Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
reruna
9. črc 2009
lucijo, tak nakonec průdušky... :-| tak at je Šíma brzo Ok.
misuge
9. črc 2009
Ahoj, no tak tady se vyměňují kocouři, jo?
letem jsem dočetla poslední dvě stránky..hodně zdravíčka dětem přeji, Eluci, super fotky Adík, je prostě klasika blonďáček a suproš, že ledvinyk jsou v poho.

Ketko, taky docela mazec...chudáček Matýsek, snad už to bude dobré, ale kde to prosím tě chytil?

KOukám, že se ukázaly na skok Naty a Janakade.to je suproš x-)..akorát je mi líto, že jsem nestihla skouknout fotečky...ale docela chápu, proč je zase stáhla 😉

My jsme byli pár dnů na chytě a od pondělak mám dovču, tak tam asi pojedeme na dýl, má být horko, tak tam nám bude príma a minulý týden praváčci začínali.....tak snad už budou příští týden i na řízky 🙂
lucija
10. črc 2009
Míšo, já bych i na chvilku vyměnila, ale Eluci se asi moc nechce, zamluvila to 😃 😃 😃
Jinak dobré ránko všem 😉
elucinka
10. črc 2009
Ahooj 🙂
lucija - copak já, já bych to i možná pár dnů přežila, ale horší by to bylo s Adíkem 🙂 Honza tu není dva dny a on se dneska v noci posadil na posteli a začal ječet -tatíneeek, kde je???? Tatínkůůůůůů!!!! a bulil a bulil snad 20 minut. Asi se mu zdál nějaký hnusný sen a do toho si uvědomil, že tu jeho milovanej tatínek není 🙂 bylo to docela hustý....myslím, že kdyby to kocour viděl a slyšel, tak sedne do auta a je doma vcukuletu 🙂
lucija
10. črc 2009
Eluci, ty jo to je hustý. To já vždycky ořvu ráno po tom, co K odjede. To se Šíma probudí a okamžitě se šťastným a natěšeným pohledem letí do obýváku, pak už zklamaněji do kuchyně a pak jen stojí a říká ,, táta tu není, kde jeee?" 😞 No tak to jsem vždycky na mrtvici.
Hele, tak mi je pošli oba a já Ti pošlu Šímu. Tomu to bývá za chvilku vcelku jedno kde a ským je 😃
reruna
10. črc 2009
Ahoj, tak je to asi všude stejný, Míša taky celý den volá táta, táta a tak mu dokolečka opakuju, že je táta v práci... 😞 Někdo vydělávat holt musí a navíc je ted v létě spousta práce na baráku, ale je to těžký pro tu malou hlavičku to pochopit...
elucinka
11. črc 2009
Jo jo, holt jak je tatínek vzácnější, než "obyčejná" a stálepřítomná mami, tak jsou po nich ty kluci jak blázínci 🙂
I když třeba Tomík od ségry začal s "tatínkováním" až teď, je mu skoro 3,5 roku. Ségra dlouho kojila, tak byl fixovanej víc na ni, zato teď už je malej vyčůránek, protože pochopil, že tatínek ho mnohem víc rozmazluje, víc mu koupí a dovolí, takže ségra jakmile po něm něco chce, co on nechce udělat, tak malej začne srdcervoucně bulit "já chci tááááátííííínkáááá" 😃 😃 😃
delikates
11. črc 2009
Ahoj holky!
Zítra už se vrátí Míša už se na ni moc těším a uvařím jí její oblíbené kuřecí na kari. 🙂
Jak jste se bavily o těch tatíncích tak u nás to samé jak přijde manža domů tak malý chce jenom za ním. 🙂
Mějte všichni pohodový víkend 😉
jana06
11. črc 2009
Ahoj kočky. Vrátila jsem se z dvolené u tchánovců. S kamoškou z Brněnské diskuze jsme nabalili naši octávku a děti a vyrazili do Jeseníku. Bylio jsne tam od pondělí do včera. Super relax. Ráno jsme vypustili děti na zahradu a seděli s nima venku. Dělali jsme výlety. No prostě bombič. Za 14ct dní jedem zasejc k její rodině do Krkonoš. 😉
delikates
11. črc 2009
Ahoj Jančo! to je fajn,že někdy ukážeš 🙂 to jste se měli teda fajn 😉 tak si užijte i ty Krkonoše 🙂
jana06
11. črc 2009
No jo del, ono teď není moc časíku, pořád jsme venku a navíc u tchánovců není připojení.... 😉
reruna
12. črc 2009
Ahoj, včera jsme byli na oslavě, mamka a ségra měly narozky, tak jsme byli na bowling a na pizzu, bowling jsem samozřejmě já nehrála, ale velký kus pizzy na mě zbyl 😃 tak jsem byla napucovaná, že jsem ani spát nemohla. Míša spal poprvé v pokojíku sám, už jsem spala normálně v ložnici, měla jsem chůvičku u ucha a furt ho chodila kontrolovat a dobrý.
delikates
12. črc 2009
Ahoj holky!
Konečně jsem přidala nějaké aktuálnější fotky z mobilu. 🙂
Rer:to jste se měli fajn,já taky bowling moc nemusím ale tu pizzu tu teda jo 😃
Míša je šikula,že už spí sám.Co mimčo?Už se to blíží co?
reruna
12. črc 2009
Deli pěkné fotečky, Míša taky rád jahůdky, vždycky trhá i ty ještě zelené 🙂 No jo, utíká to rychle, miminko roste a hodně kope, začínají mě trochu bolet záda...
janakade
13. črc 2009
Ahoj holky, koukám, jestli se tu žije a jak vidím, všechny zaslouženě spíte 😃 Také se chystám do peřin, dny s Terčou jsou snad pořád delší a delší :-N Celkem běžně vstává úderem šesté hodiny ráno a do postele ji večer dostanu až na 21:30h. Aspoň, že po obědě spí dvě hodiny a já mám klídek na kafe 😉 a třeba něco malého stihnu...např dnes jsem umyla podlahy =-)

Jinak koukám a překvapuje mne, že tu některé nemáte vizitky a ani albíčka. Děje se něco? Já mám v albu taky jen pár foteček, ale chtěla jsem okouknout např "stádečko" od Marr a nejde.... 😞 No nic, kdyby něco, prosím, pisněte mi do IP, ať jsem v obraze. Díky a mějte se všechny se všema moc báječně...třeba někdy čauko 🙂 x-) 😉
reruna
14. črc 2009
Ahoj janakade, musíš přijít častěji 😉 Míša vstává taky kolem 6, po obědě spí tak 1 - 1,5 hodiny a dhodí spát tak kolem 20:00. Ještě budme rádi, že nám spí po tom obědě, jinak bych už neudělala vůbec nic... 😉
lucija
14. črc 2009
Hm, tak jsem napsala dloouhý příspěvek, a nějak se mi to nechce psát znovu ]-(
delikates
14. črc 2009
Ahoj holky!
Luci:mě se to taky stalo píšu dlouhý příspěvek a smaže se mi to ]-(
Luky je od rána protivný jak nevím co ach joo to bude zas den :-|
elucinka
14. črc 2009
Ahoj holky,
tak čekám, až bude venku těch avizovaných 32 stupňů a furt nic 😞
Taky si vaši prckové zpívají? Adam skoro pořád x-) blábolí nesmysly a zpívá ty bláboly snad ve všech oktávách, je to prča to poslouchat 😃 😃
lucija
14. črc 2009
My už tu máme 28 :-p Jinak zpíváme rádi a zpíváme pořád 😃 😃 😃
reruna
14. črc 2009
Tak my už tu máme 30, ale nějak se honí mraky, jak se malý probudí jdem na dvorek napustit minibazének
janakade
14. črc 2009
Tak opět nakukuju a jsem tu sama...nevadí. Terča spí, dokonce nechtěla na spaní plínku, tak spí v triku a kalhotkách...snad se mi to nevymstí :-S

Reru, vždycky, jak tady vidím to tvoje "1d, 30tt" tak zírám 🙂 Plánujeme Terči sourozence ke třetím narozkám a zatím si neumím představit těhotnět :-N No ale z druhé strany vím, že jak to bude, budu natěšená jak děcko na bombón 😉
lucija
14. črc 2009
Já chci taky miminkoooo x-) x-) x-)
elly
15. črc 2009
Ahoj tetka Elly mezi vas zas zabloudila 😃

Jak to jde? Koukam Reru uz je na spadnuti...mimco bude co by dup 😉 No je prima, ze Misa uz spi ve velke posteli sam. Super!

Ahoj Janakade..jak to jde? Dlouho jsi tu nebyla.. 😉

U nas vse o.k....porad nekde lita, trochu se vic rozmluvil..ale zatim zadna slava..no jo..vsak to prijde...jen me dostal..kdyz rekl..auto je venku 😃 ...jsem myslela, ze spatne slysim :-N

Jinak jeste nekdo tu ceka miminko? 😃 x-)
lucija
15. črc 2009
Aho j Elly, kdepak se nám touláš????
elly
15. črc 2009
Vsude se toulam....dite neposedi, prace hodne...nebo visim nekde na netu a hledam nove bydleni

jak vy..uz jste zdravi?
elucinka
15. črc 2009
Ahoj holky.
Tak hlásím, že jsme zase marod 😞
Adam v noci 38,7 a šílenej průjem, od rána měl snad 20 plen, lítá z něj voda...
Takže k Mudře, výtěr, hylak a zítra snad budem vědět víc....rvu do něj pití a rehydratační roztoky a je to mazec 😞 Pořád bulí, volá tátu, má horečku a hlad. Naštěstí nezvracel a celkem něco i snědl - rozvařenou namixovanou mrkev s rýží, se mu divím, je to hnusný....ale aspoň že tak.
A aby toho nebylo málo, máme nález v moči, takže zítra musím vbolat na nefrologii do Prahy, abych se s nima poradila co a jak. :-S Když se to holt s***, tak se to s***. :-S 😢
janesm
15. črc 2009
Ahoj maminečky a miminečka!!!!! 😉
Vezmete mě mezi sebe??? Dlouho jsem na koníkovy nebyla a zjistila jsem že regiony na které jsem chodila je zazámkovaný. udem s Karolínkou moc rádi když nás vezmete mezi sebe.Přidám do albíčka pár foteček,dlouho jsem tu nebyla a měníme se a zlobíme....

Elucinko,moc mě mrzí že jste nemocinkaní ale my také....od soboty měla malá horečky vyšplhaly se až na 40,1,byly jsme v neděli na pohotovosti ale moc nám nepomohly,v pondělí jsme měly zanést moč a v úterý nám výsledky ukázaly zánět a infekci močových cest 😞 ,tak máme Sumetrolim po 12 hod,naštěstí už je lépe.

JANA06 Janičko jsem ráda že tě tu vidím,nic o vás nevím jak se máte??? A co doma vše vpořádku??? U nás stále stejné 😞
elucinka
15. črc 2009
janesm - jasně, že můžeš mezi nás, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic 😉
Sumetrolim známe důvěrně - Adam ho bral 3/4 roku denně jako zajišťovací léčbu po zánětu ledviny (byly mu jen 3 měsíce!!!! děs :-S ).
No, zdá se mi, že Adík už je lepší, každopádně jak to z něho všechno vylítalo, tak mu klesla teplota, poslední dávku Nurofenu jsem mu dávala někdy v 9 ráno a teď už má tváře i čelo úplně chladný...aspoň něco!!! Dávám mu Hip ORS200, je to mrkvovo-rýžový odvárek od hippu a on to pije jak kdyby to byl normálně lahůdkovej džusík 🙂 Už měl 2 lahvičky a žužlá po mně třetí....zaplaťpánbůh, že aspoň pije, že nehrozí dehydratace. Teď jen trnu, aby tam zítra v těch výsledkách nebyl nějakej prevít :-|
janesm
15. črc 2009
Elucinka-díky jsem ráda že můžu mezi vás!!!! :-N
Kája ta mě od soboty skoro nejedla dnes už něco málo spapakala,jinak dost pila až jsem se divila,do soboty měla po 4 hodinách na střídačku Paralen a Nurofen čípky.....Paralen moc nepomáhal.Dnes má na střídačku 38 nebo bez teploty tak dávám čípky po 6 hod.snad už by mělo být lépe.Jak jsi dávala malému ty ATB??? Já musímm na tvrdo stříkačkou málem až do krku......jinak mě to nechce.Také je ukňouraná a hodně spí.
Adulka bude zítra jako rybka......ted ty střevní virozi dost řádí,je to z ničeho nic a za den je to pryč.

Začni psát odpověď...

Odešli