• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
lucijo, tak nakonec průdušky... :unamused: tak at je Šíma brzo Ok.
9. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no tak tady se vyměňují kocouři, jo?
letem jsem dočetla poslední dvě stránky..hodně zdravíčka dětem přeji, Eluci, super fotky Adík, je prostě klasika blonďáček a suproš, že ledvinyk jsou v poho.

Ketko, taky docela mazec...chudáček Matýsek, snad už to bude dobré, ale kde to prosím tě chytil?

KOukám, že se ukázaly na skok Naty a Janakade.to je suproš :dizzy_face:..akorát je mi líto, že jsem nestihla skouknout fotečky...ale docela chápu, proč je zase stáhla :wink:

My jsme byli pár dnů na chytě a od pondělak mám dovču, tak tam asi pojedeme na dýl, má být horko, tak tam nám bude príma a minulý týden praváčci začínali.....tak snad už budou příští týden i na řízky :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já bych i na chvilku vyměnila, ale Eluci se asi moc nechce, zamluvila to :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak dobré ránko všem :wink:
10. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj :slight_smile:
lucija - copak já, já bych to i možná pár dnů přežila, ale horší by to bylo s Adíkem :slight_smile: Honza tu není dva dny a on se dneska v noci posadil na posteli a začal ječet -tatíneeek, kde je???? Tatínkůůůůůů!!!! a bulil a bulil snad 20 minut. Asi se mu zdál nějaký hnusný sen a do toho si uvědomil, že tu jeho milovanej tatínek není :slight_smile: bylo to docela hustý....myslím, že kdyby to kocour viděl a slyšel, tak sedne do auta a je doma vcukuletu :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, ty jo to je hustý. To já vždycky ořvu ráno po tom, co K odjede. To se Šíma probudí a okamžitě se šťastným a natěšeným pohledem letí do obýváku, pak už zklamaněji do kuchyně a pak jen stojí a říká ,, táta tu není, kde jeee?" :frowning2: No tak to jsem vždycky na mrtvici.
Hele, tak mi je pošli oba a já Ti pošlu Šímu. Tomu to bývá za chvilku vcelku jedno kde a ským je :grinning:
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak je to asi všude stejný, Míša taky celý den volá táta, táta a tak mu dokolečka opakuju, že je táta v práci... :frowning2: Někdo vydělávat holt musí a navíc je ted v létě spousta práce na baráku, ale je to těžký pro tu malou hlavičku to pochopit...
10. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, holt jak je tatínek vzácnější, než "obyčejná" a stálepřítomná mami, tak jsou po nich ty kluci jak blázínci :slight_smile:
I když třeba Tomík od ségry začal s "tatínkováním" až teď, je mu skoro 3,5 roku. Ségra dlouho kojila, tak byl fixovanej víc na ni, zato teď už je malej vyčůránek, protože pochopil, že tatínek ho mnohem víc rozmazluje, víc mu koupí a dovolí, takže ségra jakmile po něm něco chce, co on nechce udělat, tak malej začne srdcervoucně bulit "já chci tááááátííííínkáááá" :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zítra už se vrátí Míša už se na ni moc těším a uvařím jí její oblíbené kuřecí na kari. :slight_smile:
Jak jste se bavily o těch tatíncích tak u nás to samé jak přijde manža domů tak malý chce jenom za ním. :slight_smile:
Mějte všichni pohodový víkend :wink:
11. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky. Vrátila jsem se z dvolené u tchánovců. S kamoškou z Brněnské diskuze jsme nabalili naši octávku a děti a vyrazili do Jeseníku. Bylio jsne tam od pondělí do včera. Super relax. Ráno jsme vypustili děti na zahradu a seděli s nima venku. Dělali jsme výlety. No prostě bombič. Za 14ct dní jedem zasejc k její rodině do Krkonoš. :wink:
11. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jančo! to je fajn,že někdy ukážeš :slight_smile: to jste se měli teda fajn :wink: tak si užijte i ty Krkonoše :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo del, ono teď není moc časíku, pořád jsme venku a navíc u tchánovců není připojení.... :wink:
11. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jsme byli na oslavě, mamka a ségra měly narozky, tak jsme byli na bowling a na pizzu, bowling jsem samozřejmě já nehrála, ale velký kus pizzy na mě zbyl :grinning: tak jsem byla napucovaná, že jsem ani spát nemohla. Míša spal poprvé v pokojíku sám, už jsem spala normálně v ložnici, měla jsem chůvičku u ucha a furt ho chodila kontrolovat a dobrý.
12. črc 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Konečně jsem přidala nějaké aktuálnější fotky z mobilu. :slight_smile:
Rer:to jste se měli fajn,já taky bowling moc nemusím ale tu pizzu tu teda jo :grinning:
Míša je šikula,že už spí sám.Co mimčo?Už se to blíží co?
12. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli pěkné fotečky, Míša taky rád jahůdky, vždycky trhá i ty ještě zelené :slight_smile: No jo, utíká to rychle, miminko roste a hodně kope, začínají mě trochu bolet záda...
12. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, jestli se tu žije a jak vidím, všechny zaslouženě spíte :grinning: Také se chystám do peřin, dny s Terčou jsou snad pořád delší a delší :sweat_smile: Celkem běžně vstává úderem šesté hodiny ráno a do postele ji večer dostanu až na 21:30h. Aspoň, že po obědě spí dvě hodiny a já mám klídek na kafe :wink: a třeba něco malého stihnu...např dnes jsem umyla podlahy :confused:

Jinak koukám a překvapuje mne, že tu některé nemáte vizitky a ani albíčka. Děje se něco? Já mám v albu taky jen pár foteček, ale chtěla jsem okouknout např "stádečko" od Marr a nejde.... :frowning2: No nic, kdyby něco, prosím, pisněte mi do IP, ať jsem v obraze. Díky a mějte se všechny se všema moc báječně...třeba někdy čauko :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
13. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj janakade, musíš přijít častěji :wink: Míša vstává taky kolem 6, po obědě spí tak 1 - 1,5 hodiny a dhodí spát tak kolem 20:00. Ještě budme rádi, že nám spí po tom obědě, jinak bych už neudělala vůbec nic... :wink:
14. črc 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak jsem napsala dloouhý příspěvek, a nějak se mi to nechce psát znovu :angry:
14. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Luci:mě se to taky stalo píšu dlouhý příspěvek a smaže se mi to :angry:
Luky je od rána protivný jak nevím co ach joo to bude zas den :unamused:
14. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak čekám, až bude venku těch avizovaných 32 stupňů a furt nic :frowning2:
Taky si vaši prckové zpívají? Adam skoro pořád :dizzy_face: blábolí nesmysly a zpívá ty bláboly snad ve všech oktávách, je to prča to poslouchat :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už tu máme 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak zpíváme rádi a zpíváme pořád :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už tu máme 30, ale nějak se honí mraky, jak se malý probudí jdem na dvorek napustit minibazének
14. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opět nakukuju a jsem tu sama...nevadí. Terča spí, dokonce nechtěla na spaní plínku, tak spí v triku a kalhotkách...snad se mi to nevymstí :confounded:

Reru, vždycky, jak tady vidím to tvoje "1d, 30tt" tak zírám :slight_smile: Plánujeme Terči sourozence ke třetím narozkám a zatím si neumím představit těhotnět :sweat_smile: No ale z druhé strany vím, že jak to bude, budu natěšená jak děcko na bombón :wink:
14. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky miminkoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tetka Elly mezi vas zas zabloudila :grinning:

Jak to jde? Koukam Reru uz je na spadnuti...mimco bude co by dup :wink: No je prima, ze Misa uz spi ve velke posteli sam. Super!

Ahoj Janakade..jak to jde? Dlouho jsi tu nebyla.. :wink:

U nas vse o.k....porad nekde lita, trochu se vic rozmluvil..ale zatim zadna slava..no jo..vsak to prijde...jen me dostal..kdyz rekl..auto je venku :grinning: ...jsem myslela, ze spatne slysim :sweat_smile:

Jinak jeste nekdo tu ceka miminko? :grinning: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho j Elly, kdepak se nám touláš????
15. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsude se toulam....dite neposedi, prace hodne...nebo visim nekde na netu a hledam nove bydleni

jak vy..uz jste zdravi?
15. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak hlásím, že jsme zase marod :frowning2:
Adam v noci 38,7 a šílenej průjem, od rána měl snad 20 plen, lítá z něj voda...
Takže k Mudře, výtěr, hylak a zítra snad budem vědět víc....rvu do něj pití a rehydratační roztoky a je to mazec :frowning2: Pořád bulí, volá tátu, má horečku a hlad. Naštěstí nezvracel a celkem něco i snědl - rozvařenou namixovanou mrkev s rýží, se mu divím, je to hnusný....ale aspoň že tak.
A aby toho nebylo málo, máme nález v moči, takže zítra musím vbolat na nefrologii do Prahy, abych se s nima poradila co a jak. :confounded: Když se to holt s***, tak se to s***. :confounded: :cry:
15. črc 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminečky a miminečka!!!!! :wink:
Vezmete mě mezi sebe??? Dlouho jsem na koníkovy nebyla a zjistila jsem že regiony na které jsem chodila je zazámkovaný. udem s Karolínkou moc rádi když nás vezmete mezi sebe.Přidám do albíčka pár foteček,dlouho jsem tu nebyla a měníme se a zlobíme....

Elucinko,moc mě mrzí že jste nemocinkaní ale my také....od soboty měla malá horečky vyšplhaly se až na 40,1,byly jsme v neděli na pohotovosti ale moc nám nepomohly,v pondělí jsme měly zanést moč a v úterý nám výsledky ukázaly zánět a infekci močových cest :frowning2: ,tak máme Sumetrolim po 12 hod,naštěstí už je lépe.

JANA06 Janičko jsem ráda že tě tu vidím,nic o vás nevím jak se máte??? A co doma vše vpořádku??? U nás stále stejné :frowning2:
15. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm - jasně, že můžeš mezi nás, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :wink:
Sumetrolim známe důvěrně - Adam ho bral 3/4 roku denně jako zajišťovací léčbu po zánětu ledviny (byly mu jen 3 měsíce!!!! děs :confounded: ).
No, zdá se mi, že Adík už je lepší, každopádně jak to z něho všechno vylítalo, tak mu klesla teplota, poslední dávku Nurofenu jsem mu dávala někdy v 9 ráno a teď už má tváře i čelo úplně chladný...aspoň něco!!! Dávám mu Hip ORS200, je to mrkvovo-rýžový odvárek od hippu a on to pije jak kdyby to byl normálně lahůdkovej džusík :slight_smile: Už měl 2 lahvičky a žužlá po mně třetí....zaplaťpánbůh, že aspoň pije, že nehrozí dehydratace. Teď jen trnu, aby tam zítra v těch výsledkách nebyl nějakej prevít :unamused:
15. črc 2009 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elucinka-díky jsem ráda že můžu mezi vás!!!! :sweat_smile:
Kája ta mě od soboty skoro nejedla dnes už něco málo spapakala,jinak dost pila až jsem se divila,do soboty měla po 4 hodinách na střídačku Paralen a Nurofen čípky.....Paralen moc nepomáhal.Dnes má na střídačku 38 nebo bez teploty tak dávám čípky po 6 hod.snad už by mělo být lépe.Jak jsi dávala malému ty ATB??? Já musímm na tvrdo stříkačkou málem až do krku......jinak mě to nechce.Také je ukňouraná a hodně spí.
Adulka bude zítra jako rybka......ted ty střevní virozi dost řádí,je to z ničeho nic a za den je to pryč.
15. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek