce, holčiny, ať to není nic horšího :-S

pápá.
janulas
28. čer 2009
eluci...rekla bych mu max 40tku, ty jo dobrej , s ledvinkama jste si vytrpeli a to uz máte vybráno, treba je to jen nejaká virozka, zítra budete moudrejsí, drz se v noci a dej zítra info
😉 lucija... jééé to je hezký pindiky a edik je taky perfektní
😃
lucija
28. čer 2009
Edik je perfektní, ale ještě zjistit kdo nebo co to je =-) Kolikrát se rozčílí, že ho nechápem a nerozumíme 😃 A už tu fakt nejsem 😉 Zatím....
margeautor
29. čer 2009
Ahoj holky,

jdu Vás po dlouhý době pozdravit. Poslední dobou Vás nestíhám ani číst natož něco napsat.

Všem jsem zkoukla fotečky a je to fakt neuvěřitelný, jak ty děti rostou!!

Jinak k nočníkování, Kuba chodí doma dole bez 😃 a poslední týden bez nehody. Vždycky si sedne na nočník, nebo zařve kakat a je to. Ale jak mu dám plínu, tak si nevzpomene, jenom třeba když někoho vidí jak čůrá, tak si řekne. Jenom je u nás čůrání i kakání : kakat.

Jsme teď taky nemocní, ve čtvrtek jsme byli na očkování Priorix, no a hned po obědě mu vyskočila horečka, ráno jsem mu objevila v pusince aft velkej, jak hrách, tak jsme šli zase k mudře, říkala, že ty horečky jsou od toho aftu a že mám počítat, že se mu to rozleze do celý pusinky. Takže mažeme pusinku gerciánou a srážíme horečku. Už má další tři afty na špičce jazyku. Moc nejí...takže hrůza...alespoň, že pije.

Eluci: to bude určitě ta šestá nemoc 😉

Ket: a co Vám řekli v nemocnici?

Jo a ještě Vám musím říct, jak Kubíček krásně spinká..už nevstává v šest ale o půl páté!!!!! ]-(
margeautor
29. čer 2009
Jdu přidat nějaké fotky 😉
margeautor
29. čer 2009
aha, tak já žádný novější nemám 😃
reruna
29. čer 2009
Teda koukám, že se nám tu nějak rozmohly nemoci, všem přeju at jsou dětičky co nejdřív zase zdravé a veselé. Míša je naštěstí OK,jen to počasí je blbé, pořád lije, tak je takový otravnější, se nedivím, mě už z toho taky hrabe...
Zkoukla jsem všem alba, máte všichni moc kkrásné fotečky 🙂 janulas, to musíme taky zkusit jet tím vláčkem, snad to bude lepší než ten hysterický záchvat v autobuse, ve vlaku se snad tak nebude bát. S nočníkem u nás zatím nic nového, pořád má plínky, včera se do ní dokonce zase i pokadil, to už se dlouho nestalo a přitom předtím byl na nočníku čurat, předem nic neříká, už aby bylo zase teplo, hned začnem zase na dvoře trénovat.
S mluvením zatím taky nic moc, každý den přibyde nějaké to zkomolené slovíčko, ale celkově nic moc...
lucija
29. čer 2009
Ahoj holky, nazdárek Marge, že se taky ukážeš. Tak ať je Kubíčkovi brzy líp x-) To je hnus ty nemoce, co na naše děti skáčou ]-(
My jsme doma bez plínek už přes dva týdny a je to tak půl na půl, kdy si řekne a kdy to nestihne. Ale většinou si sám řekne, buď čurat, nebo kakat nebo prostě jen ,,honém, nočník, honééém" 😃

Začni psát odpověď...

Odešli