• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj holky,
přes víkend vůbec nebyl čas tu psát, v sobotu jsme byli v Lužné u Rakovníka na parních mašinkách - Adam je do vláčků blázen, jeli jsme trasu - Lužná-Kolešovice, celou cestu měl oči navrch hlavy, já jela s ním a Honza za námi autem, v každé zastávce se tam objevil, Adam z toho měl legraci :slight_smile: Pak jsme byli u kamarádky v Lubné, to je kousek od Rakovníka, tam jsme se naobědvali, Adam se prospúal a odpoledne jsme ještě jeli do Skryjí na pivečko a večer domů. V neděli jsme byli u našich, bylo vedro, tak jsem jen tak něco udělala na zahrádce a Adam se placatil na písečku a včera jsme odpoledne byli v Příbrami a večer zas u našich, přivítat se se ségrou, která přijela z Chorvatska a rozloučit se s maminou, která dneska nastupuje do nemocnice na operaci.

Půjdu stáhnout fotky a něco sem hodím :slight_smile:

Od zítra jsem slaměnka, Honza jede na služebku do soboty do večera. :unamused:
7. črc 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nové fotky jsou tam :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eluci, tak to jste měli super víkend :dizzy_face: My ho trávili na koupáku a podle toho to teď vypadá. Šíma sám přišel, že chce hají, tak jsem přeměřila a měl 38. Už hajá. Jdu zkouknout fotky a taky přihodím :wink: Nejdřív teda stáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já to tak nesnáším to stahování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Adíkovi to sluší, stejně tak mamince a v neposlední řadě taťkovi kocourovi :wink: :dizzy_face: :grinning:
Taky jsem přihodila fotky :wink:
7. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, eluci, to jste měli nabitý víkend a lucijo, vy jste se taky měli hezky. no, u nás je od soboty celkem taky hezky, ale vždycky odpoledne se zatáhne, takže na koupání to zatím není, večer zase děsně lilo, ani se mi nechce zatím vytahovat bazém na zahradu. Šíma se asi nachladil, nebo že by úžeh, ten se taky projevuje vysokýma horečkama...
Musím se pochlubit, v noci spal Míša poprvé ve velké posteli v pokojíku, byla jsem tam teda s ním na válendě, ale spal úplně krásně až do 6 do rána, což je u něj normální a mám pocit, že tam spal i líp nnež v postýlce, tam se pořád obouchával do šprušlí... tak doufám, že to tak půjde i dál.
S bezplenkováním jsme na tom zatím blbě, včera byl Míša bez plínek na dvoře, ale dvakrát se počural a jednou pokadil, tak jsem to zase vzdala, absolutně nic nehlásí a když se ho zeptám, tak se mu prý nechce a za chvíli už čurá, asi si to ještě neuvědomuje. Chvilku počkáme a budem zkoušet dál, jinak bych musela pořád jen prát a prát a uklízet počuranou podlahu a připomínat a zlobit se a lezla bych tím na nervy jemu i sobě.
7. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - ten Šumínek má tak krásný kukadla :slight_smile: :dizzy_face: a pořád ten roztomilej kukuč, jak si ho pamatuju za srazíku :slight_smile:
ať je brzy jura, koukám, že je taky pěkně horečkovej...Adíkovi, když má horečku, to taky vždycky jde rovnou nad 38 :confounded:
reru - je fakt, že Aďa si sám taky málokdy řekne...ale co jsme už vypozorovali, nerad čůrá do pleny v autě, to si vždycky zavolá, že chce číííííí. Tak už máme natrénovaný bleskový sjezdy do lesa, do pangejtů a z dálnice :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem koukala elly na fotky, Mike je taky moc roztomilý, holky, ty záříjátka jsou všecky tak krásný dětičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky jdem dneska koupit slipy, jsem zvědavá, jak se na to bude mladej pán tvářit, až mu je oblíknu :grinning: :confused:
8. črc 2009 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jsem pridala fotecky....koukam Eluci uz vi :grinning:

Jsem se ti divala do alba..taky super krasny fotky..fakt mas pravdu..mame krasny deticky! :dizzy_face: Adamek ma taky krasny kukadla :dizzy_face:
Mike ma taky slipky..ale chci mu koupit trencle :grinning: jestli je sezenu...ma trenky plavky :wink:
8. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my plavky ještě nemáme, když se koupe v bazénku na zahradě, je nahatý a jinde se ještě nekoupe...pořád se bojím těch jeho ledvin... :-/
8. črc 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci no jasne..s nim asi opatrne co? Ale jinak dr rikala, ze bude vic choulostivej na ledviny..nebo uz nic..
8. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmí prochladnout, hlavně od nožiček, tak má pořád ponožky, i na spaní....jen v těch největších vedrech měl sandálky naboso, jinak ne.
8. črc 2009 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne..a chodite jeste na pravidelne kontroly? Nebo nejake odbery?
8. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď už máme pokoj, na další kontrolu až v březnu 2010. ale jak má teploty, tak hned kontrolní odběr, jako teď, jak měl tu angínu.
Tak zatím pa, musíme letět.
8. črc 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre...Pa pa..taky letim..
8. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: nakukuju...
přeju všem brzké uzdravení...
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terču taky zkouším bez plínek. Největší problém má s kakáním...vždycky začne do kalhot a pak volá... jinak celkem dobrý, nehody jsou, ale to kakání je nejhorší :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
9. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak se nám pokazila pračka,tak jsme museli dva dni prát u tchynky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme koupili novou tak super už jsem ráno prala.
Elly:Mike je už velký kluk-pěkné fotečky
Lucijo:taky pěkné fotky-malý je celý tatka co?
Pěkný den všem :wink:
9. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Míša už tři dny spí ve velké postetli i v noci a v pohodě zatím :slight_smile: Ahoj janakade, malá je šikulka, u nás zaatím bez plinky nehrozí :angry:
9. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek.
Deli, jojo, každej to říká, tak na tom asi něco bude :wink:
Jinak my opět u mudry a zase to má na průduškách, ale jen trochu, že to vždycky musí odkašlat. Ještě se mu dneska spustila krev z nosu :confounded:
Takže zase samé kapky, sirupy atd atd :angry:
Jinak Mike náš bráška, je fešáček krásnej, jak taky jinak, když je to Šímův brácha, no ni? Elly? :confused: :wink: :grinning:
Reru, no vidíš, Míša je šikulka. Já šla včera spát zase k Šímovi (už třetí noc, pro jistotu) a našla jsem ho v pozici, že jsem ho chtěla vyfotit, ale měla jsem strach, že ho vzbudím, tak jsem ho nechala tak, ale je to mazec, jak ty děti dokážou usnout a posléze i v klidu spinkat :grinning:
9. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za pochvaly :wink:

Divala jsem se do alb..mate krasny fotecky..

Lucijo pekna kocicka...tos koupila papirovy kousky?
Jinak uz jste zase nemocni? No mozna je lepsi ted nikam nechodit, aby se mu to nezhorsovalo..a ty brudusky se mu vylecicly. Pripada me, ze se z toho nejak ted nemuze furt vyhrabat. Aby to pak jeste nemel chronicky.. :fearful:
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Elly, nestraš, snad ne. Ale říkala, že to tammá jen malinko, že když odkašle tak to zmizí, takže mu mám připomínat aby si odkašlával, ale jak mu to mám vysvětlit, to neřekla :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Kočičku, teda kocourka přivezl K z Prahy. Je to kříženec Bengálský kočky. I pan veterinář dneska říkal, že je moc pěknej. Takže jsem hrdá matka dvou ,,kocourů,, :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vis, ze ja mam strach...P. ma ted inhalator..jako malej mel furt neco na pruduskach..tak asi proto...preci jen je uz bereme jako velky chlapi..ale porad jsou to nasi mali kluci, ze? Proto jsem na Mike taky opatrna..to vis..porad by se jen rochnil ve veode na balkone..tak jak zafouka vitr..sup domu... :wink:

Aha..a jak je to s kockama..ty se taky musi nechat ockovat jako psy? Kazdy rok? Ja nevim..mamka mela jen psa...tohle neznam..u nas kocky mit nemuzeme ..mamka z nich ma ekzem ci co..pak mela ty smradlavy masticky :grinning:
9. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, jasně, že se o ně bojíme, miláčci naši. Pro ně jen to nej :dizzy_face:
Jinak nevím, jeslti je to povinný, asi se očkují jen ty papírový a výstavní, myslím, že na ty ostatní se asi každej vykašle, no nevím. Povinný to asi není. Ale Macík je už dvakrát odčervenej, jednou očkovanej a za dva týdny jdeme na přeočkování. Vzteklinu jsem očkovat nechtěla, ale jelikož jsme koupili postroje a budeme nejspíš chodit ven, tak mu nechám píchnout i to. No a kvůli Šímovi pak stačí prej jednou za tři měsíce odčervit. A očkování jednou ročně, to nevímjak je, myslím, že to jen ta vzteklina, ale nejsem si jistá, jeslti i to ostatní se očkuje každý rok. To se musím ještě poptat.
Jinak já kočky nikdy moc nemusela, ale teď se mě nikdo neptal, že? :confounded: No, ale zase si mě myslím rychle ochočil :grinning:
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo..jo jo..deti nade vse :wink:

Aha..no tak to je asi stejny jako u psu...jo je prima, ze je ockovany..kvuli Simovi..ja ti nevim, zda by pak nemohl dostnet nejake nemoce kdyz neni...ze je maly..sice kocky jsou pry cistotne..ale ja tomu osobne moc neverim. :grinning:
To se te asi K neptal..a privezl tu kocku? :confused:
9. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neptal, on mi to oznámil :angry:
9. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by se me teda nelibilo :angry:
9. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
lucija - košiška je teda fakt krásná, taky bych nějakou chtěla, ale u nás je to přesně naopak...myslím, že nějakou dovalit domů, tak asi bude mít hned leteckej den a vyletí z balkonu. Honza nesnese doma jakékoli zvíře :frowning2: on jak je ze statku, tak tam byli zvířata vždycky venku a nesměly přes práh....takže u nás nic malýho chlupatýho nehrozí..
9. črc 2009 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, jenže on ví jaká já jsem na zvířata :unamused: No a tohle zlato už nedám :grinning:
Eluci, vždyť Ty už jednoho kocoura doma máš :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Chceš ho vyměnit? :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija...no právě, že ten můj kocour je furt někde v čudu, tak jsme chtěla košišku, abych se mohla pomazlit, když Adam nechce a Honza není doma :grinning:
9. črc 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek