• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Jo a přidalal jsem do alba fotky :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, sakra, co to zas toho ďulu trápí??? Proč jsou ty naše zlatíčka furd marodní :frowning2: komu co udělali, sakra :angry:
My byli dneska na kontrole, pořád to má na průduškách, tak jsem rozhodla, že tady z toho hnusnýho vzduchu prchneme tak na dva týdny za Prahu, ať se pročistíme :slight_smile:
Ahoj Janesm, Kájula je hezounká kočička :wink: Vítej mezi námi. Sice to tuprořídlo a je umění na někoho narazit, ale čím víc nás bude, tím se pravděpodobnost zvyšuje :dizzy_face:
Holky, tak ať jsou mrňata v pořádku...
15. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíííš, já přejmenuju Aďulu na ďulu :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Adámku odpust :sweat_smile:
15. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - v poho, kdybys věděla jak mu já kolikrát říkám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Ale taky už jsem si dneska ráno říkala, za co ho chudáka malinkatýho pánbůh pořád tak trestá :cry:
janesm - dodatečně všecko nej Kájule k svátku, měla ho včera, viď? :slight_smile:
Adam je naštěstí strašně zlatej, nemám problém do něj dostat jakýkoli lék, všecko ochotně spolkne jak malinu....maximálně se zašklebí, ale pak to zapije a dobrý. Většinu léků máme vždycky ve formě sirupů, tak na to používám tu dávkovací trubičku z Nurofenu a v pohodě...i v noci, ani se neprobudil, vždycky jsem mu jen vyndala dudlík, šoupla tam tu trubku, on to vycucl, strčila jsem mu tam pití a zase zpátky zazátkovala dudlíkem a bylo to v klídku :dizzy_face: to možná ten 9 měsíční každodenní tréning ho tak vycvičil.
15. črc 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija-mooccc díky !!!!!! :wink: :wink:
15. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elucinka - Moc díky za přáníčko k svátku!!!
Kája je divoška a vychytralá tak musíme s léky zápasit ale je asi po mě ty hnus lektvary mě taky moc nejdou..... :unamused:
15. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!!!!! :slight_smile: byli jsme na koupáku tak jsme se trochu zabavili :slight_smile: :grinning: Míša se trochu na učila plavat :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak poslední přebalování bylo kolem 16 hodiny....zatím nejdelší interval....a horečku nemá, sice jsem ho neměřila, ale na dotek teplej není....panebože, ať je zas dobrej....
15. črc 2009 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli - vy se máte....já jsem tu s Aďou zavřená jak vězeň na Bezdězu :confounded:
15. črc 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mu zase mixnout kapku mrkvorýže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky, nic moc....jen pár lžiček, víc nechtěl...ale před tím vypil hrnek čaje s hroznovým cukrem, tak má plný bříško....ještě mu pak asi střihnu jednoho toho hippíka, než půjde na kutě.
15. črc 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci to je me lito, ze Adik je nemocnej...jen doufam, ze vysledky budou ok. Jsem rada, ze ti alespon pije...
Dej zitra vedet.. :wink:

Vitam novou clenku Janesm :slight_smile: ..a taky dodatecne vse nej nej Kaje k svatku! :wink:
15. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teplotu nemá, 37,4 před odečtením, takže ok. ale je protivnej jak výběrčí daní :confounded:
15. črc 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Vítám novou mamču Janesm.hezké fotečky-Karolínka je šikulka :slight_smile:
Eluci:at se brzo uzdravíte :slight_smile:
Elly:tak at seženeš to bydlení :slight_smile:
U nás bouří taky byl fakt hic.
Mějte všichni pohodový večer :wink:
15. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak hlásím návrat z koupáku a totální vyčerpanost.
Změnili jsme dneska "lokál" a jeli do Vojkovic, kousek od Brna. Oproti Brnu nebe a dudy. Míň lidí a super prostředí. Brouzdaliště je daleko od oplocených bazénů a děcka byli nadšený. Navíc jsme leželi hned u brozdaliště pod místním slunečníkem a bylo nám blaze. když nám bylo horko, tak jsme s holkama vlzeli do brouzdátka a bylo nám ještě líp :grinning: Adam se naučil polívat nás, takže super. Ještě děti usíme naučit povely typu: SAHARA a PAPU a bude to dokonalý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny,jak pokracujete s nocnikovanim. U nas docela dobre. Pleny na noc,pres den ne,ale obcas se pocura do kalhot.
Vitam Janems
15. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak v úterý jsme odpoledne strávili na dvorku v bazénku, Míša byl nadšenej a byl by tam pořád. Včera jsme byli na celý den na výletě v Luhačovicích s tchánovcema, bylo tam fajn, až na to horko, chtěli jsme do brouzdaliště u přehrady, ale bohužel jsme zjistili, že je zrušený :frowning2: a v přehradě sinice, no hnus, tak jsme v tom vedru zase šli zpátky :angry: , ale odměnili jsme se zmrzlinou :slight_smile: a lázeňskýma oplatkama :slight_smile: a ručně dělanýma pralinkama :slight_smile:
Vítám janesm, zase nás tu bude více :slight_smile: zkoukla jsem albíčko, Kája je šikulka
Cokosusenka, janakade, tak to jste šikuly s tím odplenkováním. Míša zatím nehlásí a když ho nechám bez plíny, tak se počurá...ale hodně toho chytáme i do nočníku, i když je to spíše moje zásluha. myslela jsem, že to zvládnem, než se narodí mimčo, ale zatím to vypadá, že budu přebalovat oba najednou... třeba se to ještě poddá, aspoň že s tím psaním uže je to celkem vyřešené, spí celou noc, ráno před šestou přiběhne do ložnice za náma.
Eluci tak snad je už Adíkovi líp, jak dopadly výsledky?
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminečky a miminečka :wink:

Jana 06- Janičko tak čekám kdy si mě všimneš že jsem mezi vás vpadla.......Jak se máte a co Adulka?? Je šikulka koukala jsem na fotky.Hrozně to letí že?? Vzpomínám jak se broučci klubaly na svět a najednou za chvíly 2 roky.Jak se Kája uzdraví měly by jsme se sejít v těch Lužánkách!!!!

Delikates -moc díky za přivítání a pochvalu!!!! Kája je šikulka ale také hezkej čertík bertík!!!

Cokosusenka -díky za přivítáníčko!!! My jsme na tom tak že jen plíny a plíny .....jak se řekne nočník-u nás kakáč tak křik a pláč!!!! začátkem roku v pohodě trůnila na nočníčku a pak zlom a řev a řev......Ale když se zeptám jestli má bobo to rozumí moc dobře.Nechám tomu volný průběh,nebudu nutit aby to nebylo ještě horší.

Reruna - Máme dětičky skoro stejně staré a vidím že brzy bude druhé.......jak tak čtu co píšeš vidím že se cítíš skvěle což je úžasné!!!!! Přeji ti aby ti vše vyšlo a vše jsi zvládála!!! Máš u mě obdiv já se na druhé dítě nějak necítím a po těch problémech co byly :wink: !!!

Eluci co Adulka??? Jak sjte dopadly u doktora a jak mu je broučkovy?? Kája už nemá 38 ale jen 37.....jde to pomalu ale lepší se to.Ještě hodně pospává ale začíná papkat.Snad už o víkendu vyrazíme ven.
16. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
S plenkama to holky zvladnete postupne vsechny. Ja se porad musim ptat jestli nechce curat. Ale nehody mame taky a nekdy i dost za den,nekdy zas ne. Ale venku s babickou ma plenu,protoze ano by ji asi nad kanalem neudrzela.
16. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj janesm, no ty první tři měsíce byly teda dost děsné, nevolnosti a tak, ale pak to přešlo a ted to jde, ii když jsem asi víc unavená, než kdybych nebyla těhu a hlavně je zatím vše bez problémů. A že se ptám, jaké jsi měla probémy?
16. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna nechci tě strašit ale ty jsi vpohodě......já těhotná nejsem a jsem stále zničená a je mě zle.....já měla vůbec problém otěhotnět a udržet mimi,2x jsem potratila,rvaly do mě hormony a nic....pak jsem byla na laparce a sdělily mě že mám neprůchodné vejcovody že otěhotním jedině umělou cestlou,to jsme podstoupily a nevyšlo to,otěhotněla jsem spontáně asi měsíc po nevydařeném IVF.Celkem jsem na Kájulku čekaly asi 10let,když jsem otěhotněla od začátku jsem byla na rizikovém stále jsem krvácela byla v nemocnici,byl problém abych udržela a na konci zas hrozil předčasný porod,Kája se potom narodila onecelý měsíc dřív,porod byl lahůdka za 1,5 hod byla malá na světě.Moc to přeji aby jsi vše zvládla a vše vyšlo!!!
16. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kluci všichni jste někde venku jen my sedíme a ležíme doma.Kája má ještě kolem 37 teplotu asi ji ještě není dobře je uknouraná... :unamused:
16. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm to je mi líto, že to bylo taklhe, ale Kája ti to vše snad vynahrazuje. Aby sis nemyslela, že nevím, o čem všem mluvíš - my čekali na Míšu 4 roky, taky jsme jezdili do CAR, různá nepříjemná vyšetření, neúspěšné IUI, laparoskopie, odstranování endometriozy a malých cyst a srůstů a měsíc po laparce jsem spontánně otěhotněla, těhu naštěstí v pohodě, ale porod akutní SC, kvůli poloze KP nožičkou. Teď podruhé se to podařilo tak nějak samo, trochu sice dříve než jsme plánovali, ale asi to tak mělo být. Těhu zatím v pohodě, ale jak to bude s porodem zatím nevím, snad to bude OK.
Před chvíli jsme přišli, koupali jsme se na dvoře, ted se zatáhlo a asi bude pršet.
16. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reruna někdy je to opravdu těžké ale jsem ráda že mám Káju a dál mimi řešit nebudu!!!! Počasí je divné moc horko a ty bouřky až se bojím. :slight_smile:
16. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, máš pravdu, a třeba se vám to pak taky povede, ani nebudeš vědět jak, a kdyby ne, tak máš Káju. u nás byly včera i předevčírem bouřky v noci, ale spíš se nás dotkl jen okraj, viděli jsme z okna děsný blesky, ale u nás jen chvíli pršelo a hřmělo.
16. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momentálně mě stačí jen Kája je dost divoká tak se nenudím...doma je nás plno tak se ani na další dítě necítím,možná kdybyb nebyly jiné problémy a bylo mě o něco mín.......V Brně byly hrozné bouřky včera tak kolem 19 a předvčerejškem večer ale hrůza.
16. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Reruna,fotečky jsou super!!!!! Sluší Vám to!!!! :wink:
17. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci jak je ???? Myslíme na vás!!!!
17. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo, kde jste kdo? Asi na koupališti :slight_smile: u nás je koupák zavřený, v celém městě neteče voda, ale my máme studnu, tak jdem odpoledne do bazénku na dvorek :grinning:
17. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek