• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj holky!
To je pařák.Lukymu napustím bazenék na balkoně a pak dodám fotky.
Reru:ještě,že máte tu studnu :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Adík je už lepší, pořád tedy nemá ještě ta "svpje" obvyklá hovínka, ale už to není žádná trága. Teploty nemá. Dneska jsme opět odebírali ráno moč na koltivaci, tak uvidíme v pondělí, jestli tam něco bude.
Tady je děsně dusno, od jihozápadu se blíží nějaká buřina...
17. črc 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
teda já píšu jak tatarka...ale vy mi rozumíte :wink:
17. črc 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčátka..... a chlapečci!!! :wink:
Eluci my konečně po týdnu jsme také lepší!!!!! Od čtvrtka bez teploty a je lépe řádí zas jak čertík jen víc spí!!!Já budu sbírat moč na pondělí na kontrolu tak jsu zvědavá jak dopadnou výsledky.
Jinka počasíčko se nám pěkně otočilo ža??
18. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Eluci a janesm, to je dobře, že je drobkům lépe, snad to v pondělí dopadne dobře i na těch rozborech.
U nás včera bylo dopoledně krásně a 32 , tak jsme si řekli, že to risknem do ZOO do Lešné, ale jen jsme tam přijeli, tak za chvilku se zatáhlo a přišla děsná bouřka, bylo to takový hrozně rychlý, no už pak pršet nepřestalo, tak jsme z výletu celkem nic neměli.
V noci se malej 3X vzbudil a plakal a utíkal z postele a nechtěl usnout, tak jsem nakonec zůstala s ním, abysme se aspon trochu vyspali, takže po dvou týdnech, kdy krásně bez probuzení spinkal ve velké posteli v pokojíčku přišla krize, už jsem si stejně říkala, že to šlo nějak podezřele hladce :frowning2:
19. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak nevím, jestli jsem to s tím zlepšením nezakřikla...Adík pořád kadí 4-5x denně a dneska dokonce i v noci, ve 2 jsem ho musela přebalit...:frowning2: už nevím, co mu mám dávat jíst, protože pořád střídám jen kuře/mrkev/rýži/ brambory v různých obměnách, suché rohlíky a vůbec to nezabírá :frowning2:
19. črc 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
eluci tak to je mi líto, možná zkus vypustit ty brambory, ty jsou nadýmací, a zkuste banán, jestli ho má Adík rád
19. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
reru - s Aďou je právě co se ovoce týká docela potíž - nejí vůůůůbvec žádný...jen přesnídávky. :frowning2:
Tak dneska měl:
ráno 300ml dětského černého čaje (bez kofeinu) s anýzem,trochu oslazeného hroznovým cukrem
pak 3/4 včerejšího rohlíku, suchého. Pak misku mrkvové polívky - v podstatě jen namixnutá mrkev vařená v osolené vodě. Pak rozmixovanou rýži s mrkví a malým kouskem masa z kuřecích krků ve vývaru z těch krků. Pak suchou vánočku, ne čerstvou. Teď k véče rozmixovanou rýži s banánem, přislazeno hroznovým cukrem. a zase kousíček té vánočky. Tak jsem zvědavá, jestli ho to zase prožene. Já tohle sníst, tak nejdu 3 neděle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Eluci, to mě mrzí, copak to je? Kdy budou něaké výsledky? Dělali mu stěry???
19. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Eluci tak to je dietka :unamused: to by mu mělo pomoct...dej pak vědět, co výsledky. A zuby mu třeba nerostou?
20. črc 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jinak dneska noc v pohodě, Míša spal až do 5:45, takže se mu včera asi něco škaredého zdálo, v Zoo se mu moc nelíbily opice a papoušci, tak asi to.....
20. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Reru, tomu, že Míša vstal ve třičtvrtě na šest je pro Tebe noc v pohodě???? Mě by šlehlo :sweat_smile: Dneska budíček o hodinu později než u vás a nějak se nemůžu probrat :unamused:
Jinak se musím pochlubit, včerejší den bez nehody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na spaní samozřejmě plena, ale jinak už si chodí sám na nočník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucijo, no ale on jinak spí od osmi v kuse. takže pro mě je to lepší, než kdyby se mi v noci třikrát budil, tak jako včera a pak spal až do osmi, tak jako včera, v létě se to dá, je už světlo, ale jak too bude v zimě, to se mi teda do tmy nebude chhtít vstávat, ale to už stejně bude miminko, tak jestli vůbec budu spát... :grinning:
A jinak je Šíma moc šikovný s odpínkováním, u nás ještě nehody jsou a Míša hlásí jen občas, takže na ven do města a na spaní má plinku, jen na dvoře je bez a doma to zkoušíme.
20. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Reru, ven a na spaní taky nosí plínku, to bych si to ještě nelajzla. To je kolem moc zajímavých věcí a pak se zapomíná :unamused: Až to bude doma stoprocentní, tak to zkusíme i ven. Jednou jsme to zkusili a já sebou měla 4 šortky a počůral je všechny a jedny dokonce dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem :wink:
Koukám jak povídáte...
Terča má s počůráváním taky pořád nehody, ale už ji beru bez plíny i ven (po sídlišti, na písek apod.). Vždycky mám s sebou náhradní kalhoty a plínku, ať se nepočůrá 10x :grinning: Je to celkem akce. Kolikrát si řekne, se slávou se čůrá na travičku a pak najednou jí teče z kalhot... No snad už se to brzy naučí...

Holky, všem nemocným prďolkům přeji brzké uzdravení, zase mlsná bříška a opatrujte se... ahoj J*
20. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my za chvíli jedeme do Prahy na prázdiny, takže tu tak dva týdny nebudeme, jen aby jste s epo nás nesháněli :wink:
Mějte se krásně a zlíbejte miminkA :dizzy_face:
21. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucijo...přejeme krásné prázdniny a pohodu v Praze ... ahoj :wink:
21. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
Vy tu všichni nočníkujete a my nic ,snad to brzo přijde. :slight_smile:
Lucijo:tak si to v Praze užijte :wink:
Mějte všichni pěkný den :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme výsledky odběrů - moč je ok, bez nálezu, stolice taky. Včera jsem Adíkovi koupila v lékárně Infant-Dophilus - je to lactobacil v prášku, od včerejšího rána to do něj peru, na hylak jsme hodili bobek a světe div se - dneska první pevné hovínko po týdnu. Tak snad už to bude za námi, byl to sice "jen" týden, ale stál teda za to....už mi fakt začínalo hrabat. Počasí se taky zase lepší, tak doufejme, že už si budeme moct nerušeně užívat léta. Totéž přeju i vám všem!!!! :wink:
21. črc 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Lucijo užijte si prázdniny v Praze.
Eluci to je dobře, že je Adíkovi už líp.
Deli neboj, ono to taky přijde a u nás to teda zatím moc slavné taky není, spíš to vychytám já a Míša si někdy řekne a někdy ne, asi jak to popsala Janakade, bude to ještě práce, než se to naučí, ale jednou se to naučí všichni, a to mě uklidňuje :slight_smile:
Dneska jsem byla v poradně, mimís je v pořádku, přibrala jsem 7, 5 kg a zítra jdu na ultrazvuk.
21. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, vubec nestíhám psát, je to des, ten kolotoc, jsem porád unavená, min týden jsem si zasla pro jistotu na EKG :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobrý
o víkendu jsme byli s manzou na motorce jezdit, to bylo super, jinak porád jsme venku, takze casu nezbývá, dneska jsme byli dopolko cvicit powerjógu, je to s hlídáním detí, ale ti moji se nejak hlídat nenechali a tancovali mi tam po hlave, takze veselo, ale dobrý :grinning: jinak Tomino je hroznej maminák, v noci místo mlíko vola mamáááá, a jecí dokud si ho nevezmu, mazec, a to nikdy se mnou v posteli nespal, nevim, co blbne, je to na budku, ale uz nemáme teda zase nocní mlíko a uz mi dvakrát spali celou noc :grinning:
jinak deli...já taky nenocníkuju, mela jsem na to nervy si dva dny, ale zechcaný celý byt, já na nervy ti na nervy, tezká nechápacka, takze néééé :grinning:
prtata mi vstávají tak jdu na ne, mejte se zatím fajn holky!
21. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčičky a chlapečci!!!! :slight_smile:
tak jsme zas dopadly.......Včera jsme měly donést moč na kontrolu a bohužel se nezadařilo,dnes jsem dávala sběrný sáček už v noci v1 každí 2 hodiny jsem kontrolovalal a nic,pro nás vzácná tekutina byly v pytlíku až u doktorky těsně před tím než ji měly odvézt do laboratoře.Výsledky budou zítra v pátek zbytek.Jinak Antibiotika má Kája do pátku ale do toho je nachlazená zašíná ji ráma a hnus dráždivý kašel no a já dnes také antibiotika rozjetá angina,čepy na mandlích knedla v krku a teplota 38.....V sobotu máme jet na Slovensko..... :unamused:
Jinak Kája mě spává asi tak od 8 do 7 někdy až do 8 a když náhodou vstane mezi 6-7 ak dáme mlíčko a jde se spinkat někdy vstává i v 10 ale to jsou vyjímky....budí se málo jen kvůli dudlíku který máme na noc.

Eluci zkus Biopron jsou to sáčky s práškem do jídla a je to pro mimča jako máme na posílení imunity a obnovu střevní mikrovlory 10sáčků stojí 180kč ale funguje to!!!!
Reruna tak to je super!!!!!! Jak se jinak sítíš doufám že pohoda??
21. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
janesm - tak to máš taky na pytel, jak říkám, tohle léto je nějaký podivný....Když si vezmu, tak Adík v zimě vůbec nestonal, jen na vánoce měl slabou rýmu 3 dny. Ale začalo léto a jsme furt na hromadě, krucinál :confounded:
Biopron znám, ten už jsme taky zkoušeli. Teď bude brát ten Dophilus, po týdnu mu to zmírním na 1x denně dávku jako profilaxi, to lze i dlouhodobě.
21. črc 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Elucinko - stojí to vážně za houbi ale to to divné počasí chvíly horko a chvíly zima.....Jen už jsem měla doma ponorku a ted na novo!!!Vůbec nevím zda odjedeme. :frowning2:
21. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme nemocní. Afty v puse a teplot přes 39 po odečtu. Včera se s tím k večeru frajer vytasil a dneska se to stupňovalo. Mám info od známé, že toto svinstvo bylo minulý týden v Praze, takže nám to Pražáčci (bez urážky) poslali sem, ať se na Moravě nenudíme :grinning:

Jani - jenesm, držíme pěstičky Kájuli....

My jsme na imunitu brali ribomunyl. Jak zabral uvidíme v srpnu na testech....
21. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Co to tady čtu samí marodi.Tak všem nemocným přejeme brzké uzdravení :slight_smile:
Janesm:at vám vyjde to Slovensko
Reru:to je dobře ,že je mimis v pohodě :slight_smile:
Janulas:to je super si zacvičit taky bych už potřebovala,budu muset začít zas jezdit na bruslích :slight_smile:
Mějte všichni fajn den :wink:
22. črc 2009 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, no to je fakt děs s těma nemocema, musím zaklepat, ale my jsme zatím všichni zdraví, akorát se MMíša včea najedl hrášku a ten ťulda to vůbec nepokousal a v noci ho bolelo bříško a ráno vykadil hrášek úplně v celku :grinning:
janesm no já se zatím cítím celkem dobře, akorát mě v tomto počasí zlobí tlak, mám moc nízký...
22. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jdu se po dlouhé době zase ukázat. Koukám, že stonání je furt na denním pořádku, tak ať se ti Vaši drobečci rychle uzdraví!!!

jana06: jojo, to mohu potvrdit s těma aftama, my jsme je měli taky, trvá to tak 10 dní. Doporučuji kromě fialové vodičky koupit taky homeopatika, jmenují se Borax 5CH, brali jsme je 4x denně 3 kuličky a myslím, že nám taky dost pomohly. :wink:

Jinak mi jsme se včera vrátili z Moravy, a v neděli odlétáme do toho Bulharska, tak doufám, že Kuba zůstane zdravý, ťuk, ťuk, ťuk. Potom hned vyrážíme do Švýcarska takže máme alespoň do půlky srpna program, protože v těhlech vedrech je v Praze fakt nuda :unamused:Všichni jsou někde na prázdninách.

Reru: to je mazec, už jsi 31tt, ani se nenaděješ a už budeš mít prcky dva...jak já Ti závidím... :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zkusím vložit nějaké fotky :wink:
22. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Marge:hezké fotečky-Kubík už je velký kluk :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek