• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ja taky vycetla ze netocit ale kyvat a dat desinfekci pred i po,zadny olej atd. A pinzetu jen s kulatymi konci,ze ostrou.
luci:prave,co clovek to jiny nazor
No uz je venku,tak budu pozorovat a snad to bude dobry
Jak bylo dnes u vas? U nas krasne,svitilo slunicko.
1. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si na klíšťáky koupila v lékárně speciální kleštičky na tahání. Vypadá to jak vidlička a podle návodu se to vykroutí. Tak nevím.
Adam už první klíště měl. Vytáhla jsem ho klasicky, jak se nemá. udusila olejem a pak vykroutila proti smru hodinových ručiček a pak vydesinfikovala Tee tree olejem. Ale on ho tam měl jen chvilku a nic tam neměl a nemá do dneška.
1. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

tak Kubíček už je konečně bez teplot. A afty už jsou taky na ústupu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bude o víkendu už fit. Mudra říkala, že tak 10 dní a to vychází na neděli...ale zase to je 10 den od očkování Priorixu, takže ty teploty se můžou vrátit...se z toho snad nevyhrabem. :unamused:

Ket: tak to je fajn, že už je Matýskovi líp :wink:

Eluci: tak jak jste dopadli s výsledkama?

Jo, a ke klíšťatům, taky jsem slyšela, že žádný olej, mýdlo aby se neudusilo a nevypustilo všechno, co v sobě má a netočit ale vyvyklat...takže opravdu je to o tom, že co člověk, to názor. Ale kdyby mě zůstalo kousek klíštěte v těle, tak bych si radši došla k mudře ať mi ho vyndá :wink:
2. črc 2009 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte tak venku konecne fajn a jsme doma, pác Tomi od vcera teplotuje, presne 10 tej den po ockování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: snad to bude brzy za náma, je to na levacku takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak výsledky moči - nějaký bacily jsme tam měli, ale prý nic patologického a ne v takovém množství, aby to vyvolalo zánět ledvin, nebo močových cest. Takže to zřejmě bylo opravdu v tom krku, antibiotika musí dobrat, takže ještě do příští středy. Na tu sranděru jsem mu včera koupila Nutrolin sirup, už ho kdysi měl, když jsme tenkrát byli ve špitálu a rvali do něj ty ATB dryáky.... Tak snad už to máme víceméně za sebou. Včera jsme byli venku, musela jsem do města, tak jsem ho po dlouhé době vezla na kočárku, vůbec to nechápal a pořád mi za jízdy vystupoval, že "šáááám pudu, maminko"... Pak jsme byli večer ještě v hospůdce na pivku - teda před hospodou venku, tak se tak kolem nás jen mrcasil, ale i tak byl ztahanej a večer to okamžitě zalomil jak dolehl do pelechu :slight_smile:
janul - u nás ty vyšší horečky po Priorixu byly asi 3 dny, pak už ok...horší bylo, jak mi nechtěl jíst, to mě ničilo :confounded:
2. črc 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nepamatujete si kdy vaše dětičky měli 4 hexu?jaké byli reakce a jestli se můžou reakce dostavit i pár dní po očku?dík za odpovědi Hanka :slight_smile: my na ni jdeme za 10 dnů tak abych zhruba věděla
2. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, my ještě 4tou hexu nemáme :confounded:
2. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci jaktooooooooooooooooo?já myslela že se má dávat do roku a půl??? :astonished:
2. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
hani Míšovi bylo asi 18 měsíců po týdnu měl jeden den vysokou horečku, nic jiného mu nebylo, tak to asi bylo tím očkováním.
2. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás už dva týdny každý den prší nebo jsou bouřky, vlhkost vzduchu je 80%, je to hrůza, prádlo neschne, všechno smrdí, mokrým, blbě se dýchá, je děsn dusno, už aby to přešlo, naštěstí nejsme v záplavové oblasti, ael není to od nás daleko :frowning2:
2. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
reru:díky za odpověd' :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, páč, když jsme měli mít očkování, tak mu pokaždý něco bylo. Ptala jsem se na to mudry a že prý teď po novým už to nemusí být do těch 18ti měsíců, tak nevím. No každopádně ho nechám naočkovat jen když je v pořádku, že?
2. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
aha :unamused: no určo na očko musí bejt ready :wink: já doufám že Pát'a to očkování už mít bude pže byl poměrně často taky nemocnej,ted jak bere ty léky na posílení imunity tak se to zlepšilo :slight_smile: jakto že ještě nejste na koupáku? :confused: tady už taky solidně pere slunko :unamused:
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm, tady solidně chčije :angry: Šíma se teď probudil, tak dostane oběd a já jdu uklízet prát atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem to včera s tim zlepšením docela zakřikla, odpoledne se totiž Máťa zase zhoršil, začal kadit čistou vodu a měl hrozný křeče v bříšku, brečel v kuse asi 15 minut takovým tim bolestivým pláčem a absolutně vůbec nešel uklidnit, takže jsme se sbalili a vyrazili k mudře. Ta teda zjistila, že má zaražený prďáky, tak jsme koupili Sab a lepší, ale kadí pořád hrozně, kolikrát ani plenka to nevezme a to asi tak 20x za den.

Výsledky výtěrů samozřejmě dneska nedorazily, takže až zítra, se z toho zbláznim už. A navíc jsem to chytla taky, takže mi není nic moc, ale musim fungovat, páč manžel je furt v práci :unamused:

Eluci, super, že vám ty výsledky dopadly tak jak dopadly, za chvíli bude Áďa fit :wink:

Marge, tak afty to je pěknej hnus, to si musel Kubíček taky pěkně užít :confounded:

Janul, tak ať je Tomík brzy bez teplot, snad vám to moc dlouho trvat nebude.
2. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, tady se nějak moc marodí poslední dobou, Ketko, snad se to brzo zlepší, co jste to chytili???, :astonished:
ostatním marodům samozřejmě taky přeju, at je všem brzo líp. Já to musím zaklepat, ale my jsme zatím zdraví, tˇuk, tˇuk
2. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, dneska už uplně o.k, jsem ráda, šla jsem s nimi dopolko do obchodu, pak chvíli ven, a odpo hlídala celé mami má, a já jela udělat ze sebe člověka k híoliči, vzala jsem to přes obchody, takže mega průvan v peněžence, ale co jsou slevy né :grinning:
ketka....ty jo, chudák malej, mámo drž se, a zítra už snad budete vědět, co muje...
eluci... to je hezký jak si o to ¨řekl, že chce chodit sám, to se mi líbí, krásně mluvíte!
2. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak to je trapas, psát druhej den hned sama po sobe :grinning: chtelo by to ozivit, kde jste?? :sweat_smile:
já mám auto v servisu, ale nastestí mi dali náhradu, a polepsila jsem si :grinning: chystám si vécu, Tomino nechce spát a vymýslí :grinning: proste pohoda :grinning:
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
venku je krasne, to bude zase parak, nevim co bylo lepsi, jestli ten dast nebo tohlůe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ketko, snad uz je Matyskovi lepe, 20 krat za den to je fakt masakr, davej jen pozor at se ti neodvodni, bozatko male
jinak koukam ze se tady nic moc nezmenilo, zarijatka jsou porad na hromadce :frowning2: , tak at se nam vsichni daji brzy do poradku :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holčiny,

tak včera jsem ráno zamáčkla slzu nad po týdnu prvním pevnějším hovínkem :grinning: Výsledky u mudry dobrý, akorát měl prostě ve střevech nějakou bakterii, která mu tam dělala bordel, ale tak snad už to bude dobrý :slight_smile: Já jsem tááááááák moc šťastná :slight_smile:

Já už jsem taky v pohodě, akorát je mi furt na nic od žaludku a nemám vůbec chuť k jídlu (což teda neni zas tak špatný :grinning: ), nic mě nebolí, nezvracim, akorát je mi prostě permanentně nevolno, ale to asi bude nejspíš z nervíků :wink: A na druhou stranu po tom týdnu obžerství u Luciji stejně odtučňovací kůru potřebuju jak sůl :grinning:

Lelou, jj, odvodnění jsem se hrozně bála, takže jsem u Matýse celej týden permanentně seděla a rvala do něj vodu, páč černej čaj prostě nepozřel, Kulíška a léky.....myslim, že za ten týden vypil tolik co nedá normálně snad za měsíc :sweat_smile:

Janul, to to náhradní vozítko budeš vracet s těžkým srdcem, co? :grinning:

Já čekám až se vrátí manžel z práce, předám mu dítě a jedu k babičce si trošku vyčistit hlavu......a zítra bude švagr skákat padákem, dostal to minulej rok od nás na narozeniny, tak jedem s nim. Jsem na něj zvědavá, já bych se asi po... :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ketko to je dobře, že je malému už líp a ty se snad dáš taky brzo do pořádku, jen pozor, aby to nebylo něco jiného, mě bylo na začátku těhu taky permanentně nevolno :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj záříjovky,
jdu Vás jen pozdravit. Přečetla jsem poslední stránku a zjistila, že naši malí drobci jsou pořád na hromadě. Tak ať jsou rychle všichni zdraví.
U nás jinak vše v pořádku. Musím zaťukat.
Reru, velký obdiv....další mimčo takhle rychel po sobě :wink: , to jsi pašák. Držím pěsti, ať je vše v pořádku.
Často myslím na to, jak jsme tu byly pečené vařené......ale teď je tak zoufale málo času.....
Tak se všechny držte, líbnětě ty naše skoro dvouletá "novorozeňátka" a třeba zase někdy ahooooj.
Jinak Vám děti krásně rostou, dala jsem do alba aktuální fotky Marka, už je to velký chlap :grinning: .
Pusu nezavře, je užvaněnej po mamince :grinning: :wink: :slight_smile: .
5. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď žasnu.....čekala jsem, že budu muset číst minimálně 3 stránky, co jste za celý den naprndaly....a ono nic.... :confused: . CO se to tu stalo? CHápu, málo času, také bojuju s tím, že prostě pořád nestíhám. Teď mám prázdniny, takže z kolotoče...Marek, úklid, vaření, škola, návštěvy....a pořád dokola vypadla ta škola :slight_smile: :dizzy_face: .
Tak se opatrujte, třeba se někdy potkáme....
5. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooooooooj, Natýýýýýýýý, jka se vede holka??? Zkoukla jsem Marečka, to je teda fešáček malej-velkej. Co Ty a učení??? Povídej, přeháněj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, natalie Mareček je už kus chlapa, no vyrůstají nám před očima. Nám to tak nějak vyšlo dřív, než jsme čekali, děti budou od sebe přesně dva roky, ale nakonec jsme byli rádi, že se to tak hned povedlo, na Míšu jsme čekali 4 roky a ted to šlo tak nějak samo, ty dva roky ještě asi není taková hrůza, moje máma měla ségru 15 měsíců po mně, to asi bylo horší. Snad to nějak zvládnem. Jinak teda je Mareček šikulka s tím mmluvením, Míša se ne a ne rozmluvit, teda pusa mu jede, ale je to taková hatmatilka nesrozumitelná, ale já už mu tak nějak rozumím a domluva už je s ním celkem dobrá.
poslední dobou má strašně zlobící období, třeba dělá 20 X za sebou věc, ktterou mu zakážu, já samozřejmě furt vysvětluju, nesmíš, nesmíš, ale pak už stejně vypěním, když to udělá po dvacáté a ještě se tomu směje a pak na něj řvu, no jak nějaká hysterka - mimís bude asi pěknej nervák :grinning:
6. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
reru - tak to jsem si oddychla. s tím řvaním jsem na tom úplně stejně...
6. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte tak jsem chtela kuknout naty na fotky, a album nikde, copak?? :sweat_smile:
Jinak u nás pohoda, az teda na to ze Maja má plísen v pusince, mazeme gencianou, ale moc to teda nemizí, asi ji toale nebolí, papá normálne, ale me to stve :pensive:
Tomi v pohode.. já taky jakztak :wink: hezkej vecer
6. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
My se o víkendu měli super :slight_smile: Byli jsme v aquaparku a další den na grilovačce :wink: Míša psala ,že se má v Itálii super mají hezké počasí a každý den se koupou.
Rer: z našeho Lukyho se taky stává vztekloun.A taky něco udělá a pak zas a zas.
Janulas:at se Maje plísen brzo už ztratí.
Kdepak se nám toulá naše Elly?
Mějte všichni pěkný den a marůdci at jsou už zdraví :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se vsichni mate?

U nas nic noveho, jen Mike je ostrihany..jinak uz jsme zdravi..nic nas netrapi. Konecne klid.
Snad vecer dam do alba nejake fotky..jeste jsem se k tomu ani nedostala..

No budeme zacinat trening bez plinek..jsem na to zvedava. Jak pokracujete vy bez plinek? Nejake pokroky?

U nas je dneska seredne...jinak celej tyden bylo krasnych 25 stupnu..

Tak zatim prcham...snad jeste dneska mrknu..pa pa
7. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Elly, tak to je dobře, že jste zdraví :dizzy_face:
Janul, tak ať je Majenka bez toho hnusu co nejdřív.
Jinak pokroky bez plínek? No už jsme byli bez plen párkrát i venku, občas nehoda, občas ne a doma to stejný. Prostě asi to bude ještě trvat, no. Šíma mi stokrát denně řekne čůrat a nebo nočník, ale vždycky jen pár kapek, pořádně se vyčůral všehovšudy tak pětkrát. Vždycky si počká až mu dám plenu, odpo na spaní nebo večer a nebo ven, no a během chvilky ji celou naplní :angry: Ale bobek do nočníku se nám daří celkem úspěšně :slight_smile: No tak to je tak vše, jo v noci měl 39.3, dostal Nurofen a teď je bez teploty. Má rýmu, trochu kašel ale nic zvláštního. Tak snad bude za chvilku klid :wink:
7. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek