• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj holky!
Máte hezké fotečky to ani není možné jak ty děti rychle rostou :slight_smile:
Počasí je hnusné pořád prší.Míša jede ve středu do té Itálie a už se moc těší :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli ráno u Mudry, naše bohužel dovolenkuje, tak jsme museli k jiné, ale aspoň měla i přístroj na CRP, takže to Adíkovi hned udělala a má to zvýšený, tělo se pere s nějakým zánětem, takže žádná šestá nemoc a máme ATB :frowning2: Pořád horečkuje, noc byla děsná, pořád se budil, plakal, do toho ho bolelo bříško a měl prdíky, no síla, fakt. Má pořád okolo 39 :frowning2: :frowning2: po nurofenu to vždycky na chvilku spadne a pak zas hned nanovo. Ve středu budou výsledky kultivace z moči, tak se modlím, ať ten zánět není v močových cestách nebo v těch ledvinách.... Má prý jen trošku zarudlý krček, tak mudra doufá, že to je všecko od toho...
29. čer 2009 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, držím pěstičky chápu jak ti je :unamused: ......a co takhle skočit s ním na sono, radši.. :confused:
Amálka měla tak vysoké teploty jednou po očkování, a jednou když se jí řezaly špičáky.
Tak snad to nebude nic vážného, někdy mají vysoké teploty dva dny jen tak.
Jiank dívala jsem se do albíček.....začínáme mít děti , ne mimina......moc krásné děti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dětem přejeme moc zdravíčka, a ať se dají brzy do kupy... :dizzy_face:
29. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem koukala na záběry z povodní, strašné...poslala jsem aspoň ještě jednou dms :pensive:
29. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu - no právěže to není jen tak, když má to zvýšený CRP - to jsou markery zánětu, něco se v něm děje....ale už měl 2 dávky atb a zdá se, že se to začíná lepšit, teď tu lítá jak šílenej a sice jsem ho neměřila, ale tváře a čelo má chladný, tak snad bude dnešní noc lepší....je fakt, že on tím, jak je horečkovej, tak mu to vždycky vyletí, ale jak už to konečně pak klesne, tak je to rychle za námi....
29. čer 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, ať je ráno líp, vyspinká se a po horečcce ani památky :dizzy_face: Dobrou noc :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, lucija - tak přání pomohlo, přesně to dopadlo jak jsi napsala...vyspinkal se a horečku už nemá :slight_smile: :dizzy_face:
Já jsem fakt tak šťastná!!!! Antibiotika zabraly tedy hodně rychle, teď jen, aby zítra v té moči nic nebylo a bude to snad za námi :slight_smile: Teď už tu zase lítá jak raketa...
30. čer 2009 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..jak to jde?

Eluci to je fajn, ze uz Adamkovi je lip.. :wink: ..krasna fotka...opravdu je nadhernej klucina :dizzy_face: a ty oci..to jste si na nej dali vazne zalezet :grinning: :grinning:

Mike spi...snad da ty dve hodky...ja makam jak sroub..u nas je 28 stupnu..tak se tu v kanclu potom jak dvere od chliva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dali..s kym jede Miska do Italie? No to je prima dovca :wink: Takze uz balis ne? :wink:
30. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj elly,
no jo, má kukadla jak zrcadla :slight_smile: Mike je už taky velikej, strašně to letí....kde jsou ta naše miminečka???? :slight_smile:
:dizzy_face:
jinak tady je taky na padnutí, venku je 26 a doma mám 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...do toho ještě vařím, takže je to tu jak v páře :confounded:
30. čer 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po delší odmlce. Léčím si rozražený obočí a dělám jahodovo.rybízovo-malinovou marmošu a jahodovo-rybízovej sirup.

zjistila jsem, že Adam miluje lečo. Náhodou jsem ho uvařila a on měl boule až za ušima. Ale hlavně proto, že je tam jeho milovaný párek.

Párek v rohlíku může sníst na posezení hned ve dvojím provedení. A já samozřejmě šílím, že?

Jak pokračujete s chorobou Eluci?
30. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, jaký jste měli ATB?

Adam měl včera večer 38,3 po odečtu, ale spíš bych řekla, že to bylo uhnáním a rostoucíma zubama. Taky asi tím dusnem, co v Brně vládlo celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci jo utika to hrozne rychle..vy uz asi druhe neplanujete nebo jeste jo? :dizzy_face:

Jani..cos delala? :astonished:

Foto nadhera..premyslim, jak se tam manza naskladal :grinning:
30. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, pdívej se na další fotky a uvidíš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A k tomu rozraženýmu obočí. Radši se mě neptej, jo? Jen Ti řeknu, že mi "náhodou vyletělo sklíčko" z obrouček a rozšvihlo mi obočí..... :grinning: :sweat_smile: :wink:
30. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Elly:Míša jede s do Itálie s bráchou-už pomalu začínáme balit.pěkné fotky z Mika už je velký kluk :slight_smile:
Eluci:to je dobře ,že už je vám líp :slight_smile:
Jani06:Marmošku bych si taky dala tak s palačinkama-mnam :wink: Ty fotky jsou dobré :grinning: Dávej na sebe pozor at už nemáš žádný úraz.
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty ses asi pekna reditelka..kdyz manza musi spat v Adamovi posteli :grinning: :grinning: super

Deli...tak to je super..na jak dlouho?
30. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly: na deset dnů :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Byli jsme v přírodě,počasí nic moc,ale nepršelo až v neděli,ale to už jsme jeli domů.
Tady konečně vylezlo sluníčko,už mám z toho počasí fakt depky :angry: plno prádla z chaty a nemůžu prát,protože mám plný balkon a plný sušák a to prádlo vůbec neschne :unamused:

Jani06.....super fotka :dizzy_face:

Trošku jsem dočetla a koukám,že dětičky marodily :pensive: no hlavně,že už je jim líp a Eluci tobě držím na středu palečky :dizzy_face:

Reru...mimísek je kouzelný :dizzy_face:

Přihodím pár fotek :wink:
30. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zdravím Makytku :wink: a ukaž se častěji :wink:
30. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
jani, bereme sirup Ospen, je to penicilinové ATB. Zabral děsně rychle, navíc má banánovou chuť, takže Adam po každé dávce ječí "eště" :slight_smile: Jediný problém je, že má trochu průjem, ale to je po atb časté. Tak to moc neřeším.
Tak za hoďku budu volat na výsledky té moči, to jsem teda zvědavá :confounded:
1. črc 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Matýsek už je na tom líp, akorát je pořád dost unavenej, když chodí tak je jak opilej a taky docela zhubnul, je to teď takovej můj malej kostliveček.
Jsem fakt zvědavá na výsledky z výtěrů, který budou zítra.

A jsem hrozně moc naštvaná, že udělat mu CRP (měl trošku zvýšený) a výtěr napadlo až naší dětskou doktorku, fakt nechápu, že mu to neudělali v tý nemocnici, když jsme tam byli 3x, to už jsme ty výsledky mohli mít a věděli bysme co a jak.

Eluci moc držím palce aby výsledky byly ok!

A ostatním malým nemocňákům rychlé uzdravení, se tu ty nemoci nějak rozjely :unamused:
1. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Eluci..my taky meli penicilinovy sirup..rychle zabral...jen t3x denne po nej..silenej prujem..takze o zabavu postarano...to jedine bylo nevyhoda...jinak super...Mikeovi to nejelo :sweat_smile:

Ketko a co vam vlastne je? :confused:
1. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky,jak se spravne vyndava kliste?Nekde jsem cetla ze proti smeru hodinovych ruciciek,pak zas ze se musi vyviklat. Bohuzel jsem mela vcera kliste,omylem jsem kus odskrabla,kdyz me tam neco svedilo,tak jsme vytahli hlavicku,pro zmenu tam zustala asi noha,mala cerna tecka,ta sla az dnes ven. Desinfikovala jsem to snad 100 x a ted doufam ze to nebude cervene s bilou teckou :unamused:
1. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cokosusenka, no, když už se stalo, tak se stalo, snad se to nezanítí a třeba ani nabylo nakažené...určitě si zapiš do kalendáře, že jsi měla klíště a sleduj se tak 2-3 týdny, když by něco, tak běž k dr. Klíště se má vyviklat pinzetou a spláchnout do WC, desinfekci jsi použila, tak snad to bude Ok. Fuj klíštáci jedni hnusní :angry:
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky at se vám miláčci brzo uzdraví.
1. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko..protismeru hodinovych rucicek..a nikdy ne pinzetou...by se mohlo roztrhnout...nejlepsi je pak skrnout sirkou a upalit ho.. :wink: hlavne to hlidej!
1. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak já mám variantu od doktorky, na uchošťoura dát trochu mýdla a jezdit s ním po tom klíštěti jemňounce, spíš tak kolem něj, no a on se po chvilce pustí :wink:
Jinak my jsme v poho, jsem ráda, že je dětem lépe a tady svítí konečně sluníškooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lucijo, když to máš od dr., tak to jo. Akorát že všude píšou nedávat olej nebo sádlo atd. aby se klíště neudusilo, přitom totiž vyvrhne obsah střev do rány, tak nevím, ale asi to mýdlo bude ok.
1. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly právě že kroutit prý ne, ale pinzetou kývat, aspon to všude taklhe píšou
1. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No upřímně, mě se to taky nezdá, ale říkala to mudra, ale třeba ho to mýdlo nedusí, jen ho pomydlíš a on pak vyklouzne :confused: nevím, nechci spekulovat, jen když jsme byli v Praze na pohotovsti s Karlovým starším synem, tak ten ho měl zezadu na hlavě a mudra mi ukázala jak to vytahovat. Ale známe to, ne? Sto lidí, sto názorů :unamused:
1. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek